9455 відвідувачів онлайн
6 027 15

Втрачену в бою військову техніку списуватимуть за спрощеною процедурою, - Міноборони

техніка

Міністерство оборони ухвалило наказ, згідно з яким втрачене у бою військове майно будуть списувати за спрощеною процедурою.

Про це міністр оборони Рустем Умєров повідомив у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Без зайвої бюрократії це займатиме два тижні замість шести місяців. Проводити окреме розслідування по кожній одиниці та отримувати погодження від вищого керівництва тепер не потрібно", - пояснив він.

За його словами, раніше на списання дрона потрібно було зібрати до 40 документів. На це йшло від одного місяця до пів року. Ухвалені зміни скоротять процедуру до 2-3 тижнів.

Техніку вартістю до 1,5 мільйона гривень зможуть списувати командири окремих рот, батальйонів чи бригад, уточнив Умєров.

Топ коментарі
+9
Шел второй год войны!
А до этого, например, очкастый министр-адвокат не понимал, что 40 документов и пол года - это за гранью разумности!?
Хотя, если его яйца по 17 грн/шт не возбуждали, то списание техники тем более...
показати весь коментар
17.10.2023 15:36 Відповісти
+6
Будете кримінальні справи на солдат та офіцерів заводити?
Ну а що, все в репертуарі зебілів: якщо прибуток підприємств впк, це кримінал, значить і підбита техніка теж.
показати весь коментар
17.10.2023 15:29 Відповісти
+3
оце справжне роздолля для крадiїв та "шульмейстерiв", а кримiнальна вiдповiдальнiсть - то для бойових офiцерiв..
показати весь коментар
17.10.2023 15:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Будете кримінальні справи на солдат та офіцерів заводити?
показати весь коментар
17.10.2023 15:38 Відповісти
Шо і навіть дбр нікого до буцигарні не відправить, як командира ТРО з Дніпра за якусь землю. Невірю.
показати весь коментар
17.10.2023 15:42 Відповісти
навіть не за землю, а за ОБОРОННІ СПОРУДИ на тій землі під час загрози окупації міста...
показати весь коментар
18.10.2023 01:20 Відповісти
Навіть уявити страшно скільки "військових" блукають в бюрократичних хащах і ... мутують в нові види.
показати весь коментар
17.10.2023 15:54 Відповісти
А до двох років війни так і не дотягнули, а могли б...
Тут, правда, комбрига за те, що окопи рив до криміналу притягають, ну то ж таке, то для ЗЕсрані звична справа...
показати весь коментар
17.10.2023 15:55 Відповісти
быстренько....)
показати весь коментар
17.10.2023 16:08 Відповісти
молнієносно!
показати весь коментар
18.10.2023 01:21 Відповісти
благими намірами вимощена дорога до пекла, думаю що може вийти ще гірше
показати весь коментар
17.10.2023 18:11 Відповісти
Зелені гандони - списувати техніку по спрощений процедурі можна а ставити на облік допомогу він волонетерів ні.
кремлівськи вишкребки.
показати весь коментар
17.10.2023 18:49 Відповісти
А якже, отой ДК УкрОборонПром, гроші коситиме!
Клюєві з компашкою, яка і сьогодні при ПОСАДАХ, чудову пральну систему відмивання грошей запустили!
показати весь коментар
17.10.2023 19:38 Відповісти
Понимаю радость тех, кто хотя бы раз в жизни пробовал списать что-то типа сгоревшего на войне советского шишарика