6535 відвідувачів онлайн
4 468 48

Україна інвестує у власне виробництво патронів, - "Укроборонпром"

зброя,патрони

У бюджет України на наступний рік закладені кошти на модернізацію і розвиток виробництва патронів.

Про це заявив генеральний директор "Укроборонпрому" Герман Сметанін в інтерв’ю ЕП, інформує Цензор.НЕТ.

"В Україні є виробництво патронів, але не наше і його недостатньо, щоб покрити потребу Збройних Сил. На наступний рік з бюджету буде виділено в 7 разів більше коштів на освоєння, модернізацію і розвиток оборонної промисловості, ніж цьогоріч", - зазначив він.

Він додав, що частина цих грошей піде на розвиток спроможностей по виробництву патронів.

"Укроборонпром" втратив свої потужності з виробництва патронів у 2014 році після окупації "Луганського патронного заводу". Відтоді патрони виробляло лише невелике приватне підприємство.

Нагадаємо, також "Укроборонпром" підтвердив серійне виробництво українського аналога дронів "Шахед". Сили оборони вже замовляють його для своїх операцій.

Топ коментарі
+16
Створили, але уставшіє ат вайни ідіоти в 19-му його зупинили, по-приколу. Бо ж їм на асфальт і шашлики не вистачало.
показати весь коментар
06.11.2023 11:10 Відповісти
+9
ЗЕбуїни ніяк не можуть поєднати в логічний ланцюжок їх ідіотський вибір в квітні 19-го і повномасштабні війну. Ніяк ті придурки не можуть зрозуміти, що саме вони є головними винуватцями тої трагедії.
В серпні 18-го розпочато виробництво, а в 19-му зупинено. От звідси запитання, а чому ж то так сталось і чому путін напав?
показати весь коментар
06.11.2023 11:19 Відповісти
+7
зупинити елементарно можна відмовою фінансування в держбюджеті, відмовою від закупок Міноборони, короче, невиконанням Держоборонзамовлення. Та й ти сам про це прекрасно знаєш, але граєш дурника Шимка.
показати весь коментар
06.11.2023 11:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Створили, але уставшіє ат вайни ідіоти в 19-му його зупинили, по-приколу. Бо ж їм на асфальт і шашлики не вистачало.
показати весь коментар
06.11.2023 11:10 Відповісти
Можна подробиці щодо "створили" і "зупинили"?
показати весь коментар
06.11.2023 11:11 Відповісти
зупинити елементарно можна відмовою фінансування в держбюджеті, відмовою від закупок Міноборони, короче, невиконанням Держоборонзамовлення. Та й ти сам про це прекрасно знаєш, але граєш дурника Шимка.
показати весь коментар
06.11.2023 11:17 Відповісти
покажите хотя бы фундамент патронного завода, который начали строить в 2014 и прекратили в 2019.
показати весь коментар
06.11.2023 12:59 Відповісти
взагалі то ще простіше: просто не затверджувати ДОЗ...
показати весь коментар
06.11.2023 11:19 Відповісти
Не підкажеш де створили? Піля Луганського заводу в Україні патронного не було...
показати весь коментар
06.11.2023 11:12 Відповісти
на заводі Артема в Києві. Там виготовлялися всі **********. На жаль, в невеликих об'ємах. Та й ти це сам прекрасно знаєш.
показати весь коментар
06.11.2023 11:14 Відповісти
ЗЕбуїни ніяк не можуть поєднати в логічний ланцюжок їх ідіотський вибір в квітні 19-го і повномасштабні війну. Ніяк ті придурки не можуть зрозуміти, що саме вони є головними винуватцями тої трагедії.
В серпні 18-го розпочато виробництво, а в 19-му зупинено. От звідси запитання, а чому ж то так сталось і чому путін напав?
показати весь коментар
06.11.2023 11:19 Відповісти
ти не розумієш що таке патронний завод...Саме про ПАТРОННИЙ мова...Після Луганського ПАТРОННОГО в Україні не створювали, все інше словоблуддя
показати весь коментар
06.11.2023 11:20 Відповісти
І не тільки бабла та устаткування а й специфічної сировини. як то порох. касюлі кулі,Латунь чи біметал
показати весь коментар
06.11.2023 12:05 Відповісти
а чому після 2019 не створили НІ БУЯ !?

тільки розвалювали Нову армію
показати весь коментар
06.11.2023 11:13 Відповісти
а після 19-го року ХТОСЬ Вялічайший побачив мир в очкє буйла
показати весь коментар
06.11.2023 11:57 Відповісти
Создавали стугну,гром,вильху,богдану, Нептун в патронах нет такого дефицита,даже сейчас. Сейчас 90 процентов ущерба наносит именно Арта,как раз то что в 19 прикрыли зелёные товарищи.
показати весь коментар
06.11.2023 12:27 Відповісти
В світі нєт бойца смєлєй че *** напуганній єврєй
показати весь коментар
06.11.2023 12:06 Відповісти
22.08.2017

""Ми побудуємо новий патронний завод ***********, ми в Харкові відновимо будівництво "Оплотів", і ці новітні українські танки будуть захищати українську землю, ми побудуємо новітні ракети", - сказав глава держави."
показати весь коментар
06.11.2023 13:25 Відповісти
Але настав квітень 19-го...
показати весь коментар
06.11.2023 13:53 Відповісти
Поміняли шило на мило....
показати весь коментар
06.11.2023 14:03 Відповісти
ЗЕбілізм хвороба тяжка і невиліковна...
показати весь коментар
06.11.2023 14:08 Відповісти
прочитав одно слово...
Укроборонпром!!!
а він ще не здох???
бо Умеров створив другу кантору для закупівель та всяких торгів
то накуя тоді цей пром????
чи просто додаткові посадовці на шию держбюджету
щось я не чув що б звільняли тих хто займався закупівлями в УОП
показати весь коментар
06.11.2023 11:18 Відповісти
Ну например, для того, чтобі бросать говно на вентилятор)) Видишь как хомячки перевозбудились!))
показати весь коментар
06.11.2023 19:26 Відповісти
А шо сі сталося ? Півень клюнув у п'яту точку ОПу ?
показати весь коментар
06.11.2023 11:07 Відповісти
П..ць шахеди далеко не літають з Криму в Яворів перед ти намотавши ще пару кругів біля Вінниці))
показати весь коментар
06.11.2023 11:08 Відповісти
Велике Крадівництво: "Могили та хрести"

показати весь коментар
06.11.2023 11:08 Відповісти
В. Наступному. ****. Році. Ну я просто скажу - телемарафон.
показати весь коментар
06.11.2023 11:11 Відповісти
Я в цій державі не вірю ні чому і кажу що це черговий пі....еж.
показати весь коментар
06.11.2023 11:13 Відповісти
ну слава богу не прошло и 10лет войны
показати весь коментар
06.11.2023 11:23 Відповісти
А что это значит ""В Украине есть производство патронов, но не наше"?
Еще не отжали у когото?
показати весь коментар
06.11.2023 11:27 Відповісти
приватне виробництво. Можливо. на орендованих на заводі Артема виробничих площах
показати весь коментар
06.11.2023 11:55 Відповісти
тобто не державне
"не наше" - дивно звучить, наче укроборонпром також приватний
показати весь коментар
06.11.2023 12:14 Відповісти
Вже майже десять років будують, замість одного, що був захоплений у Луганську в 2014.
показати весь коментар
06.11.2023 11:37 Відповісти
Не патронів, а набоїв, писаки.
показати весь коментар
06.11.2023 11:52 Відповісти
Втратили патронний завод разом з тепловозним, і з усім, що було в Луганську за обставин, коли важче було НЕ ВТРАТИТИ, ніж навпаки. Але якась підозріла бездіяльність керівництва зробила свою справу. Мало того, навіть повертали назад підрозділи, які входили на територію міста, в якому майже не було ворога.
Ось інтерв'ю з полковником Заболотним, який розповів про те, що звільнити Луганськ могли ще у травні 2014 року, бо в місті майже не було сепаратистів, але наказ зайняти місто так і не надійшов, хоча в нас там була механізована бригада(!).
Джерело:https://news.liga.net/politics/interview/polkovnik_zabolotnyy_my_mogli_osvobodit_lugansk_v_mae_2014_goda Боевой офицер - об отсутствии приказов, российском вторжении и Минске - новости Украины, Политика - LIGA.net .
А ось бійці "Айдару" про те, що могли ще у серпні 14-го визволити Луганськ. Джерело:https://economics.segodnya.ua/regions/donetsk/boycy-aydara-24-avgusta-my-mogli-osvobodit-lugansk-573596.html Бойцы "Айдара": "24 августа мы могли освободить Луганск" - Новости Донбасса | Сегодня .
Ось більш детально про це:https://realgazeta.com.ua/goryachii-avgust-2014_go-bitva-za-lugansk/ Горячий август 2014. Битва за Луганск .
Коментарі потрібні?
показати весь коментар
06.11.2023 11:56 Відповісти
Не брали бо не було причини списати на ворога бабло
показати весь коментар
06.11.2023 12:08 Відповісти
Зробив помилку: "НЕ ВТРАТИТИ". Вірно без "НЕ".
показати весь коментар
06.11.2023 12:17 Відповісти
та нащо брехати, вони не змогли звільнити Луганськ навіть в квітні! Ще тоді, коли "добровольцев настамнет" в луганську не було!
Та,брехуни, хоча би прогугліть, ось, наприклад, інфа "https://zn.ua/ukr/POLITICS/yarema-virushiv-do-donecka-parubiy-i-nalivaychenko-do-luganska-avakov-perebuvaye-v-harkovi-141149_.html (генпрокурор) Ярема вирушив до Донецька, (секретар РНБО) Парубій і (голова СБУ) Наливайченко - до Луганська, (міністр МВС) Аваков перебуває в Харкові ". Тільки Аваков, умовиши підлеглий "Ягуар" з Калинівки, зумів захистити Харків; інші нічого вдіяти не змогли! А після Харкова ***** послав в ОРДЛО "добровольців" з озброєнням!
показати весь коментар
06.11.2023 13:15 Відповісти
про те що ось-ось збудують патронний завод ще АВАКОВ при порошенку обіцяв ...де ж той завод? де аваков?) Де ті гроші?
показати весь коментар
06.11.2023 12:16 Відповісти
Інвестували, інвестують і будуть інвестувати. А чи з'являться патрони - хєр його знає... Українське інвестування - воно таке