5122 відвідувача онлайн
1 421 33

В Україні розгорнуто вже понад 13 тис. Пунктів незламності, - Шмигаль

пункт,чернігів,незламності

В Україні розгорнуто вже понад 13 тис. Пунктів незламності, ще близько 2,5 тис. потребують доукомплектування.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Щодо Пунктів незламності. Розгорнули їх понад 13 тис. Найбільше на Дніпропетровщині, у Києві та Харківщині. Однак близько 2,5 тис. пунктів потребують доукомплектування. Це завдання для місцевої влади. Усюди має бути генератор, пальне, старлінк, засоби опалення", - зазначив він. 

Шмигаль нагадав, що незабаром усі громадяни зможуть знайти найближчий до себе Пункт незламності через інтерактивну мапу в "Дії".

Топ коментарі
+16
Ну і нахіба та херня?! Нехай там, де обстріли і то ж не в наметах від них ховатись! А де не стріляють нахрена так тупо бабло деребанити?! Та бомбосховище обладнанйте, та резервні електрогенератори біля котелень..., але ж ні, тупо і нагло намети, щоб мільярди скиздити.
Соцопитування: 93% ні разу тими "незламностями" НЕ КОРИСТУВАЛИСЬ! Але ж все як в нас - через дурну зелену задницю.
показати весь коментар
17.10.2023 17:27 Відповісти
+15
Коротше, офігенно потрібна річ!
Замість того, щоб облаштувати бомбосховища, облаштовують намети.
Народ заслуговує на таку владу, яку має: за що голосували, те й отримали.
показати весь коментар
17.10.2023 17:30 Відповісти
+10
Кому скидати донати на барабани?
показати весь коментар
17.10.2023 17:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Там в них нікого немає
показати весь коментар
17.10.2023 17:18 Відповісти
Кому скидати донати на барабани?
показати весь коментар
17.10.2023 17:20 Відповісти
тому, хто з шкір ЗЄбаранів буде робити ті барабани
показати весь коментар
17.10.2023 17:42 Відповісти
той хто в мирний час будує дороги замість танків, під час війни сидить в холодному наметі
показати весь коментар
17.10.2023 17:21 Відповісти
Ну это нужно сказать спасибо майдану и Ющенко. А потом опять Ющенко и Януковичу.
показати весь коментар
17.10.2023 17:30 Відповісти
а ЗЄля ні прі чьом, канєчна
показати весь коментар
17.10.2023 17:38 Відповісти
А до Зе, что было мирное время? Не было оккупированного Крыма и войны на Донбассе? Если это не считается, то да до Зе было мирное время и ничего не происходило.
показати весь коментар
17.10.2023 17:43 Відповісти
Ну если все началось при них, то отчего Зеленский дружил с Россией? И рассказывал какая она хорошая?
показати весь коментар
17.10.2023 18:03 Відповісти
Еще задолго до Зеленского Порошенко расхваливал Харьковские соглашения. А теперь решили, что все не так, все это предательство страны, но об этом расхваливании скромно умалчивают. Так, что не оттуда начинаете.
показати весь коментар
17.10.2023 18:38 Відповісти
Я следую твоей логике. Если во всем виноваты они, то отчего об этом никто не говорил с 19го года? Отчего в местные советы на востоке выбирали пророссийские партии, которых было полдюжины после уничтожения Партии Регионов. А потом эти люди которых выбрали переметнулись к России, когда Россия их захватила. Удивительно.
показати весь коментар
17.10.2023 18:41 Відповісти
Это лучше спросить у того, кто стоял рядом с Яныком и его партией. А точнее у мальчика из Одессы, а ныне ярого оппозиционера, с колорадской ленточкой на груди.
показати весь коментар
17.10.2023 19:12 Відповісти
Так кто голосовал за дружбу с Россией и вел три года политику дружбы с Россией, зная что те враги, это если верить тому что ты написал.
показати весь коментар
17.10.2023 19:20 Відповісти
Зверни увагу на мову цього "захисника" ЗЄ.

І не продовжуй діалог з ватником.
показати весь коментар
17.10.2023 17:58 Відповісти
здохни падло кацапське
показати весь коментар
17.10.2023 18:14 Відповісти
Пункти зробити дешевше,чим навести лад в ДТЕК....))Главне робочий вид......тай один .уй,кацапи виноват.....
показати весь коментар
17.10.2023 17:25 Відповісти
у Вас опечатка - не в ДТЕК, а в ЗЄ-как
показати весь коментар
17.10.2023 17:39 Відповісти
Ну і нахіба та херня?! Нехай там, де обстріли і то ж не в наметах від них ховатись! А де не стріляють нахрена так тупо бабло деребанити?! Та бомбосховище обладнанйте, та резервні електрогенератори біля котелень..., але ж ні, тупо і нагло намети, щоб мільярди скиздити.
Соцопитування: 93% ні разу тими "незламностями" НЕ КОРИСТУВАЛИСЬ! Але ж все як в нас - через дурну зелену задницю.
показати весь коментар
17.10.2023 17:27 Відповісти
а де тоді буде героїзм народу ?

про що ЗЄлі розповідати ввечері ?
показати весь коментар
17.10.2023 17:41 Відповісти
Ага, "незламність", "потужність"...
показати весь коментар
17.10.2023 18:21 Відповісти
...біля яскраво палаючого електрокаміну.

чи хтось думає, що ЗЄля буде вести душевні бесіди в тулупі з кабінету в бурульках ? 👿

.
показати весь коментар
17.10.2023 18:58 Відповісти
Коротше, офігенно потрібна річ!
Замість того, щоб облаштувати бомбосховища, облаштовують намети.
Народ заслуговує на таку владу, яку має: за що голосували, те й отримали.
показати весь коментар
17.10.2023 17:30 Відповісти
Викинуті на вітер гроші!!! Все що роблять зільонські мотлох і лай.о !!!
показати весь коментар
17.10.2023 17:39 Відповісти
Чому на вітер: хтось дуже добре прибарахлився!
Нафіга облаштовувати існуюче сховище, в якому можна розмістити 100 чоловік,
якщо можна закупити по десятикратній ціні намет на 10 душ?
Або ще краще: торгівельна мережа облаштовує в своїх магазинах пункти обігріву і залишається шише табличку начепити!
показати весь коментар
17.10.2023 17:55 Відповісти
Минулого року барахлився Тимошенко з ОПи - отой жулік із злодійкуватими очима-мишками
показати весь коментар
17.10.2023 19:01 Відповісти
Дебілоїди.

Будь-яке нормальне кафе, будь-який нормальний супермаркет мають дизель-генератори. І їх в Украхни в рази більше, ніж тих пацаватих пунктів незламності.

Тобто, українці знов самі вирішили проблему, поки влада на ній піарилася.
показати весь коментар
17.10.2023 17:55 Відповісти
А як же піар? Ща зєльоная бубачька поїде в турне по пунктах незламності і кожен вечір новий гундос, на кілька тижнів вистачить.
показати весь коментар
17.10.2023 18:21 Відповісти
Так, на наприкінці того року намагалася скористатися тими пунктами. Біля мого дому їх аж 3. В усіх були генератори, але їх не використовували, економили паливо. Чергові сиділи у пітьмі, при свічках. Більше не ходила. Якщо була потреба зарядити павербанки і телефони - тільки у супермаркети, Нову Пошту або аптеки.
показати весь коментар
17.10.2023 18:23 Відповісти
відмивання бабла у цих пунктах бачу я...
показати весь коментар
17.10.2023 18:17 Відповісти
Цікаво чи такий пункт потрапить на ту інтерактивну карту

показати весь коментар
17.10.2023 18:20 Відповісти
От тільки яким боком тут Шмигаль, або, не приведи ..., Зеленский? Пункти обігріву, або пафосно по Квартальному "незламності" і були, і є на бюджеті місцевої влади. Коли не створили, або погано укомплектовані - винувата місцева влада. Коли працює, і добре оборудований - ай-який-зеленский-молодець!
показати весь коментар
17.10.2023 18:55 Відповісти
эти пункты - до жопы двери, лучше бы развернули дополнительные 15 тысяч генераторов для котелен и то больше толку было бы, чем эти палатки на 30 человек