4511 відвідувач онлайн
4 616 36

Суд залишив Шуфрича під вартою

шуфрич

Київський апеляційний суд Києва відхилив апеляцію на арешт підозрюваного у державній зраді нардепа Нестора Шуфрича.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, судді залишили в силі ухвалу Печерського районного суду Києва, який відправив народного депутата Нестора Шуфрича до слідчого ізолятора до 15 листопада.

Як повідомлялося, 15 вересня Печерський райсуд Києва обрав для Шуфрича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 днів без права внесення застави. Депутата обвинувачують у державній зраді. Його взято під варту безпосередньо в залі суду.

Нестор Шуфрич - народний депутат кількох скликань Верховної Ради України (починаючи з третього), зокрема, від політсил "Партія регіонів" (2012 рік) і "Опозиційний блок" (2014 рік). 16 січня 2014 року голосував за диктаторські закони.

У 2019 році був обраний народним депутатом дев'ятого скликання ВР від нині забороненої судом партії "Опозиційна платформа - За життя (ОПЗЖ)" під номером 7 у списку як член партії. Був членом однойменної фракції (до її офіційної ліквідації в парламенті, після чого ввійшов до депутатської групи "Платформа за життя та мир", що складається з членів колишньої "ОПЗЖ"). Голова комітету ВР з питань свободи слова.

Топ коментарі
+20
Посадіть цю тварину голим у клітку і виставте на загальний огляд у середмісті Києва біля підбитої кацапської техніки на Софійській площі, поруч поставте кошик з довгими важкими палицями або арматурою, щоб кожен охочий міг цього упирьониша врізати по макітрі і горбу, можна навіть за плату на користь ЗСУ.
показати весь коментар
11.10.2023 16:24
+19
показати весь коментар
11.10.2023 16:19
+18
Так Шуфрич там на цепи?
А можно за 1000 грн. зайти и ударить его ногой ?
Хороший будет бизнес.
показати весь коментар
11.10.2023 16:12
Коментувати
Сортувати:
Так Шуфрич там на цепи?
А можно за 1000 грн. зайти и ударить его ногой ?
Хороший будет бизнес.
показати весь коментар
11.10.2023 16:12 Відповісти
Домовляйся з петенціарною службою, думаю там організують будь який подібний "атракціон" за відповідну плату, їм не звикати!
показати весь коментар
11.10.2023 16:19 Відповісти
можно такой бизнес замутить - ударил - опдптил по квитанции1000гр- и так в две смены
показати весь коментар
11.10.2023 16:26 Відповісти
якщо по коках, то можна, навіть безкоштовно і у будь-який час доби
показати весь коментар
11.10.2023 16:29 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2023 16:37 Відповісти
Варта взаді?
показати весь коментар
11.10.2023 16:39 Відповісти
Хлопчина в білій футболці,що тримає цього покидька загину практично на початку повномаштабної війни,вічна пам'ять.
показати весь коментар
11.10.2023 18:07 Відповісти
Шкода хлопчину 🙁
показати весь коментар
12.10.2023 00:39 Відповісти
В цей раз так морду і не набили на жаль? Хоча посадити буде краще і корисніше ...
показати весь коментар
11.10.2023 16:15 Відповісти
Одне іншому не завадило б)))
показати весь коментар
12.10.2023 00:37 Відповісти
Гроши грошима, але ризикувати бути звинуваченими у зраді судді не бажають, бо ризикують втратити при цьому УСЕ!
показати весь коментар
11.10.2023 16:17 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2023 16:19 Відповісти
Це якраз за пару днів до повномаштабного вторгнення..
Ох уже цей кіт Бутусов)))
показати весь коментар
12.10.2023 00:40 Відповісти
Посадіть цю тварину голим у клітку і виставте на загальний огляд у середмісті Києва біля підбитої кацапської техніки на Софійській площі, поруч поставте кошик з довгими важкими палицями або арматурою, щоб кожен охочий міг цього упирьониша врізати по макітрі і горбу, можна навіть за плату на користь ЗСУ.
показати весь коментар
11.10.2023 16:24 Відповісти
А коли вже його розстріляють ???
показати весь коментар
11.10.2023 23:40 Відповісти
А його корєфана пі@ара медведчука коли під варту?
показати весь коментар
11.10.2023 16:35 Відповісти
Так мертветчук же ж у мацкві вже.
показати весь коментар
12.10.2023 00:42 Відповісти
«суд залишив під вартою»... не знущайтесь так над Вартою... під шибеницю його, під шибеницю..
показати весь коментар
11.10.2023 16:38 Відповісти
Оставить его там навсегда!
показати весь коментар
11.10.2023 16:39 Відповісти
Відпустять відразу після того як перепише свій бізнес на зебілів, як тільки передасть бізнес - відразу випустять навіть в Австрію. Це називається "зелений білет"
показати весь коментар
11.10.2023 16:41 Відповісти
Тільки до 15 лисопада... Краще б пожиттєво.
показати весь коментар
11.10.2023 16:45 Відповісти
десь у аквапарку, пустила сльозу тюлька та почухала перетруджений орган....
показати весь коментар
11.10.2023 16:48 Відповісти
При всіх моїх претеензіях до пана Бутусова, за те що він пи*див цю потвору одним із перших (на шоу савікашустера) я йому всьо прощаю
показати весь коментар
11.10.2023 16:48 Відповісти
Я теж))) прямо бальзам на серце був, це якраз за пару днів до повномаштабного вторгнення було...
показати весь коментар
12.10.2023 00:44 Відповісти
Хоть бить перестанут.
показати весь коментар
11.10.2023 18:08 Відповісти
конченая ватна гнида
показати весь коментар
11.10.2023 18:18 Відповісти
А як назвати тих, хто десятиліттями "галасував" за нього до верховної зради?
показати весь коментар
11.10.2023 22:53 Відповісти
а вони так і називаються за нього в основному голосували там де зараз руській мір зруйнував все даже комусь з них відірвав бомбою голову
показати весь коментар
11.10.2023 23:24 Відповісти
Ця **** не хай там і залишається, довічно!!!!
показати весь коментар
11.10.2023 18:35 Відповісти
Добре було б, щоб він сидів у камері з попо-любителями. Але ідея за гроші давати копняка теж файна.
показати весь коментар
11.10.2023 18:41 Відповісти
А може він і сам пополюбитель і йому сподобалось би? Ні, краще вже копняки))) а гроші - на ЗСУ
показати весь коментар
12.10.2023 00:47 Відповісти
https://t.me/Sharp_Ukraine/17726 Олег Шарп *

Нестор Шуфрич, виступаючи у ході засідання з розгляду апеляційної скарги на рішення суду про утримання його під вартою, розплакався, розповідаючи про те, що не може спілкуватися із сім'єю через утримання під вартою.
Бідненький (ні).

Знаєте, що мене дивує? Як веде себе у суді Коломойський... На відміну від тих, кого вивозять з суду під картатими ковдрами, і тих, хто картинно хапається на лаві підсудних за серце, Ігор Валерійович виглядає достатньо бадьорим та абсолютно здоровим - юморить, ні на що на скаржиться, очі не закатує.
Тут одне з двух: або він дійсно весь такий гордий Бетмен, або знає, що все це вистава для американців з передбачуваним для нього хепі ендом. Все робиться для того, щоб нарід повірив у перше, але до голови вперто лізе друге.

А от Шуфричем вирішили пожертвувати - відіграний матеріал. Тому й плаче...
показати весь коментар
11.10.2023 19:34 Відповісти
Так бєня знає, що він ніколи не сяде...
показати весь коментар
11.10.2023 23:42 Відповісти
З Коломоєм - вистава з самого початку й до кінця. Сценарій він особисто затвердив.
показати весь коментар
12.10.2023 00:50 Відповісти