12773 відвідувача онлайн
6 175 31

Череватий про Лимано-Куп’янський напрямок: ворог перегруповується, а наші захисники будують оборону

війна,зсу

Захисники України вибудували "потужну оборону" на Лимано-Куп’янському напрямку, однак армія РФ вдається до перегрупування через українські удари та відсіч наступу.

Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ  із посиланням на РБК-Україна.

"Безперечно, там побудована потужна оборона. І те, що йдуть штурми ворога на спад поки що, вони перегруповуються, вони змушені під нашими ударами й потужною відсіччю, яку ми там їм надали, перегруповуватися, щоб і надалі намагатися атакувати. Учора (15 серпня. - Ред.) була буквально тільки одна атака на цьому напрямку, а сьогодні (16 серпня. - Ред.) - чотири", - повідомив Череватий.

За його словами, наразі окупанти почали активніше використовувати артилерію та авіацію на цьому напрямку. Зокрема зафіксовано 541 удар з артилерії по українських позиціях та було здійснено 15 авіанальотів бойових гелікоптерів та штурмових літаків.

Топ коментарі
+9
ты еще забыл про "пункты незламностi" - зашел в шатер и ты сразу не зламный - а когда выходишь - сразу зламний
показати весь коментар
17.08.2023 06:46 Відповісти
+8
там же де і ви - діваннний фронт,
схід і південь... - фсе по феншую
показати весь коментар
17.08.2023 07:29 Відповісти
+7
Потужні дипломати, потужна оборона, щось не віриться пропаганді єрмаковській.
показати весь коментар
17.08.2023 06:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
через півтора місяця, як завжди неочікувано, прийде осінь,
а за нею, ніхто і подумати не міг, - зима...
показати весь коментар
17.08.2023 06:29 Відповісти
До чого це, містер?
показати весь коментар
17.08.2023 07:19 Відповісти
та так, думки на Цензорі про наш наступ, де ми держим оборону...
показати весь коментар
17.08.2023 07:22 Відповісти
Де саме ви держите оборону?
показати весь коментар
17.08.2023 07:24 Відповісти
там же де і ви - діваннний фронт,
схід і південь... - фсе по феншую
показати весь коментар
17.08.2023 07:29 Відповісти
Жаль тебя в Украине нет…уж ты бы лаптям точно копоти дал…)
показати весь коментар
17.08.2023 08:43 Відповісти
а давай ти і я - амрікано-швабський розвідпідроздім забабахаємо?
показати весь коментар
17.08.2023 09:00 Відповісти
*розвідпідрозділ
показати весь коментар
17.08.2023 09:01 Відповісти
будеш в мене еріком, тобто санчой - deal?
показати весь коментар
17.08.2023 09:04 Відповісти
Ты смешной и простой как марлевые трусы….10 лет гоняешь ветер по продолу на Цензоре.Ни капли анализа здравого…как дитя с танчиком в песочнице….ходячий ты понт
показати весь коментар
17.08.2023 09:48 Відповісти
"про наш наступ, де ми держим оборону..." а що, США з кимось воюють? До того ж у нас, в Україні оборону "тримають", то у масквабадщині щось там "держат".
показати весь коментар
17.08.2023 08:48 Відповісти
свята мова, став забувати, ваша правда - стидоба на моє сиве волосся...
показати весь коментар
17.08.2023 09:03 Відповісти
А в цей час Сирський гонить в безглузду м'ясорубку наших бійців під Бахмутом. Немає нічого страшнішого, ніж енергійний дурень. Зупиніть, хто може цього полководця. Сирський, не треба наступати, краще облаштуй позиції для оборони. ЗСУ не потрібно трьох напрямів для наступу, цілком достатньо двох.
показати весь коментар
17.08.2023 16:49 Відповісти
Потужні дипломати, потужна оборона, щось не віриться пропаганді єрмаковській.
показати весь коментар
17.08.2023 06:33 Відповісти
ты еще забыл про "пункты незламностi" - зашел в шатер и ты сразу не зламный - а когда выходишь - сразу зламний
показати весь коментар
17.08.2023 06:46 Відповісти
от і цього зеленого матюкнячого сектанта треба нагодувати - воно ж само себе не зможе...
показати весь коментар
17.08.2023 07:07 Відповісти
Контрнаступ такий контрнаступ.
показати весь коментар
17.08.2023 07:02 Відповісти
Так, це не кіно з дивану.
показати весь коментар
17.08.2023 07:22 Відповісти
Кино, когда Зеленский ржет, что Вагнеру дорога на Москву открыта и войск РФ там нет, но велит Залужному наступать только на минные поля и бетонные укрепления по согласованию с Пентагоном и Шойгу.
показати весь коментар
17.08.2023 07:51 Відповісти
Чому, коли кацапи рили окопи і заливли свої оборонні позиції бетоном ми не будували оборонні позиції?
показати весь коментар
17.08.2023 08:26 Відповісти
Було не начасі, до того, а як тоді поржати?
показати весь коментар
17.08.2023 08:45 Відповісти
Сеня колись забор строīв.
показати весь коментар
17.08.2023 09:50 Відповісти
Ну і поцікався результатом скікі всього було збудовано в рамках цієї програми, включаючи ДОТ-и!
показати весь коментар
17.08.2023 11:09 Відповісти
Маленько спізнилися. Кібом будували на Чонгарі, то не треба було у Куп'янську.
показати весь коментар
17.08.2023 08:44 Відповісти
Новости с фронта через путинский РБК это уже слишком нагло,вы там совсем охренели.
показати весь коментар
17.08.2023 08:44 Відповісти
Ще трохи і "Потужно " буде як підйобк@
показати весь коментар
17.08.2023 09:40 Відповісти
Що значить будують оборону?! А чим вони займались майже рік, як там стабілізувався фронт!!!
показати весь коментар
17.08.2023 15:09 Відповісти