11481 відвідувач онлайн
1 995 15

Україна вироблятиме озброєння разом з західними збройними концернами, - гендиректор "Української бронетехніки" Бельбас

міномет

Виробництво продукції ВПК в Україні за участі провідних закордонних збройних концернів абсолютно можливе, і це стане реальністю.

Про це заявив генеральний директор компанії "Українська бронетехніка" Владислав Бельбас в інтерв’ю "Військовому кур’єру", інформує Цензор.НЕТ.

"Рік тому західні компанії розуміли, що за витраченими коштами ми стаємо споживачем озброєння і військової техніки світового рівня, не враховуючи матеріально-технічної допомоги, яку ми безоплатно отримуємо від наших партнерів. З літа цього року американські та європейські компанії масово почали шукати шляхи виходу в Україну з метою організації тут своїх офісів, представництв, спільних підприємств. Цей процес дуже активно триває", – зазначив він.

Цю тенденцію гендиректор "Української бронетехніки" вважає дуже корисною, адже західні компанії залучатимуть українських спеціалістів, організовуватимуть наші виробничі майданчики тощо.

"Для України це дуже позитивно. Це залучення капіталу, технологій і найкращих світових практик із організації виробництва та управління капіталами", – наголосив він.

Водночас Бельбас звернув увагу на парадоксальну ситуацію, коли підприємствам українського оборонного комплексу не дають постачати на експорт, при цьому не замовляють весь можливий обсяг виробництва всередині країни.

"Тут має бути баланс. На даний момент ми можемо виробляти більше, ніж зараз законтрактовано", – додав він.

Нагадаємо, "Українська бронетехніка" – один із найбільших приватних виробників військової техніки та зброї в Україні. "Українська бронетехніка" виготовляє бронеавтомобілі "Варта" та "Новатор", міномети різних калібрів та зенітні установки. Також компанія бере участь у спільному виробництві української самохідної гаубиці "Богдана".

Топ коментарі
+5
Халва, Хальва, Хальва…., так і тут, ОВТ розробимо, ОВТ розробимо, …
А гроші з офшорів від дивних осіб, так і не повертаються, як не озвучуй хотелки!
показати весь коментар
21.11.2023 17:00
+5
показати весь коментар
21.11.2023 17:19
+4
все в майбутньому часі...
показати весь коментар
21.11.2023 16:59
Коментувати
Сортувати:
все в майбутньому часі...
показати весь коментар
21.11.2023 16:59 Відповісти
буде бути.

дайте ще 100 днів
показати весь коментар
21.11.2023 17:02 Відповісти
Сергій Пашинський забезпечив критичні постачання зброї швидше за союзників - NYT

Через вісімнадцять місяців приватна компанія ТОВ "Українська бронетехніка", пов'язана з Пашинським, стала найбільшим приватним постачальником зброї в Україні

https://war.obozrevatel.com/ukr/sergij-pashinskij-zabezpechiv-kritichni-postachannya-zbroi-shvidshe-za-soyuznikiv-nyt.htm
показати весь коментар
21.11.2023 21:20 Відповісти
Халва, Хальва, Хальва…., так і тут, ОВТ розробимо, ОВТ розробимо, …
А гроші з офшорів від дивних осіб, так і не повертаються, як не озвучуй хотелки!
показати весь коментар
21.11.2023 17:00 Відповісти
/не дають постачати на експорт, при цьому не замовляють весь можливий обсяг виробництва всередині країни/ Джерело:
А хто ж це не замовляє? Начебто яйцекрада вже спровадили під оплески у ВР. Знову "нема потреби" в мінометах та зенітках? "Весільні дрони-2"?
показати весь коментар
21.11.2023 17:06 Відповісти
Скільки можна слухати пустих обіцянок7 Коли будуть реальні виконані проекти ,а не пусте базікання. ЗСУ --потрібна зброя,а не обіцянки.
показати весь коментар
21.11.2023 17:12 Відповісти
Стало цікаве питання дронів.Дикі шершні,Мядяр і інші не бачив і не чув щоб сказали ось поставили в ЗСУ поставки від МОУ.Все за кошти людей.Секундучяку як по іншим підрозділамна 2 рік війни.А ніяк.Все що по дронах навіть виробляє наш ВПК все купляється народом і передається в ЗСУ.
.І ЦЕ НА 2 РІК ВІЙНИ СКАЗАТИ ЩО Я В АХ@Ї ЦЕ НІЧОГО НЕ СКАЗАТИ...
Гарно плиточка кладеться з дорогами?На Буковелі номери на новий рік в мережі викинули обзор по 100 ,200 ,500 тис грн !!! Країна поділилася на два світи .В одному вариться суспільство в іншому депутати і так звана еліта.Що за нах коїться.
показати весь коментар
21.11.2023 17:16 Відповісти
показати весь коментар
21.11.2023 17:19 Відповісти
Цікаво написано: почали шукати шляхи виходу в Україну Джерело:
Я так розумію або входу, або виходу на ринок України? Знову ляпи ...
показати весь коментар
21.11.2023 17:26 Відповісти
виробляєте від літа
показати весь коментар
21.11.2023 17:27 Відповісти
Це не зовсім так, але все одне приємно !
показати весь коментар
21.11.2023 18:06 Відповісти
Україна вироблятиме озброєння разом з західними збройними концернами
А до Альфи Центавра ми полетимо до того, чи після?
показати весь коментар
21.11.2023 18:06 Відповісти
Все це буде лише за адекватного керівництва, очевидно що закордонного. Місцеві і далі крастимуть.
показати весь коментар
21.11.2023 18:24 Відповісти
усе будет, но потом. Хйло подождет.
показати весь коментар
21.11.2023 18:47 Відповісти
Шо с женой у этого гендиректора?
Порядок или опять гражданка россии ?
показати весь коментар
21.11.2023 19:45 Відповісти