10495 відвідувачів онлайн

Данський пивоварний концерн Carlsberg розірвав всі ліцензійні угоди з російською "Балтикою"

carlsberg

Данська пивоварна група Carlsberg заявила, що розриває ліцензійні угоди, які дозволяють російській "Балтиці" виробляти та продавати пиво брендів, що належать групі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві Carlsberg Group.

Це рішення є відповіддю на липневий указ російського диктатора Володимира Путіна про передачу "Балтики" під зовнішнє управління Федерального агентства з управління державним майном (Росмайно).

За рішенням Путіна Росмайну передали 100% Балтики, зокрема 98,56%, які належали шведській юрособі Carlsberg, 0,09% німецькій юрособі Carlsberg і 1,35% ТОВ "Хоппі Юніон".

"Ми дійшли висновку, що наразі не бачимо шляху для переговорів щодо виходу з російського ринку. Ми відмовляємося від того, щоб нас примушували до угоди на неприйнятних умовах, виправдовуючи незаконне поглинання нашого бізнесу в Росії", – сказано в заяві.

Згідно із заявою Carlsberg російська компанія може використовувати компоненти і запаси данської продукції до 1 квітня 2024 року.

Напередодні російський "Комерсант" повідомив, що "Балтика", побоюючись спроб з боку Carlsberg Group позбавити її прав на частину глобальних брендів, включаючи Tuborg та Kronenbourg, намагається через суд заборонити данському холдингу розірвати з нею ліцензійну угоду.

Балтика – друга за величиною пивоварна компанія в Росії, вона має вісім заводів на території держави-агресора. Данська компанія контролювала Балтику з 2008 року.

Топ коментарі
+10
- Дайте мне дабл-щи с брюквой, большую сладкую редьку и крапивный фреш.
- Тут щи хлябать будете али вам в бересту?
- В бересту, окаянная!
показати весь коментар
03.10.2023 20:15 Відповісти
+9
Отэто сечас говнища наварят , вместо пива !
показати весь коментар
03.10.2023 20:17 Відповісти
+9
Нічого не змінилось на помийці за ціле сторіччя! Комуняки в 1917-му об'явили, що "ніхто і нічого нікому не винен" і...відібрали все у всіх, що було на болотах тоді. Зараз те ж саме - "революційний зброд", але вже не гегемон, а поцоватий фараон, що вважає себе Богом, просто сказав - "забєрітє всьо, пАтАмуШтА ето всьо наше" і бидло з гиканням погодилось.
Зараз світ знову буде репу чухати, як і тоді - шо ж робити?
А нічого!!
Не давайте тим уродам НІЧОГО - і хай вони самі себе повбивають! Бо це єдине, що вони вміють.
показати весь коментар
03.10.2023 20:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ей,мокші,будете пити сечу п'яного якута.🤣
показати весь коментар
03.10.2023 20:15 Відповісти
Судячи з кількості "Балтики" на вітринах наших супермакетів та банок та пляшок по узбіччях до війни наші співгромадяни теж не проти були випити сечі п'яного якута. Мабуть, любителі "русскава міра".
показати весь коментар
03.10.2023 20:19 Відповісти
Саме так. Кум мав магазин, де продавалось і пиво. Я кожен раз його ху...кав за це, а мєрчендайзери Львівського кожен раз приїжджали і виставляли його в холодильник назад, бо так треба. Нарешті я це лайно бачити перестану )) Доречи тому і перестав пити львівське ))
показати весь коментар
03.10.2023 21:14 Відповісти
чесно кажучи взагалі незрозуміло, чому у нас продавали навіть випускали по кацполіцензії ті помиї, мені від словосполучення рузкає піва чи ще щось типа звідти ригати хотілось.
показати весь коментар
03.10.2023 21:36 Відповісти
Теж ніколи цього не розумів, відтак, жодного разу не пробував це піво (мінскає яке в нас возили теж не пробував). А взагалі не купував рашистські товари задовго до війни, хоча багато хто зі знайомих вважав таку позицію дивною.
показати весь коментар
03.10.2023 21:43 Відповісти
Мені вистачило одного разу скуштувати це непорозуміння, яке чомусь називають пивом...
Це ж як треба себе не поважати!
показати весь коментар
04.10.2023 00:54 Відповісти
ще щось типа сир расіянський, калбаса мацковская, яке відношення кацапи мають до сиру чи ковбаси, що вони їх винайшли чи технологія там якась була, ні нічого але наші вперто робили і продавали, а дебіли купували.
показати весь коментар
03.10.2023 21:38 Відповісти
Це лише назви.
показати весь коментар
03.10.2023 22:43 Відповісти
так, ригачні назви.
показати весь коментар
04.10.2023 07:44 Відповісти
для совкодрочерів
показати весь коментар
04.10.2023 07:45 Відповісти
Не хотіло бидло пива, буде сьорбати да нахвалівать з гівна юшку в прііікуску с вооооблай🤔🧐😁 Хєр вам по всій морді, а не солені ожешки з чіпсами 😝😝😝😝😝😝😝😜🤪🇷🇺⚰️➕🕯️💩💩💩🐐🐐🐐🐷🐷🐷
показати весь коментар
03.10.2023 21:18 Відповісти
- Дайте мне дабл-щи с брюквой, большую сладкую редьку и крапивный фреш.
- Тут щи хлябать будете али вам в бересту?
- В бересту, окаянная!
показати весь коментар
03.10.2023 20:15 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2023 21:27 Відповісти
!!
показати весь коментар
04.10.2023 00:58 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2023 20:16 Відповісти
На Техас !
показати весь коментар
03.10.2023 20:20 Відповісти
Отэто сечас говнища наварят , вместо пива !
показати весь коментар
03.10.2023 20:17 Відповісти
...и вобла, вобла главно в жиряке и с солью
показати весь коментар
03.10.2023 20:18 Відповісти
Та ладна...и так сайдет
показати весь коментар
03.10.2023 20:17 Відповісти
Нічого не змінилось на помийці за ціле сторіччя! Комуняки в 1917-му об'явили, що "ніхто і нічого нікому не винен" і...відібрали все у всіх, що було на болотах тоді. Зараз те ж саме - "революційний зброд", але вже не гегемон, а поцоватий фараон, що вважає себе Богом, просто сказав - "забєрітє всьо, пАтАмуШтА ето всьо наше" і бидло з гиканням погодилось.
Зараз світ знову буде репу чухати, як і тоді - шо ж робити?
А нічого!!
Не давайте тим уродам НІЧОГО - і хай вони самі себе повбивають! Бо це єдине, що вони вміють.
показати весь коментар
03.10.2023 20:17 Відповісти
все це добре, але дууууже пізно...на роки спізнюєтесь...
показати весь коментар
03.10.2023 20:20 Відповісти
Только не Данский, а Датский концерн. В Датском королевстве всё спокойно
А в "Данском" - полный писдетс.
показати весь коментар
03.10.2023 20:24 Відповісти
Кофе-напиток колосок.Знакомо
А вот 🍺 из коровьего дерьма пока нет.
показати весь коментар
03.10.2023 20:35 Відповісти
Как жеж хорошо уметь варить свое собственное пиво. Мало того,шо сам процесс увлекательный, а продукт - качественный(ну, стал качественным, далеко не сразу), никакие грязные делишки пивных корпораций меня не затрагивают.
показати весь коментар
03.10.2023 20:37 Відповісти
Мабудь варити власне віскі ще краще Якшо шо можна починати з простих речей, типу самогона.
показати весь коментар
03.10.2023 21:15 Відповісти
Тю...самжене я освоил еще когда Боневтик русню по саунах развлекал. Это гораздо проще пива.
показати весь коментар
03.10.2023 21:21 Відповісти
Відчувається шанований професіонал!
показати весь коментар
04.10.2023 01:06 Відповісти
За всё придётся ответить. А оборудование без должного сервиса проработает недолго.
Затем будут разливать ослиную мочу - это очень по-советски.
показати весь коментар
03.10.2023 23:12 Відповісти
Ніколи не пив балтику... Тьху, гидота...
показати весь коментар
03.10.2023 21:55 Відповісти
Там вода гнила, а по технологіі її приготування оброблять кислотою.
показати весь коментар
03.10.2023 23:08 Відповісти
не в обиду карлсбергу скажу что это пиво такая же моча по вкусу как и балтика.я предпочитаю баварские сорта и бельгийские.
показати весь коментар
03.10.2023 21:59 Відповісти
Сьогодні пиво на підприємствах виробляють за допомогою ферментів,
щоб процес йшов не 21 день( для простого світлого) , а 7-9.
Тому найкраще пиво те- що роблять самотуж для себе.
Такі приклади є на терені бувшого срср в Прибалтиці.
В Естоніі є традиція в сільський місцевочі, коли раз у два тижня
збираються чоловіки і привозять малі діжки свого пива.
показати весь коментар
03.10.2023 23:06 Відповісти