9189 відвідувачів онлайн

Апеляційна палата ВАКС скасувала вирок щодо нардепа "ЄС" Герасимова

герасимов

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала обвинувальний вирок щодо співголови фракції "Європейська Солідарність" Артура Герасимова.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "ЄС".

Апеляційна палата ВАКС скасувала обвинувальний вирок, задовольнивши клопотання захисту про закриття кримінального провадження проти Герасимова за нібито недостовірне декларування.

Апеляційна скарга прокурора була відхилена судом.

"Вирок Вищого антикорупційного суду від 17 серпня 2023 року, яким Герасимова Артура Володимировача визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.336-2 КК України (у редакції Закону України від 04.12.2020 № 1074-ІХ) та звільнено від призначеного покарання на підставі п.1 ч.1 ст.49, ч5. ст.74 КК України – скасувати", – йдеться у рішенні суду.

Топ коментарі
+32
Дійсно цікава новина полягає в тому ,
що не вдалося зеленим ****** лайном опозіціонера 😕
показати весь коментар
15.11.2023 22:18 Відповісти
+24
скільки бруду було вилито на нього!!! ЗЕленого поносного гівна!
показати весь коментар
15.11.2023 22:37 Відповісти
+21
Та що ж зЕ знов пикою у лайно? Пороха - не посадили, найближчих соратників (Пашинського, Герасимова, тощо) - також нема за що.
показати весь коментар
15.11.2023 22:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
яка "цікава" новина.
показати весь коментар
15.11.2023 22:15 Відповісти
Бо "рафік ніфчьомнєвіноват"
показати весь коментар
15.11.2023 22:36 Відповісти
скільки бруду було вилито на нього!!! ЗЕленого поносного гівна!
показати весь коментар
15.11.2023 22:37 Відповісти
Ви два невігласа не знаєте ні обставин справи, ні навіть базових понять в кримінальному праві, але перднути в калюжу не щабуваєте ніколи
показати весь коментар
15.11.2023 22:38 Відповісти
Кононенко,Березенко,Грановский ...мы их всех помним и знаем.. А Герасимов обвинялся что не указал в декларации виллу в Испании за 200 тысяч евро.. Кто поверит что он не украл у украинского народа? Никто не верит. Украл конечно ,а суд продажный оправдал -пока
показати весь коментар
15.11.2023 22:46 Відповісти
200 000 евро в Испании - это не вилла, а это какой-то сарайчик (обычные дома там начинаются от 500 тыс. евро). А знаете сколько стоит вилла Зеленского в Италии? А те три лондонских квартирки, купленные на комиссионные от 41 млн. дол, украденных у вкладчиков Приватбанка?
показати весь коментар
15.11.2023 22:52 Відповісти
А при чём тут Зеленский?
показати весь коментар
15.11.2023 22:54 Відповісти
Хорошая шутка. Обычно, вашу фразу приписывают обезьяне
показати весь коментар
15.11.2023 22:57 Відповісти
При том, что обосрался ты, клавиша
показати весь коментар
16.11.2023 08:36 Відповісти
"вийдіть на вулицю, і спитайте: Пашинський - бандит? І всі скажуть: має сидіти"(с)
Ой, а хто це сказав?
показати весь коментар
15.11.2023 22:53 Відповісти
Ой а хто "всі", в нас "всі" судді ? 73% зеленоухіх це всі.
показати весь коментар
15.11.2023 23:05 Відповісти


Дійсно цікава новина полягає в тому ,
що не вдалося зеленим ****** лайном опозіціонера.

Вони для ціеї роботи даже Портнова з параши виписали. Памятаем Генерал Марченко, Генерал Павловский, Пашинський, Чорновіл, Ріфмастер, вагнергейт і т.д., а зараз ссукі Червінського в тюрму запроторили. Завдяки Порошенко який викупив Марченко з тюрми він організував захист Миколаева та Одеси а тоб було б як в Маріуполі.
показати весь коментар
15.11.2023 23:02 Відповісти
Ти ба...
показати весь коментар
15.11.2023 22:16 Відповісти
павуки в банке
показати весь коментар
15.11.2023 22:17 Відповісти
Дійсно цікава новина полягає в тому ,
що не вдалося зеленим ****** лайном опозіціонера 😕
показати весь коментар
15.11.2023 22:18 Відповісти
а у нас если оппозиционер, то сразу святее папы римского?
показати весь коментар
15.11.2023 22:35 Відповісти
Все майно куплене цим депутатом було у нього ще задовго до того ,
як він став депутатом у ВР ,
тому якщо ви не знаєте правди по цій справі, то краще пошукайте
крадіів у слуг нарІду 😕
показати весь коментар
15.11.2023 22:57 Відповісти
нафиг нам такие депутаты, у которых интересы, как и их собственность вне Украины?
показати весь коментар
15.11.2023 23:22 Відповісти
А нафиг нам тогда любые граждане, купившие квартиру за границей? Например у меня много знакомых, купивших еще давно квартиры в Грузии, Болгарии и Турции.
показати весь коментар
15.11.2023 23:49 Відповісти
представитель воли народа это уже не любой гражданин. рад за ваших знакомых, имеющих собственность за пределами Украины. желаю им всего наилучшего.
напомню Вам старую истину
Подводя итог Своим рассуждениям о сокровищах земных и небесных, Иисус Христос сказал: «Ибо где сокровище ваше, там будет и сердце ваше» (Матф. 6:21).
можно с уверенностью предположить, что их сердце уже не в Украине.
показати весь коментар
16.11.2023 00:07 Відповісти
слуги народа - представитель воли народа...
а цей герасімов не такий
показати весь коментар
16.11.2023 06:55 Відповісти
Он такой-же гражданин, как и все остальные. Только с большей ответственностью за свои слова и поступки. Только дело в том, что этот небольшой таунхаус или бунгало он приобрёл до того как. И называть недвижимость за 200 тыс. виллой может только совсем непонимающий человек.
показати весь коментар
16.11.2023 13:20 Відповісти
а буба тебе тоді влаштовує з віллою в Італії?)))
показати весь коментар
16.11.2023 02:50 Відповісти
Що з того, що майно було у нього давно?
Його не треба декларувати?
показати весь коментар
16.11.2023 06:33 Відповісти
Герасимов купил виллу в Испании за 200 тысяч евро как оппозиционер. А где сейчас Лещенко борец с корупцией который купил квартиру в Киеве за 7 миллионов гривен с женой ди джейкой? Мы их всех помним и знаем
показати весь коментар
15.11.2023 22:49 Відповісти
показати весь коментар
15.11.2023 22:53 Відповісти
Ще один блазень і відвертий корупціонер 😠
показати весь коментар
15.11.2023 22:59 Відповісти
Ця падлюка на окладі у коломойского
показати весь коментар
15.11.2023 23:08 Відповісти
Де де працюе в команді зеленського і за це зеленський пристроїв його в наблюдательний совет Укрзалізниці на дуже велику зарплатню
показати весь коментар
15.11.2023 23:11 Відповісти
да здравствует корупційний суд - самий гуманний суд в світі !
показати весь коментар
15.11.2023 22:19 Відповісти
Гуманізм тут ні до чого. Елементарна совість ще в людей є.
показати весь коментар
15.11.2023 22:24 Відповісти
совість в судей ! не смішить !
показати весь коментар
16.11.2023 03:13 Відповісти
Це і є ї#@ла жаба гадюку...
показати весь коментар
15.11.2023 22:23 Відповісти
І як ти свій пістон до сраки дотягуєш?
показати весь коментар
15.11.2023 22:40 Відповісти
Тільки дякуючи твоєму язику.
показати весь коментар
19.11.2023 18:33 Відповісти
Та що ж зЕ знов пикою у лайно? Пороха - не посадили, найближчих соратників (Пашинського, Герасимова, тощо) - також нема за що.
показати весь коментар
15.11.2023 22:24 Відповісти
Ще АдЫн не регіАнал..
показати весь коментар
15.11.2023 22:27 Відповісти
показати весь коментар
15.11.2023 23:11 Відповісти
Чувака роздягнули, але не посадили.
Йди кради далі. Для нас для суду, такі як ти є джерелом збагачення. Забув, незаконного. То чим більше вас таких, тим більше ми багатші!!!
І то добре що війна, бо нічого нам зробити ніяка революція гідності 2. НЕ ЗМОЖЕ! Бу га га га!

Такі справи малята.
показати весь коментар
15.11.2023 22:31 Відповісти
Ти ж тормоз, і КК в руках не держав, а пердиш,як доцент з УЮА
показати весь коментар
15.11.2023 22:36 Відповісти
Так оно у нас всё и работает. Одного обилетили - свободен, теперь давайте быстрее несите нам следующих коррупционеров и побольше... Борьба с коррупцией в Украине наверное самый прибыльный бизнес
показати весь коментар
15.11.2023 22:59 Відповісти
Зелёным обломилось
показати весь коментар
15.11.2023 22:32 Відповісти
Методика осіб від татарова-портнова, дала збій!!
Україна відновлюється Патріотизмом та Професійністю разом з Порядністю! Ще багато роботи у подальшому, зкацаплені привладні, від *****, будуть затято ГАДИТИ в Україні
показати весь коментар
15.11.2023 22:37 Відповісти
коли вони давали задоволняння у суді вже у війну Портнову - вимагаючи вибачення від журналіста за те ,що назвав його російським агентом ...Два таких суді Портнов вже виграв у цю стадію війни - в Печерському здається
показати весь коментар
15.11.2023 22:40 Відповісти
Вангую, що такого ж нардепа з Євросолідарності Алексєва за нібито хабар не виправдають. Ні, кримінальну справу про хабар, напевне, закриють (якщо не по слідству, то по цьому ж антикорсуду - точно); але адміністративну відповідальність за продовження керувати своєю адвокатською конторою (що заборонено нардепу) - залишать. Не потрібно було йому брати до рук наловий гонорар на контору, спалився... тепер після слідства мусить буде звільнитися з депутатів...
показати весь коментар
15.11.2023 22:48 Відповісти
« Если проблему можно решить за деньги, то это не проблема,
это -- расходы» /Еврейская мудрость/
показати весь коментар
15.11.2023 22:50 Відповісти
Черговий "святий".
показати весь коментар
15.11.2023 22:53 Відповісти
Цей трохи "святіший",бо ще поки що при владі.
показати весь коментар
15.11.2023 22:59 Відповісти
Канал «Ми - Україна» (власник Рінат Ахметов), отримав 125,48 млн грн держфінансування на Єдиний марафон у 2023 році. Мільярдер Рінат Ахметов купив двоповерховий пентхаус у Лондоні вартістю понад $122 мільйони через офшорну фірму, щоб приховати його придбання.
показати весь коментар
15.11.2023 23:04 Відповісти
чим старіший, тим більше якогось ракетника нагадує...
показати весь коментар
16.11.2023 01:25 Відповісти
"папутник революции" - свята людина для всіх президентів України.....
показати весь коментар
16.11.2023 06:38 Відповісти
Але це ніде не прозвучить на Єрмакомарафоні. Зате там трубіли нонстоп про на кінець-то знайденого корупціонера в "ЄС".
показати весь коментар
15.11.2023 23:28 Відповісти
Ну, забула людина про будиночок в Іспанії. Так таке з кожним може трапитися. Руки геть від патріота!!!
показати весь коментар
15.11.2023 23:50 Відповісти
У зесрані печалька
показати весь коментар
16.11.2023 08:41 Відповісти
А ты что-то знаешь про эту историю кроме того, что прочитал в бигус-газетке?
показати весь коментар
16.11.2023 10:20 Відповісти
У так званих слуг народу "хочу" не означає можу