7894 відвідувача онлайн
1 813 30

Ми не працюємо над виборами в "Дії", - віце-прем’єр Федоров

федоров

Мінцифри не працює над підготовкою до виборів шляхом голосування у застосунку "Дія".

Про це заявив віцепрем’єр Михайло Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи веде Міністерство цифрової трансформації підготовку до виборів шляхом електронного голосування за допомогою "Дії", Федоров заперечив такі процеси.

Він наголосив, що для цього мають бути відповідні рішення Верховної Ради та Центральної виборчої комісії.

Водночас Федоров наголосив, що не отримував будь-яких негласних вказівок від керівництва держави щодо підготовки застосунку "Дія" до виборчого процесу.

"Задачі такої немає, задачу тут поставить законодавство, це ЦВК, це закони парламенту. Якщо це якісь неформальні задачі, то таких задач немає. Ми не працюємо над виборами в "Дії", - зауважив він.

Топ коментарі
+9
Це добре, бо вам довіри нема неякої !
показати весь коментар
16.09.2023 14:50 Відповісти
+9
Оно и понятно
Надо сначала с социологами разобраться
А то ,не дай бог
Накануне выборов
Социологи выдадут цифры
От которых президент упадет
показати весь коментар
16.09.2023 14:52 Відповісти
+7
А чи не він типу пропонував це? А чи не він вліз хаяти останнє ПРАВДИВЕ соцопитування щодо відповідальності Зеленського за корупцію - ПРОДВИНУТИЙ БЛІН НАШ МАСК
показати весь коментар
16.09.2023 14:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це добре, бо вам довіри нема неякої !
показати весь коментар
16.09.2023 14:50 Відповісти
танунахер
показати весь коментар
16.09.2023 14:50 Відповісти
помилочка вишла,прочитав,що працюють)))
показати весь коментар
16.09.2023 14:52 Відповісти
Оно и понятно
Надо сначала с социологами разобраться
А то ,не дай бог
Накануне выборов
Социологи выдадут цифры
От которых президент упадет
показати весь коментар
16.09.2023 14:52 Відповісти
Выборов не будет. И заявление Федорова лишний раз это подтверждает.
показати весь коментар
16.09.2023 15:43 Відповісти
А над повістками?
показати весь коментар
16.09.2023 14:54 Відповісти
Теж ні. Якщо мізки мають.
показати весь коментар
16.09.2023 15:12 Відповісти
И это прекрасно. Выборы - это не шоу, ими должны заниматься серьезные люди. И я полагаю, ими они таки и занимаются.
показати весь коментар
16.09.2023 14:55 Відповісти
Серьезные люди - это те, которые в 90-х ходили с кастетами стенка на стенку?)
показати весь коментар
16.09.2023 14:58 Відповісти
не эти уже в растове. есть другие, поумнее.
показати весь коментар
16.09.2023 15:05 Відповісти
А чи не він типу пропонував це? А чи не він вліз хаяти останнє ПРАВДИВЕ соцопитування щодо відповідальності Зеленського за корупцію - ПРОДВИНУТИЙ БЛІН НАШ МАСК
показати весь коментар
16.09.2023 14:57 Відповісти
Цікаво ,а куди подівся попередій наш Ілон Маск -Дубілєт(молодший ) ,який рахував українців за кількістю мобілок. Від себе ,добре що в мене лише є ноут і немає смартфону з їхньою дебільною "зедією" (мені вистачає і старенької мильниці).
показати весь коментар
16.09.2023 18:04 Відповісти
бо над виборами не працюють ніц ніде, ані в дії, ані в реалі...
показати весь коментар
16.09.2023 15:02 Відповісти
слово НІЦ западенське а от дума ЗЕлена "отмазочнобрехлива" - НЕМА ВЖЕ ДУРНИХ Й СЛІПИХ НІЦ НІДЕ В УКРАЇНІ
показати весь коментар
16.09.2023 15:12 Відповісти
"Ніц" означає "нічого". А той пілігрім очевидно цього не знає.
показати весь коментар
16.09.2023 15:41 Відповісти
Згадайте. ВСЕ про що запевняли Зельониє, виявилось брехнею.
показати весь коментар
16.09.2023 15:24 Відповісти
Фьодоров - кацап який роками керував філіалом кацапської контори в Україні, яка зливала дані окупантам. Все до чого він має доступ зливається кацапам. Механізм голосування вже створено і успішно протестовано на "всенародному голосуванні" на Євробачення. Мета "зелених" - створення "цифрового гетто" в України. Іншими словами, реєстрація в "Дії" прямий шлях в "цифрове гетто" і "цифрове рабство". Залишилось ввести "цифрову гривню" і наступить повний пісєц - населення остаточно пертворять на "нулі" і "одинички" і втратить контроль навіть над власним гаманцем...
показати весь коментар
16.09.2023 15:48 Відповісти
Да ***** кто он по происхождению - пусть он родился хоть в Зимбабве.Главное -его деятельность приносит пользу для Украины?
показати весь коментар
16.09.2023 17:03 Відповісти
До війни (2014) я теж так думав...
показати весь коментар
16.09.2023 17:13 Відповісти
Зеленский родился в Украине. Ну, и... продолжать- сколько их родилось?
показати весь коментар
16.09.2023 17:22 Відповісти
Жидів в Україні станом на 22 серпня минулого року за словами самого Зєлєнського залишалось 40 тисяч. Кацапів близько 10% від нвсього населення (до окупації Криму і частини Донбасу було 17%). Зараз в Україні не більше 20 тисяч жидів і 3 млн. кацапів, з яких не більше 5% позитивно ставляться до кацапні **********. Давай! Продовжуй! Ну і скільки їх народилось за час війни?
показати весь коментар
16.09.2023 17:32 Відповісти
Эк, ***** , как тебя поперло. Логика ******** - всех, кто родился после 1991 года - расстрелять *****. Тебе сколько лет? Ты в СССР родился?
показати весь коментар
16.09.2023 17:38 Відповісти
У Вас логіка взагалі відсутня. Ви приписуєте мені тези які я не висловлював. Коли розпався совок мені було 27 років. Чудово памятаю те гівно в якому ми жили і як голосував на референдумі про повне відділення від ********** раз і назавжди. Мені вистачило двох років армії в ярославській губернії щоб усвідомити що кацапи є дикунами.
показати весь коментар
16.09.2023 18:12 Відповісти
Простите за грубость
показати весь коментар
16.09.2023 18:24 Відповісти
Проїхали.
показати весь коментар
16.09.2023 18:36 Відповісти
Так Шурма -молодший і пропунував замінити справжні гроші так званою цифровою гривнею ,господи де ці дебіли взялись на нашу голову.
показати весь коментар
16.09.2023 18:07 Відповісти
Ну так цифрові гроші кращі, безпечніші та дешевші чим паперові.

Поговорюють що росіяни захопили багато наших станків для друку грошей в 2014, як і самих грошей в банках окупованих територій. Вже не кажучи за те що у них були та є свої станки та впевнений агентура яка здає системи захисту наших папірців... І завдяки цьому росіяни наповнили нашу економіку великою кількістю "незаконних гривень" (ідеальних копій наших гривень) знецінивши цим гривню та вивівши іноземну валюту з економіки України. Не здивуюсь якщо кремль це навіть зараз робить фінансуючи свою агентуру незаконними гривнями.

З цифровою валютою такі проблеми неможливі. Там кожна одиниця валюти і її шлях повністю відстежується. При цифровій валюті у противників України не має можливості вкинути в економіку України "гривні" випущені наприклад кремлем, а не НАЦБАНКОМ УКРАЇНИ. Тобто противники втрачають ще один інструмент для девальвації нашої валюти.
показати весь коментар
16.09.2023 18:49 Відповісти
Нікчема, ти працюєш тільки язиком коли треба вичистити зебіла.
показати весь коментар
16.09.2023 17:52 Відповісти
Значить скоро щоб проголосувати треба буде встановити Дію, інші - "не прийли на вибори".
показати весь коментар
16.09.2023 19:13 Відповісти
навіщо працювати над виборами, якщо вони до влади дірвалися як мінімум на 10 років