7309 відвідувачів онлайн
3 673 38

ЄС розшириться від Лісабону до Луганська, майбутнє України - у Євросоюзі, - Бербок

зеленський,бербок

Європейські партнери підтримуватимуть Україну на шляху до членства в ЄС.

Про це заявила очільниця МЗС Німеччини Анналена Бербок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

"Майбутнє України – у Європейському Союзі, у нашій спільноті свободи, і незабаром вона розшириться від Лісабону до Луганська. З кожним селом, з кожним метром, який звільняє Україна, з кожним метром, де вона рятує своїх людей, вона також розширює свій шлях у ЄС", - наголосила міністерка.

Бербок запевнила, що європейські друзі та партнери будуть підтримувати Україну на цьому шляху. У цьому зв’язку вона також підкреслила, що Україна спроможна проводити вражаючі реформи на тлі жахливої російської агресії.

"Це речі, такі як зміна законодавства у сфері юстиції, у сфері медіа, але також які стосуються боротьби з корупцією, і про це ми відкрито говоримо з нашими партнерами тут, в Україні, що ми разом можемо розширювати цей шлях", - додала глава МЗС ФРН.

Топ коментарі
+8
Ні. Не до Лісабона. До Мадейри і Канарських островів. Бо в Лісабоні в Тежу по завєтам Жириновського будуть мити копита московські лапті.
показати весь коментар
02.10.2023 12:23 Відповісти
+7
З вашою поведінкою він скоротиться до Лісабона.
показати весь коментар
02.10.2023 12:16 Відповісти
+6
ще рано. ще медвєдєв не проснувся. ) як проспиться і ще не похмелиться, то почне метати свій бісер. )
показати весь коментар
02.10.2023 12:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
З вашою поведінкою він скоротиться до Лісабона.
показати весь коментар
02.10.2023 12:16 Відповісти
Ні. Не до Лісабона. До Мадейри і Канарських островів. Бо в Лісабоні в Тежу по завєтам Жириновського будуть мити копита московські лапті.
показати весь коментар
02.10.2023 12:23 Відповісти
Та скорее до Азорских островов. Также португальские они.
показати весь коментар
02.10.2023 23:05 Відповісти
конечно и обязательно))главное не говорить о сроках))хотя я думаю через кредиты от всевозможных банков,которых нагреблася наша вороватая власть за 30 лет, ЕС присоединит Украину в качестве возврата кредитных средств с процентами на законных основаниях))
показати весь коментар
02.10.2023 12:18 Відповісти
Мрії, мрії.
показати весь коментар
02.10.2023 12:21 Відповісти
показати весь коментар
02.10.2023 17:13 Відповісти
Є така можливість, якщо люди проявлять свої кращі якості, а не погрязнуть в взаємних звинувачуваннях...
показати весь коментар
02.10.2023 12:20 Відповісти
Сбросіть на Бербок ядєрную бомбу за єту русафобію)
показати весь коментар
02.10.2023 12:21 Відповісти
ще рано. ще медвєдєв не проснувся. ) як проспиться і ще не похмелиться, то почне метати свій бісер. )
показати весь коментар
02.10.2023 12:23 Відповісти
Лугандонці не захочуть кормити ЄС.
показати весь коментар
02.10.2023 12:26 Відповісти
Он воно куди подівся Тимошенко з ОПи - проектує автомагістраль Лісабон-Луганськ! Він зможе. А потім сяде на подарований кимось Porshe і помчить звідси з валізою баксів, аж в Лісабон.
А взагалі, надіюсь що ЄС-чиновники дочавлять зелених і таки організують вступ України. Бо ця сарана, може лише шкодити.
показати весь коментар
02.10.2023 12:32 Відповісти
З луганська навіть деякі сепари повтікали в Україну....уявляю,хто там залишився....
вата на ваті.Тому,дуже спірне заявлення.
показати весь коментар
02.10.2023 12:34 Відповісти
Кстати с того города валить стали давно, и 20 лет назад. В Харьков например. Две семьи лично знал таких. Там сразу после 91-93 года депрессия пошла. Краснорожий там заправлял с рыгов который, фамилию забыл его, депутатом в западе был долго. Вроде арестовали его, но стихло все. Смотайся в кацапию видно, а может и в теплые места.
показати весь коментар
02.10.2023 23:12 Відповісти
Вот кто нам нужен - имперский ЕС )))
показати весь коментар
02.10.2023 12:35 Відповісти
Только надо до Урала - чтобы потом договариваться посередине
показати весь коментар
02.10.2023 12:36 Відповісти
Це дуже смішно про морквину на мотузці. Напевне, у нас вже скірзь отруйне від марафону повітря.
показати весь коментар
02.10.2023 12:36 Відповісти
турция 60 лет ждет
показати весь коментар
02.10.2023 12:44 Відповісти
сами виноваты , хотят и рубку съесть и на .... сесть
показати весь коментар
02.10.2023 12:54 Відповісти
з нашою зе владою запроданців, колоборантів, корукціонерів буде те саме !!!
Олег Леусенко: Більшість виборців голосувала за обіцянку Зеленського, що він зламає Систему і приведе нових, не зашкварених людей у політику.
Але повернув ригів Януковича.
Зеленський збрехав у всьому. Він не має права займати місце президента і балотуватись вдруге, бо обіцяв один термін.
Eddi Romanov: Одну обіцянку 3е виконав: "сломать систему".
Зламав систему оборони, економіки, права, міжнародної підтримки...
Розбійник який плохо чує: Тільки саме існування Татарова і його вплив на МВС робить негативне ставлення до МВС як такого. Ну і ГУР теж рулить тіктокер, який кувиркається з корішем Валуєва Гогішвілі. Суцільна дичина.

показати весь коментар
02.10.2023 13:03 Відповісти
кому треба той буде читати !!! що правда в очі коле зебіли ???
показати весь коментар
02.10.2023 13:25 Відповісти
А можно в тезисах...
показати весь коментар
02.10.2023 13:32 Відповісти
Ну чо, курва, "проголосувати за одну секунду в Інтернеті" зєлєнь таки може зробити, це в їх інтересах.
показати весь коментар
02.10.2023 13:41 Відповісти
да и пусть ждёт
показати весь коментар
02.10.2023 13:37 Відповісти
Угорщину для початку угомоніть, бо ці пацанчік "болотної" політики майстри, чого вартий Орбан з його правлячою бандою ********.
Та й у німців вистачає Шольців, Меркелів та іншіх нафто-газових підсосів Московії.
А нам не потрібно згодовувати, бо Ми знаємо, що після Z-Валодьки ще довго будемо вигрібати лайно.
показати весь коментар
02.10.2023 12:49 Відповісти
Я не против
показати весь коментар
02.10.2023 12:52 Відповісти
Аналєна і гарна і розумна! Ні, не верещучка!
показати весь коментар
02.10.2023 13:13 Відповісти
Ана или Лена ?
показати весь коментар
02.10.2023 13:15 Відповісти
Обоє і розумні і гарні. Як Зорян зі Шкіряком!
показати весь коментар
02.10.2023 13:49 Відповісти
А що краще, вере чи щук?
показати весь коментар
02.10.2023 13:50 Відповісти
Ужались планы ЕС.

Раньше говорили до **********, намного восточнее... Турки сами решили отказаться от ЕС
показати весь коментар
02.10.2023 13:28 Відповісти
Нарешти дійшло, що до кацапії.
показати весь коментар
02.10.2023 13:34 Відповісти
да и *** с твоими турками - Луганск нормальная граница со Степью
показати весь коментар
02.10.2023 13:35 Відповісти
Бербок ( зелёные) в настоящее время наиболее адекватная представительница Германии, вместе с министром обороны Писториусом (социалисты)
вместе они могут зажечь
показати весь коментар
02.10.2023 13:33 Відповісти
И все - таки элемент "пошкоджености" присутствует -

Германия не поддерживает исключение россии из Совбеза ООН, - глава МИД Бербок
показати весь коментар
02.10.2023 13:36 Відповісти
да, это рудимент послевоенного образования
но всё выправится, и в головах тоже
показати весь коментар
02.10.2023 13:40 Відповісти
Залишилось зовсім трішечки -- звільнити Луганськ і нас точно візьмуть в ЄС
показати весь коментар
02.10.2023 13:58 Відповісти
Пістеть - не мішки тягати!!!
показати весь коментар
02.10.2023 14:03 Відповісти