14748 відвідувачів онлайн
2 014 10

Байден зустрінеться з Зеленським у Вашингтоні 12 грудня

байден,зеленський

Президент США Джо Байден зустрінеться із президентом Володимиром Зеленським у Вашингтоні 12 грудня. Обговорюватимуть ситуацію з американською допомогою Україні.

Про це йдеться в  повідомленні пресслужби Білого дому, інформує Цензор.НЕТ.

"Президент Байден запросив президента України Володимира Зеленського до Білого дому на зустріч у вівторок, 12 грудня", – йдеться у повідомленні.

Далі пояснюється, що лідери планують обговорити "термінові потреби України та життєву важливість продовження підтримки Сполучених Штатів".

Як повідомляв Цензор.НЕТ, 11 грудня президент України Володимир Зеленський розпочне свій візит до США.

Топ коментарі
+2
Будуть ставити тупорилому ішаку клізму.
показати весь коментар
11.12.2023 07:28 Відповісти
+2
Клізма потрібна потужна ,ведерна, щоб з вух полізло
показати весь коментар
11.12.2023 07:50 Відповісти
+2
Подивимось, - чи буде шипіти лагідною гадюкою, чи буде бикувати. Байден оцінить здібності перевтілення. А нам з цим жити!
показати весь коментар
11.12.2023 09:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
11.12.2023 06:50 Відповісти
Байден:
- І що? Так прямо - без рук?!!! А чи нема тут якоїсь кібернетичної хитрості?
"Блазень":
- Нет-нет! Только член и умение виртуозно им управлять!
показати весь коментар
11.12.2023 07:16 Відповісти
як завжди, хороших новин у нас немає. мені не зрозуміло, поки китай і індія відправляють сотні млрд у росію, а сша не може нашкребти нещасні 60 млрд, то здається чим далі, тим буде гірше. бо і цих грошей об'єктивно ледве вистачає для захисту.
а між іншим європа і сша купляють у китаю товарів на близько трильйон, за який той купляє російську нафту зокрема.
що хоче захід від україни в цих умовах не зрозуміло.
показати весь коментар
11.12.2023 07:25 Відповісти
Знаете слоган про волк сыт и овцы -целы, тока наоборот: и вовк охляв, i вiвцi ледь на ногах тримаються, шобы тау китайские братья всем стали пофиг , бо все люди станут братьями, все бабы - сестрами( на небесах)... моря, пустыни, звезды - все меж собов в равню превратиццо (лунный пейзаж).
показати весь коментар
11.12.2023 07:41 Відповісти
Будуть ставити тупорилому ішаку клізму.
показати весь коментар
11.12.2023 07:28 Відповісти
Клізма потрібна потужна ,ведерна, щоб з вух полізло
показати весь коментар
11.12.2023 07:50 Відповісти
Байден почастує гостя шаурмою. А потім скаже з чого вона була.
показати весь коментар
11.12.2023 07:47 Відповісти
Може Байден допомогу взамін на єрмаковський балаган поміняє?
показати весь коментар
11.12.2023 08:15 Відповісти
Подивимось, - чи буде шипіти лагідною гадюкою, чи буде бикувати. Байден оцінить здібності перевтілення. А нам з цим жити!
показати весь коментар
11.12.2023 09:46 Відповісти