5479 відвідувачів онлайн
11 303 26

Зеленський призначив Лупанчука командувачем Сил спеціальних операцій замість Хоренка

ссо

Президент Володимир Зеленський замінив командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ. Новим командувачем став Сергій Лупанчук.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в указі, опублікованому на сайті президента України.

"Призначити полковника ЛУПАНЧУКА Сергія Костянтиновича командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України", - зазначається в указі.

Раніше командувачем ССО був генерал-майор та учасник російсько-української війни Віктор Хоренко, указ про його звільнення Зеленський підписав також 3 листопада. Хоренко обіймав посаду командувача ССО від 25 липня 2022 року.

У відкритих джерелах інформації про Сергія Лупанчука немає.

Топ коментарі
+16
Паспорт РФ є?
показати весь коментар
03.11.2023 15:40 Відповісти
+10
интересно что говорят наши партнеры.
ибо с ними "наша" Зюзя посралась так что Ермак поп-лясывает "моржовку", в лаптях и с селедкой в зубах.
невтримно-незламно просит самолеты. в принципе, Запад слишком уж уважает демократию.
ибо у нас она гибридная - высрали, ой, избсрали Зе, но полномочия ВДРУГ у сына совкового явного ГРУ-шника. и не думаю что сын (Ермак) - отошел далеко от своего отца.
хотя.... судя по доверию к Зеле, тут и Чебурашка бы мог быть на кресле первого Премьера(у нас кстати, вроде бы Премьер главный, но кто его знает то?)
показати весь коментар
03.11.2023 15:45 Відповісти
+10
Дуже жаль,що на цензоре нема "смайліка" з ригачкой)))) Залюбки такий поставив би на фотки з мордякою грінпоца. Я важаю, що таких "смайліків" було б дуже багато
показати весь коментар
03.11.2023 16:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Паспорт РФ є?
показати весь коментар
03.11.2023 15:40 Відповісти
А дедушка в СМЕРШе работал?
показати весь коментар
03.11.2023 15:45 Відповісти
интересно что говорят наши партнеры.
показати весь коментар
03.11.2023 15:45 Відповісти
показати весь коментар
03.11.2023 15:50 Відповісти
показати весь коментар
03.11.2023 15:58 Відповісти
Дуже жаль,що на цензоре нема "смайліка" з ригачкой)))) Залюбки такий поставив би на фотки з мордякою грінпоца. Я важаю, що таких "смайліків" було б дуже багато
показати весь коментар
03.11.2023 16:18 Відповісти
вроді опитування було(про підтримку піпірки Зє)..... ну...., я би на місці Заходу, от такий смайл як ви сказав поставив під висерами Єлдака, і коротенький текст - "іпіться як хотіться, заіпали"
показати весь коментар
03.11.2023 16:24 Відповісти
🐐🐖
показати весь коментар
03.11.2023 16:25 Відповісти
Пане Yuriy Smith , соромлюся запитати, а хто у нас первий Премьер?
показати весь коментар
03.11.2023 16:28 Відповісти
хто хто, Єхануров в пальто
показати весь коментар
03.11.2023 16:41 Відповісти
Бу-га-га! Так Єхануров екс-Прем'єр Міністр, а ви написали про Першого Премьера. Ось я і запитав вас вельмишановний пане Yuriy Smith, то щож це за посада така ПЕРШИЙ ПРЕМЬЕР?
показати весь коментар
03.11.2023 16:54 Відповісти
який Перший?
у нас є просто там як його Шморгаль, ну і все.
так шо це тупо узурпація.
при чому перший чи третій?
є один і він - нікому не відомий.
а Єлдак - так, всі знають. проте хто воно?
показати весь коментар
03.11.2023 16:57 Відповісти
показати весь коментар
03.11.2023 16:56 Відповісти
Чи не про це звільнення малось на увазі в статті Саймона Шустера?
показати весь коментар
03.11.2023 15:51 Відповісти
Навряд чи це звільнення дискутувалось в ОП. Там навряд чи навіть знають прізвище, хто у нас глава ССО (Бо він не робив відосіків, як глави наших спецслужб)
показати весь коментар
03.11.2023 16:05 Відповісти
думаю Бубі треба було хоча б якогось генерала звільнитипісля статейки свого героїчного журналіста . Нстаупним кроком стане звільнення всього ОПУ з вільними квитками до їхніх офшорів - інакше допомоги не буде .
показати весь коментар
03.11.2023 16:14 Відповісти
дурня.
ОПУ всім складом весело кричали шо не нападуть.
так шо ви мимо.
тоді вони під суд. всі.
показати весь коментар
03.11.2023 16:27 Відповісти
Дуже погано, що ГУР, ССО і купа інших підрозділів підпорядковуються напряму сраному клоуну, а не генштабу.
показати весь коментар
03.11.2023 16:04 Відповісти
Це дивно, бо полки спецназу підчіняються ССО, хоча ті полки часто використовуються в бойових діях
показати весь коментар
03.11.2023 16:09 Відповісти
я не корректно написав. за війну вцілому в нас відповідає головком Залужний, але все військове керівництво прозначає одноосібно некомпетентний шоу-мен.
Умовно кажучи, ти можеш бути військовим генієм, але коли тобі напризначали Баканових, Буданових і інших, винуватим будеш ти.
показати весь коментар
03.11.2023 16:28 Відповісти
Etot molodoj,zria emu takuju dolznost nedali.SSO eto ocen vaznyje vojska
показати весь коментар
03.11.2023 16:11 Відповісти
Лучше бы он ермака уволил и всю свору вокруг себя. Но не может, завяз в болоте с ними. На крючке у них.
показати весь коментар
03.11.2023 16:33 Відповісти
Всі вони на крючку в х......