10792 відвідувача онлайн
1 801 34

Виробникам дронів потрібно надати державні гранти, безвідсоткові кредити, звільнити від оподаткування та спростити усі бюрократичні процедури, - Фірсов

фірсов

Дрони можуть змінити хід війни. Їх вже виробляють в Україні десятки компаній. Але треба, щоб дрони виробляли в тисячу разів більше. Тому держава має терміново і комплексно стимулювати розвиток даної галузі.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише екснардеп та військовослужбовець ЗСУ Єгор Фірсов, передає Цензор.НЕТ.

"Для перемоги нам потрібні технологічні просування! Запаси ракет у ворога не закінчуються, точних цифр не скажу, але бачу, що системно по нам летять ФАБи, КАБи, ракети прилітають навіть на окопні позиції.

Один з аспектів, що зможе змінити хід війни - це дрони. Якщо у бік ворога будуть летіти тисячі дронів на день, знищуючиу важку техніку, штаби, склади БК, логістичні вузли.

Головне - нам не треба просити цю допомогу у партнерів. Дрони вже виробляються в Україні десятками компаній. Але треба щоб українські виробники, в яких працюють наші талановиті інженери - виробляли їх в тисячу разів більше.

І в цьому на допомогу має прийти держава. Терміново і комплексно. Для збільшення потужностей виробництва потрібні кошти.

Треба надати цим виробникам державні гранти, безвідсоткові кредити державних банків, звільнити від оподаткування галузь виробництва дронів для ВПК, спростити усі бюрократичні процедури отримання дозволів. Навіть змінити кодекс про працю - якщо 14 річний талановитий юнак може допомогати і паяти дрони на одному з підприємств - під час війни таке право треба надати.

Кожна війна - це винаходи, битва не тільки на полі бою, але і битва виробництв, застосування новітніх технологій.

Ми не можемо робити ставку виключно на наш дух та міжнародну допомогу.

Треба організовувати роботу тієї галузі, яка зможе зробити прорив.

Дронт за 20 тис гривень, вже давно більш ефективні ніж робота мінометів.

Характер війни змінюється. Вона стає позиційною. Фронт рухається важко. Тому що лінія фронту уся в окопах і укріпленнях. Навіть 120 мінометом вже важко розібрати укриття.

А дроном можна залетіти прямо у вхід бліндажа.

Я не хочу сказати, що консервативна зброя не важлива. Вона потрібна і її треба застосовувати. Лише скажу, що шлях до перемоги йде не в Європи, а з нас самих - чи зробили ми все можливе, щоб отримати сотні тисяч дронів, які змінять хід війни", - заявив Фірсов.

Топ коментарі
+12
Без навару та відкату зелена пліснява навіть не смикнеться.
показати весь коментар
12.08.2023 20:50 Відповісти
+9
Попробуй це розказати Верховному ухилянтові та його дядькові єрмаку...
показати весь коментар
12.08.2023 20:57 Відповісти
+7
зелені покидьки ні чого не дадуть
показати весь коментар
12.08.2023 20:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За них просто треба башляти.
показати весь коментар
12.08.2023 20:48 Відповісти
А де наш адвокат мародерства в МО ? Куди подівся, він так любить дронодочерствувати , с хто як не МО ПОВИНЕН РОБИТИ замолення УРЯДОВІ?
показати весь коментар
12.08.2023 20:48 Відповісти
Це до питання до уряду США? Із США.
показати весь коментар
12.08.2023 22:37 Відповісти
по дронах ?зі США? а може Україна, котра в перші дні здивувала світ їх викоритстанням заслужила на увагу уряду типу українського а насправді саботуючого проти України
показати весь коментар
13.08.2023 00:43 Відповісти
Без навару та відкату зелена пліснява навіть не смикнеться.
показати весь коментар
12.08.2023 20:50 Відповісти
Саме так ! Без навару. На відміну від попередніх , справжніх народних плісняв: "шоколадних", "стоматологічних"... й далі по списку.Вони "без навару" так смикались ! Так смикались. Й досмикались. На жаль, ми, а не вони.
показати весь коментар
12.08.2023 22:11 Відповісти
Чому у вам ім'я кацапською написане?
показати весь коментар
12.08.2023 22:54 Відповісти
"...Чому у вам " ? Це на якій мові ? Китайською не володію.
показати весь коментар
12.08.2023 23:24 Відповісти
Чому ваше ім'я кацапською написане?
показати весь коментар
12.08.2023 23:37 Відповісти
ділянки в Криму можна надати
показати весь коментар
12.08.2023 20:50 Відповісти
І ще по десятку касапів у рабство ..
показати весь коментар
12.08.2023 20:54 Відповісти
Попробуй це розказати Верховному ухилянтові та його дядькові єрмаку...
показати весь коментар
12.08.2023 20:57 Відповісти
зелені покидьки ні чого не дадуть
показати весь коментар
12.08.2023 20:58 Відповісти
На Брайтоні доберем.
показати весь коментар
12.08.2023 22:38 Відповісти
Якщо так зробити то "виробниками дронів" стане вся п..дота і навіть остання секретарка з ОП. При цьому ніяких дронів, звісно, не буде.

Контроль в першу чергу потрібен. І суворе покарання за крадіжки під час воєнного стану. А вже після - гранти, кредити, стимуляція та все інше.
показати весь коментар
12.08.2023 20:58 Відповісти
Контроль у нас ведет как раз к тому что тот кто конролирует берет взятки за ничего не деланье.
показати весь коментар
12.08.2023 21:02 Відповісти
Правда ваша. Нема контролю- хєрня. Є контроль - така сама хєрня, тільки в профіль вже з вини контролюючих.
Це все, мабуть, працювало б в здоровій країні, а в Україні навіть взагалі хз що робити.... Якщо навіть на війні, коли саме існування держави стоїть під загрозою, примудряються нахабно красти та крутити схеми і при цьому абсолютно безкарно - то медицина тут, мабуть, безсила.
показати весь коментар
12.08.2023 21:12 Відповісти
Справа не в контролі чі у його відсутності , а в тому як він проводиться, тоб то в самому процесі
показати весь коментар
12.08.2023 21:23 Відповісти
Контроль это коррупционый риск. В любой стране, не только в Украине. Нужна конкуренция за те самые дроны, а не контроль.
показати весь коментар
12.08.2023 21:28 Відповісти
Ну как бы Фирсов сказал - надо льготы давать. Может какие-то грантики, но не большие, чтобы их не хотелось украсть.
показати весь коментар
12.08.2023 21:27 Відповісти
потрібно...і треба...
показати весь коментар
12.08.2023 20:59 Відповісти
Виробникам дронів потрібні і промислові потужності, які дозовлять виробляти їх у промислових масштабах. А якщо у цей процес будуть залучені кадри, які мають досвід заводського виробництва, то можна душе швидко налагодити випуск дронів у гігантьских масштабах і за рахунок масового виробництва знизити ціну одиниці. Одне з таких підприємств - Мотор Січ яке може виробляти все і не тільки механіку як дивгуни, а і електроніку, як наприклад кавомолки і з дронами впорається тільки так плюс ******* технології, як потужні 3D-принтери. Аби тільки шобла Богуслаєва їм не заважала. А західні партнери теж хай долучаються - навіть якщо дрони збирають на гроші волонтерів, то хай налагодять безпеервне постачання комплектуючих, щоб не було жодної затримки, якщо китайці стануть гальмувати постачання саме до України. До цього краще бути готовими вже зараз
показати весь коментар
12.08.2023 21:02 Відповісти
Взятничество на тендерах , бюрократия , поборы налоговой и проверяющих органов , ограничения в банковской системе просто для того что бы проплатить компоненты из-за рубежа , а потом доказать на растоможке что это компоненты именно для дронов. Всякое желание заниматься производвом отпадает. Типа : ты вздумал подкинуть бавовны оркам - сперва дай ,дружок , мы тебе раскажем как "првильно" работать в Укарине .

И если есть тут кто то из производителей дронов - скажите что это не так .
показати весь коментар
12.08.2023 22:26 Відповісти
Якби влада була зацікавлена в перемозі, вона давно зробила б для Армії все і навіть більше можливого. Але кремлівським кротам перемога не потрібна! Люди добрі, ну подумайте, хто б купляв яйця по 17, якби хотів перемоги? Хто б розкрадав держрезерви пального? Хто б на мільярди розграбовував Армію? Хто би *** розпродав по ціні металобрухту трали для розміновування, майже сотню штук? От вам і контрнаступ. Таке ро***ть тільки вороги.
показати весь коментар
12.08.2023 21:08 Відповісти
Поки триває війна - їх не сковирнуть. Якби навіть війни не було, то зеленій плісняві варто було б її вигадати. А тут такий подарунок від ***** *********. Звісно, ніхто не зацікавлений в тому, щоб якось там наближувати перемогу.
показати весь коментар
12.08.2023 21:16 Відповісти
Хто тапкий Фірсов нині? І, взагалі, у військовій справі? Чи в економіці?
Проста відповідь: санітар на фронті. Парамедик по-*********. Також потрібна спеціалізація, але з позиції парамедика розказувати щось про виготовлення дронів - нонсенс. Якби ж то про турнікети розказував... а так?
показати весь коментар
12.08.2023 21:11 Відповісти
Він бувший нардеп-політик, пішов на франт і маже мати експертну думку
показати весь коментар
13.08.2023 06:58 Відповісти
Щоб спростити життя виробникам дронів - потрібно гнати в три шиї всіх чиновників та силовиків з економіки. Тобто автоматизувати дозвільнук систему і заборонити силовикам втручатися в економіку , окрім явного криміналу.
показати весь коментар
12.08.2023 21:12 Відповісти
Та зелені швидше подавляться чим підуть на таке!
показати весь коментар
12.08.2023 21:19 Відповісти
Щось від Залужного я ані слова не чув щодо дронів, він просив 300 танків, БТР... чому він про це не говорить дивно..
показати весь коментар
12.08.2023 21:55 Відповісти
Топ коментатори як тут пишутьСаме легше когось обізватиА може ви підари московські?
показати весь коментар
12.08.2023 21:57 Відповісти
А ракетних програм не хочуть випускати.Дрони то це зараз в тренді,але ракети це зброя грізніша.Нам ракет не дають,а якщо дають,то стріляти ними по москалям не можна.
показати весь коментар
12.08.2023 22:39 Відповісти
Маса заможних людей в змозі запровадити це виробництво у себе на задньому дворі конюшні. Але ж, ні... То, що, єліта чекає на путіна? А чи потрібна нам така "еліта"...
показати весь коментар
12.08.2023 22:42 Відповісти
От зараз прийшло в голову - а нам зможуть поставити десятки і сотні тисяч камер для дронів? Чи в цілого світу знайдуться вільні виробничі потужності для термінового збільшення виробництва?
показати весь коментар
12.08.2023 23:08 Відповісти