6485 відвідувачів онлайн
696 1

На Сумщині майже повністю відновили енергопостачання

світло

Про це у фейсбуці повідомила Сумська ОВА, передає Цензор.НЕТ. 

"Внаслідок негоди на Сумщині було знеструмлено 22 населених пункти: наразі електропостачання відновлено. Станом на 18 годину майже всі з понад 2 тисяч абонентів підключені до систем електропостачання", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через несприятливі погодні умови сталося відключення 8 ліній електропередач, що спричинило знеструмлення у Роменській, Шосткинській, Юнаківській, Чупахівській, Охтирській, Коровинській територіальних громадах.

Завантаження...