9419 відвідувачів онлайн
5 438 33

Гуменюк спростувала чутки про своє звільнення з посади речниці ОК "Південь"

гуменюк,наталя

Наталія Гуменюк спростувала чутки про своє звільнення з посади речниці ОК "Південь" та пояснила, що її не так зрозуміли.

Про це вона розповіла у коментарі "Радіо Свобода", повідомляє Цензор.НЕТ. 

Низка телеграм-каналів поширили дезінформацію про те, що Наталія Гуменюк нібито пішла з посади речниці Сил оборони півдня.

Однак, у коментарі кореспондентці Радіо Свобода, вона заперечила цю інформацію та закликала правильно трактувати її слова. Насправді, каже Гуменюк, "її допис неправильно інтерпретували".

"Кілька тижнів тому розповсюджували інформацію, що Гуменюк "всьо", але зрештою вийшло, що вона "всьо по силах" (тобто сильна, вистояла)", – зазначила вона.

Топ коментарі
+19
Ну дужжжжжже важлива новина. Радійте всі!!!
показати весь коментар
03.12.2023 17:29 Відповісти
+8
Цьоця з намальованими бровами на місці.
показати весь коментар
03.12.2023 17:33 Відповісти
+5
Она на 16 аршінах сідєла і сідєть будєт.)
показати весь коментар
03.12.2023 17:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну дужжжжжже важлива новина. Радійте всі!!!
показати весь коментар
03.12.2023 17:29 Відповісти
Раз спростувала... тепер точно турнуть прям цельную пааалковніцу 🤔🧐😁
показати весь коментар
03.12.2023 18:29 Відповісти
Ви правi, таку новину тре подавати, тiльки не через форум, багато ж е не зовсiм доброзичливих, вони ж - вороги Украiни, котрi сiють у нас розбрат.
показати весь коментар
03.12.2023 19:20 Відповісти
О! Пупсік розмальований лишається. Дуже актуальна новина.
показати весь коментар
03.12.2023 20:11 Відповісти
Цьоця з намальованими бровами на місці.
показати весь коментар
03.12.2023 17:33 Відповісти
https://www.youtube.com/shorts/Vy0pE5gxmKc?feature=share
показати весь коментар
03.12.2023 17:39 Відповісти
Ну, мабуть він таки погодився...купити шубу
показати весь коментар
03.12.2023 17:34 Відповісти
Она на 16 аршінах сідєла і сідєть будєт.)
показати весь коментар
03.12.2023 17:37 Відповісти
Видно брала,за власний рахунок......ботокс колола. Сильно видно.......Але то таке,вещай дальше.....ляпов по информации море было,и улыбок после обстрела Одессы.А ви сильна вам по силах....Типу Юля?А новина звичайно така.....Шо попало.
показати весь коментар
03.12.2023 17:39 Відповісти
Юля ей в подметки не годится. Мож вы имели ввиду маляршу?
показати весь коментар
03.12.2023 19:09 Відповісти
Хуг...полегшало
показати весь коментар
03.12.2023 17:46 Відповісти
Ну майже Безугла..
Така ж невгамовна...)
показати весь коментар
03.12.2023 18:04 Відповісти
І така ж корисна
показати весь коментар
03.12.2023 18:15 Відповісти
А яке в неї військове звання ?
показати весь коментар
03.12.2023 18:14 Відповісти
Щоб бути речником, достатньо мати рот
показати весь коментар
03.12.2023 18:17 Відповісти
Щоб бути речником так🤔🧐😁 А речницею ще й коє чіто ішшшщо і коє-что другоє... воно і в койкє пригодиться для звіту начальнику прес-служби, якому небудь генералу коношенюку 😝😝😝😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
03.12.2023 18:32 Відповісти
Блин, язык свесил , мол чьо я не баба. Чи, внатуре, пассив?
показати весь коментар
03.12.2023 19:11 Відповісти
Хто ж її з таким робочим ротом звільне...
показати весь коментар
03.12.2023 19:03 Відповісти
Походу тока пропи.ары могут за глаза обсуждать нормальную , на своем месте , женщину. Вона ж виконуе обязаловку цапа-вiдбувайла и отдувается за все просчеты начальства.
показати весь коментар
03.12.2023 19:14 Відповісти
Цінний кадр
показати весь коментар
03.12.2023 19:19 Відповісти
Стесняюсь спросить, мол, шо вы собой представляете, как "кадр"? Жду ответа, как соловей лета.
показати весь коментар
03.12.2023 19:21 Відповісти
Перед тим,як спитати, спитайте дозволу задати питання
показати весь коментар
05.12.2023 19:26 Відповісти
ну слава богу, а то як би ми без такого героїчного речника проживемо...
"Кавалер ордена княгині Ольги III ступеня. Нагороджена 12 вересня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі."
в той час як реальні герої хер отрумують а не нагороди.
показати весь коментар
03.12.2023 19:23 Відповісти
Как всегда, припоцанные обнуленные кацапы, перед вечерним опохмелом, не на шутку возбудились...
показати весь коментар
03.12.2023 19:28 Відповісти
Стоит одному нику дать под дых и на форуме - ни тебе умных обнуленных кацапов, ни глупого военного руководства.
показати весь коментар
03.12.2023 19:30 Відповісти
Пропал обнуленный пациент-параноик из дурдома! Жертва ректальной тонзиллэктомии. Паранойя позволяет ему раздваивать свое сознание по многим векторам.... считает себя физиком, философом и переводчиком... Верх идиотизма - когда сам с собой вещает под разными никами. Кому попадется - повесте на шею табличку - "дурак" и дайте аминазину... иначе сбесится...
показати весь коментар
03.12.2023 19:51 Відповісти
после этой новости достал глобус и понимаю , что ничего не изменилось 😇😇
показати весь коментар
03.12.2023 21:05 Відповісти
У обнуленных вечерний опохмел прошел на ура.
показати весь коментар
03.12.2023 22:26 Відповісти
Ну пора вже замінить. Вона не особо підходить та і міняти треба час від часу.
показати весь коментар
04.12.2023 05:20 Відповісти
Яке щастя! Ми врятовані.
показати весь коментар
04.12.2023 08:28 Відповісти