Ворог знову атакує Херсон, пошкоджено ЛЕП

Армія РФ продовжує атакувати Херсон з тимчасово окупованого лівобережжя.
Про це повідомив у телеграм-каналі начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, внаслідок чергового прильоту знову пошкоджені лінії електропередач.
"На зараз знеструмлений центр міста. Проводяться ремонтні роботи!", - зазначив він.