9957 відвідувачів онлайн
21 890 60

Кабмін вніс зміни до Правил дорожнього руху

авто,учбове

Кабінет Міністрів вніс чергові зміни до Правил дорожнього руху.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Зокрема, "Учбовий транспортний засіб" тепер матиме назву "Навчальний транспортний засіб". Відтак, і відповідний розпізнавальний знак — трикутник із літерою "У" — після зміни у правилах міститиме літеру "Н".

Постанова набере чинності через шість місяців з дня її опублікування.

Топ коментарі
+22
Капець! Оце "потужно"! Тепер точно наша перемога буде за 2-3 тижні, як і казав абдристович!
"Дякую, дуже дякую" (с) одне найвеличніше

Синдром "Безугла" шириться і може призвести до метастаз, які потрібно буде знищувати не медикаментозно, а хірургічно
показати весь коментар
31.10.2023 00:38 Відповісти
+21
Писец, нет слов. Это супер потужно. Это заказали изготовители?
показати весь коментар
31.10.2023 00:35 Відповісти
+16
Я так зрозумів, що кабміну немає чим більше зайнятися під час війни.
показати весь коментар
31.10.2023 00:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
реформа ...
показати весь коментар
31.10.2023 00:34 Відповісти
РеХформа!
Лакею олигархов не чем заняться во время войны.
показати весь коментар
31.10.2023 05:32 Відповісти
на часі *****!!!
показати весь коментар
31.10.2023 09:36 Відповісти
Писец, нет слов. Это супер потужно. Это заказали изготовители?
показати весь коментар
31.10.2023 00:35 Відповісти
Якась у вас завелика ажитація щодо дрібниці.
показати весь коментар
31.10.2023 00:51 Відповісти
угу ще один пазітивний зебіл,а нічого що заради цього "звершення" доведеться купу документації переписати і не за дурно,воно так зараз потрібно?
показати весь коментар
31.10.2023 00:56 Відповісти
Це вже затверджено переписану "документацію", це банальний робочий процес, яким займаються відповідна експертна комісія, вони гроші отримують за те, щоб у нас пдр адекватні були.
показати весь коментар
31.10.2023 01:02 Відповісти
та ти шо,адекватне,а чому тоді не загально прийнятий міжнародний знак,а не чергова "мєстячкова" ******?
показати весь коментар
31.10.2023 01:13 Відповісти
мінутачку, це буде наступна пАтужна реХформа!! як тільки перепишуть всі документи і поміняють всі знаки, зразу якійсь пАтужний довпойоп, вискочить з ініціативою заміни на міжнародний знак "L". Оце буде наступна потужна реформа потужного уряду, особливо під час війни!!!!
ДБЛИ БЛД!!!! 😡😡😡😡
показати весь коментар
31.10.2023 05:03 Відповісти
А вы не в курсе, СКОЛЬКО денег пойдетиз бюджета на выполнение этой реХформы а не на ВСУ?
показати весь коментар
31.10.2023 05:34 Відповісти
Именно так.
показати весь коментар
31.10.2023 14:58 Відповісти
Макса Степанова, мабуть покликали: має багатющий потужний досвід у друкарських справах.
показати весь коментар
31.10.2023 09:05 Відповісти
У - був убивця, н - неадекват.
показати весь коментар
31.10.2023 00:36 Відповісти
можна подумати, що після здачі екзамену усі так прям прявильно їздять.
показати весь коментар
31.10.2023 08:34 Відповісти
Кілька десятків років знадобилося москворотим невігласам, щоб допетрати, що покруча "учбовий" в українській мові не існує.
показати весь коментар
31.10.2023 00:38 Відповісти
ага а "учень" існує,ото несподіванка.
показати весь коментар
31.10.2023 00:57 Відповісти
Ця наліпка таки не на учня 😁
показати весь коментар
31.10.2023 01:04 Відповісти
Був учень, буде навчак.
показати весь коментар
31.10.2023 01:47 Відповісти
навчень!!
показати весь коментар
31.10.2023 05:07 Відповісти
Навчень.
показати весь коментар
31.10.2023 05:36 Відповісти
Був учень, буде неуч.
показати весь коментар
31.10.2023 06:57 Відповісти
Але - навчальний заклад. Але так потужно ще ніхто не реформував.
показати весь коментар
31.10.2023 04:04 Відповісти
ЖОПА есть а слова нет-как в пісні..
показати весь коментар
31.10.2023 07:57 Відповісти
"Учень" є, а "учба" не існує - невігласи в шоці.
показати весь коментар
31.10.2023 08:45 Відповісти
Прикметник від слова учень - учнівський. Прикметник від навчання - навчальний. Ото несподіванка для меншовартісного кодла.
показати весь коментар
31.10.2023 09:08 Відповісти
Капець! Оце "потужно"! Тепер точно наша перемога буде за 2-3 тижні, як і казав абдристович!
"Дякую, дуже дякую" (с) одне найвеличніше

Синдром "Безугла" шириться і може призвести до метастаз, які потрібно буде знищувати не медикаментозно, а хірургічно
показати весь коментар
31.10.2023 00:38 Відповісти
Ой да ладно ..воно коштує 3 копійки- най буде.
показати весь коментар
31.10.2023 06:56 Відповісти
Я так зрозумів, що кабміну немає чим більше зайнятися під час війни.
показати весь коментар
31.10.2023 00:43 Відповісти
А чому б не підробити на заміні однієї літери?

І всі при роботі - тільки прикинь скільки тепер треба міняти документів.
показати весь коментар
31.10.2023 00:53 Відповісти
Є. Ще треба буде змінити знак "за кермом лікар" - замість хреста буде клізма. Тільки ще не вирішили як поміняти знак "за кермом глухий". Уряд чекає пропозиій по цьому питанню від суспільства.
показати весь коментар
31.10.2023 01:52 Відповісти
Вы наверно думаете, что кабмин потратил 100500 человеко-часов на разработку этого решения. Так вот, разработкой решения занималась спецкомиссия, за деньги и в рабочее время. А кабмин потратил на голосование 2 минуты. Они даже не читали что там написано.
показати весь коментар
31.10.2023 04:10 Відповісти
Цікава думка - тобто вони взагалі не читають те, що приймають? І так, а може не витрачати гроші на утримання усяких спецкомісій під час війни?
показати весь коментар
31.10.2023 07:36 Відповісти
Я считаю, что да, не читают. Им конечно говорят - "сегодня принимаем это", и вполне возможно, что кто-то дотошный даже начинает спрашивать в чем смысл и как это повлияет на ситуацию. Но на ситуацию это сильно не влияет - если вынесли на утверждение, то оно произойдет по-любому.
показати весь коментар
31.10.2023 13:34 Відповісти
ПС. Тут главное пройти комиссию, а дальше любую глупость можно выносить на утверждение.
показати весь коментар
31.10.2023 13:36 Відповісти
по всій Європі бачу блакитну або червону L нам же треба вийожуватись до останнього, цирк на дроті продовжується
показати весь коментар
31.10.2023 00:46 Відповісти
І оце всі зміни? А як же довгоочікувані дозволи суддям та членам їх родин, їздити в стані алкогольного сп'яніння, чи під дією наркотиків? Дозвіл суддям та топчиновникам давити людей?
Це давно назріла легалізація і так уже звичної для України практики.
показати весь коментар
31.10.2023 00:56 Відповісти
Там другой прикол. Эту наклейку можно лепить только на машины, которые именно обучающие, то есть с педалями и на правом сиденье. Но лепили все кто хотел, ибо даже штрафа вообще за это не было.
показати весь коментар
31.10.2023 01:42 Відповісти
Депутани "У"***** <************* ми вам платим космічні зарплати, якщо ви конченая дічь.
показати весь коментар
31.10.2023 03:06 Відповісти
Можливо, тому що не ми їм ці зарплати, пільги та пенсії призначали. Як і прокурорам/суддям.
Я би їм гнутої копійки не дав, поки не побачив результату роботи.
показати весь коментар
31.10.2023 08:27 Відповісти
Наче зовсім здуріли. Люди звикли до цього знаку чи слово "учбовий" немає в українській мові. Займаються просто дурнею за зарплату в 300 тисяч.
показати весь коментар
31.10.2023 04:23 Відповісти
Слова "учбовий" не існує, як і слова "учба" - це суржик.
показати весь коментар
31.10.2023 08:53 Відповісти
От тепер заживемо!!! Дурні, краще б поворот направо дозволили при червоному світлофорі!
показати весь коментар
31.10.2023 04:24 Відповісти
шкода шо хфамілій афтврів та виконавців цієї потужної ПОТУГИ, країна не викує в граніті десь на майдані, у вигляді монумента, як колись було "рабочій і калхозніца", але зімість серпа і молота - перо і чорнильниця!!!!
ДБЛИ БЛДЬ!!!! 😡😡
показати весь коментар
31.10.2023 05:17 Відповісти
Значить,тепер не «учні»,а «навчі»😅
Дуже важливі зміни,особливо в період війни..
показати весь коментар
31.10.2023 05:45 Відповісти
Щоб не відблискувати дурістю, корисно заглядати в словник хоч іноді.
показати весь коментар
31.10.2023 08:58 Відповісти
бачу не даремно
зряплату кабмін отримує...
Таке проштовхнути в період війни!!!
показати весь коментар
31.10.2023 06:00 Відповісти
Правильно!
Учьоба, то в кацапів, а в українців навчання!
показати весь коментар
31.10.2023 06:08 Відповісти
москальня теж проти.
бо для них це буде незнайомо. що воно означає, може то знак нацистів
і будуть дивитись на цей знак, як баран на нові ворота.
показати весь коментар
31.10.2023 06:16 Відповісти
Вони реально дибіли? Чим вони займаються?
показати весь коментар
31.10.2023 06:29 Відповісти
Перша із вимог, необхідних для вступу в ЄС виконана!!!
показати весь коментар
31.10.2023 07:02 Відповісти
Нічого більше робити??? Учбовий змінити на Навчальний? Серйозно, нема куди гроші дівати? Коли це припиниться? Ці зелені падли вчергове випробовують наші нерви? Під час війни будувати стадіони, дороги, бруківку міняти, замінити У на Н -- це найнеобхідніше????? Купіть дронів краще!!! 🤬🤬🤬🤬🤬
показати весь коментар
31.10.2023 07:08 Відповісти
За кермом - Навчальник
показати весь коментар
31.10.2023 07:37 Відповісти
Неук....
показати весь коментар
31.10.2023 08:28 Відповісти
І скажіть після цього, що уряд Шмигаля погано працює !?....
показати весь коментар
31.10.2023 08:30 Відповісти
Українське "Учень" ще ніхто не відміняв. То просто гроші нікуди подіти
показати весь коментар
31.10.2023 08:40 Відповісти
Нє-нє-нє. У нас же тепер англійська forever!

Тому "Н" - це Hunter.

Стрьомнєнько якось на дорогах буде через півроку: ідеш як в лісі - навколо мисливці в засідках причаїлися.
показати весь коментар
31.10.2023 09:33 Відповісти
Буква У зазначала що за кермом Учень , а тепер Нучень чи як??
показати весь коментар
31.10.2023 09:39 Відповісти
відповідь кабміна на ревізорів від госдепа потужна
показати весь коментар
31.10.2023 09:39 Відповісти
Замена знака войдет в стоимость обучения. Как то так.....
показати весь коментар
31.10.2023 10:20 Відповісти
Це лишній раз стверджує, що вся влада належить недосвідченим да ще й примітивним ідіотам. Краще б проголосували , або уряд прийняв рішення , що всім чиновникам з завтрашнього дня потрібно відрубувати голови, якщо вони це не зробили самостійно.
показати весь коментар
01.11.2023 07:21 Відповісти