11421 відвідувач онлайн
2 303 1

Знищено ворожу станцію радіоелектронної боротьби "Поле-21", - Тарнавський

рф,реб

Про це повідомив у телеграм-каналі командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський, інформує Цензор.НЕТ.

"Знищено станцію радіоелектронної боротьби "Поле-21", що призначена для пригнічення каналів супутникової навігації", - йдеться у повідомленні.

Завантаження...