11247 відвідувачів онлайн
12 138 21

"Українська бронетехніка" завершила релокацію виробництва та вийшла на серійні обсяги постачання

бельбас

У планах компанії суттєве зростання обсягів реалізації та розвиток продуктової лінійки.

Про це в інтерв’ю Forbes розповів генеральний директор ТОВ "Українська бронетехніка" Владислав Бельбас, передає Цензор.НЕТ.

"У 2022-му наша задача полягала в організації релокації, евакуації людей, організації виробничого процесу на новому майданчику. Зараз ми ці завдання успішно виконали і вийшли вже на серійні обсяги постачання", - заявив він.

За його словами, за результатами 2023 року в планах компанії суттєве зростання обсягів реалізації через активну позицію підприємства по забезпеченню ЗСУ та розвитку продуктової лінійки.

"Наша стратегія – збільшення частки доходів від власного виробництва, освоєння виробництва нових зразків ОВТ та боєприпасів, інвестиції в технології. Зараз більше половини доходу займає імпорт для потреб Міністерства оборони. Наступного року Міністратегпром декларує максимальне залучення внутрішнього виробника до виконання оборонного замовлення. Працюємо, щоб суттєво збільшити українську частку в загальному обсязі закупівель", - каже Бельбас.

Нагадаємо, ТОВ "Українська бронетехніка" - вітчизняний виробник броньованої техніки та зброї. Підприємство виробляє та постачає броньовані автомобілі "Варта" та "Новатор", міномети різних калібрів: 82 мм, 120 мм та 60 мм та мінометні постріли. Як підрядник бере участь у проєктах з виробництва машин і техніки для проєктів "Нептун" та РСЗВ "Вільха", бере участь в дослідно-конструкторській роботі комплексу ППО, розробляє та постачає три різні шасі для САУ "Богдана".

Топ коментарі
+26
Ну, в добру путь! Це давно очікувано. А якби ще ЗЕбуїни не закривали виробництва зброї в 19-му, то зараз би було б значно легше!
показати весь коментар
15.11.2023 15:10
+15
«Вийдіть на вулицю і запитайте: Пашинський - це бандит чи ні? Я даю вам 100%, 100 людей запитаєте - 100 людей скажуть «так»… Я ж не впливаю? Не впливаю. Ну і все» цитати найвеличнішого т.1.
показати весь коментар
15.11.2023 15:16
+14
"вийдіть на вулицю, і спитайте: Пашинський - бандит? І всі скажуть: має сидіти"(с)
Ой, а хто це сказав?
показати весь коментар
15.11.2023 15:14
Коментувати
Сортувати:
Ну, в добру путь! Це давно очікувано. А якби ще ЗЕбуїни не закривали виробництва зброї в 19-му, то зараз би було б значно легше!
показати весь коментар
15.11.2023 15:10 Відповісти
А с другой стороны, внутреннего нашего маклера Штаты уже не проконтролируют, а это , ну просто Клондайк для зеасфальтщиков. и зеяичников по 17грн. Не удивлюсь, если со временем наши аналоги западного вооружения окажутся дороже заграничных, мол, это же не просто произвести, но еще и подвезти нужно(комплектующие , або и готовую продукцию). Каароч, зла не хватает , попереривав би тих зебiлiв. А так , все нормуль - это лучшее худшее. Хоть не будем зависеть от кого-то по поставкам из-за рубежа.
показати весь коментар
15.11.2023 15:21 Відповісти
Будем зависеть тока от маклеров продать за рубеж, вместо поставить на фронт.
показати весь коментар
15.11.2023 15:22 Відповісти
Не нужно удивляться - они будут не только дороже, но и хуже. Только зебилы тут не при чем - там ничего не поменялось за 30 лет - кака было, кака есть. Единственное изменение - Укроборонпром появился - так сподручнее изымать деньги у производителя.
показати весь коментар
15.11.2023 16:35 Відповісти
"вийдіть на вулицю, і спитайте: Пашинський - бандит? І всі скажуть: має сидіти"(с)
Ой, а хто це сказав?
показати весь коментар
15.11.2023 15:14 Відповісти
Спитаи потрібно про суддів та прокурорів... Аналогічна буде відповідь...
показати весь коментар
16.11.2023 06:40 Відповісти
«Вийдіть на вулицю і запитайте: Пашинський - це бандит чи ні? Я даю вам 100%, 100 людей запитаєте - 100 людей скажуть «так»… Я ж не впливаю? Не впливаю. Ну і все» цитати найвеличнішого т.1.
показати весь коментар
15.11.2023 15:16 Відповісти
Нафиг нам здесь констатация неконгруэнтности в психологи у зебилов, если евролаб поставил на этом точку(задним числом).
показати весь коментар
15.11.2023 15:25 Відповісти
Нагадування, як обсирали тих хто робить справу тими хто тільки звиздить.
показати весь коментар
15.11.2023 15:34 Відповісти
Зверху треба було добавити - на правах реклами.
показати весь коментар
15.11.2023 15:25 Відповісти
рєзніков хоче налагодити приватно, по новому випуск німецьких гранат М39. але поки ціни на продаж не складе, плюс не знає, якими одиницями виміру буде вигідніше продавати.
показати весь коментар
15.11.2023 15:35 Відповісти
Бронетехніка - це у першу чергу - танки та САУ! І де налагоджене їх виробництво в Україні? У Харкові? І близько нічого нема, бо живу у цьому місті й обізнаний з реальним станом справ. Десь глибоко у горах Карпат? Теж нічого не чутно про таке!
показати весь коментар
15.11.2023 15:39 Відповісти
А ти хто, шпигун кксабів що випитуеш?
показати весь коментар
15.11.2023 16:00 Відповісти
У нас в порядке вещей когда название не соответствует роду деятельности. Поэтому "Бронетехника" это ни очем. Они могут там берцы производить. Или не производить, а импортировать.
показати весь коментар
15.11.2023 16:38 Відповісти
Англійською Ukrainian Armor, тобто "броня".
показати весь коментар
15.11.2023 18:52 Відповісти
Как вы удобно пропустили слово "техника"
показати весь коментар
15.11.2023 21:38 Відповісти
Измена в «Укроборонпроме». На сцену выходит Владислав Бельбас
Больше читайте на портале Компромат:
https://kompromat1.wiki/articles/95654-izmena_v_ukroboronprome._na_ctsenu_vyhodit_vladislav_beljbas_v1
показати весь коментар
15.11.2023 15:59 Відповісти
Зеленський, де патронні заводи?
показати весь коментар
15.11.2023 16:33 Відповісти
под землей
показати весь коментар
15.11.2023 16:36 Відповісти
Шеф патрушев не дає "добро" на будівництво.
показати весь коментар
15.11.2023 18:19 Відповісти
пусть клепают багги с бронекапсулой.
показати весь коментар
15.11.2023 18:02 Відповісти