12555 відвідувачів онлайн
5 082 29

Держаудитслужба погодилася, що прибуток для підприємство ВПК слід повернути у склад ціни. ДОКУМЕНТ

дасу

Державна аудиторська служба України заявила, що підтримує повернення прибутку у склад ціни, і відповідні пропозиції надіслано до Міноборони.

Таке повідомлення опубліковано на сторінці Держаудитслужби у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"З метою підтримки обороноздатності держави у період дії воєнного стану в Україні, Держаудитслужба підтримує та вважає за доцільне повернення умови розрахунку ціни з урахуванням прибутку, як це було до 24 лютого 2022 року", - йдеться у повідомленні.

У ДАСУ запропонували спрямувати цей прибуток на розвиток військово-промислового комплексу: інновацію, модернізацію, модифікацію, добудову, дообладнання, реконструкцію тощо.

В Держаудитслужбі також зазначили, що що служба готова долучитися до розробки проєкту урядового рішення чи відповідного законопроєкту.

Держаудитслужба погодилася, що прибуток для підприємство ВПК слід повернути у склад ціни 01

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Держаудитслужба вимагає від підприємств повернути прибуток на оборонних закупівлях та погрожує судом. У ДАСУ вважають, що прибуток оборонних підприємств, постачальників МО та інших сил безпеки та оборони за 2022 рік є збитком державі.

При цьому 21 вересня Верховна Рада прийняла постанову №10071, яка фактично скасовує висновки ДАСУ, згідно з якими весь прибуток всіх постачальників Міноборони - в тому числі критично важливої для фронту зброї - розцінюється як "збитки держави".

Також висновки ДАСУ оскаржує в суді Міністерство оборони. А Мінекономіки випустило роз’яснення про те, що постачальники Міноборони діяли в правовому полі й отримували прибуток законно.

Держаудитслужба погодилася, що прибуток для підприємство ВПК слід повернути у склад ціни 02

Топ коментарі
+27
Що? А мадам, яка все це заварила, залишається при корите?
показати весь коментар
27.10.2023 14:09 Відповісти
+14
Самі вигадали цю фуйню та самі її подолали. А хто відповідати буде за саботаж під час війни ?
показати весь коментар
27.10.2023 14:33 Відповісти
+12
Эта власть все делает по пинку из Вашингтона
Или пинку патриотов
Ноги уже устали пинать эту непробиваемую жопу
показати весь коментар
27.10.2023 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Що? А мадам, яка все це заварила, залишається при корите?
показати весь коментар
27.10.2023 14:09 Відповісти
А як же
показати весь коментар
27.10.2023 14:11 Відповісти
і буде далі гадити
показати весь коментар
27.10.2023 14:48 Відповісти
Дуже вумний нарід хоть поржот...
показати весь коментар
27.10.2023 14:50 Відповісти
Гадити: виконувати вказівки ОП
показати весь коментар
27.10.2023 15:05 Відповісти
Отмєніть, прімєніть, отмєніть, прімєніть, отмєніть, прімєніть, отмєніть, прімєніть, отмєніть, прімєніть, отмєніть, прімєніть, отмєніть, прімєніть, отмєніть, прімєніть, отмєніть, прімєніть, отмєніть, прімєніть,
показати весь коментар
27.10.2023 14:10 Відповісти
Держаудитслужба це тупий виконавчий орган !
яке ще погодження чи непогодження державних службовців

ЗЄльоний бардак-театр, а не держава !
показати весь коментар
27.10.2023 14:16 Відповісти
А зерно? Навіть з легальних знову щось та отримати. А нелегальні,то ті і так занесуть. Шапіто зеболота
показати весь коментар
27.10.2023 14:21 Відповісти
Эта власть все делает по пинку из Вашингтона
Или пинку патриотов
Ноги уже устали пинать эту непробиваемую жопу
показати весь коментар
27.10.2023 14:29 Відповісти
"За что я уважал покойного, так это за критику снизу" - сказал медведь после того, как случайно сел на ежа.
Ви зрозуміли.
показати весь коментар
27.10.2023 15:42 Відповісти
Самі вигадали цю фуйню та самі її подолали. А хто відповідати буде за саботаж під час війни ?
показати весь коментар
27.10.2023 14:33 Відповісти
Ото, як би з цього зробили прецедент й влупили всім фігурантам реальні строки з конфіскацією. За саботаж під час війни - може інші б й призадумались. А так, без покарання, за наслідки до яких призводять подібні дії - будуть продовжувати.
показати весь коментар
27.10.2023 14:52 Відповісти
Ні, не "подолали". Вони глибоко схвильовані та "... підтримують повернення ...". Згідно запропонованої ними ЗМІНИ.
показати весь коментар
27.10.2023 17:18 Відповісти
"Наїзд" не пройшов. Будуть шукати інші джерела для розкрадання...
показати весь коментар
27.10.2023 14:36 Відповісти
тільки після розголосу..., а чому не можна якісно працювати без чарівних пенделей..., навіщо такі чиновники взагалі...
показати весь коментар
27.10.2023 14:38 Відповісти
Щось інше за розголос. Більш важке.
показати весь коментар
27.10.2023 16:12 Відповісти
дядя Сем дав копняка
показати весь коментар
27.10.2023 14:42 Відповісти
‎27.‎10.‎2023

‎22.‎10.‎2023 спецпредставниця США з питань відновлення України Пенні Пріцкер повідомила державного секретаря Блінкена про результати розгляду спеціалістами комісії питання щодо прибутку у склад ціни оборонних компаній України. Позиція Держаудитслужби названа "... destructive and legally unjustified*". Блінкен попросив передати висновки прем'єр-міністру Шмигалю.
*деструктивное и юридически неоправданное

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html
показати весь коментар
27.10.2023 16:42 Відповісти
а у нас є закон, чи все залежить від погодження якоїсь курви з ДАСУ????
робота ДАСУ, це перевірка законності обігу коштів та товарів...
і аж ніяк не погодження.
це теж саме щоб перед виїздом з подвір"я, брати погодження в мвс
показати весь коментар
27.10.2023 14:46 Відповісти
А ******* з дасу, що зраджує державу Україна і український народ, коли за це сяде в тюрму на 999 років, соромлюся спитать? Чи ето другоє? Можна просто прийти, паралізувати роботу оборонки, ********* розробки, а потім сказать "ой, я пашутіла, ну што ви сразу". Де дебеер, де беб, де всі ці усарські уйобки при кориті з шестизначними зарплатами і бронями від призиву?
показати весь коментар
27.10.2023 14:49 Відповісти
А що застрєльщіки ? Мовчать ? Агрохімія знову "умив руки"
показати весь коментар
27.10.2023 15:08 Відповісти
Вона підтримує, пропонує, готова долучитися, чи не забагато бере на себе ця курва.
показати весь коментар
27.10.2023 16:36 Відповісти
Зелена влада приховано саботує оснащення ЗСУ, щоб врешті повернути Україну у російське рабство, яке ментально рідне кварталівській банді.
показати весь коментар
27.10.2023 17:44 Відповісти
"ПОВЕРНЕННЯ" умови розрахунку ціни з урахуванням ПРИБУТКУ?.. Того, що з ціни ніхто не видаляв?..
А прибуток оборонних підприємств за 2022 рік ДАСУ продовжує вважати збитком державі?..

Чи мені одному здається, що ДАСУ далі грає дурня і загрожує обороноздатності кріїни.

СБУ, чому мовчиш?..
показати весь коментар
27.10.2023 18:06 Відповісти
Що це було?
Мабудь НЛО!
показати весь коментар
27.10.2023 19:36 Відповісти
Серед теперішніх зелених у парламенті є відверті сепаратисти та українофоби. Здогадайтесь чому так сталось?..
Бос з потрійним громадянством разом з фсб провели інформаційно- психологічну спецоперацію над українськими виборцями, зробивши Гетьмана найбільшим ворогом України.
Боже просвіти український народ, щоб вмів виконати роботу над помилками.
показати весь коментар
27.10.2023 20:26 Відповісти
Ну ні. Так не пройде. Доктор сказав в морг, значить в морг.
показати весь коментар
27.10.2023 22:08 Відповісти