11568 відвідувачів онлайн
9 738 61

ОП відмовився реєструвати петицію з вимогою скасувати "правки Лозового", - Шабунін

зеленський

Офіс Президента відмовив у реєстрації петиції з вимогою скасувати "правки Лозового" та накласти вето на законопроєкт №10060 про посилення незалежності САП.

Про це у Facebook повідомив голова ЦПК Віталій Шабунін, передає Цензор.НЕТ.

"Офіс Зеленського відмовився реєструвати петицію з вимогою скасувати "правки Лозового-Іонушаса". Ще в пʼятницю ми подали відповідну петицію на сайт президента. В ній ми запропонували президенту два варіанти дій:

1) накласти вето з пропозиціями на проголосований Радою законопроєкт №10060;

2) внести новий законопроєкт", - йдеться в повідомленні.

За словами Шабуніна, петицію було подано після голосування Радою законопроєкту №10060 – у пʼятницю, 8 грудня, близько 16:30. 

"Близько 18:30 – після подання петиції – стало відомо, що Володимир Зеленський підписав законопроєкт з псевдо скасуванням "правок Лозового-Іонушаса". Саме через те, що президент вже підписав законопроєкт, в ОП і відмовили в реєстрації нашої петиції. Мовляв, порушені питання не відносяться до повноважень президента", - зазначив очільник ЦПК.

"Другий пункт – з пропозицією подати власний законопроєкт – підсліпкуваті татарови з ОП в упор не побачили. Повилазило хлопцям. Це коли в президента забрали право законодавчої ініціативи!? Спецом для Татарова та інших розумників з ОП – стаття 93 Конституції України: "Право законодавчої ініціативи у Верховній Раді України належить Президентові України…", - додав Шабунін.

Також глава ЦПК навів низку петицій, якій Офіс Президента реєстрував без проблем:

1) Запропонувати Макрону віддати РФ частину Франції;
2) Залучити безпритульних збирати гроші з тих, хто не прибирає за собаками;
3) Дати російським військовим премію Дарвіна;
4) Мобілізувати "95 квартал"

"На виконання цих петицій у Зеленського, виявляється, повноваження є. А на внесення до Ради законопроєкту, значить немає? Ми подамо петицію ще раз. Якщо клоунада повториться, то, на жаль, в унітаз можна буде спустити всі інструменти електронної демократії", - підсумував Шабунін.

Топ коментарі
+29
Шабунін наївний до неможливості, мудрий нарід обрали веселих, а хочуть як від розумних)
показати весь коментар
12.12.2023 14:25 Відповісти
+28
Головне, що не Порошенко.

Надувайте тепер гумові свинки та йдіть до блаЗЄнського. Чому так не робите?
показати весь коментар
12.12.2023 14:34 Відповісти
+18
Шабунін робить що має, те за що отримує бабло від Заходу...а ти наївниї думаєш що він наївний...
показати весь коментар
12.12.2023 14:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шабунін наївний до неможливості, мудрий нарід обрали веселих, а хочуть як від розумних)
показати весь коментар
12.12.2023 14:25 Відповісти
Шабунін робить що має, те за що отримує бабло від Заходу...а ти наївниї думаєш що він наївний...
показати весь коментар
12.12.2023 14:41 Відповісти
Ти ще більше наявний, зараз вся Україна отримує бабло з Заходу, просто ніхто нічого корисного не робить.
показати весь коментар
12.12.2023 14:43 Відповісти
ти за себе кажи, за всю Україну не треба...
показати весь коментар
12.12.2023 14:44 Відповісти
Я отримую забезпечення в ЗСУ, а ти?
показати весь коментар
12.12.2023 14:50 Відповісти
у мене власний бізнес, тож я утримую себе сам, трошки ЗСУ, трошки персонал, трошки бюджет... І не вважаю що не роблю "нічого корисного"...
показати весь коментар
12.12.2023 14:58 Відповісти
Певне тобі важче, співчуваю) Бажаю і далі стійко тримати «бізнесовий фронт»! Ми віримо у вас!
показати весь коментар
12.12.2023 15:07 Відповісти
твоя іронія не доречна... І мої знайомі бійці не погодяться з нею...
показати весь коментар
12.12.2023 15:12 Відповісти
А до чого приплітати своїх знайомих бійців? Ти перейшов на особисте, я тобі відповів і все.
показати весь коментар
12.12.2023 15:17 Відповісти
я перейшов не на особисте, а попросив щоб ТИ КАЗАВ ЗА СЕБЕ...це зовсім інші речі...може ти і в ЗСУ, це не робить тебе розумною людиною, бо казати: ВСЯ(!) Україна отримує... ніхто нічого корисного не робить, може тільки або провокатор, або не дуже розумна людина
показати весь коментар
12.12.2023 16:04 Відповісти
Я висловив свою думку і не більше, в нас поки не рашка, щоб мені хтось вказував чи забороняв говорити, а для дискусії для мене не важливо хто ти на відміну від тебе, бо це все віртуальне і в принципі значення не має. Якщо говорити за себе, то коментарі треба закрити, бо не буде що писати. Твоє припущення не буду коментувати (провокатор, так провокатор, байдуже), але так бути мобілізованим в ЗСУ - це справді «не дуже розумно» , бо міг і далі залишатися в цивільному житті
показати весь коментар
12.12.2023 17:07 Відповісти
Вибачай що втрутився у діалог ! А ти не задумувався що досить часто людина вже за віком не може бути мобілізованою або дійсно бути інвалідом ( не паперовим) , але при цьому мати власну компанію і робити те що тобі співрозмовник написав ?
Ти б таке енергійно про мобілізацію "любим друзям президента" доводив , які снайперів бояться .
показати весь коментар
12.12.2023 22:39 Відповісти
Я в розмові не роблю припущень, не виставляю претензій стосовно співрозмовника торкаючись особистості, бо все одно його не бачу і пересвідчитись не зможу. А за відсутності аргументів певна категорія людей відразу починає задавати особисті питання, які жодного відношення до теми обговорення не мають. В такому випадку продовжувати розмову не має змісту, а тим більше якось переконувати чи щось доводити пенсіонерам, інвалідам, бізнесменам і іншим особливим категоріям населення нічого не збираюся, бо зазвичай ці люди гіперактивні в темах, які їх не стосуються особисто
показати весь коментар
13.12.2023 00:57 Відповісти
Балабол , ти подивися що ти людині написав , а потім пір'я розставляй : "Певне тобі важче, співчуваю) Бажаю і далі стійко тримати «бізнесовий фронт»! Ми віримо у вас! " І після цього ти щось розповідаєш що не виставляєш претензій ?(( Де б ти , воїне , був якби не отой "бізнесовий фронт"? (( Чи ти свято віриш у допомогу великого зе і мар'янки безумної , саме вони тобі все від спіднього і євроблях до нічників та мавіків дали ? Ти своїм коментом обісрав тут на форумі усих тих хто Бутусову тільки нещодавно на дрони 8 мільйонів скинувся , а вони цілком ймовірно і твоє життя могли врятувати , звісно якщо ти дійсно там , а не у тцк шаришся .
показати весь коментар
13.12.2023 01:35 Відповісти
А що без Заходу ти в сам впорався зі всіма проблемами країни
показати весь коментар
12.12.2023 15:22 Відповісти
И ещё я немножечко шью….
показати весь коментар
12.12.2023 21:25 Відповісти
Так, чи за гроші але Шабунін виконує корисну роботу.
Бо розуміє - зухвале плювання у колодязь, звідки Україна отримує гроші і зброю, не скінчиться добром. Невже ще не помітно, куди веде політика захисту корупціонерів і сприяння корупції, всупереч вимогам партнерів? Кому вигідно, щоб рівень підтримки України партнерами через корупцію впав нижче плінтусу?
показати весь коментар
12.12.2023 15:39 Відповісти
абсолютно згоден...і згоден і з тією роботою що він робив до 2019....
показати весь коментар
12.12.2023 15:58 Відповісти
Так то воно так але Шабуня зробив це разом!
показати весь коментар
12.12.2023 16:45 Відповісти
Шабунін постійно верещіть» ЦАР ХОРОШИЙ ,боярє погані» , але раніше , оббріхував саме Порошенко , привівши по завданню Пінчука ГЕБНЯВИХ МАРОДЕРІВ - ЗЕЛЕНСЬКОГО&ермака, Баканова, Верещук, ТАТАРОВА, смірнова, Шурму, КИРИЛКО Тимошенко ……………у яких завдання «ПРИСОЕДЕНИТЬ Україну до паРаші « ПРАЦЮЮТЬ ПО ВКАЗІВКАМ РАШИСТІВ - ні ЕС , ні НАТО, «сойдемся паасередине»
показати весь коментар
13.12.2023 06:44 Відповісти
А деякі отримують гроші від Заходу і з бюджету, та ще-й розкрадають і державу (бюджет) і країну (населення), доводячі її до не спроможності не тількі виконувати соціально - економічні обовязки, а і відбивати агресію зовнішнього ворога, і хто це робив на протязі 30 років?,які це любі друзі?,- питання риторичне - риба гниє з голови- це так звана "українська" влада ,- батальон "Монако".
показати весь коментар
12.12.2023 17:31 Відповісти
Ти,чи твої рідні пенсіонери зараз теж отримають"бабло від заходу"бо всі соціальнні витрати і частку бюджетгних оплачує Захід з податків своїх громадян. І не давлятьсфя ти,чи твої рідні тіми "подачками"? А з наших податків зелена влада дає 28 млн кумі президента Лені Кравець на шоу, зменьшив відатки на військових на 20%.
28 млн = 1500 дронів..
показати весь коментар
12.12.2023 23:55 Відповісти
Головне, що не Порошенко.

Надувайте тепер гумові свинки та йдіть до блаЗЄнського. Чому так не робите?
показати весь коментар
12.12.2023 14:34 Відповісти
Тому що ОПа оплатить такий похід тільки до Порошенка, бо Чмо тепер «свята людина», в перші дні війни навіть мівіну їв)
показати весь коментар
12.12.2023 14:46 Відповісти
Ну, якшо їв мівіну, то заслуговує на канонізацію. Тут нічого не вдієш.
показати весь коментар
12.12.2023 14:50 Відповісти
швиденько Зе лайно підписало...мабуть дуже хотіло протягнути саме в такій редакції...
показати весь коментар
12.12.2023 14:43 Відповісти
Ще не все вкрали та і вівці не блєють.
показати весь коментар
12.12.2023 14:44 Відповісти
а у нас не ОПа ібуча, законодавчий орган а ВР
єрмака треба питати?????
хай боневтік пояснить згідно конституції
що таке ОПа і хто в українськії політиці чи економіці єрмак
є думка що єрмак є так само як війна....
на словах.... без доків....
показати весь коментар
12.12.2023 14:45 Відповісти
З ОПой юридично змагатись, що з наперсточниками в шахи грати. Все одно будуть своє гнути, доки не усвідомлять що їх рейтингам приходе повний звіздець.
показати весь коментар
12.12.2023 14:45 Відповісти
Рейтинг у Чма ще до війни вже показував на «пів шосту», а тепер як його можна замірят з врахуванням міграції, мобілізації, окупації.
показати весь коментар
12.12.2023 14:48 Відповісти
Ой як неочікуванно ... носитися бл...тепер з цім царьком зеленим, років 20 та і прикалюйтеся далі
показати весь коментар
12.12.2023 14:48 Відповісти
Офіс сраних зрадників. А зеля чмо робить вигляд що все добре чьорт
показати весь коментар
12.12.2023 14:49 Відповісти
Та він не робить вигляд, аслухняно виконуєвсе,що Єрмак каже. Бо реальна влада у Єрмака. Зе робить те, що вміє- грає роль.
показати весь коментар
13.12.2023 00:06 Відповісти
Це пряма відповідь українцям, що то є насправді чинна влада. Якому народу служите, "слуги"?
показати весь коментар
12.12.2023 14:50 Відповісти
Ось і вся відповідь, влада не бажає боротись ні з корупцію ,ні олігархами ну так показати для Заходу ніби щось робится ,але ні кого не збираются з своїх судити,якщо не відмінити ці правки сотні справ будуть закриті через строк давності .
показати весь коментар
12.12.2023 14:51 Відповісти
Це той Шабунін, який всіма силами приводив "узеленських" до влади, чи інший? 🤔
показати весь коментар
12.12.2023 14:54 Відповісти
це ПОТУЖНИЙ антиукраїнський крок "ззедента і рашистської агентури з ОП (ОФІСУ ПУТІНОЇДА) для перемовим.про відкладення вступу України в європейське лайно на невизначений термін.
показати весь коментар
12.12.2023 14:54 Відповісти
Шабуня раніше волав, що це вимога ЄС скасувати правки Лазового. Зараз вже про ЄС мовчить, тому що мабуть раніше брехав, що це вимога ЄС. ЄС ніколи не вимагав скасування цих правок. Правки Лазового неможна скасовувати. Якщо їх скасувати, то у нас може сформуватися "полицейска держава". Коли поліцаї з прокурорськими без контролю з боку суду будуть тероризувати населення.
показати весь коментар
12.12.2023 14:57 Відповісти
https://antac.org.ua/news/zvit-yevrokomisii-ukraina-maie-skasuvaty-pravky-lozovoho/- не вола
показати весь коментар
12.12.2023 15:03 Відповісти
Пане з Північній Америки, ваша сторінка не відкривається (404)
показати весь коментар
12.12.2023 15:16 Відповісти
Пан Господь Бог в єдиному екземплярі.Можливо на цей раз Вам відкриється сторінка- https://hromadske.ua/posts/yevrokomisiya-********-maye-skasuvati-pravki-lozovogo
показати весь коментар
12.12.2023 15:23 Відповісти
Не віддамо беню прохлятим капіталістам ! А й дійсно: навіщо спускати теплу ванну, якщо можна доливати в неї ще і ще?
показати весь коментар
12.12.2023 15:09 Відповісти
А я пам'ятаю, як Шабунін топив за Зеленського. Мовляв він хоча і не має досвіду в управлінні державою тільки б не Порошенко, Зеленський молодий і швидко навчиться.
показати весь коментар
12.12.2023 15:34 Відповісти
Сумно. Влада відверто саботує боротьбу з корупцією
показати весь коментар
12.12.2023 15:57 Відповісти
Один с партнерів Шабуні , борцун за корупцією та "ухилянтами" Михайло Жернаков ніколи не служив в армії, через плоскостопість. Група адвокатів планує оскаржити висновок ВЛК, що заважає його переведенню на фронт, -пише Закон і Бізнес.
Як ви набридли грантососи. Грантів не вистачає, то на бюджет підсіли. Паразити, як є.
показати весь коментар
12.12.2023 16:11 Відповісти
Слуги урода.
показати весь коментар
12.12.2023 16:13 Відповісти
На хлопський розум, це продумана рокіровка щоб закрити справи проти Коломойського, через короткий час поправку Лозового анулюють!
показати весь коментар
12.12.2023 17:19 Відповісти
Чорти закрили 20 мільйонів людей в країні бо просто могли, Шабунін дивується що ОПа взяла і відмовила йому в чомусь?
показати весь коментар
12.12.2023 17:23 Відповісти
ОП відмовився реєструвати петицію з вимогою скасувати "правки Лозового", - Шабунін Джерело:
Щось це нагадує на узурпацію влади, забороняти критику , висловлювання іншої думки, бо цар знає ліпше інших людей що робити і інші думки і життя не хвилює , а хвилює тількі особисті справи які зводяться до розкрадання країни і пригнічування населення, а щоб уникнути відповідальності влада готова на все і все це роблять не тількі зараз щей під час війни, а і на протязі 30 років, бо як кажуть- влада не справжня.
показати весь коментар
12.12.2023 17:52 Відповісти
І це Ви на п'ятому році зеленоботства? Прірву бачите?
показати весь коментар
12.12.2023 19:33 Відповісти
Головне хвилі у тазіку ,так Шабунін ?
показати весь коментар
12.12.2023 18:34 Відповісти
нахабні корупційні п!дари хочуть скористатися війною щоб побільше нагребти?
показати весь коментар
12.12.2023 19:02 Відповісти
Вітаю!Наразі можна буде замінити довічне ув'язнення довічним досудовим слідством!
показати весь коментар
12.12.2023 19:14 Відповісти
Шабуніни тільки піаряться,що такі собі патріоти і не підуть проти системи яка "кормить" їх захмарними винагородами....скільки патріотів непродажних зенелох посадив за цей час???а ті що кричать про патріотизм і боротьбу з корупцією голосно - то це такі як лещенки і найеми.
Єдині хто не зрадить - це ЗСУ, бо вони з народу!!!!!!! Слава ЗСУ!!!!!!!!
показати весь коментар
12.12.2023 19:20 Відповісти
показати весь коментар
12.12.2023 22:31 Відповісти
Щось вони вже загралися. Невже треба ЗСУ ********** кого треба? Гей, хлопаки, ви де?
показати весь коментар
12.12.2023 23:10 Відповісти
Татарова спасли, курку с золотыми яйцами Резникова спасли, Резниченко-Хланту спасли, Столара спасли, завхоза Януковича Кравца и его сына спасли, Кушнира и его жену спасли, Баканова спасли, правки Лозового спасуют, народ готовили к шашлыкам - То хитрые русские готовят Майдан 3..... Сейчас будут прикручивать свободу слова. При узурпации власти, вначале узурпируют всю власть в одни руки, что по факту произошло, а потом когда народ и сми начинают видеть что воруют как будто бы завтра не наступит - начинают закручивание свободы слова и посадки недовольных... Имеем снова Януковича, только по приколу, помоложе, и без оппозиции, со всей властью в руках
показати весь коментар
12.12.2023 23:18 Відповісти
Что это за ОП-а? Что за чиновники?
показати весь коментар
13.12.2023 04:55 Відповісти
Якщо в ОП сидять одні корупціонери, то , звісно, що правки Лозового їм потрібні як повітря.
показати весь коментар
13.12.2023 06:43 Відповісти