10008 відвідувачів онлайн

Окупанти Мелітополя готуються до псевдовиборів, - Федоров

выборы,рф,вибори

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Цензор.НЕТ.

"Завозять масовку з рфії. Минулорічний досвід псевдореферендуму показав: місцеві мешканці ігнорують "демократію" від окупантів. Тож доводиться залучати гастролерів з глибинок немитої.

Маніпулюють можливостями виїзду з ТОТ. Два тижні тому закрили найшвидший шлях евакуації через КПП Колотилівка-Покровка. Але відкрили не одразу і хто знає як буде далі…Василівку рашисти закрили понад 7 місяців тому.

Евакуація з Мелітополя через Крим закордон перетворилась на лотерею. Одних окупанти на КПП пропускають, інших розвертають назад, в тому числі власників роспаспортів. Навіть для рашистів паспорт рфії, виданий на ТОТ - це вовчий квиток", - розповів він.

Топ коментарі
+2
Пусть выбирают либо дрон либо Хаймарс.
показати весь коментар
05.08.2023 16:10 Відповісти
+2
"До землі нехай готуються" Кличко В.
показати весь коментар
05.08.2023 16:11 Відповісти
+1
Ну а чьо такова - обсчий През - начало переговоров к міру от Ермака
показати весь коментар
05.08.2023 16:17 Відповісти

Завантаження...