Окупанти Мелітополя готуються до псевдовиборів, - Федоров

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Цензор.НЕТ.
"Завозять масовку з рфії. Минулорічний досвід псевдореферендуму показав: місцеві мешканці ігнорують "демократію" від окупантів. Тож доводиться залучати гастролерів з глибинок немитої.
Маніпулюють можливостями виїзду з ТОТ. Два тижні тому закрили найшвидший шлях евакуації через КПП Колотилівка-Покровка. Але відкрили не одразу і хто знає як буде далі…Василівку рашисти закрили понад 7 місяців тому.
Евакуація з Мелітополя через Крим закордон перетворилась на лотерею. Одних окупанти на КПП пропускають, інших розвертають назад, в тому числі власників роспаспортів. Навіть для рашистів паспорт рфії, виданий на ТОТ - це вовчий квиток", - розповів він.
Топ коментарі
+2 Asey
показати весь коментар
05.08.2023 16:10 Відповісти Посилання +2 Людмила Полякова #573716
показати весь коментар
05.08.2023 16:11 Відповісти Посилання +1 Наталия Гончар
показати весь коментар
05.08.2023 16:17 Відповісти Посилання