8663 посетителя онлайн
10 533 169

Музей Булгакова в Киеве лишат статуса памятника национального значения, - Минкульт

Дом писателя Михаила Булгакова в Киеве на Андреевском спуске может быть лишен статуса объекта культурного наследия национального значения.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Еспресо, об этом заявил временно исполняющий обязанности министра культуры и информационной политики Ростислав Карандеев в телемарафоне.

Отмечается, что музей может получить статус памятника местного значения.

По словам Карандеева, 13 памятников, ранее имевших статус национального значения, могут изъять из реестра национального значения: "Некоторые памятники национального значения, которые, возможно, имеют не только идеологическую окраску, но и действительно являются памятниками искусства и истории, могут изменить свой статус с национального на местный".

"Дом Булгакова на Подоле в городе Киеве занесен в реестр именно как место, где проживал писатель Булгаков. Он, очевидно, должен остаться в реестре памятников, как пример исторической архитектуры Киева конца XIX века. Без сомнения, мы будем рассматривать исключение этого объекта из реестра памятников национального значения с возможным перенесением в реестр объектов местного значения", - добавил Карандеев.

Топ комментарии
+27
Булгаков ублюдочне русняве окупантське гімно і його не має бути в Києві ні в якому вигляді, при чому тут "рейдерство".
показать весь комментарий
12.11.2023 23:02 Ответить
+26
Ти до дотягнув до другого речення?

Боротьба за цю будівлю на Андріївсткому узвозі іде вже багато років. І ось нарешті рейдери отримали, що хотіли, під патріотичними гаслами.
показать весь комментарий
12.11.2023 23:10 Ответить
+25
Тобто, готують будівлю музею під рейдерське захоплення.
І національне питання тут геть ні до чого.
показать весь комментарий
12.11.2023 22:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Блеять, а вы ухи не обожрались? Может асфальт с плиткой переложите?
показать весь комментарий
12.11.2023 23:29 Ответить
Уху поржать оставили пиплу
показать весь комментарий
12.11.2023 23:40 Ответить
Українська мова, література і культура, історично були сільські. Звідси і різниця між українською і російською літературою. За переписом 1898 року в російській імперії 96% українців були селяни.
показать весь комментарий
12.11.2023 23:50 Ответить
нащо постити фейкову *****?
в той момент, коли у "селян" були університети - на росії писемність була 2%
показать весь комментарий
12.11.2023 23:57 Ответить
Література, в основному - це привилегія панівного класу. В російській імперії, це російська і французька мови.
показать весь комментарий
13.11.2023 00:04 Ответить
А Іван Франко жив у Австро-Угорській імперії,і писав собі українською, і ми читаємо його твори.
показать весь комментарий
13.11.2023 02:58 Ответить
Батьки

Іван Франко

Батько, Яків Іванович Франко, син Івана Франка та Катерини Кімакович, був заможним сільським ковалем. За однією з версій, в яку вірив і сам Іван Франко, батьківський рід походив від німецьких колоністів, чим пояснював незвичне прізвище, бо, мовляв, у ньому є «кавалочок німця».

Мати, Марія Миколаївна, дочка Миколая Кульчицького та Людовіки Гвоздецької, походила із т. зв. «ходачкової» (збіднілої) https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%BB%D1%8F%D1%85%D1%82%D0%B0 шляхти https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%AF%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-14 [14] та належала до герба https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D1%81_(%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B1) Сас .
показать весь комментарий
13.11.2023 03:37 Ответить
На Західній Україні багато хто не цурається віднайти в собі частинку німецького.
Хто пожив до приходу більшовицького бидла, пам'ятає нормальне людське життя,
взаємоповагу, чистоту, порядок, і поїзди, що ходили точно за розкладом.
показать весь комментарий
13.11.2023 03:50 Ответить
А Леся Українка чхати хотіла на російську імперію.
показать весь комментарий
13.11.2023 03:04 Ответить
Лари́са Петрі́вна Ко́сач (дворянка ), починала писати російською. Повезла написане в столицю імперії і почула, що це шось середненьке, але порекомендовали писати українською. В результаті ми отримали Лесю Українку.
показать весь комментарий
13.11.2023 03:32 Ответить
Отже, натрапила на розумних порядних людей.
показать весь комментарий
13.11.2023 03:43 Ответить
Леся была социалисткой, переводила Маркса-Энгельса. И неизвестно как сложилась бы ее судьба, доживи она до революции.
показать весь комментарий
13.11.2023 11:13 Ответить
І де ж це у Російській імперії в українських універсітетах викладали українською?

Да в Україні і до 2014 року більшість громадян вважало українську мовою села. Причому саме селюки, як тільки опинялися у містах, ставали адептами зросійщення, вважаючи, що вони тепер дотичні до еліти.

Невігласи завжди такі - шукають переваги для себе у тому, що не є їхньою заслугою. У кольорі шкіри, у мові, у гучності голосу чи кількості м'язів.
показать весь комментарий
13.11.2023 02:24 Ответить
Ну мій пра-пра-пра-пра-пра-пра-пра-дід теж був селянином.
Це не заважало йому бути грамотним і навіть писарем Фастівського Полку.
Правда, це було близько 1700 року, до того як налізла кацапня.
показать весь комментарий
13.11.2023 05:56 Ответить
https://www.radiosvoboda.org/a/27079412.html Нема в Києві «дому Булгакова». І не було ніколи. Андріївський узвіз, 13, дім Листовничого…

Андріївський узвіз, 13 - це дім Василя Листовничого. Українського архітектора, інженера, почесного громадянина Києва, чоловіка по-своєму визначного - в культурних націй таким присвячують окремі монографії. Збереглись по цілій Україні проектовані ним будинки (у Вінниці точно один зацілів, в Острозі це була жіноча гімназія, а взагалі гімназій він набудував із десяток!), фахівці знають його підручники з будівельної механіки; кузен його дружини, Ядвіґи з Кринських, композитор Вітольд Малішевський, був першим ректором Одеської консерваторії, вся родина дружини брала участь у польському повстанні 1863-го.
Василя Листовничого Радянська влада знищила двічі. У 1919 році його розстріляла ЧК - тричі (!!!) виводили в Лук'янівській тюрмі «к стєнкє» на імітацію розстрілу, а потім застрелили під час вивозу з міста при спробі втечі (ох і кріпкий, видать, чоловік був!..). Друге ж, витонченіше знищення можна, в термінах сьогоднішньої війни, назвати «інформаційним» - і вирішальну роль у ньому відіграв таки його квартирант, «Мішка-венеролог», який, виїхавши з Києва до Москви й завоювавши там оглушливий успіх «Турбіними», твердо вписав себе в золотий фонд російської літератури 20-го століття, як Михаїл Афанасійович Булґаков.
показать весь комментарий
13.11.2023 00:02 Ответить
возня навколо булгакова - то *****. https://zmina.info/news/u-dnipri-vykladachka-meduniversytetu-zaboronyla-studenczi-pid-chas-zanyattya-vidpovidaty-************-movoyu/ У Дніпрі викладачка медуніверситету заборонила студенці під час заняття відповідати українською мовою
показать весь комментарий
13.11.2023 00:06 Ответить
Через 5-7 років і слово то таке як музей пропаде з обіходу..
показать весь комментарий
13.11.2023 00:13 Ответить
Та не вже?

Музеі Вашингтона, Ньюкасл йорка, Рима- усе згине?

Смішно, як
у російському фільму про Мацкву:
» Через 20 лет театры и кино закроют- все будет телевизор»
показать весь комментарий
13.11.2023 06:13 Ответить
Для тебе, так зникне! Я думаю воно й вже зараз для тебе зникло, навряд ти можеш собі дозволити сходити на справжню прем'єру! Ваше шоу увечері по ТВ ((
показать весь комментарий
13.11.2023 06:39 Ответить
А ... шановне бидло, це мабуть нічого, що і Булгаков, і Пушкін і багато інших, не тільки в літературі чи в живопису, чи в музиці, а у всіх видах людської діяльності є ПРОРОКИ БОГА? Ви давали їм ХЛІБ БОГА? Чи тільки обсирати РУКИ БОГА навчились? Академія Джунглів це не тільки різнобарвному злодію, а й всякому хто в тій чи іншій мірі зневажає БОГА, тарілки та ложки мови різні, але всі вони слугують творінню з ідіота ЛЮДИНИ, шлях правда довгий "від печерного воскресіння", зате на шару, як багато мріяло. АРХ М
показать весь комментарий
13.11.2023 01:29 Ответить
В Україні і світі вірити БОГУ починають не тоді, коли в Біблії написано БОГОМ, тобто по слову БОГА, що Путін ворог людства, а тоді, коли влетіло в їбало, влетіло і всі зразу вірять, що Путін ворог, так вірять тільки довбойоби. АРЇ М
показать весь комментарий
13.11.2023 01:33 Ответить
Гоголь понимал, что к чему, но сформулировать побоялся и честно сошёл с ума.
показать весь комментарий
13.11.2023 03:11 Ответить
Не нужен Украине ни писатель Булгаков, ни его дом - пусть забирают рейдеры, пусть сносят и строят там хоть что-нибудь другое. Украине не о чем жалеть: Булгаков - наркоман-морфинист, доколовшийся в прямом смысле до чёртиков, которые стали мерещиться ему и вылились в роман. Жалкий трус, живший на подачки Сталина и на содержании своих жён.
Пусть Россия забирает такое культурное наследие себе.
показать весь комментарий
13.11.2023 02:54 Ответить
Землю продамо, експонати вивеземо у США та продамо, з пам'яті викреслено - душу ви продали!!! Ви забули, що рукописи не горять?! Сподіваюсь карма прийде до усіх причетних до цього балагану!!! Зараз час пустоголових, та він мине і вони згинуть безславно…
показать весь комментарий
13.11.2023 06:33 Ответить
Рукописи Булгакова кому-то интересны?
Где, кроме России, по ним снят хотя бы фильм ?
показать весь комментарий
13.11.2023 06:47 Ответить
Прикинь интересны, есть целая прослойка людей которые вырасли не на Гариках Потных, а на Бредбери, Шекли, том же Булгакове(В нефорской киевской среде Булгаков один из топ писателей)
показать весь комментарий
13.11.2023 07:31 Ответить
"Прослойка" ? Неформальная среда ? Тунеядцы с наркоманами.
А вот в Америке их нет. Даже Брайтоне Булгаков уже не интересен.
Не говоря о режиссёрской или препоавательской среде.
НИ ОДНОГО ФИЛЬМА по булгакову ГОЛЛИВУД НЕ СНЯЛ !
показать весь комментарий
13.11.2023 07:40 Ответить
Відповім словами Леся Подерев'янського-А ти х.й в бєлки бачив ? У Америки и Британии свои писатели-Олдингтон, Конан Дойль, Сэллинджер и Элиссон. Никто их не отменяет с криками долой колониализм)
показать весь комментарий
13.11.2023 07:45 Ответить
Сэлинджера знает весь мир. Не говоря о Конан Дойле.
А Булгакова знает только Россия.
показать весь комментарий
13.11.2023 08:03 Ответить
Булгакова знають ті, хто пройшов ад срсру. Він чітко підковирював суть того режиму. Чого коштує тільки його Собаче серце.
показать весь комментарий
13.11.2023 08:15 Ответить
Але це не заважало йому вилизувати сталінські підошви.
показать весь комментарий
13.11.2023 08:25 Ответить
То ви собі щось уже придумали.
показать весь комментарий
13.11.2023 19:48 Ответить
Рукописи Булгакова не горят, потому что истлели.
показать весь комментарий
13.11.2023 07:34 Ответить
Нигде в мире, кроме России, Булгаков нафиг никому не нужен, не интересен и не известен.
То же с творчеством Ильфа и Петрова - великим "кладезем мудрости".
показать весь комментарий
13.11.2023 06:39 Ответить
Бразильскую версию 12 стульев видел ?)
показать весь комментарий
13.11.2023 07:33 Ответить
Тупість - характерна риса москалізьму.
показать весь комментарий
13.11.2023 08:38 Ответить
На фарион посмотри- борца за укрмову.....
показать весь комментарий
16.11.2023 14:41 Ответить
все по закону маятника, чим більш ви качнете в один бік, тим більше він відхилиться в другий.

не виплеснути б розум від ненависті.
Чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь.(Шевченко)
хоч я Булгакова вважаю як і Репіна, і Гоголя і багатьох інших українськими письменниками, і художниками, яких русня присвоїла, будучі імперієй і не давала розвиватись мистецтву окупованих народів. скоільки було видано указів по зразку валуєвському не тільки загальнодержавних а і на місцях не знає ніхто. і писати на українській мові , означало не писати зовсім.

Родился я в тихом украинском городке Таганроге (А.П.Чехов)
показать весь комментарий
13.11.2023 06:57 Ответить
Тільки остаточно травмований імперією малорос на ім'я Юрий може вважати Булгакова українським письменником.
показать весь комментарий
13.11.2023 07:28 Ответить
Він дуже любив Київ, і це головне. Він тут народився, жив і навчався. Цього замало?
показать весь комментарий
13.11.2023 07:40 Ответить
Малувато.
показать весь комментарий
13.11.2023 08:01 Ответить
Не знаю як можна любити Київ без киян. Це як росіяни ******* Україну без українців.
показать весь комментарий
13.11.2023 08:34 Ответить
!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
13.11.2023 08:35 Ответить
Ви це розкажіть дітям, батьків яких на фронті вбили любителі булгакова !!!
показать весь комментарий
13.11.2023 08:41 Ответить
Бузина теж "дуже любив Київ... тут народився і навчачся". І шо?
показать весь комментарий
13.11.2023 09:49 Ответить
у вас м, абуть такі як фаріон , являються не малоросами. вам більше до вподоби ті, які б"ють себе копитом в груди і найгучніш мичить що він найбільший патріот
не по словам а по делам судите их сказано в Библии.
показать весь комментарий
13.11.2023 14:37 Ответить
Булгаков був симпатиком білогвардійців, мав шовіністичні, русофільські, українофобські погляди та був противником незалежності України і українського національного руху.
показать весь комментарий
13.11.2023 07:37 Ответить
Идиоты!😎
показать весь комментарий
13.11.2023 07:21 Ответить
Ніхто не писав з такою любов'ю про Київ, як М.Булгаков. А, музей Булгакова, неймовірно цікавий, унікальний. Працівники музею створили захоплюючу експозицію, що відтворює і життя родини великого письменника, і героїв його твору. Цей музей окраса і міста, і країни.
показать весь комментарий
13.11.2023 07:34 Ответить
Булгаков був симпатиком білогвардійців, мав шовіністичні, русофільські, українофобські погляди та був противником незалежності України і українського національного руху.
показать весь комментарий
13.11.2023 07:38 Ответить
100% Зразу видно людина знайома з першоджерелом! А не як більшість тут.
показать весь комментарий
13.11.2023 09:50 Ответить
Окраса миста идёт на слом. В мусорный бак. Декоммунизация.
показать весь комментарий
13.11.2023 07:42 Ответить
Ага. Анна Ахметова.)
показать весь комментарий
13.11.2023 08:16 Ответить
А з окопів чомусь усе бачиться навпаки ?!!!!!!!!!
показать весь комментарий
13.11.2023 08:34 Ответить
недавно такой-же как вы с пеной у рта защищал Пушкина...и как вы только зарегистрированный на сайте.
показать весь комментарий
13.11.2023 09:20 Ответить
Булгаков був симпатиком білогвардійців, мав шовіністичні, русофільські, українофобські погляди та був противником незалежності України і українського національного руху. Письменник зображав протистояння росіян та українців, як зіткнення високої культури та нікчемного варварства.
У п'єсі «Дні Турбіних» Булгаков показує українців, як тих хто створює новий світ та тероризує "російське населення своєю мерзенною мовою", якої й на світі не існує». В оповіданні «Я вбив» абсолютно всі українськомовні персонажі - юдофоби, садисти, злочинці чи виконувачі їхніх наказів.
показать весь комментарий
13.11.2023 07:41 Ответить
Судя по коментам ватники начинают поднимать голову. Зеленский это Янукович-2.
показать весь комментарий
13.11.2023 07:51 Ответить
У творах Булгакова простежується презирство і ненависть до інших народів.
показать весь комментарий
13.11.2023 07:55 Ответить
Особєнно к боґоізбґанному наґоду 😁
показать весь комментарий
13.11.2023 08:43 Ответить
Булгаков то чем не угодил? Совсем спятили.
показать весь комментарий
13.11.2023 09:36 Ответить
А чем он лучше Пушкина.
показать весь комментарий
13.11.2023 09:46 Ответить
письменник він цікавий а як людина він гандон. А ця будівля ну дуже вже цікава ******** гандонам.
показать весь комментарий
13.11.2023 09:38 Ответить
Геній і злодійство в даному випадку сумісні. Я теж люблю "Мастєр і МАргаріта". Але це ніяк не зобов'язує мене дрочити на постать автора. Бо був українофоб і імперець, тобто класичне *****!
показать весь комментарий
13.11.2023 09:53 Ответить
Это противостояние города (русскоязычного) и села (украиноязычного). Чисто городской Булгаков считал село варварством и боялся его, соответственно и всего украиноязычного. Особенно Петлюры, который для него был чуть ли не вратами ада.
Вот почитайте Киев-город - там всего пяток страниц!

https://librebook.me/kiev_gorod/vol1/1
показать весь комментарий
13.11.2023 10:29 Ответить
Читаємо " Цей проклятий "квартирний вопрос " Оксани Забужко.
показать весь комментарий
13.11.2023 10:41 Ответить
Страница 2 из 2