8161 відвідувач онлайн
2 619 18

Волонтери вимагають від уряду скасувати новий порядок ввезення гуманітарної допомоги

волонтери

Волонтерський штаб "Українська команда" звернувся до Кабінету Міністрів з вимогою скасувати постанову №953, якою вводиться новий порядок пропуску через кордон та розподілу гуманітарної допомоги. Цей порядок унеможливить постачання гумдопомоги для військових та переселенців, заявляють волонтери.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

"Ми вимагаємо від Кабінету Міністрів не відтермінувати, а скасувати постанову №953 від 5 вересня 2023 року "Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану". Цей документ унеможливлює отримання гуманітарної допомоги від іноземних партнерів і спричинить колапс волонтерської діяльності. Кожен пункт цього Порядку – це чергове коло бюрократичного пекла, які тепер доведеться долати усім волонтерам України", - йдеться у зверненні.

Після введення в дію нового "Порядку пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану" мільйони простих українців та військових будуть позбавлені необхідної вчасної допомоги, наголошують у волонтерському штабі.

"Замість допомоги волонтери будуть змушені переконувати західні благодійні фонди, щоб вони виконували надмірні урядові вимоги щодо ввезення гуманітарних вантажів. Закликаємо уряд скасувати постанову №953, яка паралізує волонтерський рух в країні! Бюрократією Перемогу не здобудеш" - підкреслили в "Українській команді".

Топ коментарі
+5
Справжні волонтери проти слугівських волюнтерів!
показати весь коментар
28.11.2023 17:32 Відповісти
+5
ви уявляєте, скільки було вкрадено безповоротно, в міністерстві оборони? у всіляких державний гуманітарних програмах? сотнями тон, згнило на складах.
ви уявляєте, скільки рил, це кормило?
а тут якісь, незрозумілі патріоти волонтери, з совістю....
показати весь коментар
28.11.2023 17:46 Відповісти
+5
Ця влада "втомилась" від війни, і хоче капітулювати. Тому і поре усіляку #уйню
показати весь коментар
28.11.2023 17:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Справжні волонтери проти слугівських волюнтерів!
показати весь коментар
28.11.2023 17:32 Відповісти
" ми вимагаємо від кабінету міністрів" - похоже приёмная у ермака недостаточно хорошо работает...
показати весь коментар
28.11.2023 17:35 Відповісти
Там напевне ''тарифи'' захмарні.
показати весь коментар
28.11.2023 17:40 Відповісти
стопудово...хоча любить себя не запрещено..
именно они и поведут бубу на эшафот...
показати весь коментар
28.11.2023 17:50 Відповісти
А де ж тоді гуманітарку для базарів та ''епіцентрів'' братимуть.
показати весь коментар
28.11.2023 17:39 Відповісти
Шмигаля пора у відставку,
показати весь коментар
28.11.2023 17:39 Відповісти
Кого натомість?
показати весь коментар
28.11.2023 17:43 Відповісти
Немає кого, правильно розумієш. Значить треба знову, як століття назад, запрошувати варягів...
показати весь коментар
28.11.2023 17:49 Відповісти
А що немає кандидатур ..?!
Опозиція давно пропонує створити Уряд Національної Єдності..проте комусь корона тисне...
показати весь коментар
28.11.2023 17:58 Відповісти
не треба загальних фраз - хвамілії в студію!
показати весь коментар
28.11.2023 18:18 Відповісти
Гройсман, Порох,
показати весь коментар
28.11.2023 20:29 Відповісти
Щоб ми ще раз побачили як вони один одному горло перегризають?
показати весь коментар
28.11.2023 20:30 Відповісти
Ну, а окрім закидонів, можна якусь конкретику?
показати весь коментар
28.11.2023 17:39 Відповісти
ви уявляєте, скільки було вкрадено безповоротно, в міністерстві оборони? у всіляких державний гуманітарних програмах? сотнями тон, згнило на складах.
ви уявляєте, скільки рил, це кормило?
а тут якісь, незрозумілі патріоти волонтери, з совістю....
показати весь коментар
28.11.2023 17:46 Відповісти
Ця влада "втомилась" від війни, і хоче капітулювати. Тому і поре усіляку #уйню
показати весь коментар
28.11.2023 17:46 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2023 17:50 Відповісти
Влада знайде 1000аргументів щоб залишити своє рішення в силі...бо всі рішення влади якраз і направлені на ускладнення життя бізнесу,дрібним ФОП та волонтерам...всі хто хоч якось досі був хоч трохи незалежним від неї...
показати весь коментар
28.11.2023 17:56 Відповісти
Закликаємо уряд скасувати постанову №953, яка паралізує волонтерський рух в країні! Бюрократією Перемогу не здобудеш" - підкреслили в "Українській команді". Джерело:

Да ладна! Перемога зеленої влади - це не обов'язково перемога держави Україна.
показати весь коментар
28.11.2023 17:58 Відповісти