5961 посетитель онлайн
21 883 60

Кабмин внес изменения в Правила дорожного движения

авто,учбове

Кабинет Министров внес очередные изменения в Правила дорожного движения.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Урядовий портал.

В частности, "Учбовий транспортний засіб" теперь будет называться "Навчальний транспортний засіб". Следовательно, и соответствующий опознавательный знак - треугольник с буквой "У" - после изменения в правилах будет содержать букву "Н".

Постановление вступит в силу через шесть месяцев со дня его опубликования.

Топ комментарии
+22
Капець! Оце "потужно"! Тепер точно наша перемога буде за 2-3 тижні, як і казав абдристович!
"Дякую, дуже дякую" (с) одне найвеличніше

Синдром "Безугла" шириться і може призвести до метастаз, які потрібно буде знищувати не медикаментозно, а хірургічно
показать весь комментарий
31.10.2023 00:38 Ответить
+21
Писец, нет слов. Это супер потужно. Это заказали изготовители?
показать весь комментарий
31.10.2023 00:35 Ответить
+16
Я так зрозумів, що кабміну немає чим більше зайнятися під час війни.
показать весь комментарий
31.10.2023 00:43 Ответить
Комментировать
Сортировать:
реформа ...
показать весь комментарий
31.10.2023 00:34 Ответить
РеХформа!
Лакею олигархов не чем заняться во время войны.
показать весь комментарий
31.10.2023 05:32 Ответить
на часі *****!!!
показать весь комментарий
31.10.2023 09:36 Ответить
Писец, нет слов. Это супер потужно. Это заказали изготовители?
показать весь комментарий
31.10.2023 00:35 Ответить
Якась у вас завелика ажитація щодо дрібниці.
показать весь комментарий
31.10.2023 00:51 Ответить
угу ще один пазітивний зебіл,а нічого що заради цього "звершення" доведеться купу документації переписати і не за дурно,воно так зараз потрібно?
показать весь комментарий
31.10.2023 00:56 Ответить
Це вже затверджено переписану "документацію", це банальний робочий процес, яким займаються відповідна експертна комісія, вони гроші отримують за те, щоб у нас пдр адекватні були.
показать весь комментарий
31.10.2023 01:02 Ответить
та ти шо,адекватне,а чому тоді не загально прийнятий міжнародний знак,а не чергова "мєстячкова" ******?
показать весь комментарий
31.10.2023 01:13 Ответить
мінутачку, це буде наступна пАтужна реХформа!! як тільки перепишуть всі документи і поміняють всі знаки, зразу якійсь пАтужний довпойоп, вискочить з ініціативою заміни на міжнародний знак "L". Оце буде наступна потужна реформа потужного уряду, особливо під час війни!!!!
ДБЛИ БЛД!!!! 😡😡😡😡
показать весь комментарий
31.10.2023 05:03 Ответить
А вы не в курсе, СКОЛЬКО денег пойдетиз бюджета на выполнение этой реХформы а не на ВСУ?
показать весь комментарий
31.10.2023 05:34 Ответить
Именно так.
показать весь комментарий
31.10.2023 14:58 Ответить
Макса Степанова, мабуть покликали: має багатющий потужний досвід у друкарських справах.
показать весь комментарий
31.10.2023 09:05 Ответить
У - був убивця, н - неадекват.
показать весь комментарий
31.10.2023 00:36 Ответить
можна подумати, що після здачі екзамену усі так прям прявильно їздять.
показать весь комментарий
31.10.2023 08:34 Ответить
Кілька десятків років знадобилося москворотим невігласам, щоб допетрати, що покруча "учбовий" в українській мові не існує.
показать весь комментарий
31.10.2023 00:38 Ответить
ага а "учень" існує,ото несподіванка.
показать весь комментарий
31.10.2023 00:57 Ответить
Ця наліпка таки не на учня 😁
показать весь комментарий
31.10.2023 01:04 Ответить
Був учень, буде навчак.
показать весь комментарий
31.10.2023 01:47 Ответить
навчень!!
показать весь комментарий
31.10.2023 05:07 Ответить
Навчень.
показать весь комментарий
31.10.2023 05:36 Ответить
Був учень, буде неуч.
показать весь комментарий
31.10.2023 06:57 Ответить
Але - навчальний заклад. Але так потужно ще ніхто не реформував.
показать весь комментарий
31.10.2023 04:04 Ответить
ЖОПА есть а слова нет-как в пісні..
показать весь комментарий
31.10.2023 07:57 Ответить
"Учень" є, а "учба" не існує - невігласи в шоці.
показать весь комментарий
31.10.2023 08:45 Ответить
Прикметник від слова учень - учнівський. Прикметник від навчання - навчальний. Ото несподіванка для меншовартісного кодла.
показать весь комментарий
31.10.2023 09:08 Ответить
Капець! Оце "потужно"! Тепер точно наша перемога буде за 2-3 тижні, як і казав абдристович!
"Дякую, дуже дякую" (с) одне найвеличніше

Синдром "Безугла" шириться і може призвести до метастаз, які потрібно буде знищувати не медикаментозно, а хірургічно
показать весь комментарий
31.10.2023 00:38 Ответить
Ой да ладно ..воно коштує 3 копійки- най буде.
показать весь комментарий
31.10.2023 06:56 Ответить
Я так зрозумів, що кабміну немає чим більше зайнятися під час війни.
показать весь комментарий
31.10.2023 00:43 Ответить
А чому б не підробити на заміні однієї літери?

І всі при роботі - тільки прикинь скільки тепер треба міняти документів.
показать весь комментарий
31.10.2023 00:53 Ответить
Є. Ще треба буде змінити знак "за кермом лікар" - замість хреста буде клізма. Тільки ще не вирішили як поміняти знак "за кермом глухий". Уряд чекає пропозиій по цьому питанню від суспільства.
показать весь комментарий
31.10.2023 01:52 Ответить
Вы наверно думаете, что кабмин потратил 100500 человеко-часов на разработку этого решения. Так вот, разработкой решения занималась спецкомиссия, за деньги и в рабочее время. А кабмин потратил на голосование 2 минуты. Они даже не читали что там написано.
показать весь комментарий
31.10.2023 04:10 Ответить
Цікава думка - тобто вони взагалі не читають те, що приймають? І так, а може не витрачати гроші на утримання усяких спецкомісій під час війни?
показать весь комментарий
31.10.2023 07:36 Ответить
Я считаю, что да, не читают. Им конечно говорят - "сегодня принимаем это", и вполне возможно, что кто-то дотошный даже начинает спрашивать в чем смысл и как это повлияет на ситуацию. Но на ситуацию это сильно не влияет - если вынесли на утверждение, то оно произойдет по-любому.
показать весь комментарий
31.10.2023 13:34 Ответить
ПС. Тут главное пройти комиссию, а дальше любую глупость можно выносить на утверждение.
показать весь комментарий
31.10.2023 13:36 Ответить
по всій Європі бачу блакитну або червону L нам же треба вийожуватись до останнього, цирк на дроті продовжується
показать весь комментарий
31.10.2023 00:46 Ответить
І оце всі зміни? А як же довгоочікувані дозволи суддям та членам їх родин, їздити в стані алкогольного сп'яніння, чи під дією наркотиків? Дозвіл суддям та топчиновникам давити людей?
Це давно назріла легалізація і так уже звичної для України практики.
показать весь комментарий
31.10.2023 00:56 Ответить
Там другой прикол. Эту наклейку можно лепить только на машины, которые именно обучающие, то есть с педалями и на правом сиденье. Но лепили все кто хотел, ибо даже штрафа вообще за это не было.
показать весь комментарий
31.10.2023 01:42 Ответить
Депутани "У"***** <************* ми вам платим космічні зарплати, якщо ви конченая дічь.
показать весь комментарий
31.10.2023 03:06 Ответить
Можливо, тому що не ми їм ці зарплати, пільги та пенсії призначали. Як і прокурорам/суддям.
Я би їм гнутої копійки не дав, поки не побачив результату роботи.
показать весь комментарий
31.10.2023 08:27 Ответить
Наче зовсім здуріли. Люди звикли до цього знаку чи слово "учбовий" немає в українській мові. Займаються просто дурнею за зарплату в 300 тисяч.
показать весь комментарий
31.10.2023 04:23 Ответить
Слова "учбовий" не існує, як і слова "учба" - це суржик.
показать весь комментарий
31.10.2023 08:53 Ответить
От тепер заживемо!!! Дурні, краще б поворот направо дозволили при червоному світлофорі!
показать весь комментарий
31.10.2023 04:24 Ответить
шкода шо хфамілій афтврів та виконавців цієї потужної ПОТУГИ, країна не викує в граніті десь на майдані, у вигляді монумента, як колись було "рабочій і калхозніца", але зімість серпа і молота - перо і чорнильниця!!!!
ДБЛИ БЛДЬ!!!! 😡😡
показать весь комментарий
31.10.2023 05:17 Ответить
Значить,тепер не «учні»,а «навчі»😅
Дуже важливі зміни,особливо в період війни..
показать весь комментарий
31.10.2023 05:45 Ответить
Щоб не відблискувати дурістю, корисно заглядати в словник хоч іноді.
показать весь комментарий
31.10.2023 08:58 Ответить
бачу не даремно
зряплату кабмін отримує...
Таке проштовхнути в період війни!!!
показать весь комментарий
31.10.2023 06:00 Ответить
Правильно!
Учьоба, то в кацапів, а в українців навчання!
показать весь комментарий
31.10.2023 06:08 Ответить
москальня теж проти.
бо для них це буде незнайомо. що воно означає, може то знак нацистів
і будуть дивитись на цей знак, як баран на нові ворота.
показать весь комментарий
31.10.2023 06:16 Ответить
Вони реально дибіли? Чим вони займаються?
показать весь комментарий
31.10.2023 06:29 Ответить
Перша із вимог, необхідних для вступу в ЄС виконана!!!
показать весь комментарий
31.10.2023 07:02 Ответить
Нічого більше робити??? Учбовий змінити на Навчальний? Серйозно, нема куди гроші дівати? Коли це припиниться? Ці зелені падли вчергове випробовують наші нерви? Під час війни будувати стадіони, дороги, бруківку міняти, замінити У на Н -- це найнеобхідніше????? Купіть дронів краще!!! 🤬🤬🤬🤬🤬
показать весь комментарий
31.10.2023 07:08 Ответить
За кермом - Навчальник
показать весь комментарий
31.10.2023 07:37 Ответить
Неук....
показать весь комментарий
31.10.2023 08:28 Ответить
І скажіть після цього, що уряд Шмигаля погано працює !?....
показать весь комментарий
31.10.2023 08:30 Ответить
Українське "Учень" ще ніхто не відміняв. То просто гроші нікуди подіти
показать весь комментарий
31.10.2023 08:40 Ответить
Нє-нє-нє. У нас же тепер англійська forever!

Тому "Н" - це Hunter.

Стрьомнєнько якось на дорогах буде через півроку: ідеш як в лісі - навколо мисливці в засідках причаїлися.
показать весь комментарий
31.10.2023 09:33 Ответить
Буква У зазначала що за кермом Учень , а тепер Нучень чи як??
показать весь комментарий
31.10.2023 09:39 Ответить
відповідь кабміна на ревізорів від госдепа потужна
показать весь комментарий
31.10.2023 09:39 Ответить
Замена знака войдет в стоимость обучения. Как то так.....
показать весь комментарий
31.10.2023 10:20 Ответить
Це лишній раз стверджує, що вся влада належить недосвідченим да ще й примітивним ідіотам. Краще б проголосували , або уряд прийняв рішення , що всім чиновникам з завтрашнього дня потрібно відрубувати голови, якщо вони це не зробили самостійно.
показать весь комментарий
01.11.2023 07:21 Ответить