7654 відвідувача онлайн
1 761 12

Бербок про захист України: Необхідно створювати "зимовий щит"

бербок

Союзникам слід створити щит над Україною на тлі атак РФ взимку.

Про це заявила міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

"Росія знову націлилася на цивільну інфраструктуру", - сказала Бербок в кулуарах першого засідання Ради НАТО-Україна.

За її словами, обстріли Росії по енергетичній інфраструктурі України торік узимку залишили мільйони людей без електрики й опалення на тривалий час.

Топ коментарі
+5
Поки ви створите, то літо настане. Повчіться у тов. Кіма і у аятол як треба оперативно рашці допомагати.
показати весь коментар
29.11.2023 13:06 Відповісти
+5
Вже десятки разів треба створити "зимовий меч" аби відрубати рашистам саму змогу наносити удари по Україні, тоді й щит буде не так потрібен і на нього не буде потреби витрачати величезні кошти!!!
показати весь коментар
29.11.2023 13:10 Відповісти
+3
Допомога украінцям потрібна , не сьогодні ,
а ще вчора !!
Тому потрібно менше це говорити , а вже допомагати ,
щоби не було пізно 😠
показати весь коментар
29.11.2023 13:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поки ви створите, то літо настане. Повчіться у тов. Кіма і у аятол як треба оперативно рашці допомагати.
показати весь коментар
29.11.2023 13:06 Відповісти
Вже десятки разів треба створити "зимовий меч" аби відрубати рашистам саму змогу наносити удари по Україні, тоді й щит буде не так потрібен і на нього не буде потреби витрачати величезні кошти!!!
показати весь коментар
29.11.2023 13:10 Відповісти
Допомога украінцям потрібна , не сьогодні ,
а ще вчора !!
Тому потрібно менше це говорити , а вже допомагати ,
щоби не було пізно 😠
показати весь коментар
29.11.2023 13:13 Відповісти
нуууу...
ви таке скажете: допомагати.
політики говорять. це їхня робота.
наш зе!політик кожного дня щось гундосить.
показати весь коментар
29.11.2023 13:16 Відповісти
Гріша - помовч...
показати весь коментар
11.12.2023 12:18 Відповісти
лицемірство і брехня європейських аферистів не має меж і дна.-"зимовий щит" на ділі(((https://censor.net/ua/news/3458488/********************************************************************************* плюс - https://censor.net/ua/news/3458487/stoltenberg_pro_f16_dlya_ukrayiny_postachannya_rozpochnetsya_tak_shvydko_yak_tse_mojlyvo
показати весь коментар
29.11.2023 13:23 Відповісти
Зимовий щит... Может носки пришлют или варежки
показати весь коментар
29.11.2023 13:24 Відповісти
кацапе ти спалився варєжками
показати весь коментар
29.11.2023 13:30 Відповісти
Зимові шкарпетки(носки) та теплі устілки висилають наші волонтери на фронт щотижня. А "носики" (кому треба) вже пороблять наші воїни за своїм смаком!!!
показати весь коментар
11.12.2023 12:22 Відповісти
Ось так, МИСЛИТЬ державна ЛЮДИНА!
А не отой, непотріб з ВРУ, який сидить на податках з Українців!
73% з прибувших на дільниці, замислитися повині б, але …
Дякуємо Німеччині за допомогу Українцям!
показати весь коментар
29.11.2023 13:25 Відповісти
Можна вже меч створювати?
показати весь коментар
29.11.2023 13:27 Відповісти
Так зимо вже прийшла. Коли ж ви будете цей щит створювати?
показати весь коментар
29.11.2023 14:10 Відповісти