4693 відвідувача онлайн
6 992 44

Дубінському повідомили про підозру в службовому підробленні

дубинский

Народного депутата Олександра Дубінського підозрюють у службовому підробленні для виїзду за кордон.

Про це Дубінський повідомив у соцмережах, інформує Цензор.НЕТ.

"Вчора мені нарешті вручили підозру", - сказав він.

Дубінського підозрюють у внесенні службовою особою неправдивих відомостей до офіційних документів, на підставі яких він виїхав за кордон нібито під приводом супроводження батька на лікування.

За даними слідства, нардеп під цим проводом отримав дозвіл залишити Україну й самостійно покинув країну 27 червня 2023 року. Батько нардепа при цьому самостійно виїхав за кордон 26 червня 2023 року, а потім повернувся до України 11 липня 2023 року. Сам нардеп повернувся до України лише 27 липня 2023 року.

Правоохоронці мають інформацію про те, що Дубінський встиг за цей час двічі відвідати Італію, Хорватію та Іспанію.

Народний депутат називає оголошення про підозру "політичним замовленням" та очікує, що "справа проти нього розвалиться".

Сьогодні він з’явився на черговий допит до ДБР.

Раніше повідомлялось, що Дубінський під приводом супроводу хворого батька виїхав за кордон і нині відпочиває у Барселоні у своєї дівчини.

3 липня СБУ провела обшуки в Дубінського. Наступного дня він заявив, що у нього вилучили чернетку протоколу допиту в справі Деркача, в якому він нібито наводить факти участі у цій держзраді Офісу Президента.

Топ коментарі
+28
Проблема в тому, що цього підора давлять не тому, що він злочинець і зрадник. А тому, що він посрався з найвеличнішим.
показати весь коментар
09.08.2023 13:16 Відповісти
+23
Мало. Його одного реально мало.
Треба арештовувати Єрмака, Татарова, Рєзнікова, Арахамію, та купу різної наволочі. Їх сотні.
показати весь коментар
09.08.2023 13:12 Відповісти
+22
Ключовим є слово "нарешті". Підозру цій істоті треба було вручити ще кілька років тому ( бо є за що). Зрадник України, мерзенний, хитрий і слизький!
показати весь коментар
09.08.2023 13:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
- Это я-то, которого любили домашние хозяйки, домашние работницы, вдовы и даже одна женщина - зубной техник.


- Не пойду, - сказал Остап, - по причине гордой застенчивости.

показати весь коментар
09.08.2023 13:07 Відповісти
Під офіційним документом у статті https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#n2571 366 цього Кодексу слід розуміти документи, що містять зафіксовану на будь-яких матеріальних носіях інформацію, яка підтверджує чи посвідчує певні події, явища або факти, які спричинили чи здатні спричинити наслідки правового характеру, чи може бути використана як документи - докази у правозастосовчій діяльності, що складаються, видаються чи посвідчуються повноважними (компетентними) особами органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, юридичних осіб незалежно від форми власності та організаційно-правової форми, а також окремими громадянами, у тому числі самозайнятими особами, яким законом надано право у зв'язку з їх професійною чи службовою діяльністю складати, видавати чи посвідчувати певні види документів, що складені з дотриманням визначених законом форм та містять передбачені законом реквізити.

Джерело: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#Text, примітка до статті 358 Кримінального кодексу України.

Підписана Дубінським заява про надання дозволу виїзду з України є офіційним документом, що видається чи посвідчується компетентною особою органу державної влади?

А Закон України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" хіба передбачає обмеження Дубінському для тимчасового обмеження його права як громадянина України на виїзд з України? На кого тоді була розрахована "довідка Дубінського"? На лохів чи на янелохів?

Спочатку дехто в незаконний спосіб обмежує законне право громадян України на виїзд з України, а коли його незаконні обмеження ігнорують нормальні повноправні з гідністю громадяни, цей дехто "юрист за освітою" спонукає таких самих як він сам "юристів" карати тих, хто задля реалізації незаконно обмеженого права вдається до крайньої необхідності.

Дубінський - поганець, він спотворив все, з чим мав справу, але в даному випадку правда на його боці, бо він домігся реалізації свого законного права, не завдавши шкоди жодній людині.
показати весь коментар
09.08.2023 19:52 Відповісти
Ключовим є слово "нарешті". Підозру цій істоті треба було вручити ще кілька років тому ( бо є за що). Зрадник України, мерзенний, хитрий і слизький!
показати весь коментар
09.08.2023 13:09 Відповісти
Давіть цього ***********!
показати весь коментар
09.08.2023 13:10 Відповісти
Мало. Його одного реально мало.
Треба арештовувати Єрмака, Татарова, Рєзнікова, Арахамію, та купу різної наволочі. Їх сотні.
показати весь коментар
09.08.2023 13:12 Відповісти
Проблема в тому, що цього підора давлять не тому, що він злочинець і зрадник. А тому, що він посрався з найвеличнішим.
показати весь коментар
09.08.2023 13:16 Відповісти
А працювати тоді хто буде, що довірити такі багатства простому наріду?
показати весь коментар
09.08.2023 19:23 Відповісти
Заспокійтеся. Ізраїль своїх не видає.
показати весь коментар
09.08.2023 13:30 Відповісти
Якшо він більше ніколи в житті не покине Ізраілю, то ок. Най буде
показати весь коментар
09.08.2023 13:44 Відповісти
До избрания народным депутатом в 2019 году ("Слуга Народа", 94 округ, Киевская область)

Дубинский много лет работал на телеканалах Коломойского в качестве ведущего и креативного продюсера.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/03/15/7393575/
показати весь коментар
10.08.2023 01:08 Відповісти
показати весь коментар
09.08.2023 13:10 Відповісти
Шо с.ки,на своего по ошибке вышли??
показати весь коментар
09.08.2023 13:11 Відповісти
3 липня СБУ провела обшуки в Дубінського. Наступного дня він заявив, що у нього вилучили чернетку протоколу допиту в справі Деркача, в якому він нібито наводить факти участі у цій держзраді Офісу Президента. Джерело:
Це ж правда. Бо ОПа працювала проти держави Україна. А цей собачий рот виконував їхнє замовлення.
Ці ж особи раніше обсирали діючого проукраїнського президента П.О. Порошенка на замовлання расійської *********. Вони ж ініціювали травлю проукраїнських діячів, відкривали кримінальні справи та фальсифікували докази. Ця свора навіть звинувачувала Байдена.
показати весь коментар
09.08.2023 13:11 Відповісти
Не побачив у Вашому коментарі згадки про бородату бабушку, а він тут ключова фігура ))
показати весь коментар
09.08.2023 14:30 Відповісти
Ета палітічєскіє прєслєдования порохоботамі
показати весь коментар
09.08.2023 13:13 Відповісти
Из-за сюжета Дубинского подал в суд на 1+1 экс-президент Петр Порошенко.

Когда Порошенко выступил с инициативой ввести официально в армии приветствия:

"Слава Украине" - "Героям слава!",


Дубинский заявил, что это нацистское приветствие.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2023/03/15/7393575/
показати весь коментар
10.08.2023 01:11 Відповісти
теперь это его рот оказался собачим.
показати весь коментар
09.08.2023 13:14 Відповісти
зелені, вашого прикоритного лідора думок ображають!
так скоро і до головних зрадників доберуться людовіка зелінські та кардинала єрмальє
показати весь коментар
09.08.2023 13:15 Відповісти
І це - добре, якщо доберуться до ВСІХ (а не тільки до "чужих"). В такому разі, я тільки й переконаюсь, що Україна на вірному, прозахідному і демократичному шляху. До того, мені "по цимбалах", хто "бла-бла-блакає": зєля, сєня, чи пєтя.
показати весь коментар
09.08.2023 13:37 Відповісти
Мама любит не скорость, мама любит сроки... Было бы забавно наблюдать как зеледент под управлением дерьмака расправляется со своими однопартийцами, если бы не война... Значит зеля собирается сделать очередную гадость Украине, если занимается преследованием таких преданных ему людей, ну что бы не подумали чего лишнего в его сторону. Он же самый гундосый гундос в Украине.
показати весь коментар
09.08.2023 13:15 Відповісти
МАМА ЛЮБИТ ШКОНКУ
показати весь коментар
09.08.2023 13:16 Відповісти
Прикордонників знову в лайно змішають прикоритні!!
Черговий за час війни, патіхамувлєс …
Дочка ГенПрокурора, уже аж занудилася від цих викривальних серіалів…монозброду!
Слава Україні!!
показати весь коментар
09.08.2023 13:16 Відповісти
А ті, хто йому оформив дозвіл на виїзд по причині яка не дає право виїзду, напевне невидимки. Бо їх ніхто не побачив, не почув, і навіть не згадують.
показати весь коментар
09.08.2023 13:44 Відповісти
Після того, як він своєчасно втік? Типово Генпрокуратура України - карати злочинців, яки вже недосяжні. Дуже добре спрацьовано.
показати весь коментар
09.08.2023 13:46 Відповісти
Дійсно, справа може розвалитися. Батько-інвалід є ? Є ! Супровід потрібен інваліду ? Потрібен !
Досвідос !
показати весь коментар
09.08.2023 13:55 Відповісти
Папа - https://vk.com/id459043979 Дубинский Анатолий Иосифович

Живет в Донецке. По данным СМИ, папа - https://tverezo.info/post/87215 фанат Путина и «Новороссии».

Анатолий Дубинский живет с https://vk.com/id199197224 Шеремет Людмилой Викторовной

На своей страничке она делится постами о «погибших бойцах Донбасса», инструкцией «Как получить паспорт РФ» и скорбит о взорванном главаре террористов Александре Захарченко.

показати весь коментар
10.08.2023 05:35 Відповісти
тобто? цей собачий рот не зрадник україні, а лише дрібний шахрай?
там сбу, щось про справедливий суд калякало....
показати весь коментар
09.08.2023 14:03 Відповісти
Судить суд, СБУ виконує інші функції і не має права втручатись в дії суду. Тоді як вони можуть щось обіцяти про справедливий суд?
показати весь коментар
09.08.2023 14:34 Відповісти
А шо ж теперь будет делать Дуба, любящий скорость? На зоне сильно не погазуешь, вохра и пристрелить может.
показати весь коментар
09.08.2023 14:07 Відповісти
Як там поживає його тупий собачий рот
показати весь коментар
09.08.2023 14:10 Відповісти
любима лялька каламойського попала в халепу?та нііііі))))просто в нього на пару місяців роль страждальця-десидента,маленька вистава для нєпріхотлівой публікі
показати весь коментар
09.08.2023 14:21 Відповісти
Айай, думаю йому по йух
показати весь коментар
09.08.2023 14:46 Відповісти
Ні, ну стаття крута... 51 гривня штрафу.
показати весь коментар
09.08.2023 14:52 Відповісти
Че Петя
@peta_ce
·
16 год
Підкажить мені хтось як називається керівництво країни яке змушує медійну особу , депутата ВР допомагати агенту ворожої країни розповсюджувати інформаційні диверсіі щодо лідера опозиціі та керівництва головної країни - партнера ? Це відверта ЗРАДА ! І я так розумію в США відомо.
Цитувати твіт
НахрюкологДалай Лами
@ZhidkiyBorshtch
·
21 год
Собачий рот розповвдає, як зеленський з поплічниками вмовляли його просувати кейс деркача, щоб втопити Порошенка. Тобто найвище керівництво держави просувало кейс агента фсб. twitter.com/13Hellis_13/st…
показати весь коментар
09.08.2023 14:57 Відповісти
Аж подих захоплює ! Розпотякав держтаємницю від х.... получай сашко гранату козирного солдата.
показати весь коментар
09.08.2023 15:49 Відповісти
#мамалюбітзаграніцу
показати весь коментар
09.08.2023 16:36 Відповісти
Собачий рот накрав стільки що можна тисячи дронів придбати.
показати весь коментар
09.08.2023 18:44 Відповісти
О! Цэ ближайший посол в тёплые края. Где у нас там посла ещё нет дубинский якраз подойдёт
показати весь коментар
09.08.2023 21:11 Відповісти
Дуб как дерево! Но хитропопый! Выкрутится и отбрешется...
показати весь коментар
09.08.2023 22:51 Відповісти
показати весь коментар
10.08.2023 01:14 Відповісти
Почему Зеленский отвечает за Дубинского

Президент Владимир Зеленский не будет реагировать на введение американских санкций против члена партии "Слуга народа", народного депутата Александра Дубинского. Об этом заявил советник руководителя ОП Андрея Ермака Михаил Подоляк.

"Президент Зеленский открыто агитировал за "Слугу народа" на парламентских выборах 2019-го.

Таким образом президент лично взял на себя ответственность за "слуг народа" перед избирателями и за партию, и за фракцию, и за каждого из депутатов, в том числе за Дубинского, который не просто депутат во фракции "Слуга народа", но и председатель Киевской областной организации.
показати весь коментар
10.08.2023 01:27 Відповісти


Сивохо, Юзик, Дубинский:

обнародован полный список мажоритарщиков партии Зеленского
показати весь коментар
10.08.2023 01:30 Відповісти
Дубинского пристроил в политику Коломойский
показати весь коментар
10.08.2023 01:35 Відповісти
Завжди в цих "сіроток", працею зморених хворого тата потрібно за кордон.
показати весь коментар
10.08.2023 06:46 Відповісти