6762 відвідувача онлайн
2 725 58

Майже 20 млн українців користуються застосунком "Дія"

Порталом державних послуг "Дія", який було запущено у 2020 році, користується майже 20 млн українців. Нині Мінцифри працює над новими послугами.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив віцепремʼєр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час конференції Forbes Tech у Львові.

"Дія", запущена у 2020 році, вже налічує майже 20 млн користувачів. З того часу сервіс добре показав себе з точки зору безпеки.

"Немає жодних витоків даних, працює системно", – зауважив Федоров.

Як зазначається, на кінець листопада 2023 року у Мінцифри працюють над низкою нових послуг через "Дію". Серед них – "єВідновлення", "єНотаріат", документи про освіту, "єБронювання", "єШлюб", "єПідприємець", перереєстрація авто та "Дія Офіс".

Майже 20 млн українців користуються застосунком Дія 01

Протягом весни-осені 2023 року в застосунку зареєструвалися майже один мільйон користувачів.

Як раніше розповідав Федоров, ще у травні цього року "Дією" користувалося лише 19 млн українців.

Топ коментарі
+18
Не підкажете, чому в Європі не запроваджують аналог "дії"? Невже не здатні, грошей не вистачає, не можуть, чи, таки, не хочуть?
Чому в Україні, по суті, примушують зареєструватися?
показати весь коментар
23.11.2023 20:34 Відповісти
+15
Отже вони під ''ковпаком'' у влади. І в планах голосування через ''дію''
показати весь коментар
23.11.2023 20:17 Відповісти
+15
Дійсно "Дія" це супер-фіскал. Корисуйтесь і далі. І буде Вам "щастя" від державної надстройки, під назвою ЗЕтотальний контроль з подачі дЄрмака.
Іжте не обляпайтесь.
показати весь коментар
23.11.2023 20:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
,,Дія" - це дійсно супер! До речі, в Європі про таке і не мрійте! Треба цінувати своє і пишатись!
показати весь коментар
23.11.2023 20:14 Відповісти
Дійсно "Дія" це супер-фіскал. Корисуйтесь і далі. І буде Вам "щастя" від державної надстройки, під назвою ЗЕтотальний контроль з подачі дЄрмака.
Іжте не обляпайтесь.
показати весь коментар
23.11.2023 20:27 Відповісти
Де основні сервери Дії?
показати весь коментар
23.11.2023 20:57 Відповісти
ну так вони не такі мудрі як наш наріт
показати весь коментар
23.11.2023 20:27 Відповісти
Не підкажете, чому в Європі не запроваджують аналог "дії"? Невже не здатні, грошей не вистачає, не можуть, чи, таки, не хочуть?
Чому в Україні, по суті, примушують зареєструватися?
показати весь коментар
23.11.2023 20:34 Відповісти
Бо в Європі дурнів не так багато. А про щось подібне до дії нічого не чути. До речі, якби ,наприклад, в Німеччині хтось злив якусь базу даних громадян, то сів би дуже швидко і дуже надовго і без трусів.
показати весь коментар
23.11.2023 21:06 Відповісти
ааа, Дія є ще в одній країні.Дуже швидко лічить голоси.
показати весь коментар
23.11.2023 21:10 Відповісти
бо потрібен тотал контроль... Маєте рацію !
показати весь коментар
23.11.2023 21:07 Відповісти
встановив ДІЮ і толку.... ВСЕ віртуально!!!! Змінити прописку і то потім прийшлося бігати за бумажками...
показати весь коментар
23.11.2023 20:46 Відповісти
Ага, пишайтесь. В європі таке гівно і на не на…
По факту в ту дію заганяють ледве не прямим шантажом.
показати весь коментар
23.11.2023 21:27 Відповісти
Та ясно,в рашці це назавається гос услуги.В нас просто покращена версія.Чим тут пишатись?І де тут свобода якщо ти все прив"язав у дію!?Дякую я краще буду користуватись паперовими і пластиковими документами.
показати весь коментар
23.11.2023 22:57 Відповісти
Отже вони під ''ковпаком'' у влади. І в планах голосування через ''дію''
показати весь коментар
23.11.2023 20:17 Відповісти
Так вони і впіхнуть туди голосування..ще в законі протягнуть, що так можна.
показати весь коментар
23.11.2023 20:32 Відповісти
Ну что сказать... 20 миллионов идиотов зелёные твари таки приручили.
показати весь коментар
23.11.2023 20:20 Відповісти
а 20 млн в Укрі хіба є? Якщо десь 8 млн виїхало? А ще десь млн 5-7 не мають ******** смарфонів. А скільки сел кавкнуло?
показати весь коментар
23.11.2023 21:17 Відповісти
А дітей малих скільки. Зелені брешуть завжди і у всьому.
показати весь коментар
23.11.2023 21:28 Відповісти
У тих, хто виїхав "Дія" теж може бути встановлена, відповідно, вони теж пораховані. Можливо, кількість дійсно завищена, але вона не далека від реальних даних (наприклад, з моїх колег по роботі "Дії" немає лише у мене та в керівника, всі решта встановили ще до війни).
показати весь коментар
23.11.2023 21:35 Відповісти
всі ці козли вонючі які були при владі 30 років конкретно в моєму житті створювали одні проблеми . Ну не вірю я щоб ці тварюки зробили цось щоб полегшити моє життя і життя моїх дітей.. ідіть на куй з своєю дією кращою в европі
показати весь коментар
23.11.2023 20:26 Відповісти
я поставил на смартафон и щас не знаю что с ней делать
показати весь коментар
23.11.2023 20:31 Відповісти
бесполезная хреновина
показати весь коментар
23.11.2023 20:35 Відповісти
Місце займає)) я тільки там перевіряю, чи не немає судових справ та виконавчих проводжень. Бо хз цих ідіотів, не дивлячись на мораторії почнуть до судів за борги комунальні подавати))
показати весь коментар
23.11.2023 20:36 Відповісти
я законно послушный гражданин
показати весь коментар
23.11.2023 20:39 Відповісти
))) та де там. Он мовою окупанта спілкуєтесь. А судовий позов при цій тупій владі можете отримати за будь що.
показати весь коментар
23.11.2023 20:42 Відповісти
Фрион ты ?
показати весь коментар
23.11.2023 20:44 Відповісти
быстро переучится на украинский не получается ,надо постепенно переходить
показати весь коментар
23.11.2023 20:45 Відповісти
Вітаю: у вас тепер "Держава в смартфоні"!!
показати весь коментар
24.11.2023 08:25 Відповісти
В Николаеве у женщины вытащили из кошелька 100 тысяч гривен
показати весь коментар
23.11.2023 20:33 Відповісти
срочно занести в Гиннесс
показати весь коментар
23.11.2023 20:34 Відповісти
она пользовалась Дiей
показати весь коментар
23.11.2023 20:37 Відповісти
Я гадав дурнів поменшало... Проте ні.
показати весь коментар
23.11.2023 20:47 Відповісти
73 відсотки хіба НІ?!
показати весь коментар
24.11.2023 08:43 Відповісти
нужно еще ******** туда впихнуть. и акции ммм. и народ попрет пачками.
показати весь коментар
23.11.2023 20:51 Відповісти
Це саме ті 73% ?
показати весь коментар
23.11.2023 20:54 Відповісти
ну а как проверить сколько там реальных пользователей ? Пан министр мог назвать любую цифру...
показати весь коментар
23.11.2023 21:05 Відповісти
Добре, що я це федорівське лайно видалив ще 2 роки тому.
показати весь коментар
23.11.2023 21:08 Відповісти
"Вибори в дії". Чекаємо.
показати весь коментар
23.11.2023 21:09 Відповісти
Сьогодні дурникам нав'язали "Дію", завтра запропонують електронні вибори, а слідом і повну відміну готівки. Все це подадуть під "соусом" у вигляді зручності, ********** і т.п. А незабаром, дурники усвідомлять, що вони лише раби у цифровому концтаборі, де влада контролює все, але вже буде занадто пізно.
показати весь коментар
23.11.2023 21:15 Відповісти
Не так давно один з ЗЕскотів вже таке пропонував. Очевидно, що це планується не зараз, але те, що подібне обговорюється на майбутнє це факт.
показати весь коментар
23.11.2023 21:40 Відповісти
обмін та ліквідація готівки і БЕЗГОТІВКИ на банківські циферки, які не Є твоїми грошима і ніякими грошима призведе до кінцевого фінішу проекту Україна без витрат патронів та ракет .
показати весь коментар
23.11.2023 21:38 Відповісти
вибачте, з язика зняли.
показати весь коментар
24.11.2023 08:44 Відповісти
Притомним ця маячня НЕ ПОТРІБНА ! Персональні Дані то не для диктату..
показати весь коментар
23.11.2023 21:17 Відповісти
Невистачає ще Є мобілізації.
показати весь коментар
23.11.2023 21:32 Відповісти
Це не на часі, бо тоді будуть масові видалення "Дії", а от коли дійдуть до рашистського варіанту, коли не можна буде видалити та відмовитися - тоді одразу і введуть.
показати весь коментар
23.11.2023 21:42 Відповісти
Ого скільки виборців неочікувано проголосують за пожиттєве правління Найвідоснішого!
показати весь коментар
23.11.2023 21:37 Відповісти
Добровільно влізти в ярмо це як карма для українців... Цифрове гетто вже тут і зараз. ... Згадайте як під загрозою штрафу в 17 000 гривень під час карантину Дія змушувала Вас реєструватися, проходити процедуру ідентифікації до нестями і сидіти в дома під електронним арештом. Забули? Вже сьогодні десятки державних та приватних організацій завдяки "дії" отримали позасудове право блокувати Ваші особисті рахунки і слідкувати за Вами в позасудовому порядку... Мало? Буде ще! "Дія" створена для тотального контролю населення. Точніше тупої і ледачої маси не здатної прогнозувати навіть "на завтра" і яка живе "одним днем" - сьогодні зручно, а далі "якось буде". Буде! Але не "якось" а саме в тоталітарно-диктаторському режимі. І ніяк інакше бути не може - жодна влада не відмовиться від тотального контролю і буде його лише посилювати. "Наша влада" найгірша в Європі і найкорумпованіша. Прикро усвідомлювати що гіркий досвід стосунків з "владою жидобільшовицької номенклатури" нічому не навчив українців за чотири покоління совка...
показати весь коментар
23.11.2023 21:39 Відповісти
Баранів легше рахувати, якщо вони пронумеровані )))
показати весь коментар
23.11.2023 23:03 Відповісти
Корисний застосунок, функціонал поступово розширюється. Сподіваюсь, що кількість держслужбовців-дармоїдів зменшується у зворотній пропорції до росту користувачів і розширення послуг Дії.
показати весь коментар
23.11.2023 21:52 Відповісти
20 мільйонів ІДІОТІВ
показати весь коментар
23.11.2023 22:25 Відповісти
Дія ?20 млн.?******* як дишуть.
Нещодавно був на "Укрпошті",там була величезна черга щоб оплатити комуналку,80 % населення, не може оплатити ці послуги по інтернету,дія блд...
показати весь коментар
23.11.2023 22:35 Відповісти
Ці не можуть,а дію встановлюють.
показати весь коментар
24.11.2023 08:43 Відповісти
Можу через інтернет, але не хочу. Ще в 2008 позакривав всі рахунки в українських банках і з того часу жодного разу не пошкодував про це - ніхто не може заблокувати мої кошти на рахунку в позасудовому порядку.
показати весь коментар
24.11.2023 08:45 Відповісти
Нічого доброго в цій дії немає,якщо захочеш знайти якийсь документ,знайти неможливо.
показати весь коментар
24.11.2023 00:05 Відповісти
В високотехнологічній Японії немає дії.А між нами і ними,велетенська прірва,в технологіях.Дія це не прогрес.Прогрес це випуск якоїсь крутої техніки,автівок,літаків,кораблів,пк і тд.
показати весь коментар
24.11.2023 08:32 Відповісти
Як зазначається, на кінець листопада 2023 року у Мінцифри працюють над низкою нових послуг через "Дію". Серед них - "єВідновлення", "єНотаріат", документи про освіту, "***********", "єШлюб", "єПідприємець", перереєстрація авто та "Дія Офіс". Джерело:
Ось ще чудові варіанти послуг в дії:''єМобілізація'',''єТюрма,''''єКладовище'',''єПохорон''.
показати весь коментар
24.11.2023 08:42 Відповісти
і саме головне - е-вибори які ніхто не зможе опротестувати. Памятаєте як "зелені" провели всенародне "голосування" на євробачення?
показати весь коментар
24.11.2023 08:47 Відповісти