10394 відвідувача онлайн
5 108 16

Росіяни отримали нову партію "шахедів", - ОК "Південь"

шахед,шахеди

Вночі росіяни атакували Одещину "шахедами" з нової партії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо, про це заявила речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк.

"Росіяни обирають невипадково дати атак, вони планують ці операції. А планування відбувається виходячи з наявних сил та засобів. Ми бачили, що перед атаками Одещини відбулася активізація вантажних повітряних перевезень з напрямком Тегеран - Москва, що може свідчити про прибуття додаткової партії "шахедів", - зазначила вона.

За словами речниці, ворог намагається нищити цивільну інфраструктуру України за допомогою дешевшого способу.

"На уламках збитих безпілотників ми бачили, що це дійсно наступна партія, яка відрізняється маркуванням. Очевидно, що росіяни економлять ракети. Тому що цей запас поповнювати не так просто й набагато дорожче. Ворог намагається нищити цивільну інфраструктуру за допомогою більш дешевого способу", - підсумувала Гуменюк.

Топ коментарі
+2
А що мішає нам робити теж саме на московії?
показати весь коментар
04.09.2023 17:38 Відповісти
+2
8 років забивати на свій ВПК? А може останні 4 роки?
показати весь коментар
04.09.2023 18:59 Відповісти
+1
румынам приготовиться.
показати весь коментар
04.09.2023 17:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
штирліць, який упав на сокиру
показати весь коментар
04.09.2023 17:31 Відповісти
показати весь коментар
04.09.2023 17:36 Відповісти
А що мішає нам робити теж саме на московії?
показати весь коментар
04.09.2023 17:38 Відповісти
Намагаються. Але як виявилося, якщо 8 років забивати на свій ВПК, то за 1,5 роки (та ще й за умов повномасштабної війни) зробити щось вартестне… дуже не просто. Тільки повні технічні кретини можуть говорити: "Та що там Шахед, нічого складного зробити його"
показати весь коментар
04.09.2023 17:54 Відповісти
8 років забивати на свій ВПК? А може останні 4 роки?
показати весь коментар
04.09.2023 18:59 Відповісти
Вікіпедія: Оборонно-промисловий комплекс України
показати весь коментар
04.09.2023 19:38 Відповісти
Ну розкажи скільки заводів з виробництва *********** було збудовано з 2014 по 2019. Скільки було вироблено танків, БТРів, БПЛА? Можеш згадати про "лінію Яценюка". Можна і про склади *********** згадати. Можна і про масове звільнення із ЗСУ згадати у період 2017-2018. Так, що до 2019 р. штатна укомплектованість підрозділів не перевищувала 50%. І т.д. і т.п.
показати весь коментар
05.09.2023 10:29 Відповісти
Та запросто з льоту напишу - "Нептун", САУ "Богдана", птрк і багато чого...А щодо ЗСУ не пзди - підняли з ніг все ЗСУ і сьогодні твою нікчемну дупу затрамобвану шашликами захищаємо саме тим що було тоді створене, а м ибулди навчані та відточені! Нікуя ти не знаєш диванний аналітик!
показати весь коментар
05.09.2023 22:51 Відповісти
Спроба перевести стрілок і з'їзд з теми - не залікова. Я ставив питання заводів з виробництва *********** (а не чогось іншого).
"Нептун" - так, створено. В умовах недофінансування (почитай інтерв'ю гл.конструктора - Корастилева). Цей ракетний комплекс - протикорабельний. Так, необхідний. Але найнеобхідніший у війні з РФ?
Щодо "Богдани" - не сміші! САУ розроблено у 2009 р. корпорацією ТАСКО. У 2015 р. розпочали реанімацію цього проекту. Як і все у Пороха - через ж… У результаті - один зразок "для параду".
Які ПТРК? "Стугна"? Це та, яка на озброєнні з 2011 р.?
показати весь коментар
06.09.2023 13:05 Відповісти
румынам приготовиться.
показати весь коментар
04.09.2023 17:41 Відповісти
ТРЕБА НЕ КОНСТАТИТУВАТИ А ЗБИВАТИ ЗБИВАТИ ЩЕ РАЗ ЗБИВАТИ НА ПІДЛЕТІ ЧИ ДО МОСКВИ ЧИ ДО ТЕГЕРАНУ!!!
показати весь коментар
04.09.2023 17:54 Відповісти
как ты их будешь сбивать если они в Румынию летят ?
показати весь коментар
04.09.2023 18:34 Відповісти
румынам от этого не легче
показати весь коментар
04.09.2023 18:33 Відповісти
Путин в седьмой раз с начала года заявил, что Россию «надули»
показати весь коментар
04.09.2023 18:35 Відповісти
Мопеды не той системы ?
показати весь коментар
04.09.2023 18:38 Відповісти
Чего и следовало ожидать, месячная норма выгрузки шахедов на голову украинцам 200-300 штук и так будет судя по всему до конца войны. Если сильно прям напрягутся, то могут как в мае 400 штук в месяц выпустить. Но это редко. Ну и еще 150-200 ракет нашкребут и в месяц смогут выстреливать. И тоже вполне себе до конца войны запасов и производства хватит на такой расход.
Украины же ответила наконец-то в августе 150 дронами типа Бобер и Уж-22, тоже неплохо.
Хотя бы так. И до 50 ракет в месяц типа Шторм, Скальп и старых С-200. Это наш максимум.
показати весь коментар
04.09.2023 20:59 Відповісти