Готую позов до суду, - Фаріон про своє звільнення із Львівської політехніки

Ексдепутатка та викладачка "Львівської політехніки" Ірина Фаріон, проти якої СБУ відкрила кримінальне провадження по низці статей, була звільнена з посади професора університету. Коментуючи це рішення, вона пообіцяла судитися.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона написала у телеграмі.
Фаріон зазначила: "Звільнення без жодного підпису. Це щось нове у трудовому праві. Які ж дуже маленькі стали враз ті, що працюють у великих стінах Політехніки, яку освятили свого часу життям своїм Степан Бандера і Роман Шухевич, Катерина Зарицька і Остап Мащак, Петро Франко і Степан Чарнецький.
Дякую кожному своєму студентові за радість, розкіш і глибину спілкування. Дякую колективові катедри, що ми понад 30 років були спільною душею. Дякую "Просвіті" - легендарній Просвіті на чолі з Христиною Бурштинською, що перша приймала на себе удари через мене..."
Також вона подякувала всім, хто її підтримав та пообіцяла судитися проти цього рішення.
"Все тільки розпочинається, бо кожен фініш - це по суті старт. Готую позов до суду", - підкреслила вона.
Нагадаємо, 7 листопада Ірина Фаріон заявила, що не вважає російськомовних військових ЗСУ українцями. Омбудсмен Дмитро Лубінець побачив у цьому порушення рівноправності громадян та заявив, що звернувся до Нацполіції, СБУ та Нацради з питань телебачення та радіомовлення для вжиття відповідних заходів. Воїни з передової відповіли мовознавиці українською, назвавши її "конченою довбо#обкою".
Згодом колегія та профком студентів національного університету "Львівська політехніка", у якому викладає Фаріон, закликали правоохоронців перевірити її висловлювання на предмет образи честі та гідності військових.
14 листопада студенти "Львівської політехніки" вийшли на акцію протесту і вимагали звільнення Ірини Фаріон, яка працює в цьому навчальному закладі.
Також Цензор.НЕТ повідомляв, що Фаріон здала ФСБ проукраїнського студента в Криму. Ташева обіцяє притягнути її до відповідальності.
15 листопада вона була звільнена з роботи.