8275 відвідувачів онлайн
3 227 40

Із теми експорту українського зерна в Європу прибираємо емоції, - Зеленський

зеленський

Президент України Володимир Зеленський ввечері 25 вересня у своєму відеозверненні до українців заявив, що із теми експорту зерна треба прибрати емоції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному телеграмі українського президента.

Він зазначив: "Провів наради з урядовцями та офісом щодо нашого зернового експорту, скоординували подальші кроки та зафіксували досягнуті результати. Європейська комісія підтримала дорожню карту взаємного моніторингу експорту зерна. Це цілком раціонально".

"Друге - поступово прибираємо емоції щодо цієї теми з більшості питань. Робота з сусідами може і повинна стати конструктивною. І Україна все для цього робить", - наголосив Зеленський.

Він висловив подяку "тим нашим партнерам, які не допустили порушень торговельних правил Євросоюзу та угоди про асоціацію. Такої ж конструктивної спільної роботи, як і з Болгарією та Румунією, ми очікуємо від інших країн-сусідів. Євросоюз - це простір для взаєморозуміння і співпраці".

Топ коментарі
+23
своє зелене бидлячество і бикування для почятку прибери - не на сцені в квн і в бані на мацкві з кривлялом...
гидко дивитися на цю 95ту "діпломатію".
показати весь коментар
25.09.2023 23:12 Відповісти
+19
З теми українського зерна, як і з усього іншого українського, треба прибрати монобільшість. І мільярди на тєлємарафон не треба бути з бюджету витрачати, і з нормальними сусідами сратися перестанемо.
показати весь коментар
25.09.2023 23:03 Відповісти
+15
на четвертому з половиною році кловунярства-"президенства",
лозунг "дайте йому щє 100 днів" і намагатися запустити мозок,
якого нема, вже не діє.
перепрошую...
показати весь коментар
25.09.2023 23:36 Відповісти

Завантаження...