4257 відвідувачів онлайн
3 038 51

F-16 можуть змінити усе та очистити небо від російської авіації, - Ігнат

f16

Західні винищувачі F-16 допоможуть очистити небо від російської авіації.

Про це в ефір телемарафону заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ.

"F-16 - це та зброя, яка зможе змінити геть усе. Якщо ми сьогодні бачимо величезну авіаційну активність на наших радарах, моніторах. Це не дозволяє сьогодні нашим наземним військам ефективно проводити наступальні дії, визволяти наші території. Вони (росіяни. - Ред.) користуються підтримкою власного ППО, доволі таки потужне. Користуються підтримкою авіації. Це стосується і гелікоптерів, і винищувачів, бомбардувальників, штурмовиків. Треба небо від них очистити. Очистити можуть F-16", - наголосив він.

"Тому так, літаки це круто, але ще треба, щоб партнери постачали усе те, що у нього під крилами. Все корисне навантаження, яке може доволі швидко відправити на дно і російські кораблі, і їхні склади, командні пункти та літальні апарати різних типів", - додав Ігнат.

Він зазначив, що Україна очікує на отримання F-16 в гарних модифікаціях, які зможуть забезпечити цей результат.

Раніше у Білому домі повідомили, що США підтримують рішення надати F-16 Україні після завершення навчання пілотів.

Президент Зеленський після зустрічі із прем'єром Нідерландів Рютте заявив, що обговорюється передача 42 літаків F-16 Україні після тренування наших пілотів. А Нідерланди та Данія зобов’язуються передати літаки F-16 Україні. Українські пілоти вже почали навчання в Данії.

Прем'єр-міністр Данії Фредеріксен заявила, що країна надасть 19 літаків. Перші 6 одиниць Данія планує відправити до України ближче до Нового року.

70 пілотів та авіаторів вже проходять навчання у Данії. Мінімальний термін підготовки, за словами міністра оборони Резнікова, 6 місяців. Водночас командувач Повітряних сил заявив, що два пілоти зможуть опанувати F-16 за чотири місяці.

У Повітряних силах заявили, що для переваги в небі Україні необхідні 128 винищувачів.

У Пентагоні заявили, що США готові навчати українських пілотів на F-16, якщо європейські країни не встигатимуть. Водночас ЄС може компенсувати частину витрат країнам, які передають Україні F-16.

До навчання українських пілотів також приєднається Греція.

Топ коментарі
+14
Не роздувайте ''бульку'', щоб не вийшло як з танками. Покладали на них великі сподівання, а вийшло так як вийшло..
показати весь коментар
22.08.2023 11:18 Відповісти
+11
Погана звичка - молитись на якусь "вундєрвафлю". Вийде як з "Леопардами".
Чи є у F-16 шанси проти десяти звичайних винищувачів одночасно? F-16 же не є невразливими, їх теж можна збити.
показати весь коментар
22.08.2023 11:32 Відповісти
+8
Планету від кацапів потрібно очистити,росія це сифіліс планети...
показати весь коментар
22.08.2023 11:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
да, но это будет after...
показати весь коментар
22.08.2023 11:12 Відповісти
зачем так тупо врать? Да помогут--но это не панацея ! плюс это--с нового года.
показати весь коментар
23.08.2023 00:36 Відповісти
Не роздувайте ''бульку'', щоб не вийшло як з танками. Покладали на них великі сподівання, а вийшло так як вийшло..
показати весь коментар
22.08.2023 11:18 Відповісти
Що вийшло? Танки не суперзброя проти якої нема протидії. Таки діють і воюють.
показати весь коментар
22.08.2023 11:30 Відповісти
І знищуються, хоч і важче, ніж звичайні російські Т-шки. Тільки у русні Т-шок ще до біса і роблять нові, чого не можна сказати про "Леопарди".
показати весь коментар
22.08.2023 11:33 Відповісти
Заслужений викладав перелік, з усім необхідним для деокупації. В ньому були і танки, і літаки. І він зазначає, що без якогось із цих пунктів не можливо досягнути поставлених цілей. У кожного озброєння свої функції і завдання.
показати весь коментар
22.08.2023 13:19 Відповісти
суть в другом,инфраструктура у нас есть для них??и при этом защищенная??
показати весь коментар
22.08.2023 11:19 Відповісти
Може ще координати надати? Невже є думка шо Ф16 дадуть без забезпечення необхідною інфраструктурою?
показати весь коментар
22.08.2023 12:07 Відповісти
Планету від кацапів потрібно очистити,росія це сифіліс планети...
показати весь коментар
22.08.2023 11:19 Відповісти
показати весь коментар
22.08.2023 11:21 Відповісти
Це натяк на якого пи***дуна?
показати весь коментар
22.08.2023 11:36 Відповісти
А далі дуже потрібні будуть нові засоби ППО...для захисту аеродромів, на яких базуються Ф-16?
показати весь коментар
22.08.2023 11:22 Відповісти
Netu sansov kacapskim samoliotam protiv F-16.Su=35 jesli takoj popadiotsia budet sbit takze. F-16 zametit ruski samoliotot na mnogo ranse,cem tot ego,a drugoje uze delo ******* dobit cel.
показати весь коментар
22.08.2023 11:28 Відповісти
Погана звичка - молитись на якусь "вундєрвафлю". Вийде як з "Леопардами".
Чи є у F-16 шанси проти десяти звичайних винищувачів одночасно? F-16 же не є невразливими, їх теж можна збити.
показати весь коментар
22.08.2023 11:32 Відповісти
Sbyt vsio mozno,no govoriu imeja radar AESA tipa on vydet vsio.U ruskix su-35 radar jest na 30 let otstali kak minimum.Ruskije samolioti emu ne ugroza,F-16 eto sovsem drugoj uroven samoliota cem ruskije.Eto kak protiv Himars idti s gradami kto kogo bystrej podbjiot
показати весь коментар
22.08.2023 11:39 Відповісти
Не слід забувати, що русня доволі винахідлива, і по авіації у неї багаторазова перевага. Можуть зграєю атакувати один літак, можуть заманити його в зону дії С-400, можуть знищити на землі ракетним ударом. А ще можуть зробити те, що свого часу .
показати весь коментар
22.08.2023 11:44 Відповісти
Mozet na zemle unictozit konecno,no vozduxe ix samolioti budet bojatsia.Jesli ti vydes vraga skazem na 20 kilometrov ranse,cem tot tebia eto uze perevaga.F-16 mozet i vozduxe dolgo viset,eto ne ruski samolioti.S-300 ruskiije bojatsia ix tianut blize fronta,poskolku ix paprostu unictozajet,vi vydei eto ne raz
показати весь коментар
22.08.2023 11:56 Відповісти
Ну, побачимо. Я тільки за, та думаю, що великої погоди вони не зроблять.
"Хаймарси" свого часу відіграли велику роль, але зараз не те становище, в якому вони будуть вирішальними.
показати весь коментар
22.08.2023 11:58 Відповісти
Uvidem konecno.Ximarsi i teper igrajet vaznuju rol.Jesli ranse skladi,skoplenije vojsk kazarmi,unictozali,tak teper artu,te ze S-300 ili poxozyje i druguju texniku.Ximars i teper odni iz glavnyje premucestvo nad ruskimi
показати весь коментар
22.08.2023 12:02 Відповісти
Так, але немає вже двох мостів, які достатньо перебити, щоб русня зробила жєст доброй волі.
показати весь коментар
22.08.2023 12:11 Відповісти
Так, зрада не давайте нам нічого. Какашками в неті будемо воювати
показати весь коментар
22.08.2023 12:09 Відповісти
Ох той підлітковий максималізм. Або все, або нічого. Закінчується тим, що нічого.
Не треба зачаровуватись, щоб потім не розчаровуватись. Як з "Бредлі" та "Леопардами".
Гарна техніка, але не чудодійна і у малій кількості. Тому феєричної перемоги не зробить.
показати весь коментар
22.08.2023 12:13 Відповісти
Перемогу роблять Хлопаки на фронті, диванні воїни ні. Тре дякувати за кожну одиницю техніки чи зброї.
показати весь коментар
22.08.2023 12:36 Відповісти
Не робіть чергову вундервафлю, це ефективна машина, але не суперзброя.
показати весь коментар
22.08.2023 11:31 Відповісти
Та навіщо вони нам взагалі? Стінгери ж є ще. Так? А то ще відгонимо кацапів невзначай.
показати весь коментар
22.08.2023 12:14 Відповісти
Ти хоч читати навчися, йолопе.
показати весь коментар
22.08.2023 13:16 Відповісти
Мечты, мечты ! Приятна ваша сладость !(с
показати весь коментар
22.08.2023 11:32 Відповісти
Може и очистять - діждемось
показати весь коментар
22.08.2023 11:37 Відповісти
Красти менше треба а то вже верещали шоб дали танки Леопарди і Буданов з Арестовичем мали пити каву на пірсі Севастополя. Те саме і з Ф-16.Україна спроможна виготовляти ракетні комлпекси Грім-2 якими можна бити по Кремлю .А де вони ? Де?
показати весь коментар
22.08.2023 11:37 Відповісти
Ракети які ефективно бють по бойовим цілям заміняють і флот і авіацію. Наші рідненькі виготовленні на наших заводах.Але для цього потрібна українська влада а не коміки 95 кварталу.
показати весь коментар
22.08.2023 11:40 Відповісти
літак - це плюс 50-100 км. для будь-якої вже наявної ракети
показати весь коментар
22.08.2023 12:32 Відповісти
Люсіан пів-року заливав чудо-танки гоям у порожнину, які як приїдуть, як радикально все поміняють. Тепер волинка з Ф-16. Що б не пізмонить, аби не робити Вільхи і Сапсани.
показати весь коментар
22.08.2023 11:50 Відповісти
Зрадойобів не питали.
показати весь коментар
22.08.2023 13:17 Відповісти
Не питай. Скачи мінними полями, замість ракет.
показати весь коментар
22.08.2023 14:05 Відповісти
Были джавелины, хаймарсы, леопарды... Не оправдали надежд. Теперь надеемся на Ф-16. Что дальшее? ТЯО?
Вопрос риторический, если что.
показати весь коментар
22.08.2023 12:01 Відповісти
Відповідь проста. Війна не статична, а динамічна. І стінгери, і хаймарси, і джавеліни свою роль виконували там, де потрібно. Зараз ситуація інша, ніж рік назад.
показати весь коментар
22.08.2023 12:20 Відповісти
Та так,ситуація інша,тепер нагально потрібно шукати зброю типу *Гепард*,в кінці листопада полетять сотні дронів від кацапів,що вони сипались як листопад,потрібне відповідне озброєння.
показати весь коментар
22.08.2023 13:09 Відповісти
Вибач, але ти тормоз якшо вважаєш шо стінгер та джавелін та хаймерси не *аправдвлі надєжд*
показати весь коментар
22.08.2023 12:43 Відповісти
Не оправдали чих именно надежд, касабской швали вроде тебя. Джавелины и Нлавы пожгли основную технику в начале войны. Байрактары удачно били по целях и именно байрактары помогли в уничтожении крейсера Москва. Про Хаймайсы вообще смешно, именн они остановили наступ касабов и способствовали освобождению Харьковской обл а потом и Херсона. Касаб, иди *****.
показати весь коментар
22.08.2023 13:20 Відповісти
Нічого вони якісно не змінять,досі вже цієї локшини на вуха та жовтої роси в очі.Балістичні ракети потрібно робити.Але земпотенти на таке не здатні.
показати весь коментар
22.08.2023 12:08 Відповісти
Ну то підставляй свого рота,зроблю для тебе пару ракет ))))
показати весь коментар
22.08.2023 12:26 Відповісти
Шановні влада вар'ятів неспроможна забезпечити військо навіть формою без західної фурнітури і тканини,а ви про ракети...
показати весь коментар
22.08.2023 12:35 Відповісти
Значить управління ВПК треба виводити від синагоги Єрмака і Шмигаля. Генштаб, ГУР, СБУ можуть створити профспілку небажаючих стрибати по мінних полях і викласти на стіл компромат з револьвером?
показати весь коментар
22.08.2023 14:16 Відповісти
Бо за 30 років все що робилося розікрали і ненька стала із найрозвинутішої в СРСР республіки -республікою ріпаку та сої...
показати весь коментар
22.08.2023 12:38 Відповісти
Сто раз тебе говорил, то ли Юрий или Игнат! Очистить может наше небо только статус страны с ЯО! Вон пуздро в северной корее в 3 поколении сидит с яо, ни с кем не воюет в реале, но и на корею никто не нападает. А то как они живут---так ихнее то дело. 15 танков и 10 самолетов что дадут к 1 апреля 24 г можно только пугать жуков колорадских! Ясно уже всем, к чему эта комедь длиной в полтора года с лендлизом с 1 октября 22г! С нас запад сделал Афган времён совка. Когда совок добивали. А сегодня кацапов так решили с помощью нас подрючить! Хорошо кстати получается. Только вот кладбища не справляются с приёмом ушедших навсегда. У нас---а не у остальных.
показати весь коментар
22.08.2023 12:41 Відповісти
Сто раз тебе говорили, что яо никак в данной ситуации не поможет.
показати весь коментар
22.08.2023 13:21 Відповісти
А я напомню ещё сто раз слова одной киевлянки что родилась на Бессарабке в 1898г. ,У Израиля нет ядерного оружия, но если будет сильно надо, мы его применим, Голда Меир. И кстати на Иран тоже пока никто не прыгает. И Пакистан с Индией давно перестали воевать по той же причине между собой.
показати весь коментар
22.08.2023 20:23 Відповісти