9155 відвідувачів онлайн

Україна активізує співпрацю з партнерами для посилення ППО, - Зеленський

зеленський

Україна активізує співпрацю з партнерами для посилення ППО, зокрема опрацьовується можливість передачі Німеччиною ще однієї установки Patriot.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Володимир Зеленський повідомив у відеозверненні.

"Робимо ще більше кроків на посилення нашої ППО та на співпрацю з партнерами заради стійкості української енергетики. Цей тиждень уже нас значно посилив. Німеччина – опрацьовуємо з паном канцлером Олафом Шольцом передачу Україні ще однієї батареї Patriot. Це буде суттєве посилення", - сказав Зеленський.

Окрім цього, як повідомив глава держави, з главою уряду Італії Джорджею Мелоні було обговорено наповнення нового безпекового пакету для України.

Також на перемовинах з Прем’єр-міністром Іспанії досягнуто домовленості не тільки про додаткові системи ППО Hawk, а й про підтримку енергетичним обладнанням.

Як додав Президент, є домовленість із Прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком щодо безпеки в Чорному морі та в Одеському регіоні.

"Це важливо, щоб ми не втрачали часу й не втрачали можливостей для експортної роботи. Україна має зберегти свою роль гаранта глобальної продовольчої безпеки, має зберегти морський доступ до світового ринку. І я дякую Британії за цю підтримку", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+7
А Коростылева услышать с конца 2019 года было не дано? Оно и понятно, трындеть в видосиках чужой текст гораздо легче. А пилить бабло было гораздо приятнее чем слушать какого-то генерального "Луча".
показати весь коментар
07.10.2023 00:42 Відповісти
+6
А купити за власні гроші не бажаєш?!
Для тебе це ж копійки!
показати весь коментар
07.10.2023 00:44 Відповісти
+3
треба шукати партнерів з якими виробляти балістику та крилаті ракети, пока рашка не буде горіяти вся, ***** не зміниться
показати весь коментар
07.10.2023 01:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Коростылева услышать с конца 2019 года было не дано? Оно и понятно, трындеть в видосиках чужой текст гораздо легче. А пилить бабло было гораздо приятнее чем слушать какого-то генерального "Луча".
показати весь коментар
07.10.2023 00:42 Відповісти
Коростильов ще у 2020-му з його хотєлками був посланий на йух.
показати весь коментар
07.10.2023 00:45 Відповісти
А купити за власні гроші не бажаєш?!
Для тебе це ж копійки!
показати весь коментар
07.10.2023 00:44 Відповісти
Приблизно так

Польща відхилила план США по тристоронньому обміну системами ППО з Україною (запропонований сенатором Крісом Ван Холленом (D-Md.) посилаючись на "... не дружню, хаотичну і безвідповідальну політику України, щодо Польщі".

ГЗМ tZE inform
показати весь коментар
07.10.2023 00:56 Відповісти
треба шукати партнерів з якими виробляти балістику та крилаті ракети, пока рашка не буде горіяти вся, ***** не зміниться
показати весь коментар
07.10.2023 01:05 Відповісти
Щойно на Washington Post якийсь кацапський бот "Emilio 123" прокоментував масове вбиствство і с. Гроза: "I just remembered the thousands of civilian Jews slaughtered by the Ukrainians in WW2, or how they welcomed the Nazis in their own homes.
Eastern Ukrainians are known to be very corrupt, siphoning away half the military aid they've been receiving until now.
Let Putin deal with them. they're neighbors. Advienne que pourra (хай буде те що буде (будь що)).
We've got more important problems to solve at home."

Ось Вам результати дипломатії Зєлєнського і його персональної корупції. І таких кацапських ботів на американських сайтах вже багато. За три останні місяці піідтримка України зменшилась на 10%... Зате запливша жиром і неприваблива з американської точки зору Маркарова, яка там послом України, відкриває в Америці ресторани щоб жерти, жерти і ще раз жерти...
показати весь коментар
07.10.2023 02:29 Відповісти
Блазень надійний партнер і нікому нічого не должен
показати весь коментар
07.10.2023 06:15 Відповісти
Що, будуть закупляти дорожний бітум не тільки на Параші і біласрашці, а і по всій Європі? Як може людина, яка закатала в дороги наші ракети, САУ, снаряди сьогодні видавати із себе борця і страдальця, генератора правильних ідей? Ми знаємо, що навіть маленькі країни Європи мають свої системи ППО, а нам впарювали "Велике крадівництво", вилучали клістрони, щоб засадити конкурента і як показав час - наша антимайданівська команда виявилася дурною і вороже налаштованою до України, бо не слова, а дії, а дії якраз були на вред!
показати весь коментар
07.10.2023 08:59 Відповісти
https://youtu.be/***********?si=HpBXKIEnG-7Lm91G ...

Юра Бутусов показывает мавзолейный типа АналоГовнетный танк т-90...😁Вяличие Плешивого ЧМОшника питерской помойки...
показати весь коментар
07.10.2023 09:20 Відповісти
Окрім цього, як повідомив глава держави, з главою уряду Італії Джорджею Мелоні було обговорено наповнення нового безпекового пакету для України. мабуть Італія знову знайшла старі непридатні гаубиці,котрі будуть ремонтувати через американську прокладку (короткоживущу) ,створену для відмивання грошей з українського бюджету,але гаубиці так і не будуть відремонтовані і прокладка зникне разом із українськими грошима.???
показати весь коментар
07.10.2023 09:29 Відповісти
****** ********** znovu na areni shapito !!!!!
показати весь коментар
07.10.2023 10:30 Відповісти
October 7th, 2023 https://gorlis-gorsky.livejournal.com/4088619.html Подешевел млядский клоун, подешевел, никому не интересен...


показати весь коментар
07.10.2023 23:19 Відповісти
Добре. Правильно.
показати весь коментар
08.10.2023 06:00 Відповісти