9772 відвідувача онлайн
10 726 258

Вибори будуть лише після війни, - "слуга народу" Шуляк

шуляк

Найближчі загальнодержавні українські вибори відбудуться лише по завершенні війни.

Про це голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк сказала в інтерв’ю ютуб-каналу "У ліжку", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Які можуть бути вибори, коли йдуть бойові дії. Які можуть бути вибори без тих людей, наприклад, які воюють, а ми тут проводимо вибори. Які можуть бути вибори, коли безпекові критерії не вирішені на частині територій Харківської, Донецької, Херсонської областей, де постійно щось відбувається", - сказала вона.

Шуляк наголосила, що, крім того, 8 мільйонів українців знаходяться за кордоном та не можуть проголосувати. До того ж, як зазначила очільника "Слуги народу", частина виборчої інфраструктури зруйнована, а реєстр виборців не актуалізований.

"Моя позиція проста: говорити про вибори під час війни - це кощунство. Зараз війна, концентрація одна - перемога. Чи будуть вибори? Будуть. Коли? Після перемоги. Чи будуть зміни до законодавства? Будуть. Ми навіть обговорюємо, що це можна буде називати законом про перші післявоєнні вибори", - заявила Шуляк.

Топ коментарі
+76
Тепер у зелених найвища мотивація затягувати війну, як можна довше. Щоб і онукам хватило, бл.!
показати весь коментар
27.08.2023 15:23 Відповісти
+40
Шапіто невмируще!...
показати весь коментар
27.08.2023 15:23 Відповісти
+38
та ні - 73% голосували - а платити доводиться усім...
показати весь коментар
27.08.2023 15:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Заспокойтесь подоляцькі, вибори будуть не зважаючи на заперечення Зе влади.
показати весь коментар
27.08.2023 17:34 Відповісти
Порошенко, чи хтось другий? Зебра знає, що за все прийдеться відповідати. Тримаються і крадуть як можуть. Ну, якщо 73 передумають в 0.3.

НБУ не забороняє вищим чиновникам трансакції за бугор в необмежених сумах. Так?
показати весь коментар
27.08.2023 16:19 Відповісти
ВИБОРИ МАЮТЬ БУТИ ЗГІДНО ЗАКОНУ ТА КОНСТИТУЦІЇ. "Війна війною, а обід за розкладом"
показати весь коментар
27.08.2023 16:23 Відповісти
Лише вибори?
Чи все інше також?
показати весь коментар
27.08.2023 16:31 Відповісти
Тупе питання
показати весь коментар
27.08.2023 16:33 Відповісти
Тупа відповідь.
показати весь коментар
27.08.2023 16:39 Відповісти
Ну писав би бубуйні, зійшов би за мудрого.
показати весь коментар
27.08.2023 17:22 Відповісти
Зелена погань прислуг хабада і москалів не об"явили стан війни згідно Конституції, а якийся військовий стан як ніби якісь повстанці щось локальне там захопили. Це збродня, що допомагає мерзенним москалям творити в Україні гидоту запустіння, як внутрішній ворог і пята колона.
показати весь коментар
27.08.2023 16:28 Відповісти
Коля Адін Рубль таке схвалює )
показати весь коментар
27.08.2023 16:30 Відповісти
А помню у зелени было предложение военослужаших не допускать до выборов.. а тут..такая причина выискалась..Шуляк скажи что зеленная шобла только мечтает о выборах..на которых погонят вас ссаными тряпками из власти ..
показати весь коментар
27.08.2023 16:37 Відповісти
Есть Конституция Украины, которая действует даже во время войны...
1. А войны то и нет! Есть военное положение.
2. Президент в 2024 становится нелегитимным, а Парламент во время военного положения должен был распуститься.
3. Парламент тоже после 29 октября становится самозванцами.
показати весь коментар
27.08.2023 16:38 Відповісти
Мотря зелена, вибори будуть тоді, коли вашій зеленій зграї партнери-донори просемафорять.
І не намагайтесь прикрити свою сраку Конституцією - за вами тягнеться довжелезний перелік кримінальних злочинів, які швидко перетворяться у кримінальні справи.
Як там було написано гасло на хванерці у вуйка з Коломиї на протесті підприємців: "Тікай Вова!.."
показати весь коментар
27.08.2023 16:41 Відповісти
"Моя позиція проста: говорити про вибори під час війни - це кощунство. Зараз війна, концентрація одна - перемога". Джерело:
Як кажуть, чия би крова мукала, а я твоя би мовчала
показати весь коментар
27.08.2023 16:45 Відповісти
вибори відбудуться лише по завершенні війни....тому пришвидшувати перемогу нема сенсу
показати весь коментар
27.08.2023 16:46 Відповісти
А что вам дадут выборы за кого хотите голосовать?
показати весь коментар
27.08.2023 16:52 Відповісти
Чесно проведені вибори надають легітимності президенту і депутатам. І можливість вибрати у депутати нову людину, а не нинішніх прогульщиків, котрі за цілий рік лише декілька раз приходили на роботу.
показати весь коментар
27.08.2023 17:15 Відповісти
А нової людини і нема... От у чому справа. Всі старі.
показати весь коментар
27.08.2023 17:20 Відповісти
На місце депутата нову людину обрати не складно, якщо не вестися на "гречку, нові вікна-двері у під'їздах, нові лавочки-зупиночки".
З кандидатурою президента складніше, але Кошулинський чи Залужний цілком гідні уваги.
показати весь коментар
27.08.2023 17:51 Відповісти
Ну, хто знає. Біда в тому що ні в кого, крім овоща, не було й немає команди. Не було в Порошенка, тим паче немає у Зєлі, одні проходимці. Немає й у названих Вами. Прийдуть такі ж зєлєбоби. Вибирати взагалі немає кого. От біда.
показати весь коментар
27.08.2023 18:13 Відповісти
"Команда" в Україні - це організована злочинна група.
А танцювати, - то так, 30 років яйця заважають (вірніше їх відсутність).
показати весь коментар
27.08.2023 19:01 Відповісти
Так на пів року вилучити українську дипломатію шоб замість зброї дивитись на вибори і їх наслідки а за цей час захід остаточно скаже що потрібно домовлятись так шо не глузуй і йде овец пасти у своєму мухосранску а не під українскьким IP дурниці писати
показати весь коментар
27.08.2023 17:33 Відповісти
Нулівка португальська, йди проспись, бо вже речень побудувати не можеш, а помилка за помилкою чергуються.
показати весь коментар
27.08.2023 18:00 Відповісти
Не так?
показати весь коментар
27.08.2023 18:17 Відповісти
Дивна теорема, красти привладним на посадах під час війни і мовчати, це нормально, а от проводити вибори, щоб нести моно ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за свою бездіяльність щодо підготовки України до оборони від московитів, це аморально!!
Щось у Шуляк дебіт з кредитом не згодяться та шкірними інтересами ТХНЕ!!
Вона не за Українців ТУРБУЄТЬСЯ, а тільки за себе, особисто!
Співпадіння….
показати весь коментар
27.08.2023 16:49 Відповісти
Шуляк наголосила, жаль що 8 мільйонів українців які є переважно зелені
виродки (бандюки, полу-сепаратисти , корупціонері, ухилянти )
знаходяться за кордоном та не можуть проголосувати за ЗЕбілів.
показати весь коментар
27.08.2023 16:53 Відповісти
За конституцію переживає ,так чому нема стану війни і ви зе гниди сиділи б збоку від корита ,а влада була б у Залужного згіднр Конституції
показати весь коментар
27.08.2023 16:54 Відповісти
Ото ляпнула Коза! Не буде виборів не мае легітивності влади, а значить самий захудалий поліцейський, чи чиновник, буде посланий нахер! Бо без віборив вони ніхто!!!!
показати весь коментар
27.08.2023 16:58 Відповісти
В Україні не оголена війна а введено військовий стан який по Закону закінчується 15 листопада,
так що пока нічого не заважає оголосити вибори про вибори Президента 16 листопада а 17 листопада знову ввести військовий стан
По Закону якщо оголошено про проведення виборів Президента то вже ніякий військовий стан не може відмінити вибори Президента
показати весь коментар
27.08.2023 17:10 Відповісти
Да, зелёные ещё крепко намародёрят в Украине.
показати весь коментар
27.08.2023 17:23 Відповісти
Вибори будуть лише після війни, - "слуга народу" Шуляк Джерело:
ПІШЛА НАХ КУРВА, вибори будуть під час війни, альтернативи як це зробити є.
показати весь коментар
27.08.2023 17:30 Відповісти
А чого тут так шумно?… Читайте статтю- 10 від 12 05 2015. Там чітко прописано про неприпустимість припинення повноважень президента під час воєнного стану. Народ переживає за вибори бо хочеться країну ворогу здати
показати весь коментар
27.08.2023 17:51 Відповісти
Читай Конституцію України, і йди нах тролятина
показати весь коментар
27.08.2023 18:20 Відповісти
Тоді у владних структурах може виникнути спокуса затягнути війну, щоб не втратити владу.
показати весь коментар
27.08.2023 19:02 Відповісти
Навіть якщо вибори і будуть, це ****** кончене зелене шапіто зі своїм бидломарафоном нікого не пропустить, хіба що ******* претулу
показати весь коментар
27.08.2023 17:57 Відповісти
отже війна не закінчиться ніколи?
показати весь коментар
27.08.2023 18:16 Відповісти
Виходить так.
показати весь коментар
27.08.2023 20:43 Відповісти
З Зелею війна закінчиться поразкою.
показати весь коментар
28.08.2023 06:32 Відповісти
Ну, якщо ригівська будівельна мафія вже все вирішила і випустила Шуляк це озвучити...
показати весь коментар
27.08.2023 18:29 Відповісти
Очень надеюсь,что президент Ермак и его Зе- ФСБ помощники наберут 3% голосов и не успеют ,, свалить,, до суда.
показати весь коментар
27.08.2023 18:49 Відповісти
А чорний лебідь прилетить через півроку...
І без проведення виборів Президента України 31 березня 2024 року узурпатор Зеленський буде поза законом!
показати весь коментар
27.08.2023 19:10 Відповісти
Землю рити почнуть, щоб при владі залишитись!!!! Мразота зелена!
показати весь коментар
27.08.2023 20:21 Відповісти
Выборы будут после войны, а война не закончится никогда.
Да здравствует император Зеленский!
Из шутов в монархи!
показати весь коментар
27.08.2023 20:36 Відповісти
З Зелею війна закінчиться перемогою Московії. Це навіть США збагнули.
показати весь коментар
28.08.2023 06:30 Відповісти
Чим довше при владі,тим міцніше присмокчуться.Схожі на кліщів,але самі не відпадуть.Відривати прийдеться.
показати весь коментар
27.08.2023 20:41 Відповісти
Жим-жим?
показати весь коментар
27.08.2023 20:54 Відповісти
Мразота.... війна з 2014 року як ти зетварина до влади прийшла*?
показати весь коментар
27.08.2023 21:22 Відповісти
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ НЕ ВВАЖАЄ ВІЙНУ ВАГОМОЮ ПРИЧИНОЮ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ ВИБОРІВ І ЇХ ПЕРЕНОСУ
показати весь коментар
27.08.2023 21:25 Відповісти
Все дуже просто та несподівано : Якщо ми не проводимо вибори, то ніхто нам зброю давати не будуть. Це варіант Афганистана який передали Талібану.Якщо ми проводимо вибори в Україні то є 2 варіанти. Перший: вибори виграє Зеленський- те саме: США зброю не дає, а потім і НАТО припиняє постачання зброї. Другий варіант: вибори виграє хтось їнший і к нам довго придивляється Захід. Потім варіанти знову 2: Перший: В країні одержала перемогу знову партія регіонов под їншим названням. В цьому випадку зброї знову не дадуть. Якщо виграють незалежні від Московії партіі, то нам дадут літакі та їншу зброю.
показати весь коментар
27.08.2023 21:51 Відповісти
показати весь коментар
27.08.2023 21:55 Відповісти
В нас нема війни, є військовий стан. Так що - давай досвіданія зелена шобла.
показати весь коментар
27.08.2023 22:42 Відповісти
ну, раз вы так, то тогда мы так - "Янукович 2.0", и с выносом тел с Банковой, если потребуется. выборы все равно состоятся, хотят этого зе-слуги, или не хотят, их никто спрашивать не будет, так как украинский народ нанимал их на один срок, и он подходит к завершению.
показати весь коментар
28.08.2023 01:18 Відповісти
Вова офшори наб'є під зав'язку, щоб і правнукам грошенят вистачило.
показати весь коментар
28.08.2023 02:30 Відповісти
Захід не може збагнути, чи Зеля дійсно ворог народу, чи він наш отець. Якщо ми знову виберем його президентом, то Захід залишить нас Зелі, як Афганістан Талібану.
показати весь коментар
28.08.2023 06:25 Відповісти
Ще один гарний кандидат на розміновування полів.
Стане експертом в цій справі - добре, але за свою депутатську діяльність відповідати доведеться. Подохне на міні - ну хоч якась користь з цього шматка людини.
показати весь коментар
28.08.2023 09:40 Відповісти
умовах воєнного стану забороняються:

зміна Конституції України та АР Крим; проведення виборів президента України, Верховної Ради, Верховної Ради АР Крим та органів місцевого самоврядування; проведення всеукраїнських та місцевих референдумів; проведення страйків, масових зібрань та акцій.

Статті 157 та стаття 83 Конституції

стаття 83 Конституції України:

"У разі закінчення строку повноважень Верховної Ради України під час дії воєнного чи надзвичайного стану її повноваження продовжуються до дня першого засідання першої сесії Верховної Ради України, обраної після скасування воєнного чи надзвичайного стану".

Щодо Президента є тіки закон про заборону.

Закон можна змінити.
Конституцію ні.

Тож, може бути проведені вибори президента, та не можуть бути проведені вибори до Верховної ради.
показати весь коментар
28.08.2023 09:48 Відповісти
Гарні коментарі, є надія що не все так безнадійно. І ще, не для того Зеслимака пхали в презіки, щоб Україна перемогла у війні!
показати весь коментар
02.09.2023 07:58 Відповісти
Сторінка 3 з 3