8802 відвідувача онлайн
7 858 148

Право Ізраїлю на захист не підлягає сумніву, - Зеленський

ізраїль

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття всім, чиї рідні та близькі загинули від терористичної атаки на Ізраїль.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Зеленського. 

"Жахливі повідомлення з Ізраїлю. Мої співчуття всім, чиї рідні та близькі загинули від терористичної атаки.
Віримо, що порядок буде відновлено й терористи будуть знищені. Ніде у світі не можна давати жодного шансу терору, бо терор завжди є злочином не просто проти однієї країни чи його конкретних жертв, а проти людяності як такої та всього нашого світу", - зазначив глава держави. 

За його словами, хоч би хто використовував терор, це злочин проти світу. Хоч би хто спонсорував терор, це злочин проти світу.

"Світ має бути обʼєднаний та солідарний, щоб терор ніколи й ніде не намагався підкорити чи зламати життя. Право Ізраїлю на захист не підлягає сумніву. Усі обставини цієї терористичної атаки мають бути зʼясовані, щоб світ знав і притягнув до відповідальності кожного, хто спонукав до нападу та допоміг його організації", - додає Зеленський.

За його словами, усі громадяни України, які перебувають у зоні небезпеки, мають уважно дотримуватись інструкцій сил безпеки на місці та пильно стежити за інформацією.

"Будь ласка, бережіть себе! МЗС України та наше посольство в Ізраїлі готові допомогти в будь-якій ситуації. Створено оперативний штаб для допомоги українцям в Ізраїлі. Якщо ви потребуєте допомоги, будь ласка, невідкладно звертайтесь у будь-який спосіб, який вам доступний, до будь-якого нашого дипломатичного чи консульського представництва. Кожне життя має значення! Кожен прояв терору засуджуємо", - резюмує глава держави.

Топ коментарі
+34
папусашу і мамуріму вже евакуювали?
показати весь коментар
07.10.2023 15:01 Відповісти
+25
А почему бы Нетаньяху не встретиться с ******** Хамаса и Хезболлы и не договориться с мини где то посередине, а Вова? Он, Нетаньяху, что не видит мир в их глазах? Что то ты, Вова, как то не так на счёт Израиля рассуждаешь чем рассуждал на счёт Украины.
показати весь коментар
07.10.2023 15:10 Відповісти
+24
Дійсно , а як вілла папи Саші і мами Ріми , не ушкоджена ?

Бо народ Украіни переживає ...
показати весь коментар
07.10.2023 15:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А до чого це? Це він мав сумніви щодо захисту України. Ізраїль демократичний, з Армією вимогам сьогодення,без корупції і знаю,що робити.
показати весь коментар
07.10.2023 15:25 Відповісти
❗️40 людей загинули, ще 740 постраждали після обстрілу Ізраїлю - медики....... у хамас те же методы что и в русни ,бьют по гражданским объектам
показати весь коментар
07.10.2023 15:31 Відповісти
Хамас союзники России. Палестина изначально была проектом КГБ.
показати весь коментар
07.10.2023 15:34 Відповісти
Цікаво. А зеленського мобілізують захищати рідну батіквщину? бо напали ж араби не підмиті на святиню
показати весь коментар
07.10.2023 15:31 Відповісти
Он уклонится ещё раза три, потом от безвыходности положения станет президентом Израиля и сразу главнокомандующем её армии.
-голь на выдумку хитра.
показати весь коментар
07.10.2023 15:36 Відповісти
Зрозуміло тоді навіщо дістали з чулана Паравознюка. Зе в Ізраїль, Паравоз на Банкову
показати весь коментар
07.10.2023 15:42 Відповісти
Ізраїль без тебе розбереться. До речі, повчись у Нетаньяху як до народу треба звертатись.

"Громадяни Ізраїлю, ми перебуваємо у стані війни. І ми переможемо. Ворог заплатить таку ціну, якої він ніколи раніше не знав.

Я доручив, насамперед, очистити від терористів громади, в які вони проникли, і ця робота триває.

Я віддав наказ про широкомасштабний призов резервів, щоб відповісти у війні, якої ворог ніколи не бачив. Ми ведемо війну, і ми вийдемо з неї переможцями"
показати весь коментар
07.10.2023 15:34 Відповісти
Надеюсь и голос у него не гнусавый
показати весь коментар
07.10.2023 18:48 Відповісти
Нада просто подставить правую ягодицу
показати весь коментар
07.10.2023 15:40 Відповісти
Тю... а шо з великим будiвництвом робити... Цэ вам не хухры-мухры.
показати весь коментар
07.10.2023 16:29 Відповісти
Прошу деяких не верзти дурниць. Навіть якщо дуже хочеться.
Це руками раші б*ють Ізраїль.
показати весь коментар
07.10.2023 15:36 Відповісти
"салютують" потворі
показати весь коментар
07.10.2023 15:51 Відповісти
показати весь коментар
07.10.2023 15:49 Відповісти
точно не пойдет родину защищать
показати весь коментар
07.10.2023 15:50 Відповісти
А,як він з таким хлєбалом на амбразуру! )) нєєє!
показати весь коментар
07.10.2023 17:18 Відповісти
😁
показати весь коментар
07.10.2023 16:16 Відповісти
Про шо ви говорите?Де ви беретесь?Израиль сам сравняет их с землёй,о какой передаче техники и тд.вы говорите??Вы сравниваете нашу войну с партизанщиной?Или что Иран подключился?Цахал....всё сам зделает!Израиль Государство!Сильное и независимое они сами справяться.
показати весь коментар
07.10.2023 16:10 Відповісти
Ага, конечно, всех победит...
Ну вот реально, где бы был израиль если бы не США.
показати весь коментар
07.10.2023 16:25 Відповісти
Слиш,румин,
Ти- тупой!
Ізраїль всіх побєдіт!!
І - Україна всіх переможе!!!!
Пісьдєц кацапам!!!
показати весь коментар
07.10.2023 17:23 Відповісти
Гідна відповідь! Якраз в дусі тих, які нам видають!
показати весь коментар
07.10.2023 15:51 Відповісти
October 7th, 2023 https://gorlis-gorsky.livejournal.com/4088619.html Подешевел млядский клоун, подешевел, никому не интересен...


показати весь коментар
07.10.2023 23:22 Відповісти
Надо дать Хамазу возможность сохранить лицо и может придется уступить Голанские высоты.
показати весь коментар
07.10.2023 15:52 Відповісти
владімір васіліч)
у тя самаво ліца нєту!
ти - кацапскій дєбіл!
показати весь коментар
07.10.2023 17:27 Відповісти
це сарказм, і не безпідставний, до речі
показати весь коментар
07.10.2023 17:55 Відповісти
А,ви, кєцики,в парє работаєтє?!
Можеж нє атвєчать!))
показати весь коментар
07.10.2023 18:10 Відповісти
А шо такое, чего ты в штопор сорвался, в язык?
Иди, чучело, а то просрочку под супермаркетом прое*ешь.
показати весь коментар
07.10.2023 19:09 Відповісти
показати весь коментар
08.10.2023 14:56 Відповісти
владпукін-*****!
Хлєбальнік свой завалі!!
Кацапскій дєбіл!
показати весь коментар
07.10.2023 22:53 Відповісти
чи не визве така заява ще більшу ескалацію конфлікту? а то після такого, по пораді боброєдки, підірвуть парашники над чорним морем невеличку атомочку, як того всі бояться. ну й куди тоді всім тікати в тій паніці що виникне?
показати весь коментар
07.10.2023 15:55 Відповісти
Право на захист не пiдлягае сумнiву... - Дык, это и мама Рима, как никто знает.
показати весь коментар
07.10.2023 16:25 Відповісти
Знал бы ты(вы) про право захисту, перед 2023-им годом.
показати весь коментар
07.10.2023 16:26 Відповісти
Але треба нарешті визначитися захiдний бекрег Iордану та сектор Газа то якiсь незрозумiлi країни чи все простiше i це просто ДНР та ЛНР якi спонсуються рашкою та Iраном.
показати весь коментар
07.10.2023 16:30 Відповісти
Пропоную Україні виступити посередником у мирних перемовинах Ізраїлю з хамасом. Треба віддати хамасу захвачені території в обмін на мир. Це ж ісконно хамасівська земля. Тільки потім хай проведуть там референдум про повернення у рідну гавань.
показати весь коментар
07.10.2023 16:40 Відповісти
Может для начала нужно разобраться на чьих территориях находиться израиль и какие права имеет Палестина, потому что жидкие ни далеко ушли от Козломордых....и за последние 30 лет для страны кроме как паразитировать на Украинской земле а потом тикать туда они ни Х...я не сделали, пинчуки, бени, юльки капетельман, рабиновичи и т.д
показати весь коментар
07.10.2023 17:11 Відповісти
Вовочка, а не пора бы тебе лететь в Израиль, защищать папу и маму Римму?
показати весь коментар
07.10.2023 17:42 Відповісти
посёлок Ришпон, если что
показати весь коментар
07.10.2023 17:44 Відповісти
ідіотизм та підлість - не меньший "злочин проти людяності як такої та всього нашого світу"
показати весь коментар
07.10.2023 19:52 Відповісти
Зеленский, философ великий, а разве кто-то сомневается?
показати весь коментар
07.10.2023 20:19 Відповісти
А палестинці повинні змиритись з окупацією? Там не все однозначно і для припинення конфлікту потрібно Ізраїлю теж варто дотримуватись міжнародного права