10687 відвідувачів онлайн
2 355 14

Танки Leopard, закуплені у Бельгії, Україні передасть концерн Rheinmetall, - Handelsblatt

leopard

Україна отримає близько 30 танків Leopard 1 від німецького збройового концерну Rheinmetall, який своєю чергою викупив їх у Бельгії.

Про це з посиланням на джерела повідомляє видання Handelsblatt, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

За його даними, Rheinmetall придбав 50 танків Leopard 1 у бельгійської компанії OIP Land Systems, після чого їх відремонтують на заводах концерну в Дюссельдорфі.

"Зрештою, близько 30 з 50 бойових танків будуть доставлені в Україну", - йдеться в матеріалі.

Спочатку бельгійські ЗМІ повідомили про закупівлю 50 бойових танків для України, зазначивши, що це зробила "неназвана країна".

Раніше Німеччина, Данія та Нідерланди оголосили, що передадуть Україні викуплені у промисловості Leopard 1. Цей бойовий танк є попередником Leopard 2, який зараз використовується Бундесвером і кілька десятків яких вже було експортовано в Україну.

Топ коментарі
+7
для України один РейнМеталл робить більше, ніж Коломойша, Пінчук, Ахметов разом взяті.
показати весь коментар
09.08.2023 09:10 Відповісти
+7
Приватна компанія купила в іншої приватної компанії 50 танків і дасть їх Україні. Після того, як Порошенко та Притула змогли отримати відповідні документи і купити Спартани, виникає цілком слушне питання до наших мільярдерів - Ахметова, Коломойського, Пінчука, Борисова, та інших - а може вистачить вілли та яхти купувати, може пора купити танки для ЗСУ ????????
показати весь коментар
09.08.2023 09:17 Відповісти
+3
Тобі не пох, кацапчику? Головне що ті 30 буде відновлено та модернізовано в заводських умовах! Тобі сподобається, коли прилетить.
показати весь коментар
09.08.2023 09:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
09.08.2023 08:56 Відповісти
ну то в якому вони стані , що купили 50 а передадуть 30 ? 20 будуть донорами .
показати весь коментар
09.08.2023 08:58 Відповісти
Тобі не пох, кацапчику? Головне що ті 30 буде відновлено та модернізовано в заводських умовах! Тобі сподобається, коли прилетить.
показати весь коментар
09.08.2023 09:21 Відповісти
я тобі їбаньку відкрию таємницю, Александр - це кацапське ім'я ! куди прилетить з Леопарда в Глухів ? лікуйся !
показати весь коментар
09.08.2023 09:34 Відповісти
Ібанько був твій батько, а тобі і на роду написано. Александр - ім'я древньо грецьке. Не знав що в Глухові живуть прикацаплені покидьки. Чи може ти вийняток?!!
показати весь коментар
09.08.2023 10:03 Відповісти
твій батько мабуть був покидьком бо зробив тебе їбанька ! ти не солдат ЗСУ ти 3,14дар ,який погрожує громадянину України . на справді ти просто психічно хвора особа .
показати весь коментар
09.08.2023 10:23 Відповісти
Громадянин України то індульгенція?!!! Коли такий громадянин бере до рук зброю, та воює проти Держави, чи веде в тилу підривну діяльність сіючи паніку за допомогою брехні, за законами військового часу вирок один - куля. Такий мій обов'язок як військовослужбовця та патріота.
показати весь коментар
09.08.2023 10:48 Відповісти
я ще раз тобі повторюю , ти не патріот ! ти звичайне тупе їбанько ! розстрілювати мирне населення своєї країни обов'язок військовослужбовця ? ще раз повторюю лікуйся !
показати весь коментар
09.08.2023 10:55 Відповісти
взагалі то Александр грецьке ім'я ,але річ не в тому...коли твоя теза навіть контраргументації не потребує а тобі пишуть "кацап" чи "зешмаркля" просто посилай на ***, не намагаючись це якось обгрунтувати
показати весь коментар
09.08.2023 11:49 Відповісти
тільки українською -Олександр . справа в тому що особа представляється як солдат ЗСУ , але веде себе як тупе бидло . я спілкувався з ним коректно ,тільки чим далі рівень хамства просто зашкалює . це перше спілкування з ним на цензорі і чим далі тим більше я впевнений що якийсь сепар .
показати весь коментар
09.08.2023 11:59 Відповісти
Серйозно? Ану відкрий Вікі і подивись як пишеться Александр Македонський?!!! Власні імена не перекладаються тупе ти бидло! Повторю, ти не мирне населення, ти брехун та провокатор, агент кацапських ІПСО!
показати весь коментар
09.08.2023 18:21 Відповісти
Читаємо про Героїв, їх Подвиги і Звитягу, але на фоні новин про лояльних друзів президента, не бачиш успіхів. Бо країна під керівництвом зрадників, які спокійно нищать ті ж Подвиги. Звитягу Героїв. Боріться і перемагайте на усіх напрямках
показати весь коментар
09.08.2023 09:03 Відповісти
для України один РейнМеталл робить більше, ніж Коломойша, Пінчук, Ахметов разом взяті.
показати весь коментар
09.08.2023 09:10 Відповісти
Приватна компанія купила в іншої приватної компанії 50 танків і дасть їх Україні. Після того, як Порошенко та Притула змогли отримати відповідні документи і купити Спартани, виникає цілком слушне питання до наших мільярдерів - Ахметова, Коломойського, Пінчука, Борисова, та інших - а може вистачить вілли та яхти купувати, може пора купити танки для ЗСУ ????????
показати весь коментар
09.08.2023 09:17 Відповісти