5784 відвідувача онлайн
8 865 178

Буданов пережив понад десяток замахів, - розвідка

буданов

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов пережив більше як десяток замахів на своє життя.

Про це в інтерв’ю ISLND TV розповів представник ГУР Міноборони Андрій Юсов, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він розповів, що росіяни в останні роки багато разів вчиняли замахи на Кирила Буданова. Один з них - це ракетний удар по офісу ГУР під час повномасштабної війни.

"В цілому, сумарно більше ніж десять. Це з 2014 року... Попри ці численні замахи ГУР Міноборони на жодну годину, на жодну хвилину не припиняло своєї діяльності. Всі працювали також й у місці постійної дислокації відомства. Це саме стосується командира і всієї команди", - сказав Юсов.

Розвідник зазначив, що російські пропагандисти часто намагаються вигадати брехню про Буданова.

"Дуже потішні були потім намагання російської пропаганди пояснити, що хтось десь потім лікувався, якісь наслідки, там зачіска не та, там ще щось", - додав він.

Топ коментарі
+52
Я теж пережив понад 1000 замахів. Кожного разу коли кацапи ракетами і дронами намагалися мене вбити. І що?
показати весь коментар
27.08.2023 16:09 Відповісти
+44
Новий жарт від кловунів )))))
показати весь коментар
27.08.2023 16:06 Відповісти
+43
видать это покушался по ночам его сожитель Гогиашвили...ничего не имею против геев, но зачем же на всю страну про эти "покушения"??!!
показати весь коментар
27.08.2023 16:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Знаємо! Разом з зеленським і єрмаком.
показати весь коментар
27.08.2023 18:05 Відповісти
а ты кацапска не любишь укронацистов?
показати весь коментар
27.08.2023 18:21 Відповісти
ХЛОПЦІ НА ПЕРЕДКУ КОЖНИЙ ДЕНЬ ПІДДАЮТЬСЯ ЗАМАХУ,АЛЕ ТАК НЕ ПІАРЯТЬСЯ .АЖ РИГАТИ ХОЧЕТЬСЯ
показати весь коментар
27.08.2023 16:36 Відповісти
Ну зробіть це....необов'язково писати
показати весь коментар
27.08.2023 16:37 Відповісти
риг-риг
показати весь коментар
28.08.2023 05:08 Відповісти
Навіть у кота 9 життів😁
А якщо серйозно, якщо б хотіли, то давно б знайшли спосіб, тим паче зрадників вистачає.
показати весь коментар
27.08.2023 16:36 Відповісти
Усі кремлівські тролі "возбудились",значить усе правильно робить Буданов
показати весь коментар
27.08.2023 16:38 Відповісти
це коли "ванергейт" прикрив?чи коли другана єрмака за кордон випустив?чи коли з гогілашвілі маєток ділив?хоча,для вас,зебаранів,він якраз все робить правильно
показати весь коментар
27.08.2023 16:59 Відповісти
Як колись казали - Хвали мене, моя губонько, бо до вуха роздеру!
показати весь коментар
27.08.2023 19:34 Відповісти
Чи коли ппогнав на о Зміїний найкращих пілотів. Операція провалилась, пілоти загинули.
показати весь коментар
27.08.2023 17:53 Відповісти
Дитино, я б сказав, що робити з твоїм збудженням, але боюся, що це діти прочитають.
показати весь коментар
27.08.2023 18:07 Відповісти
Я не дитина,а жінка похилого віку і терпіти не можу ,коли конструктивну критику підмініють ницими образами Президента і його команду.Хочу нагадати,що через таких критиканів пуйло і зробив висновок,що український народ проти існуючої влади і підтримає рашу.Тому треба думати,що пишете в публічному просторі.Демократія- це процедура,а не лайно
показати весь коментар
27.08.2023 19:16 Відповісти
пуйло зробив висновок тоді , коли йому доповіли що всі завдання виконані : ракети вкопані в асфальт , мости і дороги розміновані , війска відведені з усіх стратегічних напрямків , його агентура зайняла всі ключові посади в державі Україна .. за три дні парад на Хрещатику !!!
показати весь коментар
27.08.2023 20:08 Відповісти
пуйло і зробив висновок,що український народ проти існуючої влади і підтримає рашу.

В 1959 году преподавание логики в средней школе отменили.
Как неприятие существующей (на данный момент) власти является поддержкой раши?
Являлась ли критика команды П. Порошенко в 2014-2019 г. поддержкой раши?
показати весь коментар
27.08.2023 22:05 Відповісти
С...а, які ж ви зебіли обмежені, по перше демократія це режим а не процедура а по друге х@йло напав через те, що Україна була у той час найслабша, при Петрі навіть не напав, а тут зрозумів, що гіршого президента не буде, але хоча й врахував дебілізьм зелупи, не врахував стійкість Українського народу! Ну і по третє те, що ви жінка пожилого віку видно, та яка хвалила Хрущова, потім Брежнєва, у вільні Україні напевно за сисоменка голосувала й за яника 100 відсотків, тепер пхнете за членограя, совдепівські безмізкі лишньохромосомі імбецили!
показати весь коментар
28.08.2023 09:09 Відповісти
не позорься зелеботка ..
показати весь коментар
27.08.2023 18:22 Відповісти
людей він смішить і це все, що він робить...хоча що можна очікувати від команди клоунів...🤷
показати весь коментар
27.08.2023 18:22 Відповісти
Угу. "Васісуалій Лоханкін і його роль в Світовій революції"
показати весь коментар
27.08.2023 16:39 Відповісти
Вообще тем было 3.
1. Васисуалий Лоханкин и его значение.
2. Лоханкин и трагедия русского либерализма
3.Лоханкин и его роль в русской революции.
показати весь коментар
27.08.2023 22:12 Відповісти
Абсоютно вірно, але в моєму лесиконі відсутнє слово "руССкой", тому я і замінив це слово на "світовій".
показати весь коментар
28.08.2023 08:57 Відповісти
Бреше те. Було 11,5 скрипаль свідок
показати весь коментар
27.08.2023 16:39 Відповісти
11,58.
показати весь коментар
27.08.2023 18:08 Відповісти
Причем с контрольным в голову.
показати весь коментар
27.08.2023 16:44 Відповісти
Яку фуйню нам втирають ! Невже хтось повіре ?
показати весь коментар
27.08.2023 16:44 Відповісти
ага, о це рівень керівника розвідки 😵‍💫
показати весь коментар
27.08.2023 18:24 Відповісти
Тобто Буданова тепер можна називати Клоун ЗІ Сталі!
показати весь коментар
27.08.2023 16:44 Відповісти
Ні, він тепер Решето.
показати весь коментар
27.08.2023 18:10 Відповісти
Подумаешь . Вон Лукашенко вообще расстреляли и ничего - здоров и весел .
показати весь коментар
27.08.2023 16:44 Відповісти
показати весь коментар
27.08.2023 18:24 Відповісти
Коли сміятись? З Буланова розвідник, як з гівна куля. Чому Червінський у тюрмі?
показати весь коментар
27.08.2023 16:46 Відповісти
Орден треба за Замаханість 3 ступені.
показати весь коментар
27.08.2023 16:47 Відповісти
кожного разу коли він відмазує когось із ОПи,цей хоробрий воїн ризикує своїм життям!бо пригожин теж вважав,що він для тієї влади щось там вартий
показати весь коментар
27.08.2023 16:56 Відповісти
Під@rusи дійсно бояться Буданова до усрачки і всі "атвєтачкі" списують особисто на нього.
Тай те Свято, що влаштувало ГУР МО 23÷24 не треба забувати.
показати весь коментар
27.08.2023 17:02 Відповісти
Буданов керує розвідкою з подачі єрмака і затвердження зє з серпня 2020 року. Як розвідник він повний нуль! Тепер живе в робочому кабінеті з дружиною і котом. Ну і навіщо кацапам на цього корисного ідіота з нарцисично-балабольськими якостями робити замахи? Навпаки! Вони мають ще й фесеошників до нього приставити...
показати весь коментар
27.08.2023 17:03 Відповісти
правильно ховається в кабінеті від сожітєля Гогіка що ще раз не замахнувся вночі
таке можливо тільки у нашому цирку, це те саме що очільник моссаду жив в одному особняку з сирійським чи іранським агентом, це нонсенс але у нас це норма. І дивно пачіму ми нє в наті...
показати весь коментар
27.08.2023 17:28 Відповісти
его сожителя фсбшного агента гониашвили зеленский в начале войны да в москву отпустил
показати весь коментар
27.08.2023 18:24 Відповісти
Ще й з котом живе? Збоченець!
показати весь коментар
27.08.2023 18:13 Відповісти
У мене три кота і два песика. Навіть страшно уявити що Ви про мене подумаєте. Згляньтесь що це вдома, а не на роботі...
показати весь коментар
27.08.2023 18:49 Відповісти
Просто піар.
Я поважаю тільки звичайних військових.
показати весь коментар
27.08.2023 17:06 Відповісти
Наскільки ГУР Бурби був до Вагнергейта більш боєздатним !
показати весь коментар
27.08.2023 17:07 Відповісти
Нечего не понимаю... За что русня хочет его убить?
показати весь коментар
27.08.2023 17:10 Відповісти
А люди в Ірпіні, Бучі, Херсоні, Маріуполі і ін., які из-за цього клоуна в оккупації опинились не пережили.
показати весь коментар
27.08.2023 17:17 Відповісти
А як ще один незмінний почіває-подоляк на нього ще не покушались?Недопрайьовують.Бо як вилазять дуже сильні зашквари.То відразу достають перевірену шнягу "замах".То замах на "боневтіка",то буданов.Невже недолугі невторопають шо це вже не діє.
показати весь коментар
27.08.2023 17:17 Відповісти
Це мабуть коли йому чи то пересолили чи переперчили він рахував як замахи.
Агент Буданов, Джеймс Буданов.
показати весь коментар
27.08.2023 17:23 Відповісти
Ще простіше: коли лякався так, що аж серце ставало.
показати весь коментар
27.08.2023 18:15 Відповісти
зачекайте трохи, перед виборами нам розвідка скаже що на бонапарда невтіковича було скоєно 100500 замахів, частину з яких відбив лічна абдристовіч....
І зелошня повірить, а те що коли воно зі свитою та козирем на передок їде кацапи стихають, та то таке
показати весь коментар
27.08.2023 17:23 Відповісти
пустий балабол цей буданов як вся зелена шобла на чолі з зельов
показати весь коментар
27.08.2023 17:25 Відповісти
Буданов пережив понад десяток замахів, - розвідка Джерело:
Заборісту шмаль Буданов курить ....
показати весь коментар
27.08.2023 17:27 Відповісти
Замахальників наловили банато?
показати весь коментар
27.08.2023 17:47 Відповісти
Цілу баночку.
показати весь коментар
27.08.2023 18:16 Відповісти
нє, не 10 а 25 разів. А клоун все живий!
показати весь коментар
27.08.2023 17:54 Відповісти
Мабуть жінка замахувалася.
показати весь коментар
27.08.2023 17:54 Відповісти
Ага. Циганка, в якої він роботу забрав.
показати весь коментар
27.08.2023 18:25 Відповісти
Нехай, дурь змінить, трішки попустить на деякий час...
показати весь коментар
27.08.2023 18:04 Відповісти
За генерала треба відпрацьовувати квартальним
показати весь коментар
27.08.2023 18:39 Відповісти
Що духи з кришталевої кулі нападали під час сеансів яснобачення?
показати весь коментар
27.08.2023 18:24 Відповісти
Схоже на собачий бред ,а не на замахи
показати весь коментар
27.08.2023 18:27 Відповісти
це майбутній пріємнік Зеленського
показати весь коментар
27.08.2023 18:42 Відповісти
Не усі талановиті профі можуть бути порядними й не гребувати на карйєрних сходинках переступати через Червінського й Бурбака...
показати весь коментар
27.08.2023 18:37 Відповісти
На Фиделя покушались 634 раза. Дожил до 90 лет.
показати весь коментар
27.08.2023 18:38 Відповісти
Нам багато років , ми все знаємо, але ОПУбордельні протягнуть своїх на виборах молоддю - це на молодь й працює ОПУ піарячи свою "зірочку" , котрий й "сам нарцис с усам"
показати весь коментар
27.08.2023 18:52 Відповісти
Аристович нервно курит в сторонке
показати весь коментар
27.08.2023 18:55 Відповісти
Треба вже буданову ордєн "За невдалі замахи" викувати, а то понад десяток замахів це вам не всі серії 95 кварталу передивитися, це набагато жорсткіше випроюбування. Хоча, по правді кажучи, перший орден "За невдалі замахи" зеленський має присвоїти своїм указом Шефіру, бо пригодницбкий сервал про "невдалі замахи" був започаткований саме ним у вересні 2021. Тож орден "За невдалий замах" під №1 має бути у Шефіра. А ось перший орден "За невдалий пєрєварот" треба такі да, присвоїти Владімірссаничу, як він не шаманив, як він не стращав країну "пєрєваротом" у листопаді 2021, так нічого і не сталося і навіть "пєрєваротніков" ніхто навіть не пожурив... Абідна канєшна, анонс "пєрєватора" оголошував сам Владімірссанич, а в рєалє, як завжди пшик. Втім, як і все, що Владіиірссанич та його шоу-шобла робить з 2019 року...
показати весь коментар
27.08.2023 18:55 Відповісти
"Хазяйка, пулі свістєлі над головой!"
Для кацапів наступить горе, якщо на його місце прийде профі.
показати весь коментар
27.08.2023 19:14 Відповісти
А гогилашвили сколько пережил?
показати весь коментар
27.08.2023 20:12 Відповісти
Так, так. І всі під час перегляду власних відосиків.
показати весь коментар
27.08.2023 20:21 Відповісти
Я кожен день переживаю замахи, коли кацапи по Україні ракетами стріляють.
показати весь коментар
27.08.2023 21:05 Відповісти
Аристович нервно курит в сторонке
показати весь коментар
27.08.2023 21:15 Відповісти
Глава ГУР має бути особою не публічною, так би мовити, засекреченою... Буданов же постійно на виду, і в телекамерах, і в пресі, і в інтернеті... У нас зараз на кожного українця на його Батьківщині раша робить замах...
показати весь коментар
27.08.2023 21:41 Відповісти
А зелений наполєон понад сто
показати весь коментар
27.08.2023 21:46 Відповісти
На мени кожний день замахів піпец. То вітер, то дощь, то сонце палке, то чайник перегрівся, то яечня пригоріла ...............
показати весь коментар
27.08.2023 22:59 Відповісти
мдяяяя )))
показати весь коментар
27.08.2023 23:15 Відповісти
нарцис. цим все сказано.
показати весь коментар
28.08.2023 05:09 Відповісти
Сторінка 2 з 2