5423 відвідувача онлайн
10 707 61

Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом

коломойський

Олігарх скаржиться на затягування розслідування.

Український олігарх Ігор Коломойський написав листа до Генерального прокурора Андрія Костіна з проханням особисто втрутитись в ситуацію. Він поскаржився на упередженість представників його офісу та затягування розслідування.

"Звернутися до Вас з відкритим зверненням мене змушують обставини та атмосфера кричущого порушення норм законодавства, конституційних та процесуальних прав, яка утворилась навколо розслідування Бюро економічної безпеки України кримінального провадження стосовно мене. Я не бачу сенсу наводити обставини, викладені слідчими у повідомленнях про підозру, адже Вам, як особі, що очолює Головну наглядову установу країни, вони детально відомі. Але єдине, що я намагаюсь вже майже три місяці з тюремної камери збагнути, чому Ви — особа, у розпорядженні якої наявні усі докази відсутності події злочину, мовчки споглядаєте, як невинна особа втрачає здоров'я за ґратами", — пише бізнесмен.

За словами Коломойського, він не прагне співчуття, а очікує на справедливість, дотримання прав людини, "тих самих, які Україна декларує на шляху до Євросоюзу, де права людини не є простим словосполученням, де діє Європейський суд з прав людини, який останнім часом усе частіше констатує порушення українськими судами Європейської конвенції з прав людини".

Коломойський також пише, що для фахівців у банківській справі, у розпорядженні яких наявні усі фінансові документи, "фактаж" слідства має виглядати у кращому вигляді абсурдом, а у найгіршому — "реалізацією кампанії з розправи наді мною".

"Найбільше мене дивує позиція НБУ та ПриватБанка, який вже майже сім років знаходиться під повним державним контролем. Обставини, викладені у повідомленні про підозру, якби вони мали під собою хоч щось, крім фантазій детективів, це фактично вирок менеджменту Нацбанку та ПБ, які впродовж кількох років не помічали відсутності майже 6 млрд грн готівкових грошей, а також повне паплюження репутації двох аудиторських компаній з "Великої четвірки" — PricewaterhouseCoopers та Ernst & Young, — які упродовж 2014-2022 рр. підтверджували фінзвітність ПриватБанка, який у жовтні 2023-го під тиском БЕБ зі ЗМІ дізнався про "недостачу" 5,7 млрд грн. До речі, ці звіти за вказані роки розміщені на офіційних сайтах ПриватБанка та НБУ, тобто знаходяться у вільному доступі", — додав він.

Коломойський зазначає, що хоча по справі працює понад 50 детективів та прокурорів, протягом місяця вони не допитали жодного вказаного ним свідка.

"І окремо, як особисто для керівника наглядової інстанції хочу повідомити — попри мої скарги, ухвали слідчих суддів, які зобов'язують організувати мені надання медичної допомоги, — жодного лікування від захворювань я не отримую. Стан мого здоров'я погіршується, в умовах слідчого ізолятора вирішити це питання неможливо. Але чого я не можу збагнути, невже на підставі цих сміхотворних підозр я вже настільки небезпечний, що мені відмовляють у праві на отримання належної медичної допомоги?" — пише він.

Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом 01
Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом 02
Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом 03
Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом 04
Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом 05
Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом 06
Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом 07
Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом 08
Коломойський звернувся до генпрокурора з відкритим листом 09

Нагадаємо, 2 вересня олігарха Ігоря Коломойського заарештували з можливістю внести заставу у розмірі 509 млн гривень. Другу підозру Коломойський отримав 7 вересня у справі про заволодіння 9,2 млрд грн "ПриватБанку".

А 10 листопада суд залишив його під вартою. Адвокати просили змінити запобіжний захід на домашній арешт через погіршення стану його здоров’я, проте суддя відхилив клопотання.

Топ коментарі
+41
Беня Незадоволений українською судовою системою?

Вери вел.

Віддайте його у справедливий суд США.
ФБР його давно чекае…
показати весь коментар
23.11.2023 16:42 Відповісти
+28
Я плакав, панове.
Читав та ПЛАКАВ!
показати весь коментар
23.11.2023 16:22 Відповісти
+26
А шо таке - "На кохве" вже нікого не кличе?
показати весь коментар
23.11.2023 16:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гогу трішки "кинули".
показати весь коментар
23.11.2023 16:15 Відповісти
Беня Незадоволений українською судовою системою?

Вери вел.

Віддайте його у справедливий суд США.
ФБР його давно чекае…
показати весь коментар
23.11.2023 16:42 Відповісти
-Беня, ну что нам с тобой делать?
- Понять и простить!
показати весь коментар
23.11.2023 19:20 Відповісти
Хай з Мустафою кофє поп"ють.
показати весь коментар
23.11.2023 19:41 Відповісти
А шо таке - "На кохве" вже нікого не кличе?
показати весь коментар
23.11.2023 16:16 Відповісти
Порушник законодавства пратєстуєт проти порушення законодавства...
показати весь коментар
23.11.2023 16:18 Відповісти
...Бєня згадав що виявляється існує законодавство-а шо такоє навєрна шота случілась...
показати весь коментар
23.11.2023 16:21 Відповісти
показати весь коментар
23.11.2023 16:25 Відповісти
да-ано сам о укралась само взяла і проста пріліпла к ліпкім варавскім ручьонкам...
показати весь коментар
23.11.2023 16:31 Відповісти
Особо улыбнула фраза : "...атмосфера кричущого порушення норм законодавства, конституційних та процесуальних прав..."
показати весь коментар
23.11.2023 16:27 Відповісти
Чергове шапіто, гра на публіку ...
показати весь коментар
23.11.2023 16:19 Відповісти
От-от! Карабас-Барабас новий спектакль організував!
показати весь коментар
23.11.2023 16:28 Відповісти
Фактично це презентація інноваційного підходу з вивчення державної мови
показати весь коментар
23.11.2023 16:21 Відповісти
буде сидіти! поки досконало мову не вивче! ))
показати весь коментар
23.11.2023 16:24 Відповісти
Ірину Фаріон йому у вчителі !!!
показати весь коментар
23.11.2023 16:27 Відповісти
Много текста и ноль содержания. Может зеледент что-то объяснит? Может даже его решение своей бородатой бабушки не отдавать американскому правосудию?
показати весь коментар
23.11.2023 16:22 Відповісти
Тут може бути - для Зе і Дєрьмака якщо беня тихо сконає в СІЗО - то це буде найкращим виходом із ситуації ? Старі договорнячки обнуляться і цінний свідок для майбутнього (можливого) суду над Зе-шоблою зникне?))
показати весь коментар
23.11.2023 17:42 Відповісти
Я плакав, панове.
Читав та ПЛАКАВ!
показати весь коментар
23.11.2023 16:22 Відповісти
Та да! Особливо, коли допустити, що Червінський теж може отак написати самому Генеральному покурору з чисто таким же текстом про невинуватість і затягування розслідування. І головне питання особисто у мене: Червінський так не хоче, чи єто другоє? 🤔
показати весь коментар
23.11.2023 17:09 Відповісти
Червінський Людина та Офіцер, а це Вор та падла. Виходить шо таки да другое.
показати весь коментар
23.11.2023 17:21 Відповісти
От власне! Тому він може написати (дозволяють), а Червінський не те, що не хоче, просто не дають.
показати весь коментар
23.11.2023 17:59 Відповісти
Отож.
показати весь коментар
23.11.2023 19:22 Відповісти
Віддати його американцям.
показати весь коментар
23.11.2023 16:23 Відповісти
O-ба-на!!! І про закони згадав!
показати весь коментар
23.11.2023 16:25 Відповісти
з"вернутися до Вас з відкритим зверненням мене змушують обставини та атмосфера кричущого порушення норм законодавства, конституційних та процесуальних прав" - дальше слёзы залили глаза, не смог дочитать ...
показати весь коментар
23.11.2023 16:26 Відповісти
Обікрасти країну на понад 10 мільярдів доларів і він вимагає якихось прав? ні твоє місце тюремні нари до скону з конфіксацією всього майна.
показати весь коментар
23.11.2023 16:27 Відповісти
"...я намагаюсь вже майже три місяці з тюремної камери збагнути,.."
---------------------------

коломИйський не сидить в сізо.

Він приїжджає на "суд" з карпатської резиденції.

Чи ви вважаєте, що наглядачі роззуваються, коли заходять до нього до камери?

Не смішіть. В цю виставу не повірить навіть дитина.
показати весь коментар
23.11.2023 16:27 Відповісти
правильно новину подати так - юристи Коломойського написали листа, а він підписав... Чому? - у листі жодного нецензурного слова. Я чогось не розумію. Адже в групі Приват не один власник. а за гратами лише один Коломойський. Як на мене, це - не справедливо
показати весь коментар
23.11.2023 16:31 Відповісти
Так ось хто розгойдує ОПу та готує пєрєварот ...
показати весь коментар
23.11.2023 16:35 Відповісти
Кєша КолоМайданський - революціонер! Видайте йому парабєлум!
показати весь коментар
23.11.2023 16:50 Відповісти
Так ось за що ЗеГевара посадив Кешу Коломийського за грати.Мабуть хоче стати українським Лі Куан Зе,який заповідав посадити трьох своїх друзів в тюрму.Ще двом приготуватися.
показати весь коментар
23.11.2023 17:13 Відповісти
Бакланову і кошевому?
показати весь коментар
23.11.2023 19:44 Відповісти
ще й моральну шкоду потім отримає, та за постраждалу репутацію... мільярдів двадцять...
показати весь коментар
23.11.2023 16:36 Відповісти
Так і хочеться процитувати давній радянський вільм:
"А покупал ты её по советским законам? И по советским законам ты её воровал?"
показати весь коментар
23.11.2023 16:48 Відповісти
та відправте вже цю паскуду до Сполучених Штатів.., буде йому там неупередженність..
показати весь коментар
23.11.2023 16:48 Відповісти
Схоже на : Беня попався ! Ну і х..... з ним.
Ну а що можуть придумати креврети Кувшинова (татарова). Вони ж чисто по мєнтовські можуть. Кинули та забули - у нас єсть дєла поважнєє.
показати весь коментар
23.11.2023 16:48 Відповісти
И в конце мог бы написать - "Убытками "Укрнафты" клянусь"
показати весь коментар
23.11.2023 16:49 Відповісти
Не то! Давай свідчення на свого "віолончеліста"
показати весь коментар
23.11.2023 16:49 Відповісти
Ну намутив у тазіку хвильок Беня ... в українському СІЗО кафе машинкі не тої якості , просись Беня то США, там краще , Коломойша з Боголюбовим думали шо Бога за бороду ухватили, ухватили , тільки не забороду ...промазали
показати весь коментар
23.11.2023 16:54 Відповісти
За що боровся, на те і напоровся.
показати весь коментар
23.11.2023 17:00 Відповісти
Молодець, цей дід!
Майно своє упорядкував на довірених осіб, гроші в офшорах, листи є кому і складати, і писати, кого треба при владі, тримає за бейци! Живе собі у задоволення, під надійним прикриттям, якихось ОРГАНІВ, санаторноКурортним розкладом життя, що ще треба для людини похилого віку!
Лазаренку так і не снилося, Кучма з тимошенчихою, можуть підтвердити!
ЯкунОвоч, тільки слину утерає, на растові!!

Безжалістна влада, звіріє тільки на Червінського, він же не калаМойського родич..
показати весь коментар
23.11.2023 17:00 Відповісти
Скоро побачимо як Беня вийде на свободу, з грошима й чистий як вранішня сльоза незайманої монашки, в яку жбурнули вонючим носком.
показати весь коментар
23.11.2023 17:07 Відповісти
сльози знову заважають писати
показати весь коментар
23.11.2023 17:23 Відповісти
Він, ще компетенцію отримає!
показати весь коментар
23.11.2023 17:23 Відповісти
Угу..В добавок до імпотенції і деменції.
показати весь коментар
23.11.2023 20:05 Відповісти
Бене волю ! ... или в волю
показати весь коментар
23.11.2023 17:32 Відповісти
Выдать США!!!! И пусть там судят
показати весь коментар
23.11.2023 17:37 Відповісти
там стул электрический
показати весь коментар
23.11.2023 17:41 Відповісти
Навряд у США Бені загрожує стілець. А от довгий термін разом із гарячими пуерто- ріканцями і ніггерами - цілком.
показати весь коментар
23.11.2023 17:45 Відповісти
а Беня тока боится
показати весь коментар
23.11.2023 17:42 Відповісти
Березовский тоже привел когда то своего человека во власть...... СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
23.11.2023 17:42 Відповісти
Мда..Паралели прослеживаются.В нашем случае-пускай они отравят друг друга.
показати весь коментар
23.11.2023 20:08 Відповісти
Ну шо тут скажеш....Українська юдейсько-олігархічно-корупційна революція.....пожирає своїх батьків(бабусь)...До речі,у всіх на слуху багатостраждальна швейцарсько-ізраїльська бородата бабушка корупції Бєня, а про власника Дельта-банку Ніколая Лагуна всі лівоохоронці чомусь і досі мовчать..І кажуть,Зельць відпустив Лагуна за кордон...