8610 відвідувачів онлайн

Данський пивоварний концерн Carlsberg розірвав всі ліцензійні угоди з російською "Балтикою"

carlsberg

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві Carlsberg Group.

Це рішення є відповіддю на липневий указ російського диктатора Володимира Путіна про передачу "Балтики" під зовнішнє управління Федерального агентства з управління державним майном (Росмайно).

За рішенням Путіна Росмайну передали 100% Балтики, зокрема 98,56%, які належали шведській юрособі Carlsberg, 0,09% німецькій юрособі Carlsberg і 1,35% ТОВ "Хоппі Юніон".

"Ми дійшли висновку, що наразі не бачимо шляху для переговорів щодо виходу з російського ринку. Ми відмовляємося від того, щоб нас примушували до угоди на неприйнятних умовах, виправдовуючи незаконне поглинання нашого бізнесу в Росії", – сказано в заяві.

Згідно із заявою Carlsberg російська компанія може використовувати компоненти і запаси данської продукції до 1 квітня 2024 року.

Напередодні російський "Комерсант" повідомив, що "Балтика", побоюючись спроб з боку Carlsberg Group позбавити її прав на частину глобальних брендів, включаючи Tuborg та Kronenbourg, намагається через суд заборонити данському холдингу розірвати з нею ліцензійну угоду.

Балтика – друга за величиною пивоварна компанія в Росії, вона має вісім заводів на території держави-агресора. Данська компанія контролювала Балтику з 2008 року.

Топ коментарі
+10
- Дайте мне дабл-щи с брюквой, большую сладкую редьку и крапивный фреш.
- Тут щи хлябать будете али вам в бересту?
- В бересту, окаянная!
показати весь коментар
03.10.2023 20:15 Відповісти
+9
Отэто сечас говнища наварят , вместо пива !
показати весь коментар
03.10.2023 20:17 Відповісти
+9
Нічого не змінилось на помийці за ціле сторіччя! Комуняки в 1917-му об'явили, що "ніхто і нічого нікому не винен" і...відібрали все у всіх, що було на болотах тоді. Зараз те ж саме - "революційний зброд", але вже не гегемон, а поцоватий фараон, що вважає себе Богом, просто сказав - "забєрітє всьо, пАтАмуШтА ето всьо наше" і бидло з гиканням погодилось.
Зараз світ знову буде репу чухати, як і тоді - шо ж робити?
А нічого!!
Не давайте тим уродам НІЧОГО - і хай вони самі себе повбивають! Бо це єдине, що вони вміють.
показати весь коментар
03.10.2023 20:17 Відповісти

Завантаження...