7639 відвідувачів онлайн
2 974 35

Європарламент проголосував за включення ядерної енергії до переліку "зелених" технологій

аес

Європейський парламент проголосував за включення ядерної енергії до переліку 17 так званих "зелених" технологій. Вони вказані у Законі ЄС про промисловість з нульовим рівнем викидів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ.

"Підвищення цін на енергоносії після незаконної військової агресії Російської Федерації проти України дало потужний поштовх для прискорення реалізації Європейського зеленого курсу та посилення стійкості Енергетичного Союзу шляхом прискорення переходу до чистої енергетики та припинення будь-якої залежності від викопного палива, що експортується з Російської Федерації", - йдеться в обгрунтуванні до Закону про промисловість з нульовим рівнем викидів.

До цих технологій входять, зокрема, вітрова та сонячна енергія, ядерна енергія, зберігання енергії; уловлювання, транспортування, впорскування, зберігання та використання двоокису вуглецю, метану та закису азоту; водень, альтернативні види палива, біометан, теплові насоси та біоматеріали.

Таким чином, кожна країна ЄС зможе розвивати ті технології, які відповідають її національним потребам і можливостям.

За допомогою надання регуляторної підтримки цим галузям ЄС хоче досягнути вуглецевої нейтральності до 2050 року, а також зміцнити енергетичний суверенітет.

На початку грудня Закон про промисловість з нульовим рівнем викидів буде переданий для остаточного доопрацювання країнам-членам ЄС.

Топ коментарі
+18
Наконец то дошло до европейцев то что я с 2014 года говорил. Станачала кремлевские консервы Меркель с Штангенциркулем порезали все а теперь придется восстанавливать. Интересно как теперь у нас ядерную енергетику прировняют к солнечной и ветровой и начнут дотировать так же.
показати весь коментар
23.11.2023 01:59 Відповісти
+14
Немцы в афиге. Сначала грохнули свою атомку...
показати весь коментар
23.11.2023 01:28 Відповісти
+12
На території Хіросіми та Нагасакі вже давно спокійно живуть люди А ще не пройшло й 100 років
показати весь коментар
23.11.2023 05:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ура. Давно нужно было.
показати весь коментар
23.11.2023 01:14 Відповісти
Немцы в афиге. Сначала грохнули свою атомку...
показати весь коментар
23.11.2023 01:28 Відповісти
кароче,все геи бабники....
показати весь коментар
23.11.2023 01:33 Відповісти
Щоправда є ризик перетворити країну на непридатну для життя територію, в разі захоплення нерозумними макаками. А так - зеленішої не знайдеш
показати весь коментар
23.11.2023 01:34 Відповісти
А їм що загрожує? Є ж Україна на стражі єропейського спокою.
показати весь коментар
23.11.2023 06:51 Відповісти
То есть "эко-террористов" типа Греты накажут?
показати весь коментар
23.11.2023 01:40 Відповісти
Хто ж її посадить, вона ж пам'ятник...
показати весь коментар
23.11.2023 06:47 Відповісти
бабло перемагає зло
показати весь коментар
23.11.2023 01:54 Відповісти
Наконец то дошло до европейцев то что я с 2014 года говорил. Станачала кремлевские консервы Меркель с Штангенциркулем порезали все а теперь придется восстанавливать. Интересно как теперь у нас ядерную енергетику прировняют к солнечной и ветровой и начнут дотировать так же.
показати весь коментар
23.11.2023 01:59 Відповісти
Енергоатому поперло.
показати весь коментар
23.11.2023 02:02 Відповісти
думою ви помиляєтесь: поперло насамперед США і їх енергетичним компаніям на кшталт Вестенхауз ...
показати весь коментар
23.11.2023 08:48 Відповісти
Рыночек как обычно порешает в рамках тендера. США обычно не везет против энергоатама, в Венгрии, Индии и Египте они проиграли. Вы думаете они просто так что ли санкции свои вводить начали против кацевкого урана с 2005 годов.
показати весь коментар
23.11.2023 18:02 Відповісти
Атомная энергия самая щадящая для экологии среди всех видов энергии. Единственная проблема это взрывы, но даже загаженная территория очищается через сто лет. А другие энергии уничтожают экоологию.
показати весь коментар
23.11.2023 02:26 Відповісти
Що ти городиш?!
показати весь коментар
23.11.2023 03:51 Відповісти
правду
показати весь коментар
23.11.2023 04:00 Відповісти
На території Хіросіми та Нагасакі вже давно спокійно живуть люди А ще не пройшло й 100 років
показати весь коментар
23.11.2023 05:51 Відповісти
Вибух атомної бомби та викид радіації з атомної станції мають зовсім різну природу. З бомби отримуємо багато короткоживучих ізотопів, але з великою інтенсивністю радіації, з атомки-дуже багато довгоживучих ізотопів, це назавжди.
показати весь коментар
23.11.2023 06:58 Відповісти
Ти всю гілку читаєш? Чи тільки "шматки вихвачуєш"?
Почалося з цього:


Атомная энергия самая щадящая для экологии среди всех видов энергии. Единственная проблема это взрывы, но даже загаженная территория очищается через сто лет. А другие энергии уничтожают экоологию.


Що ти городиш?!
А потім я "Трофіму" відповів
Тобто мова йшла саме про загрозу вибуху - а не про викиди "атомки" (яким можна запобігти при правильній експлуатації - у нас АЕС не стоять коло моря (Фукусіми не буде) і сама Україна стоїть на кристалічному щиті До нас доходить лише відлуння землетрусів)
Так що у тебе - "пердь в калюжу"
показати весь коментар
23.11.2023 07:15 Відповісти
Пердь буває у ботів, ясно чиїх, котрі завжди проти всього. Біжи, пиши скаргу. Все одно напишеш.
показати весь коментар
23.11.2023 12:40 Відповісти
Не "набивай собі ціну" Не дам я поки що тобі можливості відчуть себе "страждальцем за істину" Ти - звичайний "неук з претензією на геніальність"
Якщо писать на кожного недоумка скарги - адмін з глузду з"їде!
показати весь коментар
23.11.2023 15:22 Відповісти
На території Хіросіми та Нагасакі вже давно спокійно живуть люди А ще не пройшло й 100 років



Це хто писав? Ти чи я? Я тобі відповів, чому в Хіросімі живуть, а в Чорнобилі не будуть. Неуч. Перечитай, що ти пишеш, потім виступай хоча про що це я? Пботи завжди праві. Так у методичці написано.
показати весь коментар
23.11.2023 12:49 Відповісти
"Неуча" шукай у дзеркалі! Ще раз повторюю - ти різницю між "ядерним вибухом" і "викидом радіації в результаті збою в роботі АЕС" розумієш? Мова велася саме про "ядерний вибух" А стосовно Чорнобиля - ти звідки пишеш? Бо я в Чорнобильській зоні бував І в Народичах (Житомирщина) І у Стахоліссі (Київщина) Так - саме там немає поки що офіційно "населених пунктів" Але люди живуть! Є таке село на Чернігівщині - "Пакуль" Поряд з ним - "цезієві плями (я карту дивився - у мене знайомий в радіолабораторії Чорнобильської АЕС працював) Так в цьому селі немає і ІІІ зони Звичайне село по дорозі від Чернігова до Славутицької переправи через Дніпро У цьому році в лісах під Пакулем був "грибний бум" - люди гриби мішками тягали! Білу Церкву накрило смугою радіаційного зараження А там сотні тисяч людей!
І до чого тут "Пботи завжди праві"? Думаєш - звинувачення мене у належності до якоїсь політичної течії додасть твоєму "висеру" аргументованості? Ми ж сперечаємося не про політику, а про радіаційну біологію! Чи ти - з "Шарікових"? Які вважають, що в "консерваторіях" консерви роблять?
показати весь коментар
23.11.2023 13:53 Відповісти
ну не через років 100, а 300 приблизно ... а так ви праві ...
показати весь коментар
23.11.2023 04:34 Відповісти
Зелений Чорнобиль,- оцим все сказано.
показати весь коментар
23.11.2023 03:50 Відповісти
"аварія на ЧАЕС" це спланована акція червоних нацистів, окупантів України для дескридитації атомної енергетики та порятунку комуно-совка, що через низькі ціни на нафту почав загинатися ...
показати весь коментар
23.11.2023 04:36 Відповісти
Не верзіть дурниць. Бо є ще люди що вживу брали участь у подіях 26го квітня 1986.
показати весь коментар
23.11.2023 06:46 Відповісти
Так воно й було.
показати весь коментар
23.11.2023 06:59 Відповісти
Відмова від російського викопного палива на користь тісної співпраці з Росатомом-це потужний успіх!
Бо саме Росатом буде будувати та обслуговувати нові АЕС, забезпечувати їх паливом.
Подібне вже відбулося у минулому році на европейському ринку скрапленого газу. Де за півроку РФ стала майже монополістлм, потроївши обсяг присутності.
Що не придумаєш, аби санкції проти Росатому не вводити
показати весь коментар
23.11.2023 04:02 Відповісти
Ащо, крім рф ніхто атомні станції не будує?
показати весь коментар
23.11.2023 07:00 Відповісти
А як дихали, як дихали ...
пс - в Іллінойсі так само - після 36 років мораторію відмінено заборону на будівництво нових атомних реакторів.
показати весь коментар
23.11.2023 06:44 Відповісти
тепер гої чекайте на нові ціноутворення.....
показати весь коментар
23.11.2023 07:37 Відповісти
Провал зеленой энергетики вынуждает ЕС притвориться что ядерная энергетика "зеленая". Хотя недавно с энтузиазмом закрывали АЭС. Сама "зеленая" энергетика больше вредит природе чем бурение скважины в пустыне. ГЭС рушащие экосистему, вырубка лесов ради биотоплива, химические отходы от ветрогенераторов. Не говоря уже об экономической целесообразности. Вся компания подчинена политике, а не здравому смыслу.
показати весь коментар
23.11.2023 07:39 Відповісти
Шооо? Уже сдулись? Голод холод не тётка.
показати весь коментар
23.11.2023 10:02 Відповісти
***** Греты Тунберг и всей немецкой элиты Бошей, которые порезали свою атомную промышленность представили?) Где то ржет сейчас Макрон