7620 відвідувачів онлайн
6 524 49

Заступник керівника ОП Татаров мешкає у маєтку, пов’язаному з Януковичем, - ЗМІ

татаров

Заступник голови Офісу президента Олег Татаров винаймає будинок у закритому котеджному містечку в Козині, власник якого купив його у родини Ростомян, на члена якої було переписано будинок президента-втікача Віктора Януковича.

Про це йдеться у розслідуванні "Української правди", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Про те що Татаров мешкає у маєтку в закритому котеджному містечку у Козині від джерел у політичних колах нам стало відомо ще всередині 2021 року. Нещодавно цю інформацію змогли підтвердити наші колеги. Але у якому саме маєтку живе Татаров, - а точніше у чиєму - і досі було невідомо. За інформацією джерел у бізнесових колах, живе Олег Татаров у одному з найбільших будинків котеджного містечка загальної площею майже 600 квадратних метрів", - ідеться в матеріалі. 

Редакції УП вдалося отримати договори купівлі-продажу цього будинку. Відповідно до цих даних він належить не Олегу Татарову, а Коваленку Володимиру Васильовичу, який придбав цей маєток у Козині - в одному з найдорожчих приватних поселень країни - у 2021 році за 2 млн грн. Під час купівлі будинку від його імені діяла Коваленко Ольга Володимирівна - його дружина.

"Коваленко придбав цей маєток за очевидно в багато разів заниженою вартістю у громадянки РФ Магакян Сусани Кайсеровни 1945 року народження. І Магакян, і Коваленки мають донецькі прописки. І найцікавіше: відповідно до даних Юконтрол жінка на ім'я Ольга Коваленко є керівником компаній, які належать членам родини Магакян що може свідчити про фіктивний продаж об'єкту шляхом перереєстрації на пов'язану особу", - зазначається у розслідуванні. 

Відповідно до даних Юконтрол, родина Магакян має також зв'язок із родиною Ростомян. Вони є співвласниками компанії "Рітейл резиденс".

"У 2015 році видання "Наші гроші" повідомляло, що будинок президента-втікача Віктора Януковича було переписано саме на члена родини Ростомян, а це означає, що заступник керівника Офісу президента вже декілька років мешкає в маєтку, який має безпосередній стосунок до родини Магакян, а вона, своєю чергою, має безпосередній бізнесовий зв'язок з родиною Ростомян, на члена якої було переписано маєток самого Віктора Януковича", - наголошує УП.

Видання звернулося по коментарі до Олега Татарова та інших дотичних осіб, однак Татаров не вийшов на зв`язок. 

Але вдалося зв`язатися з Володимиром Коваленком - власником маєтку, в якому мешкає Татаров. Коваленко розповів, що Татаров мешкає у його маєтку на підставі договору оренди з листопаду 2021 року. 

На запитання про те, як йому вдалося придбати маєток лише за 2 мільйони гривень, Коваленко відповів, що на момент купівлі це був "дачний будинок без ремонту", і за цей час ціни мінялися. 

За його словами, з родиною Магакян його пов`язує те, що його дружина працює в ТОВ "Керамресурс", де Магакян є засновником, а будинок був записаний на матір засновника.

Те, що родина Магакян продала Коваленкам будинок за очевидно заниженою вартістю, а потім Коваленки здали його в оренду Татарову, Коваленко називає збігом обставин. За його словами, він не пам`ятає, як Татаров знайшов цей будинок. 

В той самий час, за словами Коваленка, це єдиний маєток, який він здає в оренду. 

Він підтвердив, що за комунальні послуги платить родина Магакянів, а не сам Татаров. За його словами, сума оренди - 75 тисяч гривень на місяць. 

Нагадаємо, ввечері 16 жовтня цього року знімальна група "Української правди" зустріла в урядовому кварталі двох топпосадовців: заступника керівника Офісу президента Олега Татарова, який є неформальним куратором всієї правоохоронної системи, та заступника голови Національної поліції України Дмитра Тишлека.

Неформальний характер зустрічі може свідчити про те, що обговорювались не лише робочі питання, якими пов'язані куратор правоохоронної системи від Офісу президента з одним з очільників Національної поліції.

Раніше, як повідомляв Цензор.НЕТ, видання Bihus.Info оприлюднило розслідування про те, що дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека станом на літо 2023 року не позбулася російського паспорта, а сам він користується нерухомістю та авто родини партнера ватажка ростовського кримінального угруповання.

Згідно з документом, який опинився у розпорядженні Цензор.НЕТ, у 2005 році дружина Тишлека Олександра Балакай просила видати їй новий паспорт громадянки РФ, що і було зроблено. Саме цей паспорт громадянки РФ, згідно з розслідуванням журналістів Bihus.info, досі залишається чинним. Крім того, за даними джерел, у 2015-2017 роках вона регулярно їздила до Росії та в окупований РФ Крим.

У відповідь, заступник голови Нацполіції Тишлек заявив, що ЗМІ "спотворили факти" в розслідуванні про російський паспорт його дружини. А також, що він збирається звертатися до ДБР щодо цієї ситуації.

Згодом міністр внутрішніх справ Ігор Клименко відсторонив від посади заступника голови Нацполіції Тишлека на час проведення розслідування ДБР.

Топ коментарі
+17
Дивно.
Людина Януковича живе у маєтку, пов'язаному з Януковичем.

А хто ж це оточив себе людішками Януковича та сциться народу України та армії України?

P.S. Доречі, навіть Яник не сцявся України так, як ЗЄ.
показати весь коментар
29.11.2023 21:46 Відповісти
+14
показати весь коментар
29.11.2023 21:53 Відповісти
+13
Pandamonium

А знаєте, чому зелені творять таку дичину? Бо впевнені в своїй безкарності.
Всі силові структури під ними - СБУ, ГУР, суди, мєнти.
А військові далеко в полі, в окопах.
На їх думку, вони можуть творити, що захочуть - травити Головкома, випускати Коломоя, підписувати мир з кацапами.

показати весь коментар
29.11.2023 21:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
доборолись. виродок януковича з часів майдану знову веде нас в прірву...
показати весь коментар
29.11.2023 21:42 Відповісти
у вас у слові "довибирались" чотири помилки.
показати весь коментар
30.11.2023 00:23 Відповісти
А як Вам таке а схожість природу не надуриш
я думаю поведінки однакові


показати весь коментар
29.11.2023 21:45 Відповісти
Татаров замаскированный клон Путина?
показати весь коментар
29.11.2023 22:02 Відповісти
нет у них поведение одинаковое оба мента фсб поведение заложено в професії такие же хитріе подліе ради своей карері положат кучу народа природа все накладівает на лицо поєтому и схожесть стереотипа
показати весь коментар
29.11.2023 22:11 Відповісти
Я саме й хотів сказати, що плєшивий, як Х**ло.
показати весь коментар
29.11.2023 22:54 Відповісти
Дивно.
Людина Януковича живе у маєтку, пов'язаному з Януковичем.

А хто ж це оточив себе людішками Януковича та сциться народу України та армії України?

P.S. Доречі, навіть Яник не сцявся України так, як ЗЄ.
показати весь коментар
29.11.2023 21:46 Відповісти
!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
30.11.2023 08:20 Відповісти
Pandamonium

А знаєте, чому зелені творять таку дичину? Бо впевнені в своїй безкарності.
Всі силові структури під ними - СБУ, ГУР, суди, мєнти.
А військові далеко в полі, в окопах.
На їх думку, вони можуть творити, що захочуть - травити Головкома, випускати Коломоя, підписувати мир з кацапами.

показати весь коментар
29.11.2023 21:49 Відповісти
Шавки цих двох діячів Кремля
показати весь коментар
30.11.2023 03:01 Відповісти
нічого нового, буба теж не мешкає в своему маєтку
показати весь коментар
29.11.2023 21:50 Відповісти
показати весь коментар
29.11.2023 21:53 Відповісти
До речі, ікона борцунів з Порошенком Кузя Скрябін, розфігарившийся на швидкості за 200 об вантажівку, теж з золотої когорти ;Молодь за Януковича;.
показати весь коментар
29.11.2023 21:55 Відповісти
схоже, що твоя любов до Порошенка тобі зовсім розум відібрала. Не чіпай Скрябіна, його вже давно нема серед живих. У Скрябіна було більше совісті і честі ніж у твого 'гетьмана', який заховав своїх синів в Лондоні, патріот херовий.
показати весь коментар
29.11.2023 22:13 Відповісти
Совесть, наверное, заключалась в том чтобы брать деньги у рыгов. И обсирать Майдан.
показати весь коментар
29.11.2023 22:36 Відповісти
Вам нагадати хто був міністром у януковича, чи самі згадаєте.
показати весь коментар
29.11.2023 22:58 Відповісти
Быть министром не преступление само по себе. А вот поддерживать конкретные убеждения это другое дело.
показати весь коментар
29.11.2023 23:00 Відповісти
Порошенко був міністром з питань євроінтеграції від опозиції.
показати весь коментар
29.11.2023 23:03 Відповісти
Он был министром экономики полгода. Смешно что это оправдывает по мнению критиков Порошенко тех кто активно поддерживал Януковича.
показати весь коментар
29.11.2023 23:05 Відповісти
Я все зрозумів. Щоб припинити діалог, а слідом скандал і бан обріжу методичку лахтинця відразу.
показати весь коментар
29.11.2023 23:09 Відповісти
Просто Порошенко за его 25 лет в политике Украины ничем не успел зашквариться. Всегда был за Украину, никогда не было реальных скандалов в которых он виноват как та же Тимошенко за которой шлейф скандалов. И так далее. Оттого так как упрекнуть его реально не в чем рассказывают что он там был министром у Януковича или еще что.
показати весь коментар
29.11.2023 23:15 Відповісти
Більше того- навпаки.
показати весь коментар
29.11.2023 23:18 Відповісти
Клавіша, це від великої совісті лабцх скрябін брав гроші у індюковича?
показати весь коментар
29.11.2023 22:50 Відповісти
Ганю, твій чоловік і сини де зараз? щоб не було зайвого флуду- я маю повне право спитати. Сама здогадаєшся чому.
показати весь коментар
29.11.2023 23:05 Відповісти
Магакян ,Ростомян ,татаров уїбан-нарід потерпить....аби не барига.
показати весь коментар
29.11.2023 21:53 Відповісти
Скоро закінчиться епоха зеленосраких і всі ***** татарови ******* поплатяться за свою гнилу безкарно діяльність проти України.
показати весь коментар
29.11.2023 21:54 Відповісти
Цікаво, а де ви хотіли щоб він мешкав? Дивно що Портнова там нема
показати весь коментар
29.11.2023 21:59 Відповісти
Tатаров Олег Юрійович

До призначення в Офіс Президента України працював у правоохоронних органах та курирував кримінальні провадження стосовно Тетяни Чорновол, Автомайдану та активістів Євромайдану.

Член низки спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора юридичних наук. Саме Олег Татаров є одним із агентів кремля, яким ще стара гебешна агентура серед викладачів університету внутрішніх справ та КНУ ім. Шевченка допомагала робити кар'єру.

І зараз Татаров з любого петеушника при владі, з допомогою липових публікацій і низки спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора юридичних наук, де він є членом, може склепати "прах хфессора". Згадайте Киву.

За повідомленням Центру протидії корупції, Олег Татаров допоміг утекти з України куму Путіна Вікторові Медведчуку, колишньому заступнику голови Адміністрації президента України за часів Януковича Андрієві Портнову та сину Портнова призовного віку, який покинув країну 28 березня 2022 року. Крім того Олег Татаров намагався розблокувати заморожені в Україні рахунки Миколаївського глиноземного заводу, який належить російському мільярдеру Олегові Дерипасцi.
показати весь коментар
29.11.2023 22:02 Відповісти
Раніше Зеленський публічно захищав Татарова, призначення якого до Офісу президента свого часу викликало шквал критики, адже в часи Євромайдану той був ключовим посадовцем в органах міліції і для багатьох став обличчям переслідувань активістів.
показати весь коментар
29.11.2023 22:12 Відповісти
Так все що належало янику і ко., як би то конфіскували??? Який розсадник в цій жОПі!!!! Подивимось що буде далі!!!
показати весь коментар
29.11.2023 22:04 Відповісти
Те ж, що було до .
показати весь коментар
30.11.2023 08:26 Відповісти
Маєток, пов"язаний з...Ну подайте ви ту інфу професійніше , бо якась сира вона(подача).
показати весь коментар
29.11.2023 22:07 Відповісти
А що жити просто в квартирі вам всім вже западло? Корона з голови впаде чи роги відпадуть? А як Зєльц стане не кім, що ви всі робити будете га тишліки???
показати весь коментар
29.11.2023 22:24 Відповісти
мафію легше очолити ніж побороти - так і зробили
показати весь коментар
29.11.2023 22:31 Відповісти
Money, money, money
Must be funny
In the rich man's world (с)
показати весь коментар
29.11.2023 22:35 Відповісти
Я нє удівльон.
показати весь коментар
29.11.2023 22:37 Відповісти
пошлі корпоратівниє войни. Жгітє, рєбята,жгітє.
показати весь коментар
29.11.2023 22:45 Відповісти
Пердь в калюжу зараховано, клавіша
показати весь коментар
29.11.2023 22:52 Відповісти
У ОПі зЕрмака є хоч хтось не пов'язаний з бандюковичем?
показати весь коментар
29.11.2023 23:08 Відповісти
Є один, хто блазнював перед "бандюковичем", але невідомо чи він був "пов'язаний", може просто "піаніст"?
показати весь коментар
29.11.2023 23:52 Відповісти
... ну, піськіст.
показати весь коментар
30.11.2023 08:28 Відповісти
скаже нічєво не знал, а гроші накалядував
показати весь коментар
30.11.2023 00:25 Відповісти
Маєток в Козині 600 квадратів проданий в 2021 році за якихось там 76000 дол.???
показати весь коментар
30.11.2023 08:44 Відповісти
ОПГ Татарова-Єрмака вже давно нікого не дивує)) Там в ОП ще багато чортів на кшалт рекетира Колі Беззубенка - "дисертанта" Татарова. Цікаво - на що вони розраховують? Розплата неминуча!
показати весь коментар
30.11.2023 10:22 Відповісти