5093 відвідувача онлайн
4 952 155

Виборів наступного року не буде: видатки не передбачені, - Железняк

вибори

В державному бюджеті на 2024 рік не передбачені видатки на проведення виборів.

На це звернув увагу народний депутат "Голосу" Ярослав Железняк, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Все, інтрига знята: видатки на вибори в наступному році НЕ передбачені", - написав він у телеграмі.

Железняк нагадав, що в 2019 році, коли відбувалися вибори, бюджет ЦВК складав 4 млрд грн.

Виборів наступного року не буде: видатки не передбачені, - Железняк 01

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 15 вересня уряд затвердив проєкт державного бюджету на 2024 рік. Що він передбачає, читайте тут.

Топ коментарі
+28
Всьо ясно, наркоман не хоче іти під трибунал.
показати весь коментар
15.09.2023 14:08 Відповісти
+17
Мала розмову з ним на днях. Обговорення було відносно рейтингів і відповідальоісті зе за корупцію і бардак з служками. Цей депутат написав,що альтернативи зе не має. Він супер. Мда. Як і Бучі не було, Маріуполя, Оленівки....
показати весь коментар
15.09.2023 14:09 Відповісти
+17
показати весь коментар
15.09.2023 14:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Термін "До останнього українця" народився у кремлівських кабінетах.
показати весь коментар
15.09.2023 15:06 Відповісти
Зеля цей план звідти і взяв. Геніальний план знищити усіх патріотів у Бахмутів, а потім кидати у м'ясні штурми на запорізьскому напрямку. А потім усіх зі спідозними, гепатитними в одні загони, щоб кому пощастило вижити померли потім. Ни або як особисто ви бачити войну в довгу якщо навіть зараз охочих немає йти воювати, а кацапи під пекельними санкціями будують ракети, шахіди і танки? Вже нудить від цього спіймали ухилянтів, ухилянти там, ухилянти тут. Ухилянт це людина яка отримала мобілізаційне розпорядження.
показати весь коментар
15.09.2023 15:18 Відповісти
Е в них загранотряды. В виде кадыровцев.
показати весь коментар
15.09.2023 15:08 Відповісти
Ви особисто їх бачили чи по телемарахфону сказали? Я не бачив відео з заград отрядами. Але те як в нас проходить мобілізація в кращих традиціях лугандону, і які закони приймають (про віл, туб), у кацапів зараз прийняли, що такі не підлягають мобілізації і не можуть служити по контракту, то сміятися зі чмобіків будуть кацапи, а заград отряди із сбушників будуть в нас.
показати весь коментар
15.09.2023 15:12 Відповісти
Це всі кажуть, що в них е заградотряди іх підрозділу Ахмат. По друге в кацапів так само гребуть усіх підряд і хворих і калік...
показати весь коментар
15.09.2023 15:57 Відповісти
Одна казала про "Мальчика распяли в трусиках", а інші вірили. Пропаганда вона така. Кадирівці взагалі окрім тиктоків нічого не робили. Кацапи йдуть за гроші, зеки йдуть за свободу. В них окрім тих "чмобіків" які виявились армією просто так людей не гребуть, і до виборі 100% не будуть грести, кородони відкриті, ціни не ростуть, все стабільно. Якщо вірити у все, що кажуть, то ми давно повинні були Крим визволити.
показати весь коментар
15.09.2023 16:02 Відповісти
Жертвой пропаганды сейчас выглядишь ты. Хот скорее ты жертва "ошибки выжившего".

Кадыровцы хороши как раз в заградотрядах. И что бы мирняк кошманиит.

Беда в том что чмобики нет, не оказались армией. За деньги идёт меньшеньство, а остальных гребут похлеще чем у нас. Да есть те кто идёт за бабки, но их именно что меньше.
показати весь коментар
15.09.2023 16:55 Відповісти
Хоча б одне відео з заград отрядами є? А з тим як на болотах в бусіки ловлять ТЦКишники? А як інвалідів придатними без руки визнають? Я жодного відео з мобілізацію у кацапів не бачив, окрім пари минулорічних з воєнкомами біля метро, та у під'їзді, якби вони були, то цензор був їми завален. А так це все дешева пропаганда рівня распятого мальчика, для самих недолугих глядачів телемарафону. Кацапи дійсно ловили лугандонів по вулицях і кидали у штурми на початку війни, але зараз навіть лугандони відчувають себе більш вільними і глузують з вільних людей вільної країни. Мобілізацію у кацапів анонсували усі ще з січня місяця, але у кацапів нічого не змінилося, а в нас тепер будуть в кожному загоні віл позитивні, щоб посилити геноцид українців. Є те що кацапи дійсно роблять, а є те що просто пропаганда. Наприклад кацапи вбивають цивільних українців щоночі, ракетами, бомбами, шахежами, артилерією, це дійсність, а є те що видають за дійсність, як маніпулювання з окупованими територіями мов якщо там наказали стати на військовий облік, то всіх з окупованих територій відправлять воювати.
показати весь коментар
15.09.2023 18:08 Відповісти
Та з ким ти сперечаєшся, навіщо. В нас народ отруєний українською пропагандою. Скільки б не розказували про руйнівну силу кацапської інформаційної машини, але в нас такі ж самі інфозомбі, тільки в іншу сторону.
показати весь коментар
15.09.2023 17:14 Відповісти
Звичайно не буде. І в найближчі 5 років готуйтеся до цього.
показати весь коментар
15.09.2023 14:21 Відповісти
То це вже диктатура та автократія буде...
показати весь коментар
15.09.2023 14:36 Відповісти
надіюсь крапку з виборами поставили... під час війни вибори не потрібні.
показати весь коментар
15.09.2023 14:22 Відповісти
А така корупція як зараз- потрібна...?!!!
показати весь коментар
15.09.2023 14:35 Відповісти
Коля, чи як тебе там, навіщо мішати хрін з редькою, це не смакує. Не потрібно заговорювати тему.
показати весь коментар
15.09.2023 14:38 Відповісти
Кого влаштовує ця влада ви їбануті ...Ніхто з них воювати не буде...А ви будете...хоча якщо 73% хворих людей...то ви самі винні що допустили цих тварюк до влади...
показати весь коментар
15.09.2023 14:27 Відповісти
За Конституцією влада належить народу.
показати весь коментар
15.09.2023 14:37 Відповісти
Если американцы скажут, то будут. Иначе будете сидеть с голой жопой без денег на пороховой бочке социального взрыва.
показати весь коментар
15.09.2023 14:27 Відповісти
Будуть будуть вибори банді Єрмака/Татарова треба зробити кірдик і публічний суд лінча за всю коркпцію яку вони влаштували на крові !!!
показати весь коментар
15.09.2023 14:33 Відповісти
Шапіто і далі буде нищити країну...
Бо рейтинги нульові...будуть чекати на Перемогу,щоб на її хвилі проскочити у владу вдруге...
показати весь коментар
15.09.2023 14:34 Відповісти
У царей не бывает выборов,только челобитная
Зе.понад усэ!
показати весь коментар
15.09.2023 14:34 Відповісти
Зараз не ті часи. Навіть Кімченин - вибраний мудрим корейськім нарідом вождь.
показати весь коментар
15.09.2023 14:36 Відповісти
Це було очевидно. Та насправді і не погано.
показати весь коментар
15.09.2023 14:34 Відповісти
Дибіли які голосували і підтримють Зе банду...З них хтось воює?Чи може війна для бідних тільки...За час війни скільки вони накрали...Такої корупції не було за 30 років...Рівень життя влаштовує?
показати весь коментар
15.09.2023 14:35 Відповісти
Кто конкурент преЗеденту? Порошеко.
Кто принимает законы? Нардепы.
Порошенко кто? Нардеп.
Значит, кто против выборов? Порошенко.
П.С.
Вы прослушали цитатник ОПы по поводу выборов....
показати весь коментар
15.09.2023 14:36 Відповісти
Ну і скажіть, що Ze-режиму не вігидно щоб війна тривала роками. Тому вони й скавчать "ніяких перемовин", "готуйтесь до марафону", "деокупація до останнього села з дідусем".
показати весь коментар
15.09.2023 14:36 Відповісти
Очень плохо представляю выборы в Украине сейчас, во время войны...
показати весь коментар
15.09.2023 14:41 Відповісти
Ага сиди далі в Германіїї...Плохо йому...З такої владою і корупцією...Вони повинні висіти на стовбах а не красти і брехати далі...
показати весь коментар
15.09.2023 14:44 Відповісти
Я вас не спрашивал, что мне делать. Я просто знаю конституцию Украины.
показати весь коментар
15.09.2023 14:59 Відповісти
Якщо її міняють Зе тварі як їм захочется то ти будешь за них вмирати?
показати весь коментар
15.09.2023 15:01 Відповісти
Это же какую норму конституции они поменяли?
показати весь коментар
15.09.2023 15:03 Відповісти
То ти скажи яке вони мають право хворих з болячками забирати на фронт якщо це проти конституції?Мабуть ти взагалі не в Україні...то і похер тобі що буде з чоловічим населенням...А влада у нас сама гірша за 30 років...
показати весь коментар
15.09.2023 15:04 Відповісти
Понятно, мозги промыты.... янык - вот самое худшее и Украинцы его выгнали. Сейчас Украина борется за свое существование. Хватит мешать "навоз с мухами". У меня много претензий к Президенту, но я не вижу способа проведения выборов во время нахождения сотен тысяч в окопе, миллионов в оккупации и миллионов зарубежем.
показати весь коментар
15.09.2023 15:11 Відповісти
То тобі срати...Ти сидишь в Германіїї...Не будешь вмирати за Зе банду...
показати весь коментар
15.09.2023 15:16 Відповісти
Выздоравливайте!
показати весь коментар
15.09.2023 15:17 Відповісти
Весна прийде і Майдан вгамує
показати весь коментар
15.09.2023 15:55 Відповісти
Хто б сумнівався, вони і не збиралися передбачати. Все що в них "начасі", це розбудова диктатури та тотальне розграбування Армії і всього до чого руки дотягнуться. Але чи довго ще можна буде все це маскувати притворним патріотизмом? Вже будьоновки стирчать з усіх зелених шпарин.
показати весь коментар
15.09.2023 14:52 Відповісти
будут
показати весь коментар
15.09.2023 14:53 Відповісти
Знайомтелсь, з березня 2024 року виконувач обов'язків президента України.
показати весь коментар
15.09.2023 14:53 Відповісти
Як його роздуло...Це від гарного життя мабудь?.За 6тис грн в місяць живе?
показати весь коментар
15.09.2023 15:00 Відповісти
Турчинов у цьому кріслі був більш фотогенічним.
показати весь коментар
15.09.2023 15:10 Відповісти
А наскільки відданішим Україні, розумнішим та дієвішим?
Саме Турчинов взяв на себе відповідальність дати наказ на початок визволення України він кацапських "зельоних челавечків".
показати весь коментар
15.09.2023 15:51 Відповісти
До останнього депутата і корупціонера
показати весь коментар
15.09.2023 14:59 Відповісти
в 2019 г война тоже была и выборы были. или для многих это еще не такая война как нужно была? Коррупция, она всегда была при любой власти и будет. Коррупция не только во власти, но и среди населения которое на своих рабочих местах, как только достигают определенного уровня зазвездились и создают схемы.
показати весь коментар
15.09.2023 15:01 Відповісти
показати весь коментар
15.09.2023 15:07 Відповісти
закрили "зезрадники" Україні і її народу двері і ЄС І в НАТО. і підперли їх рашистським колом із середини
показати весь коментар
15.09.2023 15:08 Відповісти
А США думает иначе...
показати весь коментар
15.09.2023 15:09 Відповісти
Майдан всё решит
причём сразу с автоматами
показати весь коментар
15.09.2023 15:52 Відповісти
Зараз головне - перемогти ворога. І це всі прекрасно розуміють.
показати весь коментар
15.09.2023 16:08 Відповісти
Понятно.... Дерьмак будет продолжать ГАДИТЬ.
показати весь коментар
15.09.2023 17:12 Відповісти
Цікаве вибачення: немає грошей - немає виборів. То так буде завжди!
показати весь коментар
15.09.2023 19:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2