11058 відвідувачів онлайн
9 083 46

Бізнес скаржиться на тиск, якого не було навіть за Януковича, - Железняк

железняк

Бюро економічної безпеки є важливим органом, але його необхідно реформувати.

Про це в ефірі Радіо NV заявив нардеп "Голосу", перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк, передає Цензор.НЕТ.

"Дивно, коли виходить бізнес із заявою: "шановний президенте, прем'єр-міністре, народні депутати... якось правоохоронці зовсім вже втратили землю і тиснуть на бізнес так, як ніколи, навіть при Януковичі". Реакція - президент збирає бізнес і хоче поговорити з ними і обіцяє: "шановний бізнес, все зрозуміли, ситуація, в якій до вас приходить одночасно ДБР, СБУ, Нацпол, прокурори і БЕБ, якось не має бути, тому зробимо один орган для бізнесу - це буде БЕБ", - пояснив нардеп.

За словами Железняка, деякі нардепи від "Слуги народу" реєструють проєкт, яким ці справи передаються знову до Нацполіції, ДБР та СБУ. Парламентар зазначив, що БЕБ має бути повністю перезавантажено.

 "Обрати нарешті очільника, тому що смотрящий та очільник змінюються... а обрати на прозорому конкурсі, як це було в НАБУ, САП та НАЗК. З міжнародниками, без впливу офісу, без спецефектів, коли заздалегідь, що ексголова податкової міліції Мельник  виграє.

Пункт 2. Повністю переатестувати і позвільняти всіх, кого там понабирали без конкурсу. Там набирали і набирають... не конкурс, а профанація.

Пункт 3. Політична незалежність. Як в НАБУ, в майбутньому САП та НАЗК", - додав він.

Железняк навів фразу представника НАБУ: "БЕБ на стільки слабкі, що їх немає навіть в розкладках контрабандистів, кому давати хабарі".

Нардеп наголосив, що БЕБ це важливий орган та він має бути.

"Не мають до підприємців приходити оці дбрівці, сбушники, нацполівці, прокурори, хто там пасуться на митниці або на підприємстві. Має бути БЕБ, орган, який буде і має відповідати за контроль міжнародних грошей, які прийдуть в Україну. Тому міжнародні партнери не спустять це питання", - додав Железняк.

Топ коментарі
+16
А для чого приходила ція влада ? Щоб красти.
показати весь коментар
02.11.2023 09:36
+13
А чому ми не в НАТО?
показати весь коментар
02.11.2023 09:39
+10
показати весь коментар
02.11.2023 10:04
Коментувати
Сортувати:
А для чого приходила ція влада ? Щоб красти.
показати весь коментар
02.11.2023 09:36 Відповісти
Наразі читаю що поліція і СБУ знешкодили канал ухилянтів. Гналися за машиною карети швидкої допомоги з 3 чоловіками. Це заслуговує "поваги",бо більше ні тим ні іншим не має чим зайнятися на трасі Одеса Рені
показати весь коментар
02.11.2023 10:17 Відповісти
Нахуа цей пізд...ж про часи яника, всі їх пам'ятають, і порівняти з теперішній часом, а би щось ляпнути
показати весь коментар
02.11.2023 09:39 Відповісти
Часи яника це звісно недосяжна величина в плані корупції але для розуміння чому б і не зрівняти.
показати весь коментар
02.11.2023 09:41 Відповісти
Я можу відповісти тільки за себе. Однаково. При тому що зараз війна.
показати весь коментар
02.11.2023 10:06 Відповісти
Ну... можна ще порівняти із 1913-м роком, як то "совки" *********.
показати весь коментар
02.11.2023 10:08 Відповісти
А чому ми не в НАТО?
показати весь коментар
02.11.2023 09:39 Відповісти
Так а де ж оті нероби-нахлібники харчєвацца будут-бо бізнес це і є їх корито...
показати весь коментар
02.11.2023 09:46 Відповісти
О святий Голобородько! Да будєт ласка твоя, да будєт воля твоя, ізбавь нас от марадьоров і бариґ !!! Амінь. 🙏
показати весь коментар
02.11.2023 09:48 Відповісти
"Я вам нічєго нє должен!"
показати весь коментар
02.11.2023 12:57 Відповісти
Хотели как лучше - получилось наоборот.
показати весь коментар
02.11.2023 09:48 Відповісти
"Благими намірами вистелена дорога в пекло."
Думати, аналізувати потрібно, а не хотітиКакЛучше, швидкої шари поПріколуХужеНеБудет.
показати весь коментар
02.11.2023 10:01 Відповісти
Менше слухай власників "Криївки" та "П'яної вишні". Вони тебе тупо дурять. Бо три чверті зарплати "у конверті", це зовсім не те, що ти приймав, як законодавець.
показати весь коментар
02.11.2023 09:48 Відповісти
😁
показати весь коментар
02.11.2023 09:50 Відповісти
Один молодик в селі моєї мами має довідки на усі випадки життя. Від психіатра до дозвіл на зброю і посвідченням водія. Дякуючи куму з СБУ, може цілком свідомо убивати тварин,ніхто нічого. Бо знову ж кум в СБУ. Написала в організації по захисту тварин. Перше,що вони запропонували це внесок,але до обговорення проблеми так і не дійшли.
показати весь коментар
02.11.2023 09:49 Відповісти
Не погоджусь повністю з тезою, про безпрецедентний тиск на бізнес. Тиск є, але він направлений в 95% випадків на тих, хто нормально працює та сплачує податки. Лише десь 5% це справжні порушники (та і ті лише частково порушують). І от разом з тим, ті хто "крутить схеми", не сплачує податки, веде справи "в чорну" і т.п., вони займаються цим спокійно, ніякого тиску на них немає. А враховуючи скільки зараз таких....., то загалом по економіці не так і помітні дії силовиків/податківців.
Ви чули про обшуки в фірмах, що постачають продукти МОУ? А у фірмах, що відмивають кошти на ремонтах доріг (привіт Дніпропетровській ОВА)? А у фірмах брата Шурми? А всю вертикаль бізнесу міняйл, хтось чіпає? Контори по обналу? Аграріїв, що крутять махінації з ПДВ/експортом? Зернотрейдерів? і т.п. От де тут тиск на бізнес?
показати весь коментар
02.11.2023 09:51 Відповісти
Зелёная шобла понимает что им скоро торба , при смене власти к ним будет очень много вопросов , вот и воруют как перед смертью.
показати весь коментар
02.11.2023 09:58 Відповісти
Зещура грошей замало - американські закінчились.
показати весь коментар
02.11.2023 09:59 Відповісти
Західні красти не можна, бо Захід цього НІКОЛИ не пробачить і буде переслідувати. Тому, крідуть українські.
показати весь коментар
02.11.2023 10:02 Відповісти
Сьогодні у рази гірше, ніж за Януковича. Шашликович всі ці роки краде з депресії, а не зі зростання, як Янукович (за 4 роки якого не було мінусових показників ВВП). Шашликович - це мародер, падальник, а Янукович був "стаціонарним бандитом", який побудував систему за принципом "Техас граюують техасці", стабільний відсоток, один телефон, єдина база, тощо. Чимало кого така система влаштовувала. Коли він зажерся, спробував встановити монополію і продати нас кацапам - ми його знесли. А зелений Шашликович - це гундоса гієна, краде всюди, де є можливість, при тому, що за його жалюгідного урядування країна збідніла та занепала. Середня зарплатня у червні 2019 року - 423 долари, зараз - 450 доларів, зростання - 6%, а ціни за цей період виросли на 300%. Ганьба - за податковим і іншим тиском, інвесткліматом, захистом права власності - Україна опинилася на 4-му місці в світі - з кінця. Між Аргентиною і Венесуелою.
показати весь коментар
02.11.2023 10:02 Відповісти
показати весь коментар
02.11.2023 10:04 Відповісти
Шо за шнурок з посмішкою до ушов?
показати весь коментар
02.11.2023 10:11 Відповісти
Шістка ворога України сівковича, тіньовий міністр економіки, провідний фахівець зі знищення малого та середнього бузнесу, колаборант-корупціонер, "слуга урода" - даня гетМанцев.
показати весь коментар
02.11.2023 10:18 Відповісти
Гетьманов...
показати весь коментар
02.11.2023 10:32 Відповісти
Гундосик-відосик.
показати весь коментар
02.11.2023 11:54 Відповісти
карлик і Карло
показати весь коментар
02.11.2023 10:40 Відповісти
Тобто створили "орган із трьох букв" для того, щоб його тут же реФФормувати?

Геніально! Ліберал-реФФорматор з бігаючими оченятами видав перл дня!
показати весь коментар
02.11.2023 10:06 Відповісти
Так ти ж сам разом із Гетманцевим пресуєте бізнес!!!! Забув про блокування розрахунків і штрафи за невчасні розрахунки???
показати весь коментар
02.11.2023 10:09 Відповісти
Увесь бізнес голосував за найвеличнішого і слуг урода. Радуйтесь, нащо скиглити.
Отримали що хотіли.
Чомусь думала, що в бізнесі люди, які мають мізки . Але ніт
показати весь коментар
02.11.2023 10:14 Відповісти
НЕ БРЕШИ!!!!! Не весь бізнес. З мого оточення тільки один зє-довбень голосував, а я і мої друзі, як підтримували, так і підтримуємо Порошенка і постіно, яуєш БРЕХЛО постійно донатимо через "Справу Громад", "Фонд Порошенка" на ЗСУ. Як можна так брехати?!
показати весь коментар
02.11.2023 12:57 Відповісти
*чуєш
показати весь коментар
02.11.2023 12:58 Відповісти
ПреЗЕдент пусте і тупе місце, воно нічого не розуміє і від його імені країну знищує московська кротівня!
показати весь коментар
02.11.2023 10:30 Відповісти
Железняк мало знає про часи Януковича і Азірова .
показати весь коментар
02.11.2023 10:33 Відповісти
зелене гетьман-цо робить свою справу
показати весь коментар
02.11.2023 10:38 Відповісти
ЗЕлена потолоч це і є нащадки януковича та його промоскальської бандицької влади. Подивіться, хто зараз насправді рулить країною? Це все ставленики януковича - Портнов, Татаров, Гетьманцев, Ростислав Шурма (заступник ОП) синок ригіанала Шурми... Фронтменом "слугі народа" зеленського, напередодні президентських виборів 2019 був Діма Разумков з молодих регіонів. Тож нічого дивного, що зе-шобла перейняла всі ті повадки поводження з бізнесом, які були притаманні їхнім старшим таваріщам з партії регіонів. Нврод під обгорткою "нових ліц" фактично у 2019 наобирав собі на голову "нових регіоналів" таких самих і по суті і по менталітету, лише змінивши форму, щоб піплу краще зашло.
показати весь коментар
02.11.2023 10:41 Відповісти
Знищити бізнес -- це складова завдання знищити Україну. І ці завдання зелені підари виконують старанно.
показати весь коментар
02.11.2023 10:44 Відповісти
Покажіть хоч трохи прибутку!
Так, компанія вже півтора року не працює, і не може згорнути діяльність, так як на балансі нерухомість і договори про водо і електро постачання.
Нічого на знаємо, або прибуток, або заберемо свідотство платника ПДВ...
От такі Дніпровські податківці.
показати весь коментар
02.11.2023 10:45 Відповісти
Під час Януквича це була корупція, під час Зелі-це мардерство та зрада України.
показати весь коментар
02.11.2023 10:49 Відповісти
По завєтам януковіча - "золотиє купола душу мою радуют"...
показати весь коментар
02.11.2023 10:56 Відповісти
Налоговая в последнее время, действительно, идёт путём времён азарова-януховича: убытки не показывай, маленькая налоговая нагрузка, нам надо выполнять план, бюджет пустой, плати НДС минимум 1% от оборота и т.п.
Звонки, звонки, звонки....
показати весь коментар
02.11.2023 11:03 Відповісти
Ну так все логічно. Грошей, які можна красти стає менше. Захід обмежує потрохи цих казнокражів. То звідки їх ще можна витиснути? Звичайно дитини е з бізнесу