7003 відвідувача онлайн

Єврокомісія пропонує заборонити продаж Росії нафтових танкерів, - Reuters

танкер

Європейська комісія пропонує заборонити продаж танкерів для перевезення сирої нафти і нафтопродуктів до Росії.

Про це повідомляє Reuters, передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

Це має завадити РФ обійти західні санкції щодо російської нафти за допомогою тіньового флоту суден.

"У пропозиції, яку обговорюють у п'ятницю посли урядів ЄС, також ідеться про те, що продаж танкерів третій країні має містити договірні положення, згідно з якими судна не можна перепродати в Росію або використати для перевезення російської сирої нафти чи нафтопродуктів в обхід західних цінових обмежень", - йдеться в матеріалі.

Єврокомісія вважає, що механізм обмеження цін ґрунтується на процесі атестації, який дає змогу операторам у ланцюжку постачань морської нафти з Росії продемонструвати, що її було куплено за дозволеною ціною або навіть нижче.

"Для подальшої підтримки впровадження та дотримання цього механізму, водночас збільшуючи бар'єри для фальсифікації атестацій, пропозиція запроваджує вимогу, щоб атестації також містили детальні додаткові витрати, як-от страхування та фрахт", - пише видання.

Топ коментарі
+4
Краще не купуйте нафту й газ. Танкери тоді самі по собі відпадуть
показати весь коментар
17.11.2023 23:50 Відповісти
+4
Забороніть продавати двигуни, запчастини до них та навігаційне обладнання. Тоді навіть те що сьогодні "плаває" як танкер завтра застигне в портах як металобрухт.
показати весь коментар
17.11.2023 23:57 Відповісти
+3
Бред. Будут продавать с условием самовывоза. Кому нужно,тот пришлет свой(арендованый) танкер. И кто их будет проверять? Морской патруль?Спасатели Малибу? И кто будет делать предъявы странам?Проводить расследование,судить? Морской патруль?Спасатели Малибу?
показати весь коментар
18.11.2023 06:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Краще не купуйте нафту й газ. Танкери тоді самі по собі відпадуть
показати весь коментар
17.11.2023 23:50 Відповісти
90% світового суднобудування це Китай, Корея, Японія.
показати весь коментар
17.11.2023 23:54 Відповісти
Верь строит танкер по типовому проэкту 1,5-2 года.
Ждать окончания и строительства и рисковать новым судном никто не будет.

Скупают суда от 15 лет и старше и ими перевозят.
Евросоюз выдал пук...
Большинство танкеров под тремя флагами: Панама, Либерия, Антигуа и Барбуда.
Как на них повлиять?
показати весь коментар
17.11.2023 23:59 Відповісти
Забороніть продавати двигуни, запчастини до них та навігаційне обладнання. Тоді навіть те що сьогодні "плаває" як танкер завтра застигне в портах як металобрухт.
показати весь коментар
17.11.2023 23:57 Відповісти
Есть Индийские разборки где найдется почти все.
Большая часть менеджмента таких танкеров - конторы однодневки, сменил менеджмент, флаг к судно уже не может быть притензий.
показати весь коментар
18.11.2023 08:38 Відповісти
На розбірках старе і зношене. Так, якісь вузли ще можна якийсь час після демонтажу експлуатувати, але "овчінка видєлкі нє стоіт" - затрати на демонтаж/монтаж/ремонт/наладку/логістику насправді занадто високі і невиправдані прогнозованим сроком придатності (усталость мєтала).
показати весь коментар
18.11.2023 15:19 Відповісти
Когда за один круг старое корыто приносит от 10млн$ то трейдерам пох чем возить, и что зачасти с разборки.
До 2023 15-ти панамакс стоил от 12$млн.
За год максимум 3-4 круга.
Вот и считай, они все разборки выкупят в Индии если не смогут покупать новые запчасти.

И если смнеть овнера, менеджмент, и флаг ( это делается не выходя из офиса в Дубаевке) - судно уже чистое, не под санкциями можно закупить любые запчасти и погнали по новой тарится.
показати весь коментар
19.11.2023 10:39 Відповісти
Вживані запчастини це лише один з методів, але методів протидії багато і якщо їх застосовувати в комплексі з фінансовим моніторингом то шансів оминати санкції не так вже і багато лишиться. Кацапи прагнули опинитись за "залізною завісою" і вони це врешті отримають.
показати весь коментар
19.11.2023 15:53 Відповісти
Вони тільки тепер підходять до такого рішення? Браво.
показати весь коментар
18.11.2023 00:28 Відповісти
а аренду?
показати весь коментар
18.11.2023 01:03 Відповісти
Зато есть чем заняться комиссии. А ещё можно создать новые комисии...
показати весь коментар
18.11.2023 05:35 Відповісти
Россия скупает танкера ....15-18 лет металолом . Которых нежалко и если отберут . И сколко их (танкеров) сломались , и многие изза "усталости" неподдаются рулежке и потом заносят на мель из за перегрузки .Трудно будит боротся с московией и её дикарями.
показати весь коментар
18.11.2023 05:58 Відповісти
показати весь коментар
18.11.2023 06:02 Відповісти
Бред. Будут продавать с условием самовывоза. Кому нужно,тот пришлет свой(арендованый) танкер. И кто их будет проверять? Морской патруль?Спасатели Малибу? И кто будет делать предъявы странам?Проводить расследование,судить? Морской патруль?Спасатели Малибу?
показати весь коментар
18.11.2023 06:31 Відповісти
Как всегда Венгрия наложит табу и будет очередной пшик.
показати весь коментар
18.11.2023 07:32 Відповісти
Погавкають у повітря, та й розійдуться. Ну, як завжди.
показати весь коментар
18.11.2023 09:22 Відповісти
Наложите эмбарго на нефть а не на танкеры, уе...ща европейские.
показати весь коментар
18.11.2023 09:32 Відповісти