8963 відвідувача онлайн
7 875 11

Чоловік на Гомельщині повісив посеред села український прапор замість білоруського. Його затримали

беларусь

Мешканець селища Сосновий бор в Гомельській області вночі зняв вивішений посеред населеного пункту білоруський прапор та викинув його на смітник. Замість нього повісив прапор України.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на телеграм-канал "Позірник. Навіны пра Беларусь".

За словами правозахисників, ім’я чоловіка - Валерій Самсоненко. Йому 41 рік, раніше він працював у місцевому відділенні з надзвичайних ситуацій.

Силовики влаштували в селищі облаву. В квартирі Валерія, де він мешкає разом із братом, знайшли біло-червоно-білий білоруський прапор.

І Валерія, і його брата Ігоря затримали.

Силовики стверджують, що український прапор посеред селища білорус повісив, бо був п’яним.

Топ коментарі
+19
Это сильно ! Это поступок!
За такое в Белоруссии
Могут вывезти в лес
Навсегда
показати весь коментар
18.10.2023 14:13 Відповісти
+12
Так, у цій злочінній справі диктатор має великий кровавий досвід.
показати весь коментар
18.10.2023 14:17 Відповісти
+9
Гомель- Це Украiна!!! Зеленский, введи войска в Гомель, для защиты украинцев от притиснения Минской Хунты и ихнего внешнего Китайского и московского управления
показати весь коментар
18.10.2023 14:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это сильно ! Это поступок!
За такое в Белоруссии
Могут вывезти в лес
Навсегда
показати весь коментар
18.10.2023 14:13 Відповісти
Так, у цій злочінній справі диктатор має великий кровавий досвід.
показати весь коментар
18.10.2023 14:17 Відповісти
бедный мужик, что его только ждет.
показати весь коментар
18.10.2023 14:13 Відповісти
Гомель - наш!...
Я ручаюсь...
Моя бабуся там вчилась варити гуляш!
З картоплею страви...
Гриби збирати -
Картопля з грибами...мій перший враж...
показати весь коментар
18.10.2023 14:14 Відповісти
Не знаю як Гомель, а те що до 1919 року Берестейщина була українською ще з часів Волинських князів - це 100%
Потім окупація поляками, а в 1939 році совети з гітлером коли ділили Польшу то вирішили Берестейщину не віддавати назад Україні, а приліпити до Білорусі, щоб асимілювати українців і не мати проблем з українським підпіллям на стратегічній трасі Смоленськ- Варшава
показати весь коментар
19.10.2023 07:42 Відповісти
Гомель- Це Украiна!!! Зеленский, введи войска в Гомель, для защиты украинцев от притиснения Минской Хунты и ихнего внешнего Китайского и московского управления
показати весь коментар
18.10.2023 14:30 Відповісти
Схоже, добродій щось знає.
показати весь коментар
18.10.2023 14:59 Відповісти
Та тряпка,то не білоруський прапор,то символ радянської окупації і терору.
показати весь коментар
18.10.2023 15:00 Відповісти
Це не білоруський прапор.
показати весь коментар
18.10.2023 15:14 Відповісти
В квартирі Валерія, де він мешкає разом із братом, знайшли біло-червоно-білий білоруський прапор.
І на картинці до цієї статті був би більш доречним саме такий прапор, а не прапор БССР.
показати весь коментар
18.10.2023 15:30 Відповісти
Силовики утверждают, что украинский флаг посреди поселка белорус повесил, потому что был пьян. Источник:
И в таком состоянии сам его сшил)))
показати весь коментар
18.10.2023 17:35 Відповісти