9941 відвідувач онлайн
3 507 56

Для Путіна єдиний спосіб вижити – це дестабілізація світу, - Порошенко

порошенко

Для Путіна дестабілізація регіону, континенту та всього світу – це головна умова для виживання. Єдиним варіантом закінчити війну є лише перемога України.

Про це заявив Петро Порошенко в інтерв’ю канадському журналісту Майклу Серапіо, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "ЄС".

"Ми маємо достатньо зброї для боротьби, але недостатньо зброї для перемоги. Але наша мета не просто стримати Росію і вести позиційну війну. Наша мета – перемога. Єдиний спосіб закінчити війну – перемога України. Якщо ми не матимемо цієї перемоги, це означає, що Путін використає час між припиненням вогню, щоб підготуватися до виробництва ще більшої кількості зброї, ракет, реактивних винищувачів і атакувати знову. Ніхто не знає, де. Можливо, в країнах Балтії, можливо, на Балканах. Бо для Путіна єдиний спосіб вижити – це дестабілізація. Дестабілізувати регіон, дестабілізувати континент, дестабілізувати світ", – переконаний Порошенко.

Він зазначив, що для перемоги потрібні зброя, санкції та справедливість, а також повноправне членство України в НАТО.

"Тому що іншої форми гарантії безпеки, крім НАТО, не існує. Коли ми говоримо про ізраїльський тип гарантії безпеки, яку надали Ізраїлю G7, США, – чи зупинило це атаку ХАМАС? Ні. Це означає, що коли Росія зруйнувала весь післявоєнний механізм безпеки, заснований на Раді Безпеки ООН, у нас є тільки один інструмент стабільної безпекової ситуації на континенті. І назва цього механізму – НАТО", – переконаний Порошенко.

"Що нам потрібно для вступу в НАТО? Щоб усі країни-члени НАТО це підтримали, нам потрібні дві речі. Номер один – реформи. Україна повинна бути готова до членства в НАТО. До речі, перелік реформ порівняний із членством у ЄС, це на 85 чи 90 відсотків однакові реформи. І в цій ситуації мій запит до країн-членів НАТО: надайте нам список із 10, 8 чи, можливо, 5 найважливіших реформ. Боротьба з корупцією, сектор безпеки, реформа правосуддя. І ми зробимо все можливе, щоб провести ці реформи та представити їх для оцінки до Вашингтонського саміту. Тому що це в наших інтересах. Ми робимо це не для Америки, не для Канади, не для НАТО", – вважає лідер "ЄС".

"І друге — стаття 5. Статтю 5, як кажуть, під час війни отримати не можна. Будь ласка, запросіть нас на Вашингтонському саміті. І поставте спеціальну домовленість про те, що повноправне членство України в НАТО буде першим днем миру. Нам цього буде достатньо. Це була б дуже сильна мотивація", – наголосив Порошенко.

Політик також зазначив, що навіть в умовах переваги Росії в повітрі і на морі Збройні Сили України демонструють дива на полі бою.

"Жодна країна-член НАТО не може продемонструвати наступальну операцію без панування в повітрі, як це зробила Україна. Жодна країна НАТО не може продемонструвати успішну морську операцію без військового флоту, як це зробила Україна. І ніякі країни НАТО не можуть продемонструвати ефективність контрнаступальної операції, коли Росія має більшу кількість військ, ніж ми. Артилерії більше, ніж у нас. Боєприпасів більше, ніж у нас. І навіть у цій ситуації наша армія робить диво і демонструє прогрес", – сказав Порошенко.

"Росія воює проти всього світу. А Україна бореться за весь світ. Росія розраховувала на те, що демократичні країни слабкі, і тому авторитарна Росія зможе виграти війну протягом 72 годин. Ми демонструємо, що демократія, безсумнівно, сильніша. Будь ласка, вірте в українську перемогу. Бо ця перемога була б перемогою Канади, перемогою США, перемогою всього Вільного світу", – закликав союзників п’ятий Президент.

"І останній аргумент. Хтось сьогодні говорить про гроші. Моя відповідь: найдешевший спосіб виграти війну – підтримати Україну, дати Україні зброю та запросити Україну до НАТО. Дуже прості три кроки. Інакше ми не тільки витратимо вдесятеро більше грошей, тому що Росія не зупиниться, але й ви будете битися своїми солдатами", – застеріг Порошенко.

"Будь ласка, не використовуйте виборчий, політичний популізм, щоб зруйнувати підтримку України. І не грайте в ці брудні путінські ігри. Не існує ніякої сірої зони у війні між росією та Україною чи у підтримці глобальної коаліції. Тому що якщо ти не підтримуєш Україну, якщо ти хочеш залишитися осторонь, якщо ти хочеш поставити якусь додаткову умову, щоб припинити або затримати підтримку України, це означає, що ти на боці Путіна, що абсолютно неприйнятно, тому що це бік зла. Росія, Північна Корея, Іран – хтось хоче приєднатися до цієї команди?", – зауважив лідер "ЄС".

Топ коментарі
+15
показати весь коментар
28.11.2023 18:03 Відповісти
+9
"Стадіон", що так весело починався у 2019, триває

Вікторія Сюмар

28 листопада, 2023 вiвторок
https://espreso.tv/stadion-shcho-tak-veselo-pochinavsya-u-2019-trivae
показати весь коментар
28.11.2023 18:01 Відповісти
+9
Можна подумать, що після нападу на Сакартвело була якась реакція, окрім стурбованості та занепокоєння різної величіни та глибини. При нападі на Україну у ботоксного були сподівання, що реакція буде така сама. І воно б так і сталося, якби він досяг успіху (згадайте перші дні/тижні вторгнення!). Але наші воїни, добровольці, прості Громадяни, волонтери все те зламали і світу ДОВЕЛОСЯ реагувать!
показати весь коментар
28.11.2023 18:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пора пинчукам энд компани на снайпера под ***** скидываться...
показати весь коментар
28.11.2023 17:53 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2023 18:03 Відповісти
А зразу після цього серіалу наступний- Куми.
показати весь коментар
28.11.2023 18:54 Відповісти
Коломоский вистругав з поліна свого Буратіну, а Пінчук чим гірший?
показати весь коментар
28.11.2023 19:26 Відповісти
У мене враження, що Захід грає з московією на "довгу". Заохочуючи ***** витрачати все, що він так швидко накопичив за допомогою того ж Заходу. Захід бажає, щоб ***** позбувся своїх капіталів. І тоді почнеться рівна гра. Чия економіка міцніше і ефективніша без додаткових ресурсів ?? Час покаже.
показати весь коментар
28.11.2023 17:55 Відповісти
Нема там жодних довгих стратегій. Останній хто це вмів був Рональд Рейган. Є прості реакції на зовнішні подразники, причому головною умовою є невихід з зони комфорту...
показати весь коментар
28.11.2023 18:25 Відповісти
Ага, й тому, Захід активно купляє у рф газ, нафту й інше. Геніальна "стрОтегія"!
показати весь коментар
28.11.2023 18:43 Відповісти
Суть статьи 2-мя словами: просто Ху#ло.
показати весь коментар
28.11.2023 17:55 Відповісти
Швидка відмова Заходу від Північних потоків показує, що Захід дуже задоволений вкладами ***** у мильні кульки.
показати весь коментар
28.11.2023 17:57 Відповісти
"Стадіон", що так весело починався у 2019, триває

Вікторія Сюмар

28 листопада, 2023 вiвторок
https://espreso.tv/stadion-shcho-tak-veselo-pochinavsya-u-2019-trivae
показати весь коментар
28.11.2023 18:01 Відповісти
Не стадiон, а цирк чи квартал...
показати весь коментар
28.11.2023 18:07 Відповісти
А докаів що Зеленський не вживає нароту так і не було надано!
В тій лабі,друзяки зе з роскоріням, йомуб могли видали цидулку що він неаймана дівчинка на 6 місяці вагітності,а не тільки що не наркуша!
показати весь коментар
28.11.2023 19:36 Відповісти
Світ не дурний і буде робити вигляд, що він дестабілізований, поки Пукін коньки не відкине. Це називається "варити жабу на повільному вогні". Щоб вона не обісралась часом. Щоб кукуха остаточно не поїхала.
показати весь коментар
28.11.2023 18:05 Відповісти
Причому якби цей дебіл не зачіпав сусідів, всім би було до сраки скільки воно царює і що у себе витворяє.
показати весь коментар
28.11.2023 18:09 Відповісти
Можна подумать, що після нападу на Сакартвело була якась реакція, окрім стурбованості та занепокоєння різної величіни та глибини. При нападі на Україну у ботоксного були сподівання, що реакція буде така сама. І воно б так і сталося, якби він досяг успіху (згадайте перші дні/тижні вторгнення!). Але наші воїни, добровольці, прості Громадяни, волонтери все те зламали і світу ДОВЕЛОСЯ реагувать!
показати весь коментар
28.11.2023 18:32 Відповісти
Справа навіть не в реакції, а про наслідки здійснених дій.
показати весь коментар
28.11.2023 18:44 Відповісти
Так реакція - то і є дія (відповідь на подразник чи ще щось). Але у світі тоді вирішили обмежитись струсками повітря від ляпання язиком.
Якби у 2008-му були б дії хоча б на чверть такі, як після квітня-травня 2022-го, то, можливо, не було б і 2014-го. А якби був і дії посилились ще на 50% від теперішніх - то не було б 24.02.2022-го (я майже вспевнений в цьому)
показати весь коментар
28.11.2023 19:02 Відповісти
А якщоб зреагували відповідно у 1993?!
показати весь коментар
28.11.2023 19:38 Відповісти
Можна взяти і криваву незалежність країн Балтії за початок періоду зрощення кремлівських упирів під гаслом "глибоко стурбовані" і "надзвичайно занепокоєні". Мабуть, "пані рібентроп" (така собі комсомолка А. Меркель) пишається своєю дитинкою, хоча увесь світ знає його як "*****".
От тільки вигодовували і зрощували цей вялікороський шовінізм, нацизм, антисемітизм і фашизм "колективний захід" з меркелями, обамами, трампами ("ножками Буша", "business as usual", занепокоєнністю, стурбованістю та іншим ляпанням язиком), а розплачуємось за це ми, українці, своєю кров'ю
показати весь коментар
28.11.2023 20:03 Відповісти
Ви праві ( не на 100% ) але обережніше - сектанти "невістки шо відкладає відходи" не сплять і мож почнуть вам втирати шо то ми ( українці ) в усьому винні і нам ніц ніхто не винний (шодо сектантів то в мене складається враження шо вони з паралельного Всесвіту - де Україна наддержава на кшталт США, є звісно простіше пояснення але я ніби "вихованна" людина такшо вони з паралельного Всесвіту чи Всесвітів ).
показати весь коментар
28.11.2023 23:09 Відповісти
Будь-яка війна однозначно ********** суспільство, державні інститути до створення нових зразків озброєння, РЕБів, ракет, дронів відповідно до викликів на полі бою та ефективнішої зброї у порівнянні з противником. Що відбувається у нас второпати важко...майже два роки одне і те саме, з дня в день, з місяця в місяць
показати весь коментар
28.11.2023 18:10 Відповісти
Та не 2 а всі майже 5.
Вони прийшли до влади і не знали що з нею робити - не чекали, що буде такий фарт і кількість дурнів, що прийде на виблри, перевищить кількість людей з критичним мисленням. Все було добре і в економіці, і в політиці. Почали красти і... КОВІД...
Ось тут і виявився "прафєсіаналізм" цих "нових ліц" - закрити очі, уявити, що нічого немає (може саме розсосеться) і продовжувати красти.
Нічого не змінилося і після 24.02.2022-го (окрім стамбульських договорняків, що мали стати продовженням і виконанням оманської змови).
Ви ж вже давно помітили, пане, що у них і досі ТІЛЬКИ обвсцянки, ТІЛЬКИ майбутній час в промовах: очикується, плануємо, будуть введені, запровадимо і т.п.
Вони як нічого не робили (окрім красти), так і продовжують. Тільки риторика змінилась - ляпають язиком більш патріотичні слова (і те лише тому, що десь бояться за свою дупу). І все, більше нічого...
показати весь коментар
28.11.2023 18:28 Відповісти
Авжеж, так...так вже хоч би так, коли повний пестець
показати весь коментар
28.11.2023 18:52 Відповісти
За 5 років нові слова вивчили!
показати весь коментар
28.11.2023 19:40 Відповісти
"Потужні" нові слова, а не просто так!
показати весь коментар
28.11.2023 20:04 Відповісти
Особливо "потужні", коли зміст не розуміють!
Бо "термос - Томос" яка різниця?!
показати весь коментар
28.11.2023 22:40 Відповісти
Очень точно подмечено
показати весь коментар
28.11.2023 20:51 Відповісти
Як завжди коротко і чітко. Наш Великий Гетьман Петро Олексійович сказав, як відрізав. Як в Мінську.
показати весь коментар
28.11.2023 18:12 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2023 18:16 Відповісти
І все одно до Найвеличнішого Лідера ********** не дотягує. Як в Омані...
показати весь коментар
28.11.2023 18:28 Відповісти
А що він сказав у Мінську?
показати весь коментар
28.11.2023 18:49 Відповісти
показати весь коментар
28.11.2023 19:06 Відповісти
Читайте повне зібрання промов Петра Олексійовича і про все дізнаєтесь. В мене це настільна книга, читаю кожен день.
показати весь коментар
28.11.2023 19:07 Відповісти
Промовисто?
показати весь коментар
28.11.2023 19:09 Відповісти


Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація: 11.11.2023

Та він щойно читати навчився…
показати весь коментар
28.11.2023 19:13 Відповісти
А про якого з *уйлів мова? Бо справжній пишуть ''тойво''-скопитався
показати весь коментар
28.11.2023 18:12 Відповісти
Можеш пояснити, чим справжнє відрізняється від несправжнього?
показати весь коментар
28.11.2023 19:10 Відповісти
Мабуть про старшого Вову(з обойми) бо молодший Вовочка (зе) - ************.
показати весь коментар
28.11.2023 19:44 Відповісти
Ех,Петре Петре!застосував би ти йому дзюдоїський задушливий прийом тоді в Мінську ,і хто зна як би було(
показати весь коментар
28.11.2023 18:19 Відповісти
Авжеж, він повинен був все зробити, щоб ми ніколи не згадували про цю війну і жили собі як і раньше, навіть якщо до влади прийдуть відверті клоуни та дегенерати....
показати весь коментар
28.11.2023 20:15 Відповісти
Думаю,що саме він і породив таке зелене явище(
показати весь коментар
28.11.2023 20:21 Відповісти
А хто ж ще, в усьому винен Порошенко!
показати весь коментар
28.11.2023 22:02 Відповісти
При ньому.
показати весь коментар
28.11.2023 22:16 Відповісти
Всьому зеленому бидлу Порох насрав в штани та вкрав іхній мозок. Так і ходять вже 5 років без мізків та обосрані постійно.
показати весь коментар
28.11.2023 22:17 Відповісти
Я сам був проти квартальників,але після того ,що творилося при порошенкові,,нажаль в українців вибір між поганим і гіршим.А при ньому,якби він виграв,думаєте не віддав би півукраїни?((
показати весь коментар
28.11.2023 22:27 Відповісти
І Крим би вже забрав! Бо у 2022 оборонялиб Данкой,а не Бахмут і Миколаїв!
показати весь коментар
28.11.2023 22:44 Відповісти
Він приїздив в Крим якраз напередодні анексії((Навіть не дали виступити.
показати весь коментар
29.11.2023 06:35 Відповісти
І Марченко,завдяки кому зе не зміг здати Миколаїв,теж був у Криму і теж напередодні,тільки повномасштабного вторгненя.
А от зезидент прямо готував капітуляцію,як агент кремля.
І тому є купа доказів.
показати весь коментар
29.11.2023 09:41 Відповісти
Ти, подоляцьке чмо!!! Йди на хрєн!! Якщо ум а не дано (відмінна ознака зеленоригательного плєбсу) - продовжуй вилизивать ************** зелений та дерьмаковський зад. Приємного апетиту!!! не захлинись від щастя, утирок
показати весь коментар
29.11.2023 10:36 Відповісти
Чітко і зрозуміло без зайвого гундосу!
показати весь коментар
28.11.2023 18:26 Відповісти
Все чітко, ясно, без претензій і обзивання партнерів, без істерик ! Йому не потрібно считатись президентом, щоб любити і отстоювати інтереси України! Йому не потрібні бурхливі оплески, як кловану. Головне, щоб світ зрозумів і не забував Україну.
показати весь коментар
28.11.2023 18:46 Відповісти
Слуга народу, волонтер народу. Купиться народ ще раз на таке? Вопрос риторичний.
показати весь коментар
28.11.2023 19:14 Відповісти
Логічно, виважено, зрозуміло, кому адресовано. І, мабуть, без суфлера.
показати весь коментар
28.11.2023 19:19 Відповісти
Регент йому непотрібен,бо Порох - дієздатний.
показати весь коментар
28.11.2023 19:46 Відповісти
Промова політика і державника. Кроваву ціну ще багато рокіів буде платити УКраїна за галочку у бюлетні