5153 відвідувача онлайн

Більшість німців проти надання Україні далекобійних ракет Taurus, - опитування

ракета,taurus

Як свідчать результати соціологічного опитування, проведеного для телеканалу ARD, більшість населення Німеччини не підтримує надання Україні далекобійних крилатих ракет Taurus.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

52 відсотки респондентів вважають поганою ідеєю надання Збройним силам України німецької зброї дальнього радіусу дії. 36 відсотків підтримують цей крок, а 12 відсотків не визначилися з позицією.

На сході Німеччини проти виступають аж 70 відсотків опитаних, тоді як на заході 47 відсотків проти, а 40 відсотків - за.

У партійному розрізі найбільші противники - виборці правопопулістської "Альтернативи для Німеччини" (76 відсотків), а найбільші прихильники - виборці "Зелених" (68 відсотків).

Taurus мають дальність до 500 кілометрів. На озброєнні Бундесверу (німецьких збройних сил) є близько 600 таких ракет. Україна запросила у Берліна Taurus у травні 2023 року.

Топ коментарі
+30
Этим 52% надо стену вернуть и из части страны сделать совок, тогда резко передумают...
показати весь коментар
18.08.2023 19:09 Відповісти
+18
А чем мотивируют эти тн немцы? В очередной раз убеждаюсь что если русский мир не дрбить, покоя нам не будет. Это чума.
показати весь коментар
18.08.2023 19:10 Відповісти
+16
німці готові воювати самі? Забули про "Можем повторить" чи думають, що це росіяне так жартують.
показати весь коментар
18.08.2023 19:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Німці є німці
показати весь коментар
18.08.2023 19:01 Відповісти
Этим 52% надо стену вернуть и из части страны сделать совок, тогда резко передумают...
показати весь коментар
18.08.2023 19:09 Відповісти
показати весь коментар
18.08.2023 19:28 Відповісти
Ну колись було опитування скільки німців готові воювати в разі нападу на них. І там було десь приблизно 24% готові воювати і не пам'ятаю точно яка цифра, але більша за 24%, неготових воювати, а готових злиняти з країни.
показати весь коментар
18.08.2023 19:29 Відповісти
У нас аналогічні опитування показували 80% і що? А в німців ці 24 можуть бути реальними
показати весь коментар
18.08.2023 19:36 Відповісти
Стіна виправляє мозок..
показати весь коментар
18.08.2023 19:31 Відповісти
Или засунуть твое мнение тебе между ягодиц и продолжать быть самой богатой страной в Европе. Этот вариант более логичен и справедлив.
показати весь коментар
18.08.2023 19:42 Відповісти
Так и кацапия типа "богатая страна", не?
показати весь коментар
18.08.2023 20:51 Відповісти
Надеюсь вы поняли мой посыл. рф богатая страна? китай богатая страна? Почитайте про "медианную зарплату". Норвегия, Дания, Швеция, Германия, Франция, Лихтенштейн и т.д. рф - это африканская (по уровню жизни) бензоколонка (по производству чего-то ещё).
показати весь коментар
18.08.2023 21:19 Відповісти
Что вы пили? Или курили?
показати весь коментар
19.08.2023 00:30 Відповісти
Они только порадуются! Несмотря на десятилетия программ по адаптации - восточные немцы остаются людьми второго сорта в Германии По аналоги с донбасянами и лугандонцами
показати весь коментар
18.08.2023 20:53 Відповісти
Они посмотрят на Вас как на идиота и будут дальше жить в одной из самых толерантных стран Мира. Поменяйте методичку, прошло слишком много лет. Германцы одна из самых толерантных стран, после Скандинавии.
показати весь коментар
18.08.2023 21:25 Відповісти
Ось ви цікава людина. Забрати землі у Німеччини для німецької вати, чим ви тоді відрізняєтесь від тих самих москалів, які з 2014 року волають: "Услышьте Донбасс". Не простіше ці відсотки посадити разом з їх рідними, та їхнім крамом в товарняку, і гамузом як скот відправити до москалів.)))
показати весь коментар
18.08.2023 21:31 Відповісти
Не тратьте время, видимо это тролль. Эти вбросы часто бывают и всегда "тупы".
показати весь коментар
18.08.2023 21:36 Відповісти
немцы зиговали
показати весь коментар
18.08.2023 19:02 Відповісти
я б сказав скоріше Zюговали 👿

Ось що робить перебування навіть 45 років у рюзькомі мірі
показати весь коментар
18.08.2023 21:46 Відповісти
Німці чи населення Німеччини? Бо серед населення там і досі вистачає рашистів, хоча і серед німців прихильників пуйла багато
показати весь коментар
18.08.2023 19:03 Відповісти
It's hard to argue with giraffe's point of view 😂
показати весь коментар
18.08.2023 19:08 Відповісти
або ракеті або стіна як у НДР у 60 році.. від рашістких долбойобів.! .....бюргери ваш вибір!
показати весь коментар
18.08.2023 19:04 Відповісти
от дурне
показати весь коментар
18.08.2023 19:55 Відповісти
А та більшість згодна воювати наприклад за країни Балтії вразі агресії рашки?
показати весь коментар
18.08.2023 19:06 Відповісти
Більщість російськомовних німців проти - я не здивований
показати весь коментар
18.08.2023 19:06 Відповісти
німці готові воювати самі? Забули про "Можем повторить" чи думають, що це росіяне так жартують.
показати весь коментар
18.08.2023 19:09 Відповісти
нет. они просто насмотрелись как москали второй год марьинку штурмуют
показати весь коментар
18.08.2023 19:56 Відповісти
То Марьинка, а то Берлин. Наверное, в 45-м было мало.
показати весь коментар
18.08.2023 20:13 Відповісти
мабуть сподіваються що прийде альоша через Сувалківський коридор.
показати весь коментар
18.08.2023 19:10 Відповісти
А чем мотивируют эти тн немцы? В очередной раз убеждаюсь что если русский мир не дрбить, покоя нам не будет. Это чума.
показати весь коментар
18.08.2023 19:10 Відповісти
Да понятно, чем мотивируют. "Как бы чего не вышло", "Пусть Украина сама гребется, а нам надо о своей экономике думать".
показати весь коментар
18.08.2023 20:13 Відповісти
Собака на сіні.
показати весь коментар
18.08.2023 19:10 Відповісти
Наша контрпропаганда,МЗС зовсім "беззубі".Потрібно,всього-навсього перекласти їм програми кацапопропагандонів,то вропейці не тільки зброю дадуть а й усі заспокійливі пігулки виметуть з аптек.
показати весь коментар
18.08.2023 19:10 Відповісти
а то путин нападет
показати весь коментар
18.08.2023 19:11 Відповісти
Ця «більшість німців», виїхала з московії та Казахстану !!
показати весь коментар
18.08.2023 19:11 Відповісти
но убивать россияне будут не читая биографию
показати весь коментар
18.08.2023 20:16 Відповісти
Це точно !
В першу чергу під війну попаде східнонімецький "Бамбас"
показати весь коментар
18.08.2023 21:49 Відповісти
Якби німцям в свій час вдалося знищити російську нечисть, то Україна давно б була війльно, незалежною і процвітаючою.
показати весь коментар
18.08.2023 19:13 Відповісти
А членів ОУН знищували просто так - ну не розібралися і знищували.
показати весь коментар
18.08.2023 19:23 Відповісти
а Голокост не ці святі люди зробили?
показати весь коментар
18.08.2023 19:27 Відповісти
Хвой.....да Меркель , Гбістська активістка, багато років готувала цих недолугих до любові кацапні
показати весь коментар
18.08.2023 19:13 Відповісти
О!
Лібе дойче фройнде, дас іст ніхьт фантастішь!
показати весь коментар
18.08.2023 19:15 Відповісти
У бувшому ГДР опитування були?
показати весь коментар
18.08.2023 19:15 Відповісти
росія робить, що хоче. Плює на всі міжнародні правила і закони, запускає свої ракети і над країнами НАТО, займається піратством в Чорному морі, нищить школи, лікарні, склади з продовольством. А ці сидять, як зайчики. І розмірковують, чи не вийде Україна надто агресивною. Сидіть, дочекаєтесь свята і на своїх вулицях
показати весь коментар
18.08.2023 19:15 Відповісти
йодлі..сосиски..баварське пиво..октоберфест..
показати весь коментар
18.08.2023 19:21 Відповісти
для кого этот говноопрос? кто кого спрашивал? зачем спрашивал? и спрашивал ли вообще? думаю немцам похер глубоко они тут на своей отдельной планете живут
показати весь коментар
18.08.2023 19:22 Відповісти

единственно верный коммент.
Немцецкий солдат - самый эффективный солдат 20 века. Я видел вашу полицию и ваших резервистов, которые бодро ехали весной 22 года на сборы. О чем в прессе особо не писали.
я к тому что немцы может и не хотят воевать, но если что - еще как повоюют, и мастерски.
показати весь коментар
18.08.2023 19:58 Відповісти
Диды воевали.
показати весь коментар
18.08.2023 19:25 Відповісти
Тому демократії і завжди підкорялися тіранам і автократам. Бо це дуже тупо опитувати мудрий нарід в таких надскладних рішеннях. Люди обрали депутатів, президента, прем'єра. А тоді вже недоречно питати кухарку, як керувати державою.
показати весь коментар
18.08.2023 19:26 Відповісти
В Афінах коли приходили непрості часи, тобто майже завжди, вибирали стратега. Тому і виживали.
показати весь коментар
18.08.2023 22:26 Відповісти
В нас гірша сітуація, до кінця війни виборів не буде...
показати весь коментар
19.08.2023 00:30 Відповісти
поперше: що це таке ARD?
подруге: типу, ситий бюргер попиваючи пиво в мюнхені, розмірковує про далекобійні ракети? тай ще для україни?
показати весь коментар
18.08.2023 19:27 Відповісти
ARD телеканал , я еще при СССР в ГСВГ его смотрел
показати весь коментар
18.08.2023 19:30 Відповісти
Lieferung von Marschflugkörpern an die Ukraine
DEUTSCHLANDTREND | 18.08.2023 | Angaben in Prozent https://www.tagesschau.de/inland/deutschlandtrend/deutschlandtrend-3390.html

Кількість опитаних: 1216 респондентів (714 телефонних інтерв'ю та 502 онлайн-інтерв'ю)
Термін проведення опитування: 15-16 серпня 2023 року. То не всі німці....
показати весь коментар
18.08.2023 19:28 Відповісти
Так в чому проблема, за гвинтівки дойчланд і воювати. чи думаєте вас омине....
показати весь коментар
18.08.2023 19:29 Відповісти
Конечно обминёт.
Если бы не Байден и "сумашедший" Джонсон откупились бы Украиной, потом Прибалтикой, потом Польшей
показати весь коментар
18.08.2023 23:00 Відповісти
Народ, не ведитесьна хрень Наверное только пьяный не в курсе, на чьи бабки существует ARD
показати весь коментар
18.08.2023 19:34 Відповісти
Да никто там никаких опросов не проводил! Больше им заняться нечем. Зачем проводить, затрачивать чьё-то время, овчинка выделки не стоит. Проще нарисовать, как нужно, и объявить об этом через СМИ - поди проверь!
показати весь коментар
18.08.2023 19:34 Відповісти
Запад всё больше сплачивается вокруг рашки...
показати весь коментар
18.08.2023 19:35 Відповісти
это тебе в фсб сообщили?
показати весь коментар
18.08.2023 19:44 Відповісти
Исходя из новостей.
показати весь коментар
18.08.2023 19:55 Відповісти
любой опрос можно "скорректировать". ..
показати весь коментар
18.08.2023 19:36 Відповісти
німецький фашизм і рашизм 3,14рації - браття по кровопролиттю, смертям і руйнації сусідніх народів.Саме США І ФРІЦИ мають домовленості з куйлом всія 3,14рації згідно яких Україні не надають членство в НАТО і далекобійну зброю взамін куйло пообіцяв не переносити війну з території України ні на одну країну НАТО
показати весь коментар
18.08.2023 19:36 Відповісти
Воззвание москалям - " Кацапы,пустите пару ракет на Берлин и на головы сытых бюргеров,пожалуйста! И тогда нам дадут ракет и всего-всего,шоб мы вам с.ка вломили по самые бакенбарды! "
показати весь коментар
18.08.2023 19:39 Відповісти
В селі Віларіба члени у чоловіків в середньому більші ніж у чоловіків у Вілабаджо, бо у Вілабаджо проводили виміри, а у Віларіба опитування.
показати весь коментар
18.08.2023 19:41 Відповісти
Це наслідки нашої зеленої супер-дипломатії ("ліверна ковбаса" і інші понти) і нашої беззубої інформаційної політики за кордоном
показати весь коментар
18.08.2023 19:55 Відповісти
Німці ніяк не хочуть зрозуміти "математику" російського нацизму:

Путін : кацапи2023 = Гітлер : німці1943

Моя борьба (рос.) = Meinkampf (нім.)
показати весь коментар
18.08.2023 20:09 Відповісти
Та пох нам на ту більшість! Не більшість дає ракети, а Бундесвер. А би тільки Шольц знову не закомизився.
показати весь коментар
18.08.2023 20:31 Відповісти
А цей опрос дійсно був?Мені здається (перехрещусь зараз,щоб ніхто не пиз...дів),що це такий самий "опрос",як колись і "підвищення тарифів на вимогу МВФ".Я вже прямо бачу,як дзвонять пересічному Гансу і питають,як він ставиться до того,щоб Україні передати далекобійні ракети і називають їхню марку.А Ганс у відповідь каже,що він проти цього,бо бензин подорощає.Блд,маячня якась...
показати весь коментар
18.08.2023 20:38 Відповісти
Потрібно щоб працювало МЗС а в нас конкурс на дипломатів приймаєм по оголошенню сексологинь
показати весь коментар
18.08.2023 20:50 Відповісти
Потрібно свої ракети виготовляти, а не надіятись на ситих партнерів. Їм наш біль не болить, не на їхні міста щодня і щоночі летить клята смерть.
показати весь коментар
18.08.2023 21:02 Відповісти
Даю 100% гаранті, на запитання "Чи готові ви воювати за Польщу згідно договору НАТО, якщо на неї нападуть?" 80% скажуть - ні.
показати весь коментар
18.08.2023 21:15 Відповісти
першоджерело: "Опитування провели 15-16 серпня телефоном і онлайн серед https://www.dw.com/uk/bilsist-nimciv-proti-nadanna-ukraini-dalekobijnih-raket-sociologia/a-66568247 1216 осіб .

" добре. просто покажіть мені первину виборку. до кожного такого опросу має бути рукописна або текстова роздруківка. яка потім зводиться до таблиць. рівень 2 - 3 курсу університету. кому цікаво може подивитися репрезентативність виборки, статистична обробка соціологічних даних.
без цього - прутня
показати весь коментар
18.08.2023 21:48 Відповісти
Треба передати по тому телеканалу що ми

"можем повторить ... Мельника" 😂😂😂
показати весь коментар
18.08.2023 21:53 Відповісти
До чого тут соціальні опитування?! Це вже ввійшло в моду і стало доволі системноою практикою. Коли правлячі кола вагаються або навмисне затягують час на прийняття рішень вмить проводиться опитування... Пробачте, хочеться спитати; - а перед опитуванням, що людям доповідають про всі ризики які на них чекають у разі прийняття того чи іншого рішення?!! В Україні прокримлівські партії свого часу дуже ********* проводити опитування, щоб прийняти те рішення яке потрібне було владі.
показати весь коментар
18.08.2023 22:11 Відповісти
Німеччина і практично весь її народ підтримали Україну на початку масштабного московіцького вторгнення. Це було видно по багатомільйонним демонстраціям, що змусило Шольца змінити свій прокацапський вектор на проукраїнський та прозахідний.

Нацбільш вірогідно, що це замовне "опитування" прокацапський фейк і маніпуляція, яке не має жодного відношення до реальної суспільної оцінки Німеччини. Ніхто з німців не протестував і не протестує проти передачі Україні озброєння для захисту від кацапської агресії.
показати весь коментар
18.08.2023 23:00 Відповісти