Ворог б’є по Херсону

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін, інформує Цензор.НЕТ.
"Бережіть себе! Залишайтеся у безпечних місцях!", - звертається він до містян.

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін, інформує Цензор.НЕТ.
"Бережіть себе! Залишайтеся у безпечних місцях!", - звертається він до містян.