10588 відвідувачів онлайн
10 694 169

Музей Булгакова в Києві позбавлять статусу пам’ятки національного значення, - Мінкульт

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Еспресо, про це заявив тимчасовий виконувач обов'язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв у телемарафоні.

Зазначається, що музей може отримати статус пам'ятки місцевого значення.

За словами Карандєєва, 13 пам'яток, які раніше мали статус національного значення, можуть вилучити з реєстру національного значення: "Деякі пам'ятки національного значення, які, можливо, мають не тільки ідеологічне забарвлення, але й справді є пам'ятками мистецтва й історії, можуть змінити свій статус із національного на місцевий".

"Будинок Булгакова на Подолі у місті Києві занесений до реєстру саме як місце, де проживав письменник Булгаков. Він очевидно має лишитися в реєстрі пам'яток, як приклад історичної архітектури Києва кінця ХІХ сторіччя. Без сумніву, ми будемо розглядати виключення цього об'єкту з реєстру пам'яток національного значення з можливим перенесенням до реєстру об'єктів місцевого значення", - додав Карандєєв.

Топ коментарі
+27
Булгаков ублюдочне русняве окупантське гімно і його не має бути в Києві ні в якому вигляді, при чому тут "рейдерство".
показати весь коментар
12.11.2023 23:02 Відповісти
+26
Ти до дотягнув до другого речення?

Боротьба за цю будівлю на Андріївсткому узвозі іде вже багато років. І ось нарешті рейдери отримали, що хотіли, під патріотичними гаслами.
показати весь коментар
12.11.2023 23:10 Відповісти
+25
Тобто, готують будівлю музею під рейдерське захоплення.
І національне питання тут геть ні до чого.
показати весь коментар
12.11.2023 22:59 Відповісти

Завантаження...