8657 відвідувачів онлайн
1 615 47

Кулеба про відсутність посла України у Чехії: Шукаємо найсильнішого кандидата

дмитро,кулеба

Україна ще не визначилася з кандидатурою на посаду глави дипломатичної місії у Чехії, яка є вільною уже понад рік.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

За словами очільника українського МЗС, він привіз до Праги агреман для нового чеського посла в Україні. Але з українським послом поки що не визначилися.

"Євген Перебийніс (поїхав 9 липня 2022 року — ред.) був відмінним послом тут", - підкреслив Кулеба. Але, нагадав він, робота дипломатів будується на принципі ротації, місія посла у Празі завершилася, він повернувся в Київ на посаду заступника міністра, отримавши таким чином підвищення.

"Хочете вірте, хочете ні, але з того самого часу ми шукаємо найсильнішого кандидата, який насправді був би бездоганним для Чеської Республіки… Буде посол - але не будь-який, а найкращий", - запевнив Кулеба.

За словами міністра, розглядалися кілька кандидатур, але жодна з них не була досконалою для того, щоби представляти інтереси держави в такій важливій країні-партнері, як Чехія. Ще є кілька кандидатур, остаточне рішення прийме президент, з яким Кулеба говоритиме після повернення до Києва.

Топ коментарі
+18
Сексологині закінчились. Може Кошового?
показати весь коментар
28.08.2023 19:44 Відповісти
+17
показати весь коментар
28.08.2023 19:43 Відповісти
+15
А що ескортниці закінчились?
показати весь коментар
28.08.2023 19:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
за гаражами повно. там і сексологіні, і філософи і, навіть, джекічани є
показати весь коментар
28.08.2023 19:41 Відповісти
Сексологині закінчились. Може Кошового?
показати весь коментар
28.08.2023 19:44 Відповісти
ага, спробуй, витягни його з Польщі
показати весь коментар
28.08.2023 19:46 Відповісти
Хотів написати те саме про сексологинь.
показати весь коментар
28.08.2023 20:13 Відповісти
Вірастюк
показати весь коментар
28.08.2023 22:07 Відповісти
Ні, давайте вгадаємо! Послом в Чехії буде... та-а-дам! - Рєзніков!
Бо ж в Словенії - Таран, теж доречі, колишній міністр оборони!
І не ловіть мене на слові, бо для зелених довбо@обів що Словенія, що Словаччина - все єдине!)))
показати весь коментар
28.08.2023 21:26 Відповісти
А що ескортниці закінчились?
показати весь коментар
28.08.2023 19:42 Відповісти
ще гемби всім плядям не переміряли..... 'Чехія давня збройова країна яка може і виробляти , і ремонтувати нашу зброю....шкідлива ручка дєрьмака знову при ділі !
показати весь коментар
28.08.2023 19:49 Відповісти
Болгарія теж в цьому сенсі для нас важлива
показати весь коментар
28.08.2023 19:54 Відповісти
Мабуть буде Гогошвілі з Машой у зеленського велика скамійка родичів, друзів, знайомих, занайомих знайомого
показати весь коментар
28.08.2023 19:49 Відповісти
Шукаємо найсильнішого кандидата

А шо: там когось треба буде *******?
)))
показати весь коментар
28.08.2023 19:42 Відповісти
а давайте Вірастюка? Сильний та продажний як сук наріту...
показати весь коментар
28.08.2023 20:20 Відповісти
До речі, багато людей у світі вважають найсильнішим Чака Норріса!
)))
показати весь коментар
28.08.2023 22:01 Відповісти
показати весь коментар
28.08.2023 19:43 Відповісти
О, ця піде на ура.
показати весь коментар
28.08.2023 19:45 Відповісти
новое лицо, как ********* дебилы-экспериментаторы
показати весь коментар
28.08.2023 20:11 Відповісти
показати весь коментар
28.08.2023 20:25 Відповісти
А ту геніальність, посла в Болгарії, не можна перемістити в Чехію, поближче до Женеви?
показати весь коментар
28.08.2023 19:45 Відповісти
а шо всі зелені прастітуки закінчились вже?
показати весь коментар
28.08.2023 19:47 Відповісти
резникову место готовите?
показати весь коментар
28.08.2023 19:49 Відповісти
шльомі не пропонували?
показати весь коментар
28.08.2023 19:49 Відповісти
Чекає коли Резніков звільниться...
показати весь коментар
28.08.2023 19:56 Відповісти
Рєзнікову давно вже забили місце у Великобританії.
показати весь коментар
28.08.2023 20:16 Відповісти
Дефицит минетчиц, всех уже по посольствам распихали. Беда.
показати весь коментар
28.08.2023 20:13 Відповісти
Невже ''карабєльниє сосни'' закінчилися? Чи може різникоффу місце притримуєте?
показати весь коментар
28.08.2023 20:18 Відповісти
може Мар2яна Безугла або Ліза Богуцкая підійдуть?
показати весь коментар
28.08.2023 20:19 Відповісти
тю!у кожній лазні є номерок відмінних послів!для ОПи саме те буде
показати весь коментар
28.08.2023 20:20 Відповісти
Кулеба, нормальний ти чел....тільки чого ж в попередніх випадках тобі не доводтлось шукати нікого, а тепер бачиш проблєма...От хто раніше призначав, той і зара хай - питань нема, нам позоритись вже не звикати
показати весь коментар
28.08.2023 20:28 Відповісти
Кулеба ни за что не отвечает. ермак - кузница кадров в МИД. Да и тот же Резников - не министр обороны. Его должность надо обозвать "чего изволите".
показати весь коментар
28.08.2023 20:36 Відповісти
Підійде.

показати весь коментар
28.08.2023 20:31 Відповісти
Ай лю-лю?
показати весь коментар
28.08.2023 23:51 Відповісти
тю...берешь штангу, берешь мордоворотов из квартала. юзика, к примеру. и просишь их проверить кто из них сильнее. только смотри, чтобы штангу не поломали, имущество-то казенное...
показати весь коментар
28.08.2023 20:35 Відповісти
Дивна логіка у зеленої влади. Був нормальний посол, але його вирішили звільнили і тепер не можуть більше року знайти заміну. То може спочатку потрібно було знайти достойну заміну, а вже потім відкликати ндіючого посла. Невже це якась вища математика для цих зелених невігласів.
показати весь коментар
28.08.2023 20:40 Відповісти
Для этого надо иметь мозги... или желание помочь Украине, а тут Оман...
показати весь коментар
28.08.2023 23:53 Відповісти
ку3ніца кадров 95 квартал іссяк чи що е ще недобиті регіонали а він говорить нема
показати весь коментар
28.08.2023 21:00 Відповісти
Що ,ще ні одна сосна потужно не насосала на таку посаду ?
показати весь коментар
28.08.2023 21:05 Відповісти
на окружную!!!!
показати весь коментар
28.08.2023 21:19 Відповісти
*банулись на отличненько. договариваться и способствовать любой помощи (особенно где страны вполне - пока - лояльные) не на часі. Хйло подождет, пока там кого-то выберут "приличного" (или когда кто-то совсем неприличный зашкварится). с каждым разом все меньше и меньше можно удивляться поведению Хйла, если он в основном общался с такими унылыми физиономиями и реально всех покупал даже не за копейки. наверное, достали вконец. государственных институтов (да и фактически государства) реально как такового - нет, зачем тратить такое бабло на видимость работы еще и во время войны?
показати весь коментар
28.08.2023 21:20 Відповісти
Ждут, когда резникова с поста министра преЗедент снимет.
показати весь коментар
28.08.2023 21:21 Відповісти
в армии почему-то таких "ротаций" совсем не фонтан во время войны, скорее даже едут пока конь не сдохнет наоборот, а тут - норм. "мисия закончилась, просю всех расходиться"
показати весь коментар
28.08.2023 21:23 Відповісти
Єрмак мабуть кожну ніч іспити проводить
показати весь коментар
28.08.2023 21:38 Відповісти
Такого безладу в зовнішніх відносинах України в нас ще не було.
показати весь коментар
28.08.2023 21:49 Відповісти
60-90-60???
показати весь коментар
28.08.2023 22:08 Відповісти
Ось вам і наслідки неякісної, обмеженої в фінансовому питані навчання.
Ще трошечки і вам вже дітей по десять треба клепати. Бо там тільки свої спеціалісти.
Невігласи узколобі!
показати весь коментар
28.08.2023 22:42 Відповісти
Окружная - кузница новых кадров для ОПы!!!
показати весь коментар
28.08.2023 23:55 Відповісти