Із теми експорту українського зерна в Європу прибираємо емоції, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський ввечері 25 вересня у своєму відеозверненні до українців заявив, що із теми експорту зерна треба прибрати емоції.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному телеграмі українського президента.
Він зазначив: "Провів наради з урядовцями та офісом щодо нашого зернового експорту, скоординували подальші кроки та зафіксували досягнуті результати. Європейська комісія підтримала дорожню карту взаємного моніторингу експорту зерна. Це цілком раціонально".
"Друге - поступово прибираємо емоції щодо цієї теми з більшості питань. Робота з сусідами може і повинна стати конструктивною. І Україна все для цього робить", - наголосив Зеленський.
Він висловив подяку "тим нашим партнерам, які не допустили порушень торговельних правил Євросоюзу та угоди про асоціацію. Такої ж конструктивної спільної роботи, як і з Болгарією та Румунією, ми очікуємо від інших країн-сусідів. Євросоюз - це простір для взаєморозуміння і співпраці".
гидко дивитися на цю 95ту "діпломатію".
лозунг "дайте йому щє 100 днів" і намагатися запустити мозок,
якого нема, вже не діє.
перепрошую...