8980 відвідувачів онлайн
12 596 74

Республіканці закликали надати Україні ATACMS великої дальності, - Reuters

сша

Група провідних конгресменів та сенаторів-республіканців закликала президента Джо Байдена направити на Україну ракети ATACMS більшої дальності. Так вони демонструють підтримку Києва серед американських законодавців, незважаючи на опір деяких консерваторів збільшенню допомоги.

Про це йдеться в публікації Reuters, повідомляє Цензор.НЕТ.

Відповідного листа провідні республіканці з комітетів Конгресу з міжнародних відносин та збройних сил надіслали 1 листопада. Вони заявили, що вітають надання адміністрацією США Україні армійських тактичних ракетних систем обмеженої дальності (ATACMS). Але просять, щоб було відправлено системи більшої дальності.

"Потреба України в можливості завдання глибокого удару залишається актуальною, особливо для дальньої поразки цілей по всьому Криму", - написали конгресмени Майкл Маккол і Майк Роджерс, а також сенатори Джеймс Ріш і Роджер Вікер.

Маккол очолює комітет Палати представників із закордонних справ, Роджерс очолює комітет Палати представників із збройних сил, Ріш є провідним республіканцем у комітеті Сенату з міжнародних відносин, а Вікер є провідним республіканцем у Сенаті із збройних сил.

У листі йдеться, що Украна просила надати системи ATACMS дальньої дії та продемонструвала здатність застосовувати їх відповідально, а Росія не пішла на ескалацію у відповідь на їхнє використання.

"Очевидно, вам час закінчувати роботу над ATACMS, - пишуть республіканці. - Ціна нездатності зробити це не тільки загрожує глухим кутом на полі бою і подальшим затягуванням цієї війни, але також загрожує подальшою глобальною нестабільністю, оскільки наші противники проводять операції впливу по всьому світу".

Reuters зазначає, що листа було надіслано в час, коли Палата представників із республіканською більшістю наближалася до голосування щодо окремого законопроекту про допомогу Ізраїлю, ігноруючи прохання президента-демократа Джо Байдена про широкий законопроект про фінансування національної безпеки на суму 106 млрд доларів із фінансуванням для Ізраїлю, України та Тайваню.

Топ коментарі
+27
ви краще з влади спитайте про крадівництво, а потім задавайте питання Штатам
показати весь коментар
02.11.2023 12:27 Відповісти
+22
Дякувати Богу, що там ще є такі принципові і розумні республіканці на противагу трампістам. І дякувати Богу, що американскі сенатори на щастя не читають деякі коментарі на ЦН, бо вони б точно змінили свою підтримку.
Бо деяким "ура-патріЙотам" так і не дійшло, що нам НІХТО і НІЧОГО не винен, а все що вони нам дають - це їхня добровільна допомога, а не обов'язок. І ще цим "розумникам" треба втемяшити собі в безтолковки просту істину - зброю для оборони країни треба виробляти(більшість, як мінімум!) у себе в країні, а не зупиняти її виробництво під час війни та відводити війська, розміновувати шляхи майбутнього вторгнення, про яке волали ВСІ партнери, і яких зараз ці "розумні поні" в чомусь дорікають.
показати весь коментар
02.11.2023 12:31 Відповісти
+15
показати весь коментар
02.11.2023 12:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Закликала? Тобто - вони з одного боку закликають, а з іншого - блокують виділення фінансів на ці поставки?
показати весь коментар
02.11.2023 12:19 Відповісти
ну пентагон буквально вчора чи позавчора сказав, що на зброю для України є ще ДЕКІЛЬКА МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ, але нема дозволу щось купляти і відправляти в Україну.
показати весь коментар
02.11.2023 12:23 Відповісти
5.4 мільярди для Українсько рашиської війни - ніщо. Якщо на 100 разів менший Ізраїль треба 10
І де пруф , що дозволу нема?
показати весь коментар
02.11.2023 12:33 Відповісти
якщо є дозвіл, то чому ці сенатори просять дозвіл?
чому взагалі військова техніка дається чайними ложками весь рік?
чому ленд ліз здох так і серйозно не почавшись?
показати весь коментар
02.11.2023 12:42 Відповісти
ви краще з влади спитайте про крадівництво, а потім задавайте питання Штатам
показати весь коментар
02.11.2023 12:27 Відповісти
Ні , тут він правий. Питання в тому , що хто б хто закликав, але не срампісти
показати весь коментар
02.11.2023 12:34 Відповісти
Крадівництво -це величина постійна для цієї недовлади.
показати весь коментар
02.11.2023 12:37 Відповісти
одні блокують, а інщі закликають..не плутай...не з одного та іншого боку
показати весь коментар
02.11.2023 12:32 Відповісти
Саме з закликів починались поставки всіх видів зброї - наприклад касетних снарядів
показати весь коментар
02.11.2023 12:36 Відповісти
так і є. не всі республіканці одностайні. там є ізоляціоністи (трампісти), які в першу чергу думають про стіну з Мексикою, а світові справи для них "не на часі", і там також є яструби, які дуже не ******* розповзання по світу комуняк і їхніх проксі і тому виступають за їх придушення краще зараз американською зброєю, проте чужими руками, ніж пізніше американською зброєю і вже американськими руками (солдатами).
показати весь коментар
02.11.2023 13:18 Відповісти
В них демократія і свобода слова. Одні закликають надати допомогу Україні, інші намагаються блокувати. Аргументи є і в тих, і в других. Тільки голосу нашої дипломатії в підтримку інтересів України серед конгресменів та громадян США майже не чути... Де українські ЗМІ в США та канали телебачення "Україна Тудей"? Де актуальні статті в провідних виданнях США від українських авторів? Де прямі контакти депутатів ВРУ з конгресменами? На відміну від героїчних ЗСУ, громадське суспільство і влада роблять явно недостатньо для того, щоб бути цікавими США, щоб військова допомога партнерів продовжувалась і збільшувалась.
показати весь коментар
02.11.2023 13:56 Відповісти
І томагавки!!!!
показати весь коментар
02.11.2023 19:51 Відповісти
Вони тільки закликають, Трамп не дозволя
показати весь коментар
02.11.2023 12:21 Відповісти
думаю если рыжу мавпу всетаки изберут презиком,и оно будет самолично или с десятком ********(аля маржори) кочеврыжиться,типа выхода с нато или конкретное урезание помощи союзникам,то ему в лучшем случаи сделают аля скандал уотергейт 72 в худшем организуют прогулку по далласу №2 как кеннеди, в любом случаи скальп с рыжей бибизяны может пострадать,рептилоиды анунаки с планеты нибиру в мировом правительстве не спят)
показати весь коментар
02.11.2023 12:32 Відповісти
"Маккол возглавляет комитет Палаты представителей по иностранным делам, Роджерс - комитет Палаты представителей по вооруженным силам, Риш является ведущим республиканцом в комитете Сената по международным отношениям, а Викер - ведущим республиканцем в Сенате по вооруженным силам."

Очень серьезные люди выступают за военную помощь Украине:

а то последнее время было как-то тревожно в том плане, что Рыжий идиот может повлиять в направлении ограничение помощи.
показати весь коментар
02.11.2023 15:06 Відповісти
Не тільки закликають. Трамп навіть перші 500 Джавелінів надав Україні
показати весь коментар
02.11.2023 12:38 Відповісти
Трамп тут ні до чого. Щоб добрий дідушка Байден це зробив, йому не потрібне рішення ані Трампу, ані республіканців. Бо такі ж ракети але з касетною частиною він вже дав без них.
А от такі ж самі, але краще чомусь не дає.
показати весь коментар
02.11.2023 12:47 Відповісти
Так заклакайте вашого спікер в "палатці" представників. Це він кочевряжиться
показати весь коментар
02.11.2023 12:21 Відповісти
Сидять-цицьки мнуть та один одного закликають. Якась мутна херня відбувається.
показати весь коментар
02.11.2023 12:25 Відповісти
Корисний заклик від республіканців , якого Украіна давно потребує 🙁
показати весь коментар
02.11.2023 12:26 Відповісти
гра на публіку, рудий клоун цим шапіто керує
показати весь коментар
02.11.2023 13:44 Відповісти
показати весь коментар
02.11.2023 12:31 Відповісти
Та по маацкве ...
показати весь коментар
02.11.2023 12:35 Відповісти
Дякувати Богу, що там ще є такі принципові і розумні республіканці на противагу трампістам. І дякувати Богу, що американскі сенатори на щастя не читають деякі коментарі на ЦН, бо вони б точно змінили свою підтримку.
Бо деяким "ура-патріЙотам" так і не дійшло, що нам НІХТО і НІЧОГО не винен, а все що вони нам дають - це їхня добровільна допомога, а не обов'язок. І ще цим "розумникам" треба втемяшити собі в безтолковки просту істину - зброю для оборони країни треба виробляти(більшість, як мінімум!) у себе в країні, а не зупиняти її виробництво під час війни та відводити війська, розміновувати шляхи майбутнього вторгнення, про яке волали ВСІ партнери, і яких зараз ці "розумні поні" в чомусь дорікають.
показати весь коментар
02.11.2023 12:31 Відповісти
Нажаль їх не достатньо
Тому працювати вони можуть лише разом з демократами

А отже усі питання до республіканської 'палатки' представників
показати весь коментар
02.11.2023 12:36 Відповісти
З однієї сторони ви праві--що нічого не винні. а з іншої сторони, для Пентагону та політичного істеблішмену,це світовий виклик демократії і як себе захистить демократія так буде, розклад сил у світі. Тут мова вже йде не про Україну чи Ізраїль- а про здатність протистояти тоталітаризму та терористам. І невідомо ,що і як себе поведе ,наприклад Китай.
показати весь коментар
02.11.2023 12:40 Відповісти
Це вже їх справа, розберуться без нас
показати весь коментар
02.11.2023 16:26 Відповісти
Подібним чином помислили біля 40% громадян України на виборах Президента у 2019 році...
показати весь коментар
03.11.2023 03:50 Відповісти
Так це ж очевидно: якщо Китай побачить що можна загарбувати території, а міжнародне суспільство мямлить і жує соплі, замість того щоби дати такого жорстокого відсіча окупанту, щоби більше у нікого не стало бажання порушувати міжнародний устрій, - то тоді вже Третя Світова війна покладе кінець людству.
показати весь коментар
03.11.2023 03:40 Відповісти
нерешительность в войне равна проигрышу.
показати весь коментар
02.11.2023 12:33 Відповісти
А вони не з ким не воюють. Це наша війна.
показати весь коментар
02.11.2023 16:28 Відповісти
Іздіваються...
показати весь коментар
02.11.2023 12:33 Відповісти
О це діло!
показати весь коментар
02.11.2023 12:33 Відповісти
Так і до ядерної зброї вже недалеко
показати весь коментар
02.11.2023 12:35 Відповісти
"Ціна нездатності зробити це не тільки загрожує глухим кутом на полі бою і подальшим затягуванням цієї війни, але також загрожує подальшою глобальною нестабільністю, оскільки наші противники проводять операції впливу по всьому світу".
показати весь коментар
02.11.2023 12:41 Відповісти
ОООО, це ж кляті республікінці, путінисти, трампісти, ізоляціоністи, яких укрзмі поливають лайном 24/7. А що ж добрі демократи не закликають? А що ж добрий дідушка Байденюк не дає? Без чарівного пєндєля навіть не ворушиться.
показати весь коментар
02.11.2023 12:45 Відповісти
и пендель конечно же даст спаситель мира и деокупатор Киева зеленский?! но, ему некогда! он ставки собирает и для своего электората речи записывает!
показати весь коментар
02.11.2023 12:52 Відповісти
Просто найвеличніший колись обіцяв Трампу через "свого прокурора" порішати справу з сином Байдена. Думаю Джо такого не забуде ніколи.
показати весь коментар
02.11.2023 15:43 Відповісти
І що тепер? На фронті гине не найвеличніший, у нього все в шоколаді. А звичайні люди.
показати весь коментар
02.11.2023 16:09 Відповісти
"Мудрий нарід" сам вибрав найвеличнішого. Той так і сказав "я ваш вирок".
Просто нарід думав, що йшлося про Порошенка, а виявилось, що ні.
показати весь коментар
02.11.2023 17:04 Відповісти
Та й що, порешав?
показати весь коментар
02.11.2023 17:26 Відповісти
Та давайте вже, скільки можна? Тупого м'яса в кацапні купа. Цю кацапську шоблу можна зупинити тільки, якщо конкретно шарахнути по них, а не 30-ма абрамсами лякати. За 'любовь к фюреру' має настати покарання, по іншому ніяк,'чтоб другим идиотам неповадно было'
показати весь коментар
02.11.2023 13:03 Відповісти
Республиканци в своём большинстве поддерживают Украину , только упоротые трамписты против. На фоне коррупции в Украине , у них естественно возникают вопросы к украинским властям .
показати весь коментар
02.11.2023 13:05 Відповісти
Все це потрібно було ще вчора . Навіть - позавчора .
А тепер - я навіть і не знаю , яку тепер зброю нам треба , щоб вийти з " глухого кута " .
Все треба робити вчасно , тоді й буде результат ,, особливо на війні .
показати весь коментар
02.11.2023 13:19 Відповісти
ПЕРЕД контрнаступом не дали касетні ATACAMS, якими можна було винести кацапські летовища з Ка-52, хоча розрахунки і установки вже давно були, дали тільки восени; тих ракет, що могли конкретно зруйнувати кримський міст - і досі не дають. З F-16 те саме відбувається, бо вони потрібні вже зараз. Також треба вже вчора було думати, чим можна винести рашкину промисловість за Уралом, без цього ніяк. Або очікують серію інших конфліктів і економлять або просто бояться рашкиної ЯЗ. До речі, згідно психотипу *****, воно ії таки застосує - тільки спочатку буде вичікувати і воювати звичайним озброєнням років 5-8. І спочатку таємно передасть пару боєголовок або технології Ірану, щоб ті влупили спершу по Ізраїлю, і коли крики про перше застосування ядерної зброї з часу другої світової війни трохи вщухнуть, вже не буде це так шокуюче для людства, то після цього і сам вдарить. Тому на місці Ізраїля я б допомагав України з усієї сили, щоб розбити кацапів до моменту такого розвитку подій.
показати весь коментар
02.11.2023 14:16 Відповісти
Сашко, не треба нарікати на головного союзника, який дає нам і зброю і гроші. Треба нарікати на нас самих, бо хто нам доктор, що ми з 1991 року фактично нищили власні збройні сили та оборонну промисловість, аж до 2014 року??? Хто винен, що ми дали окупувати свій інформаційний простір кацапам з їхніми антиукраїнськими серіалами, з їхніми антиукраїнськими каналами, з їхніми антиукраїнськими шоу? І завдяки цьому, вже в незалежній Україні, виросло вже ціле покоління ватних виродків-какіхразніц, які зараз наводять кацапські ракети по власним містам. Байден в цьому винен чи американський народ, чи може Шольц разом із Макроном??? Винен український народ, який власними руцями обирав десятиліттями "па пріколу" та за гречку ту антиукраїнську промоскальську мерзоту, яка вбивала Українську державу поступово, розтягуючи задоволення, висмоктуючи всі соки та ресурси з державного організму.
показати весь коментар
02.11.2023 15:58 Відповісти
Так а до 2014 року збройні сили нам були непотрібні і це було виправдано і логічно. Бо в нас була не бумажка, а броня - ми ж віддали третій в світі арсенал ядерної зброї в обмін на недоторканність наших кордонів. Знищили запаси протипіхотних мін, приєдналися до Оттавської конвенції. Продали й утилізували купу іншої зброї. На дуже рідких навчаннях за легендою найбільш вірогідним нашим ворогом була Румунія. Нашими гарантами були три найбільші ядерні держави, які жили в мирі й злагоді між собою і з нами. Наша територія була визнана всіма нашими сусідами і взагалі всіма державами світу. Тому з позиції здорового глузду ми до 2014 року мали якраз стільки зброї, скільки було потрібно в тій міжнародній обстановці. Якраз стільки, скільки було потрібно у разі дуже малоймовірного прикордонного конфлікту з Румунією. Нашої вини в тому, що ми не мали більше зброї, чи більший ВПК - немає.
показати весь коментар
02.11.2023 17:59 Відповісти
Якби мудрий нарід не обрав у 1991 комуняку замість українського патріота, то не треба було б зараз ремствувати, бо вже були б давно і в НАТО і в ЄС, як країни Балтії чи Болгарія. Але мудрий нарід почав продавати власне майбутнє та майбутнє своїх дітей та онуків за кіло гречки, за обіцянки полагодити дитячі майданчики, чи за падаркі вєтєранам на "дєнь пабєди". Хто в цьому винен? Американці? Марсіане? Чи може рептілоїди??? Чому дурні, бо бідні, а чому бідні, бо дурні... Отак і живемо, хай їм грець...
показати весь коментар
02.11.2023 19:23 Відповісти
Черновол кстати за федерализацию Украины выступал.
показати весь коментар
02.11.2023 20:59 Відповісти
Досить вже спекулювати. Ось що казав сам Тарас Чорновіл про своє ставлення до федералізму:
"Нам ніхто не давав права розвалювати Україну на якісь держави! Моя ж ідея федеративного устрою нічого спільного з цим не має. Вона полягає лише в ширшому місцевому самоврядуванні з підпорядкуванням центру, центральному уряду", - заявив Чорновіл в інтерв'ю «Літературній Україні» 19 вересня 1991 року («Твори у десяти томах», том 7, с. 338).

У президентській програмі Чорновола не було навіть згадки про федералізм. Він проголошував у своїх програмі розширення повноважень місцевих громад, запровадження реґіонального (земельного) самоврядування, вибори керівників усіх територіально-адміністративних одиниць.

Концепція державотворення від Народного Руху, лідером якого був Тарас Чорновіл, не містила згадки про федералізм. Там зазначалося:
"Україна має залишитися унітарною за формою свого державного устрою. При цьому слід рішуче і послідовно проводити децентралізацію функцій державного управління"
показати весь коментар
02.11.2023 22:18 Відповісти
А si vis paces,para bellum,Ви забули???
показати весь коментар
02.11.2023 19:58 Відповісти
показати весь коментар
02.11.2023 13:24 Відповісти
у республіканців як у поліції, - добрий і поганий коп,-трамп.
показати весь коментар
02.11.2023 13:36 Відповісти
Недолго музыка играла:

"Байден призвал к "паузе" в боевых действиях в Газе"
показати весь коментар
02.11.2023 13:38 Відповісти
Голосують проти допомоги Україні "Ні цента Україні" в бюджет США і закликають надати АТАКМС великої дальності...виходить однією сракою на два стула панове
показати весь коментар
02.11.2023 13:44 Відповісти
"Голосують проти допомоги Україні "Ні цента Україні"" - це неправда. Або напівправда, бо так голосують хіба що декілька десятків відвертих трампістів в Конгресі, до яких Майкл Маккол, Майк Роджерс, Джеймс Ріш і Роджер Вікер не належать. А більшість респів голосує "ні цента на велике крадівництво".
показати весь коментар
02.11.2023 14:33 Відповісти
Також ще є не використані 5млрд по PDA
18млрд не має контрактів на виготовлення зброї по USAI
1.8млрд не підписали в 2022 по PDA - та втратили

До чого тут республіканці?
якщо це відповідальність адміністрації, котра зараз демократична
показати весь коментар
02.11.2023 22:06 Відповісти
...як тут не згадати Джона Маккейна, реального друга України, справжнього Воїна до останніх своїх днів
показати весь коментар
02.11.2023 14:39 Відповісти
Та ви шооо? Так це ж буде ескалація! *уйло нападе.
показати весь коментар
02.11.2023 16:39 Відповісти
Вот интересно: в Украине как религия вера в то, что леваки-глобалисты это друзья, а консерваторы (в США = республиканцы) это враги. И никакие факты, вроде обамовского эмбарго на оружие Украине или непоставка Байденом нужного оружия сейчас. эту веру не разрушат. Даже в этих комментариях пытаются найти что-то "не то" в позиции консерваторов.
показати весь коментар
02.11.2023 17:24 Відповісти
А кто говорил, что Украина получает слишком много оружия и ей нужно сдать свои русскоязычные территории России?
показати весь коментар
02.11.2023 21:01 Відповісти
это кто такое говорил?

интересно от какой партии представители:
отдайте ядерное оружие и получите меморандум
отдайте Крым - только не стреляйте, както договоримся
мы наложим "санкции из ада" - но только на импорт, чтобы деньги от экспорта пошли на войну, и обход санкций
мы поможем бежать руководству из страны
лендлиз? от республиканцев? нет... это не выгодно, лучше деньги, транши...
деньги на борьбу с климатом - конечно, без проблем.
показати весь коментар
02.11.2023 22:03 Відповісти
Дурачка не включай. Твой рыжий кумир.

Слишком много оружия Украина получает!
показати весь коментар
02.11.2023 22:15 Відповісти
так человек изначально написал про республиканцев
при чем здесь "Твой рыжий кумир"
показати весь коментар
02.11.2023 22:21 Відповісти
Може не на Україну,а в Україну???
показати весь коментар
02.11.2023 18:34 Відповісти
Пан генерал Залужний каже про цілий комплекс нових технічних рішень, щоб переломити хід війни. Як на мене є одне дуже просте і старе технічне рішення, щоб переломити хід війни і знищувати орків тисячами на день і знищувати дуже велику кількість техніки в тому числі. Це рішення - це від 10000 на місяць снарядів м26 до м270 та HIMARS. Орки навіть кілька місяців не витримали б таких обстрілів. Але чомусь про це ніхто не каже особливо. Більше нічого не буде для нас таким корисним, як снаряди м26.
Так що дайте нам м26 багато, і ми і без іншої техніки, яка невідомо коли прийде, зможемо успішно знищувати критично велику для рашистії, кількість орків.
показати весь коментар
02.11.2023 19:01 Відповісти
А може більше дронів?В сотні разів дешевше,в десятки разів ефективніше!!!!
показати весь коментар
02.11.2023 20:00 Відповісти
M26 дешеві. Це не м30-м31. І м26 були сотні тисяч на складах. І те, що можливо в них термін гарантійного зберігання у великої кількості завершився, так то таке. Ще одна причина віддати їх нам. Ми їх утилізуємо разом з рашистами.
показати весь коментар
02.11.2023 21:23 Відповісти
До трампа республіканці були більш адекватними. Навпаки завжди наполягали на допомозі Україні.
показати весь коментар
02.11.2023 19:48 Відповісти
неделю назад говорили не надо давать. теперь надо оказывается. через неделю скажут снова не давать. кучка гнид.
показати весь коментар
02.11.2023 22:23 Відповісти
Рижий заборонив своїм навіть думати про допомогу Україні. Бо інакше все буде смертельно небезпечним для його друга Х..... І з допомогою Ізраїлю теж саме- внесли проект виділити гроші взявши їх із іншої статті видатків. яка вже затверджена законом.
показати весь коментар
02.11.2023 22:31 Відповісти